Real Madrid neemt drastische beslissing op transfermarkt

door
Real Madrid neemt drastische beslissing op transfermarkt

Real Madrid is sterk aan het nieuwe seizoen en legde afgelopen woensdag beslag op de Europese Supercup door met 2-0 van Atalanta te winnen. Coach Carlo Ancelotti beschikt dan ook over een uitstekende selectie. En die zal deze zomer níét verder versterkt worden.

De Koninklijke pakte in de voorbije seizoenen al stevig uit op de transfermarkt. Met Vinicius Junior, Rodrygo Goes, Edouardo Camavinga en Aurélien Tchouaméni werden enkele van de grootste talenten uit met mondiale voetbal gestrikt. Zij kregen vervolgens voldoende tijd om verder door te groeien en horen inmiddels bij de wereldtop.

Vorige zomer legde preses Florentino Pérez dan weer een zak geld neer om Jude Bellingham over te nemen van Borussia Dortmund. Ook die transfer werd een groot succes. En deze zomer gingen Pérez en co nog een stapje verder met het aanwerven van Kylian Mbappé.

LEES OOK: Ancelotti verbaast iedereen met groot transfernieuws

Afscheid van Nacho

De Franse superster stond al jarenlang op de verlanglijst en werd uiteindelijk transfervrij weggeplukt bij PSG. Eind vorige maand werd Mbappé ook officieel voorgesteld tijdens een groots evenement. Daarnaast werd ook de komst van het Braziliaanse goudhaantje Endrick volledig afgerond.

De selectie lijkt dus ruim voldoende gewapend. Toch werd Real in de voorbije weken nog gelinkt aan de komst van een extra verdediger. Vaste kracht Nacho besloot immers om de poorten van het Estadio Santiago Bernabeu na jaren trouwe dienst achter zich dicht te trekken en trok naar Saudi-Arabië. De Spaanse kampioen overwoog dan ook een vervanger te halen.

Huiswerk helemaal klaar

Maar die plannen zijn inmiddels weer van tafel geveegd. Op zijn persbabbel bevestigde Ancelotti namelijk dat Real deze zomer geen extra spelers meer zal aantrekken. Ondanks het wegvallen van Nacho is de defensie volgens de trainer ook meer dan voldoende gewapend. "Het team is rond. David Alaba zal snel terugkeren en we hebben achterin ook jonge spelers die er klaar voor zijn", aldus de Italiaan.

Real heeft momenteel de sterkste selectie van Europa ...

Meest recent

KV Kortrijk stelt zich vragen: "Gebeurden rare dingen"

KV Kortrijk zag vorige week de match tegen Seraing uitgesteld worden. Er was een brand en daardoor ...

5
5
'Geflopt bij AA Gent: nu transfer van 15 miljoen euro'

Bij AA Gent flopten de afgelopen jaren heel wat spelers. Maar sommigen van hen maken nu elders het ...

10
10
'KRC Genk slaat gigantische slag: 70 miljoen euro op komst'

KRC Genk is inzake transferbeleid een voorbeeldclub in België. Geen Belgische club doet inzake ...

26
26
"De Redder" - Courtois laat Spanjaarden uit hun dak gaan

Real Madrid treedt binnen een tweetal weken aan in de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

86
86
UCL: Verleningen fnuiken Juve-sprookje, Real dankt sterke Courtois

Woensdag zijn de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Champions League uitgedeeld. Real ...

58
58
'Lammens verstomt: bizarre keeperswending United'

Senne Lammens werd de voorbije dagen opnieuw bewierrookt bij Manchester United na zijn sterke ...

197
197
'Anderlecht lonkt plots naar Ajax voor nieuwe TD'

Nu de kans steeds groter wordt dat Jérémy Taravel het seizoen zal uitdoen als ...

179
179
Overmars aan zet: zaakwaarnemer geeft grote transferhint

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

266
266
Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Voor het tweede jaar op rij de 1/8ste finales halen zat er uiteindelijk niet in, maar Club Brugge ...

391
391
Groot feest bij Beveren: "Of ik dít ook in de JPL zal doen?"

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

133
133
Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

94
94
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

549
549
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

297
297
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

290
290
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

181
181
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

291
291
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

426
426
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

75
75
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

140
140
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

67
67
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

262
262
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

221
221
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

72
72
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

73
73
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

99
99

Meer sportnieuws