Selectie Club Brugge bekend: nieuwe domper Hayen en co

570 stemmen
Selectie Club Brugge bekend: nieuwe domper Hayen en co

Club Brugge is tegenvallend aan het nieuwe seizoen begonnen en kon na drie speeldagen nog geen enkele keer winnen. Daar moet zondagmiddag verandering in komen wanneer Antwerp FC op bezoek komt. Inmiddels maakte coach Nicky Hayen zijn selectie alvast bekend.

Blauw-Zwart kwam vorig seizoen ook al veel te wisselvallig voor de dag. Maar na de trainerswissel vlak voor de Play-Offs, ging de motor plots weer op volle toeren draaien. Het leverde uiteindelijk zelfs de landstitel op. Logischerwijs werd interim-trainer Hayen dan ook beloond met een vaste benoeming als hoofdcoach.

Maar voorlopig slaagt hij er niet in de goede prestaties te bevestigen. Club is immers bijzonder tegenvallend aan het seizoen begonnen. Na de nederlaag in de Supercup tegen Union SG, volgde in de competitie een pijnlijke 1 op 9. Bovendien is er weinig progressie te zien in het geleverde spel.

LEES OOK: 'Witte rook in Genk: eerste zomeraanwinst een feit'

Nielsen in lappenmand

Die negatieve spiraal zorgt logischerwijs voor de nodige druk bij de regerende kampioen. Volgens Het Laatste Nieuws zou Hayen zelfs voor zijn job moeten vrezen bij een verlies tegen Antwerp. Afwachten dus of hij en zijn spelersgroep, die nog steeds achter de trainer zou staan, voor een gepast antwoord kunnen zorgen.

Daarvoor zal Hayen wel één van zijn krachten moeten missen. Zo is er geen spoor van Casper Nielsen te bekennen in de wedstrijdselectie. Vrijdag raakte al bekend dat de Deen onzeker was nadat hij een blessure opliep tijdens de training. En nu is er dus definitief een streep getrokken door zijn naam.

Alternatieven voor Nusa

Nielsen neemt dus plaats in de ziekenboeg naast Bjorn Meijer, Victor Barbera en Kyrian Sabbe, die al een tijdje in de lappenmand liggen en voorlopig nog niet zullen terugkeren. Daarnaast uiteraard geen Antonio Nusa meer, de Noorse aanvaller trok deze week naar RB Leipzig. Met Christos Tzolis, Andreas Skov Olsen, Michal Skoras, Chemsdine Talbi en zelfs Ferran Jutgla beschikt Hayen echter over voldoende alternatieven voor zijn positie.

De selectie van is voldoende gewapend om te strijden op drie fronten ...

Meest recent

KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

1
1
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

2
2
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

28
28
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

26
26
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

45
45
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

30
30
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

59
59
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

15
15
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

71
71
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

108
108
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

205
205
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

441
441
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

51
51
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

161
161
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

379
379
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

811
811
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

116
116
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

337
337
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

167
167
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

645
645
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

562
562
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

19
19
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

167
167
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

354
354
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

52
52

Meer sportnieuws