Riemer sleutelt aan basiself: sterkhouder op de bank?

458 stemmen
Riemer sleutelt aan basiself: sterkhouder op de bank?

RSC Anderlecht gaat zaterdagavond op bezoek bij KV Mechelen. De Brusselaars willen dan één en ander recht zetten na het puntenverlies van afgelopen weekend tegen OH Leuven. En dus is het uitkijken naar hoe coach Brian Riemer zijn basispionnen zal posteren.

Paars-Wit leefde met de nodige onzekerheid toe naar de competitiestart. Verschillende spelers misten namelijk een deel van de voorbereiding en de gewenste versterking liet op zich wachten. Desodanks begon RSCA goed aan het seizoen. Het spelniveau was weliswaar ondermaats, maar tegen STVV en Antwerp werd wel telkens gewonnen.

LEES OOK: Kiki Vanrafelghem toont foto met vriendin: fans reageren massaal

Aanwinst in de basis

Die zegereeks kwam vorig weekend echter al tot een einde. In eerste thuismatch mét publiek liet Anderlecht immers twee punten liggen tegen OHL. Daarbij stelden de Brusselaars vooral in de tweede helft teleur. En dus moet zaterdag een reactie volgen in Mechelen: een goed resultaat, liefst ook nog eens met dominant voetbal.

Om dat doel te behalen, zal Riemer aan zijn basiself sleutelen. Zo bevestigde de trainer zelf dat kersvers aanwinst Mathias Jørgensen aan de aftrap zal verschijnen. De ervaren Deen zal centraal achterin depanneren zolang Jan Vertonghen nog buiten strijd staat.

Verschaeren op de bank?

Hierdoor moet Théo Leoni zijn plekje achterin afstaan. De kans is groot dat hij doorschuift naar het middenveld, waar Majeed Ashimeru allicht plaats moet maken. Tenzij Leoni zelf op de bank wordt gezet. Daarnaast krijgt Ludwig Augustinsson als linksback normaal gezien de voorkeur op Moussa Ndiaye.

Tot slot is het uitkijken naar wat Riemer met zijn aanvalslinie zal doen. Francis Amuzu is immers voldoende hersteld na zijn blessure. Volgens La Dernière Heure en Het Laatste Nieuws is het niet uitgesloten dat hij meteen waar aan de aftrap verschijnt. In dat geval dreigt Yari Verschaeren uit de boot te vallen.

Indien iedereen fit en in vorm, staat Verschaeren dan in uw basisploeg bij het huidige RSCA?

Meest recent

'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

46
46
Oranje-international krijgt dramatisch nieuws te verwerken

Oranje maakte indruk in de groepsfase met vlotte zeges tegen Tunesië en vooral Zweden. Het won ...

0
0
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

10
10
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

572
572
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

18
18
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

21
21
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

52
52
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

259
259
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

104
104
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

115
115
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

49
49
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

80
80
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

55
55
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

53
53
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

213
213
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

137
137
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

114
114
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

36
36
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

286
286
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

183
183
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

62
62
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

22
22
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

48
48
Belgische transfers: verrassende deals in Duitsland en Hongarije

Er beweegt stilaan heel veel op de transfermarkt. Er zijn een aantal Belgen die onderdak hebben ...

36
36
'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

93
93

Meer sportnieuws