Real Madrid neemt drastische beslissing op transfermarkt

338
Real Madrid neemt drastische beslissing op transfermarkt

Real Madrid is sterk aan het nieuwe seizoen en legde afgelopen woensdag beslag op de Europese Supercup door met 2-0 van Atalanta te winnen. Coach Carlo Ancelotti beschikt dan ook over een uitstekende selectie. En die zal deze zomer níét verder versterkt worden.

De Koninklijke pakte in de voorbije seizoenen al stevig uit op de transfermarkt. Met Vinicius Junior, Rodrygo Goes, Edouardo Camavinga en Aurélien Tchouaméni werden enkele van de grootste talenten uit met mondiale voetbal gestrikt. Zij kregen vervolgens voldoende tijd om verder door te groeien en horen inmiddels bij de wereldtop.

Vorige zomer legde preses Florentino Pérez dan weer een zak geld neer om Jude Bellingham over te nemen van Borussia Dortmund. Ook die transfer werd een groot succes. En deze zomer gingen Pérez en co nog een stapje verder met het aanwerven van Kylian Mbappé.

LEES OOK: Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

Afscheid van Nacho

De Franse superster stond al jarenlang op de verlanglijst en werd uiteindelijk transfervrij weggeplukt bij PSG. Eind vorige maand werd Mbappé ook officieel voorgesteld tijdens een groots evenement. Daarnaast werd ook de komst van het Braziliaanse goudhaantje Endrick volledig afgerond.

De selectie lijkt dus ruim voldoende gewapend. Toch werd Real in de voorbije weken nog gelinkt aan de komst van een extra verdediger. Vaste kracht Nacho besloot immers om de poorten van het Estadio Santiago Bernabeu na jaren trouwe dienst achter zich dicht te trekken en trok naar Saudi-Arabië. De Spaanse kampioen overwoog dan ook een vervanger te halen.

Huiswerk helemaal klaar

Maar die plannen zijn inmiddels weer van tafel geveegd. Op zijn persbabbel bevestigde Ancelotti namelijk dat Real deze zomer geen extra spelers meer zal aantrekken. Ondanks het wegvallen van Nacho is de defensie volgens de trainer ook meer dan voldoende gewapend. "Het team is rond. David Alaba zal snel terugkeren en we hebben achterin ook jonge spelers die er klaar voor zijn", aldus de Italiaan.

Real heeft momenteel de sterkste selectie van Europa ...

Meest recent

‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

46
46
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

26
26
Club Brugge mag dromen in CL: top 8 binnen handbereik

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

14
14
Anderlecht voert druk op: hachje Bruno nog niet gered

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

41
41
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

17
17
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

207
207
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

268
268
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

188
188
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

244
244
Mechele en Caroline delen bijzonder nieuws na PSV-clash

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

164
164
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

59
59
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

263
263
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

93
93
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

117
117
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

38
38
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

260
260
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

180
180
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

121
121
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

58
58
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

191
191
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1137
1137
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

93
93
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

52
52
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

212
212
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

106
106

Meer sportnieuws