'AA Gent laat Hong gaan: transfersom valt lager uit'

518 stemmen
'AA Gent laat Hong gaan: transfersom valt lager uit'

AA Gent bereidt zich momenteel voor op de lastige competitiewedstrijd tegen leider KVC Westerlo. Coach Wouter Vrancken zal dan allicht één van zijn belangrijke pionnen moeten missen. Zo staat Hyunseok Hong op punt om te vertrekken bij de Buffalo's.

Sinds deze zomer is Arnar Vidarsson aan de slag als sportief directeur van Gent. Onder zijn bewind werden inmiddels al de nodige versterkingen aangetrokken. Met Max Dean en Andri Gudjohnsen werden eerst twee aanvallende krachten vastgelegd, vervolgens werd middenvelder Mathias Delorge overgenomen van STVV.

Deze week werd het lijstje met versterkingen verder aangevuld. Met de Japanner Atsuka Ito werd nog een tweede optie voor het middenveld vastgelegd en ook flankaanvaller Helio Varela zette zijn kribbel bij de Oost-Vlamingen. Afwachten of in de laatste weken van de mercato nog meer versterking zal volgen.

LEES OOK: 'Zulte Waregem telt miljoenen dankzij toptransfer'

Waslijst aan vertrekkers

Ondertussen was het echter ook al druk aan de uitgang. De Buffalo's namen deze mercato al afscheid van heel spelers. Julien De Sart, Tarik Tissoudali, Laurent Depoitre, Jorthy Mokio, Paul Nardi, ... trokken de poorten van de Planet Group Arena om uiteenlopende redenen achter zich dicht.

Dat lijstje lijkt nog wat langer te worden. Jordan Torunarigha lijkt bijvoorbeeld op weg naar de uitgang, maar de eerstvolgende vertrekker wordt allicht Hong. Zo raakte zaterdag bekend dat de Zuid-Koreaanse middenvelder goed op weg is om bij het Turkse Trabzonspor aan de slag te gaan.

Iets lagere transfersom

Beide clubs zouden inmiddels een akkoord hebben gevonden over de transfersom van Hong, die zijn laatste contractjaar was ingegaan. Die blijkt wel lager te liggen dan de oorspronkelijke som van 7 miljoen euro die eerder werd gemeld. Zo zou Gent volgens Het Laatste Nieuws een vast bedrag van 4.5 miljoen euro vangen, aangevuld met 500.000 euro aan bonussen. Transferwatcher Sacha Tavolieri meldt overigens dat Hong zaterdag gewoon nog meetrainde bij Gent en dat nog enkele persoonlijke details uitgeklaard moeten worden. Toch lijkt de overgang zo goed als rond.

Gent is verzwakt ten opzichte van eind vorig seizoen ...

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

52
52
Duivels ontdekken belangrijke nieuwe kwaliteit in Kroatië

De Rode Duivels kunnen met een zeer goed gevoel toeleven naar het WK, want hun ...

0
0
'Club haalt slag thuis: goudhaantje blijft aan boord'

Club Brugge staat voor een zeer hete transferzomer. Het moet vrezen dat heel wat spelers gaan ...

39
39
'Antwerp baalt: toptalent niet langer haalbaar'

Antwerp staat voor een belangrijke zomer. Sportief directeur Marc Overmars zal een nagenoeg volledig ...

43
43
TRANSFERUURTJE: ‘Club ziet strijd losbarsten, KAA Gent wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

173
173
'Dortmund stelt voorwaarde voor transfer Duranville'

Heel wat potentiële Rode Duivels moeten het WK straks vanuit hun zetel volgen. Zo is er ...

98
98
Transferupdate The Athletic: nieuws over Club, Lavia, Godts

De transferzomer gaat stilaan van start. Ook de Europese topclubs beginnen in actie te schieten. Het ...

149
149
'Westerlo aast op tweede transferdeal met Inter'

Bij Westerlo bestaat de transferstrategie er de laatste jaren uit om piepjonge spelers op te pikken ...

47
47
RSCA keert terug naar de roots: grote terugkeer een feit

Het zat er vele weken aan te komen en het is nu ook officieel. Nadat RSC Anderlecht afscheid nam van ...

236
236
Royal Antwerp FC shopt in de Challenger Pro League

Geld voor grote versterkingen is er nog steeds niet, dus moet Royal Antwerp FC op zoek gaan naar ...

140
140
'Anderlecht hakt opvallende knoop door over Hatenboer'

RSC Anderlecht heeft al van een resem spelers afscheid genomen. De vraag is ook wat de toekomst van ...

417
417
Boeckx aangenaam verrast: Garcia krijgt extra wapen

De Rode Duivels speelden een meer dan degelijke partij tegen Kroatië. Ze wonnen verdiend met ...

108
108
Van Gucht onthult wat er écht gebeurde met Jacques Vermeire

Toen Jacques Vermeire eind 2024 plots bij hem thuis over de vloer kwam, had Ruben Van Gucht ...

82
82
'Kompany bezorgt KRC Genk miljoenenklapper'

KRC Genk gaat deze zomer flink moeten verkopen, want er moet een jaarlijks tekort worden weggewerkt. ...

333
333
Rudi Garcia zet criticasters meteen stevig op hun plaats

Rudi Garcia doet het voorlopig goed als bondscoach van België. Niet te gek doen zoals zijn ...

126
126
Modric duikt kleedkamer Belgen in: shirtwissel met onverwachte Duivel

Luka Modric slaagde er dinsdagavond niet in om zijn Kroatië voorbij de Rode Duivels te loodsen. ...

741
741
Vandenbempt doet 'ongelooflijke' vaststelling bij De Bruyne

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

215
215
'Liverpool heeft nieuwe coach, stunttransfer Ajax bij Real'

Terwijl het WK met rasse schreden nadert, begint ook de transfercarrousel op toerental te raken. Zo ...

124
124
"Grootste slachtoffer experiment Garcia" - Degryse duidelijk

Rudi Garcia heeft dinsdag een goede beurt gemaakt als Belgisch bondscoach. Zijn experiment om met ...

206
206
Courtois verklapt: zó reageerde Modric na supersave

Thibaut Courtois heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste minuten namens de nationale ploeg ...

240
240
Vanaken zet Garcia met rug tegen muur: "Was echt frappant"

Verschillende Rode Duivels hebben dinsdagavond een goede beurt gemaakt in de oefenwedstrijd tegen ...

1582
1582
Eén Duivel valt hard door de mand: kranten geven 4 op 10

Met een 0-2-oefenzege op het veld van Kroatië hebben de Rode Duivels dinsdagavond extra ...

782
782
‘Complete chaos: sleutelspeler splijt Rode Duivels’

Rudi Garcia heeft er een groot probleem bij in aanloop naar het WK. Niet op papier, maar wel zodra ...

262
262
Europese pers onder indruk: drie Duivels op voetstuk gezet

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun voorlaatste oefenmatch richting het WK. Zo werd ...

913
913
'Engelse miljoenen lonken voor Charleroi'

Charleroi beleefde een seizoen met twee gezichten, maar één speler werkte wel een ...

50
50
Garcia spreekt duidelijke taal over plan-Lukaku

Niets dan blije gezichten bij de Rode Duivels op dinsdagavond, want met een 0-2-zege in Kroatië ...

100
100

Meer sportnieuws