'City moet vrezen: Arsenal pakt uit met EK-winnaar'

270
'City moet vrezen: Arsenal pakt uit met EK-winnaar'

Dit weekend trekt de Engelse Premier League zich weer op gang. Daarbij wordt Arsenal FC naar voren geschoven als één van de grootste kandidaten om Manchester City van zijn vijfde opeenvolgende titel te houden. Om die concurrentie aan te gaan blijven de Gunners werken aan versterking.

Mikel Arteta levert al een tijdje puik werk als hoofdcoach van Arsenal. Hij laat zijn ploeg aantrekkelijk voetbal brengen, dat ook nog eens gekoppeld wordt aan de nodige resultaten. Voor het tweede jaar op rij eindigde de club op een knappe tweede plaats in de Premier League. En ook in de Champions League liet Arsenal bij momenten mooie dingen zien.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Versterking in de breedte

Binnen de club is men dan ook erg tevreden over zijn werk en het lijkt de bedoeling om nog een hele poos met Arteta door te gaan. Daarvoor wordt de oud-middenvelder ook op zijn wenken bediend op de transfermarkt. Zo mocht hij in de voorbije mercato's al heel wat miljoenen spenderen.

Desondanks is de Spaanse trainer nog niet helemaal tevreden over de samenstelling van zijn selectie. Naar volgend seizoen toe wil hij er nog wat versterking bij. De Italiaanse EK-revelatie Riccardo Calafiori heeft alvast getekend het Emirates Stadium. De verdediger van Bologna kwam over voor zo'n 40 miljoen euro.

EK-killer Duitsland

Daar blijft het evenwel niet bij. Om zijn middenveld te versterken heeft Arteta immers zijn vizier gericht op landgenoot Mikel Merino. De sterkhouder van Real Sociedad droeg eerder deze zomer nog bij aan de Europese titel van Spanje, hij besliste zelfs de kraker in de kwartfinales tegen Duitsland. En zijn transfer begint steeds meer vorm te krijgen.

Volgens The Times, doorgaans een betrouwbaar medium, staat Arsenal zeer dicht bij een akkoord over de middenvelder. In totaal zouden de Gunners zo'n 35 miljoen euro neerleggen bij Real Sociedad. De persoonlijke voorwaarden zouden geen probleem mogen opleveren.

Arsenal wordt de grootste titeluitdager van City ...

Meest recent

Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

16
16
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

62
62
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

173
173
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

115
115
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

107
107
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

211
211
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

43
43
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

275
275
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

38
38
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

54
54
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

104
104
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

256
256
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

26
26
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

28
28
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

78
78
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

139
139
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

20
20
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

61
61
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

371
371
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

222
222
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

197
197
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

205
205
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

101
101
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

53
53
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

136
136

Meer sportnieuws