Riemer duidt pluspunt aan: "Dat hebben we goed gedaan"

door
Riemer duidt pluspunt aan:

Anderlecht mag zich voorlopig leider in de Jupiler Pro League noemen. Het wipte zaterdagavond minstens voor een dag over Westerlo naar de koppositie, want dankzij een zege op het veld van KV Mechelen pronkt het met tien op twaalf. Nochtans was het alweer geen grootse prestatie van Paars-Wit.

Vooral in de eerste 40 minuten stelde het zwaar teleur en Mechelen kwam verdiend op voorsprong via Lauberbach. Maar vlak voor rust keerde de situatie plots helemaal. Augustinsson maakte gelijk op een hoekschop en Amuzu zorgde ervoor dat Anderlecht zelfs met een voorsprong ging rusten.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

Riemer zag sterk KV Mechelen

In de tweede helft kwam KV Mechelen nog een paar keer dicht bij de gelijkmaker, maar Coosemans stond paraat en Ngoy miste onbegrijpelijk. In de slotminuut deed Leoni de boeken vervolgens helemaal toe.

"Ik onthoud dat we de drie punten pakken", reageerde Brian Riemer achteraf bij Sudpresse. "We hebben gespeeld tegen een goede ploeg, die sterk aan de bal was en een goed wedstrijdplan had. Het was een open wedstrijd, die denk ik wel interessant was voor de neutrale kijker."

Veel kansen, maar ook veel balverlies

Daarbij zag Riemer ook positieve punten. "We hebben het toch goed gedaan om meer dan drie expected goals te creëren", stelde hij vast. "Maar we hebben ook veel ballen verloren. Te veel. We hebben ook erg afgezien op de tegenaanval."

Er is dus ook nog meer dan voldoende werk aan de winkel voor Riemer, maar zolang de resultaten goed blijven zal dat weinig deren. Anderlecht kan met het nodige vertrouwen beginnen aan het tweeluik tegen Dinamo Minsk in de play-offs van de Europa League.

Mag Anderlecht tevreden zijn over zijn wedstrijd?

Meest recent

Club Brugge door in UCL? Analisten vellen helder verdict

Club Brugge staat voor het moment van de waarheid. Woensdagavond strijdt het tegen Olympique de ...

46
46
'Lammens krijgt groot nieuws: fatale transfer bij United'

Manchester United is de laatste weken opnieuw herboren onder interim-coach Michael Carrick. Die ...

69
69
Van Gucht krijgt uit onverwachte hoek vernietigende uithaal

Een ferme veeg uit de pan. Ruben Van Gucht die steeds vaker ook het nachtleven opzoekt als DJ, kreeg ...

46
46
Ontknoping UCL: waar kan je Club én Union op tv kijken?

Woensdagavond is het weer smullen geblazen voor de voetballiefhebber. Zo wordt de laatste speeldag ...

70
70
Groot alarm bij Genk: "Nu blijkt hoe ernstig de situatie"

De resultaten in de Europa League mogen gezien worden, maar in eigen land gaat het van kwaad naar ...

143
143
‘Club Brugge gokt alles: miljoenen voor tikkende tijdbom’

Club Brugge zet deze winter een gevaarlijke gok: miljoenen op tafel voor een verdediger die tegelijk ...

468
468
'Club en Union niet gerust: STVV pakt wéér uit op mercato'

Na 22 speeldagen in de Jupiler Pro League staat STVV zowaar op slechts één puntje van ...

215
215
'Klokt tikt voor Renard: 7 (!) last-minute transferdossiers'

RSC Anderlecht kondigde dinsdag de komst van verdediger Moussa Diarra aan. Daarmee zijn de ...

372
372
Club-Marseille: Leko voert drastische ingreep door in basiself

Woensdagavond valt het doek over de League Phase in de Champions League en op de slotspeeldag staat ...

233
233
'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

356
356
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

80
80
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

182
182
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

38
38
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

119
119
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

234
234
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

203
203
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

84
84
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

168
168
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

75
75
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

55
55
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

122
122
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

324
324
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

278
278
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

38
38
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

155
155

Meer sportnieuws