Riemer sleutelt aan basiself: sterkhouder op de bank?

door
Riemer sleutelt aan basiself: sterkhouder op de bank?

RSC Anderlecht gaat zaterdagavond op bezoek bij KV Mechelen. De Brusselaars willen dan één en ander recht zetten na het puntenverlies van afgelopen weekend tegen OH Leuven. En dus is het uitkijken naar hoe coach Brian Riemer zijn basispionnen zal posteren.

Paars-Wit leefde met de nodige onzekerheid toe naar de competitiestart. Verschillende spelers misten namelijk een deel van de voorbereiding en de gewenste versterking liet op zich wachten. Desodanks begon RSCA goed aan het seizoen. Het spelniveau was weliswaar ondermaats, maar tegen STVV en Antwerp werd wel telkens gewonnen.

LEES OOK: Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

Aanwinst in de basis

Die zegereeks kwam vorig weekend echter al tot een einde. In eerste thuismatch mét publiek liet Anderlecht immers twee punten liggen tegen OHL. Daarbij stelden de Brusselaars vooral in de tweede helft teleur. En dus moet zaterdag een reactie volgen in Mechelen: een goed resultaat, liefst ook nog eens met dominant voetbal.

Om dat doel te behalen, zal Riemer aan zijn basiself sleutelen. Zo bevestigde de trainer zelf dat kersvers aanwinst Mathias Jørgensen aan de aftrap zal verschijnen. De ervaren Deen zal centraal achterin depanneren zolang Jan Vertonghen nog buiten strijd staat.

Verschaeren op de bank?

Hierdoor moet Théo Leoni zijn plekje achterin afstaan. De kans is groot dat hij doorschuift naar het middenveld, waar Majeed Ashimeru allicht plaats moet maken. Tenzij Leoni zelf op de bank wordt gezet. Daarnaast krijgt Ludwig Augustinsson als linksback normaal gezien de voorkeur op Moussa Ndiaye.

Tot slot is het uitkijken naar wat Riemer met zijn aanvalslinie zal doen. Francis Amuzu is immers voldoende hersteld na zijn blessure. Volgens La Dernière Heure en Het Laatste Nieuws is het niet uitgesloten dat hij meteen waar aan de aftrap verschijnt. In dat geval dreigt Yari Verschaeren uit de boot te vallen.

Indien iedereen fit en in vorm, staat Verschaeren dan in uw basisploeg bij het huidige RSCA?

Meest recent

'Engels grof wild: interesse neemt enorm toe'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

1
1
Anderlecht moet beslissen: twee talenten terug weg?

RSCA Futures kende een degelijk seizoen. Er waren enkele Belgische talenten die doorbraken, maar de ...

57
57
Italiaanse krant doet gesprek Conte/Lukaku uit de doeken

Romelu Lukaku is terug bij Napoli na zijn revalidatie in België. Hij ging daar meteen een ...

55
55
'Neemt KRC Genk afscheid? Drie spelers ontevreden'

Bij Racing Genk gaat er in de zomer wel het een en ander gebeuren. De Limburgers zullen ongetwijfeld ...

110
110
Engelse pers zet bepalende Trossard in de bloemetjes

Arsenal trekt naar de finale van de Champions League na de zege tegen Atlético Madrid. ...

61
61
Gert Verheyen overvallen door emoties na onverwacht nieuws

Een onverwacht moment rond Gert Verheyen heeft voor heel wat beroering gezorgd bij supporters. ...

153
153
Kompany verovert het voetbal: "Ooit FIFA of UEFA leiden"

Vincent Kompany was een topper als speler en ook als coach. We haalden al aan dat hij de grootste ...

36
36
'Schoonmaak KRC Genk: twee ervaren pionnen op de wip'

Bij KRC Genk gaan ze in de zomer toch wel wat spelers van de hand doen. De Limburgers zullen enkele ...

201
201
'Vertrek Rigaux concreet: Verhaeghe neemt standpunt in'

Moet Club Brugge weldra zijn sportieve leiding opnieuw herschikken? Die kans is behoorlijk groot. ...

326
326
'Anderlecht davert: Sibierski zorgt voor aardverschuiving'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief directeur nu ook officieel beet. Zoals verwacht werd ...

419
419
Toekomst Kompany: sterke man Bayern doet straffe uitspraak

Vincent Kompany kan dinsdagavond geschiedenis schrijven als coach van Bayern München als hij ...

107
107
'Leegloop STVV: eerste grote vertrekker staat al klaar'

STVV is bezig aan droomseizoen en is ondertussen zelfs verzekerd van een Europees ticket. Desondanks ...

181
181
Ruben Van Gucht diep geraakt door overlijden Hans Otten

Het nieuws over het overlijden van Hans Otten heeft velen diep geraakt, en ook Ruben Van Gucht bleef ...

23
23
'Kassa kassa bij Club: Juventus klopt aan voor topdeal'

Club Brugge zal komende zomer verschillende sterkhouders zien vertrekken. En daarvoor neemt het ...

321
321
Club Brugge-killer in vizier: Anderlecht ruikt gratis stunt

Anderlecht kijkt naar Frankrijk om zijn aanval te versterken. De Brusselaars zien een jonge ...

284
284
Grote bron van ergernis Genk-bestuur: zware gevolgen in PO's

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

283
283
Spanje spreekt schande: geurtje aan finaleticket Arsenal

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

213
213
'Taravel onder druk: groot slachtoffer voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

383
383
Doorgestuurd bij RSCA: "Ajax en PSV mogen aankloppen"

Ismaël Baouf kende een fantastisch seizoen bij Cambuur. Zij promoveerden naar de Eredivisie en ...

85
85
Anderlecht heeft groot bekernieuws voor de fans

RSC Anderlecht speelt volgende week de bekerfinale tegen Union SG. De Brusselaars hopen dat de derde ...

120
120
Pakken JPL-clubs uit met doorgestuurde RSCA-sensatie?

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

120
120
Arsenal naar Champions League-finale na zenuwslopende partij

Vanavond stond in de Champions League de terugwedstrijd van de halve finale tussen Arsenal en ...

65
65
Weergaloos STVV is ‘hot’: "Wie van hen gaat blijven?"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn geschiedenis. De Truienaars zijn dit jaar veruit de ...

122
122
Patro met straffe prestatie: "We zijn er heel fier op"

Patro Eisden kende alweer een sterk seizoen. Het stond weer in de Promotion Play-Offs, maar daar was ...

100
100
Sonck en Van der Elst zien hét grote probleem bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor kansloos met 1-3 van Club Brugge. Wesley Sonck en Franky Van der Elst waren ...

311
311

Meer sportnieuws