'AA Gent laat Hong gaan: transfersom valt lager uit'

518 stemmen
'AA Gent laat Hong gaan: transfersom valt lager uit'

AA Gent bereidt zich momenteel voor op de lastige competitiewedstrijd tegen leider KVC Westerlo. Coach Wouter Vrancken zal dan allicht één van zijn belangrijke pionnen moeten missen. Zo staat Hyunseok Hong op punt om te vertrekken bij de Buffalo's.

Sinds deze zomer is Arnar Vidarsson aan de slag als sportief directeur van Gent. Onder zijn bewind werden inmiddels al de nodige versterkingen aangetrokken. Met Max Dean en Andri Gudjohnsen werden eerst twee aanvallende krachten vastgelegd, vervolgens werd middenvelder Mathias Delorge overgenomen van STVV.

Deze week werd het lijstje met versterkingen verder aangevuld. Met de Japanner Atsuka Ito werd nog een tweede optie voor het middenveld vastgelegd en ook flankaanvaller Helio Varela zette zijn kribbel bij de Oost-Vlamingen. Afwachten of in de laatste weken van de mercato nog meer versterking zal volgen.

LEES OOK: Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

Waslijst aan vertrekkers

Ondertussen was het echter ook al druk aan de uitgang. De Buffalo's namen deze mercato al afscheid van heel spelers. Julien De Sart, Tarik Tissoudali, Laurent Depoitre, Jorthy Mokio, Paul Nardi, ... trokken de poorten van de Planet Group Arena om uiteenlopende redenen achter zich dicht.

Dat lijstje lijkt nog wat langer te worden. Jordan Torunarigha lijkt bijvoorbeeld op weg naar de uitgang, maar de eerstvolgende vertrekker wordt allicht Hong. Zo raakte zaterdag bekend dat de Zuid-Koreaanse middenvelder goed op weg is om bij het Turkse Trabzonspor aan de slag te gaan.

Iets lagere transfersom

Beide clubs zouden inmiddels een akkoord hebben gevonden over de transfersom van Hong, die zijn laatste contractjaar was ingegaan. Die blijkt wel lager te liggen dan de oorspronkelijke som van 7 miljoen euro die eerder werd gemeld. Zo zou Gent volgens Het Laatste Nieuws een vast bedrag van 4.5 miljoen euro vangen, aangevuld met 500.000 euro aan bonussen. Transferwatcher Sacha Tavolieri meldt overigens dat Hong zaterdag gewoon nog meetrainde bij Gent en dat nog enkele persoonlijke details uitgeklaard moeten worden. Toch lijkt de overgang zo goed als rond.

Gent is verzwakt ten opzichte van eind vorig seizoen ...

Meest recent

Antwerp-fan Waes midden in drama: "België moet meer doen"

Voor Tom Waes zijn het behoorlijk turbulente jaren geweest. Eind 2024 kwam zijn leven tijdelijk tot ...

1
1
Cuypers reageert op niet-selectie WK: MLS trekt grote ogen

Hugo Cuypers werd niet geselecteerd door bondscoach Rudi Garcia voor het WK in de Verenigde Staten, ...

51
51
Toptransfer bij Union SG? “Vergelijkbaar met Vanaken”

Union SG en Club Brugge nemen het vanavond tegen elkaar op in een rechtstreeks titelduel. Bij de ...

67
67
Chelsea stunt met Xabi Alonso: erg straffe ambities onthuld

Chelsea heeft een vervanger gevonden voor Enzo Maresca. De Londense club stelde op de officiële ...

32
32
Antwerp ontslaat Oosting per direct: vervanger al bekend

Royal Antwerp FC zit in desastreuze vorm. The Great Old is volledig uitgeteld in de Europe ...

240
240
Westerlo duwt Charleroi kopje onder: “Dit is wreed”

Het is erg spannend in de Europe Play-Offs, maar Westerlo heeft Sporting Charleroi een ferme ...

16
16
Van Gucht verrast met pikante onthulling: Willy Sommers sprakeloos

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor opvallende reacties gezorgd met een bijzonder openhartige ...

87
87
Mourinho breekt stilzwijgen rond Real Madrid

De naam van José Mourinho klinkt steeds luider bij Real Madrid en her en der wordt er al ...

57
57
Club-Union: Vossen, Vormer en Simons zien hetzelfde gebeuren

Club Brugge neemt het vanavond op tegen Union SG. Het lijkt de beslissende match te worden voor de ...

741
741
Taravel verrast gigantisch met opstelling Anderlecht

RSC Anderlecht wil de bekernederlaag doorspoelen met een zege in eigen huis tegen KV Mechelen. Dat ...

586
586
'Toptransfer lonkt plots voor AA Gent'

AA Gent kent een degelijk seizoen, maar ook geen hoogstaand. De Buffalo's hopen de komende jaren ...

199
199
Nederland in shock: Derksen biedt excuses aan

Er is enorme ophef ontstaan in Nederland rond de soap binnen de nationale ploeg van Curaçao, ...

32
32
Romelu Lukaku naar Anderlecht: nu of nooit?

Romelu Lukaku werd afgelopen week 33 jaar. ‘Big Rom’ zit in een moeilijke fase in zijn ...

352
352
‘Wilmots ontploft na transferzet Anderlecht’

Anderlecht zit in een transferslag die snel oplaait. De concurrentie, waaronder Standard, springt ...

335
335
Anderlecht en STVV krijgen bijzonder goed nieuws

RSC Anderlecht hoopt zijn Europees ticket zo snel mogelijk te bemachtigen, STVV heeft dat al beet. ...

417
417
Club Brugge weigerde: "Heb Burgess nog aangeraden bij hen"

Club Brugge speelt vanavond de topper in eigen huis tegen Union SG. Een beslissende match voor de ...

340
340
Anderlecht aan zet: Sibierski krijgt gouden transfertips

Er worden stevige analyses gemaakt na de bekernederlaag van RSC Anderlecht. Sportief directeur ...

393
393
Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

50
50
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

182
182
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

553
553
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

246
246
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

116
116
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

349
349
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

113
113
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

453
453

Meer sportnieuws