'City moet vrezen: Arsenal pakt uit met EK-winnaar'

270 stemmen
'City moet vrezen: Arsenal pakt uit met EK-winnaar'

Dit weekend trekt de Engelse Premier League zich weer op gang. Daarbij wordt Arsenal FC naar voren geschoven als één van de grootste kandidaten om Manchester City van zijn vijfde opeenvolgende titel te houden. Om die concurrentie aan te gaan blijven de Gunners werken aan versterking.

Mikel Arteta levert al een tijdje puik werk als hoofdcoach van Arsenal. Hij laat zijn ploeg aantrekkelijk voetbal brengen, dat ook nog eens gekoppeld wordt aan de nodige resultaten. Voor het tweede jaar op rij eindigde de club op een knappe tweede plaats in de Premier League. En ook in de Champions League liet Arsenal bij momenten mooie dingen zien.

LEES OOK: 'Arsenal spoelt CL-kater door met Premier League-bom'

Versterking in de breedte

Binnen de club is men dan ook erg tevreden over zijn werk en het lijkt de bedoeling om nog een hele poos met Arteta door te gaan. Daarvoor wordt de oud-middenvelder ook op zijn wenken bediend op de transfermarkt. Zo mocht hij in de voorbije mercato's al heel wat miljoenen spenderen.

Desondanks is de Spaanse trainer nog niet helemaal tevreden over de samenstelling van zijn selectie. Naar volgend seizoen toe wil hij er nog wat versterking bij. De Italiaanse EK-revelatie Riccardo Calafiori heeft alvast getekend het Emirates Stadium. De verdediger van Bologna kwam over voor zo'n 40 miljoen euro.

EK-killer Duitsland

Daar blijft het evenwel niet bij. Om zijn middenveld te versterken heeft Arteta immers zijn vizier gericht op landgenoot Mikel Merino. De sterkhouder van Real Sociedad droeg eerder deze zomer nog bij aan de Europese titel van Spanje, hij besliste zelfs de kraker in de kwartfinales tegen Duitsland. En zijn transfer begint steeds meer vorm te krijgen.

Volgens The Times, doorgaans een betrouwbaar medium, staat Arsenal zeer dicht bij een akkoord over de middenvelder. In totaal zouden de Gunners zo'n 35 miljoen euro neerleggen bij Real Sociedad. De persoonlijke voorwaarden zouden geen probleem mogen opleveren.

Arsenal wordt de grootste titeluitdager van City ...

Meest recent

Benteke verbaast iedereen met toekomstplannen

Christian Benteke lijkt niet meer in beeld voor de Belgische nationale ploeg. De aanvaller speelt ...

15
15
Pro League onder hoogspanning: Bouchez plots grote man

De Pro League heeft op dinsdagochtend vergaderd en daar werden enkele knopen doorgehakt. Zo werd er ...

94
94
KRC Genk pakt uit met diamant van Standard Luik

KRC Genk kwam op de officiële kanalen met groot nieuws op de proppen. Thibaut Courtois wordt ...

38
38
‘Anderlecht gaat all-in voor piepjong Engels toptalent’

RSC Anderlecht is naarstig de zomermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Antoine Sibierski ...

169
169
TRANSFERUURTJE: ‘Recorddeal Club Brugge, Union incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

288
288
Benteke heeft wat te zeggen na zijn niet-selectie WK

Christian Benteke was lang ene vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar de 35-jarige ...

156
156
Rudi Garcia mengt zich in De Bruyne-debat: harde kritiek

De Rode Duivels nemen het dinsdagavond op tegen Kroatië in een oefeninterland ter voorbereiding ...

54
54
Nieuwe liefdesboodschap voor Van Gucht zorgt voor beroering

Ruben Van Gucht is al maanden één van de meest besproken gezichten in de Vlaamse ...

51
51
Yannick Carrasco verrast en hakt transferknoop door

Yannick Carrasco maakte deel uit van de Gouden Generatie, maar de buitenspeler speelt al enkele ...

72
72
Mokerslag Ilay Camara: Anderlecht loopt vergoeding mis

Het WK 2026 staat voor de deur en de definitieve selecties sijpelen naar buiten. Ook Senegal maakte ...

132
132
Antwerp-fans zijn het beu: hard protest aan Bosuil

Het rommelt bij Royal Antwerp FC. Achter de schermen zoekt Paul Gheysens naar miljoenen en COO Kris ...

179
179
Duivels op TV: oefenduels níét op VRT, opvallende aftrapuren

De WK-koorts in België begint zienderogen te stijgen. En dat zal deze week alleen maar toenemen ...

246
246
'Club onvermurwbaar: Barça plooit aan onderhandelingstafel'

Dat Club Brugge verschillende sterkhouders zal zien vertrekken tijdens de zomermercato staat buiten ...

501
501
'Arsenal spoelt CL-kater door met Premier League-bom'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

118
118
'Sibierski gaat wild tekeer: nieuwe lading vertrekkers klaar'

Antoine Sibierski laat er geen gras over groeien bij RSC Anderlecht. De sportief directeur maakt ...

979
979
Buitenland ziet WK-droomscenario: "Geweldige kans voor Belgen"

Na de teleurstelling op de voorbije grote toernooien, zijn de verwachtingen rond de Rode Duivels ...

331
331
Uitspraken Courtois doen Genk-fans watertanden

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

111
111
'Recordtransfer Tzolis: Champions League-ganger meldt zich'

De kans dat Christos Tzolis volgend seizoen nog te bewonderen zal zijn in het shirt van Club Brugge, ...

510
510
'De Ketelaere betrapt bij gesprekken: Atalanta schrikt'

Charles De Ketelaere voelt zich goed in Bergamo, maar toch komt er wat beweging in zijn dossier. De ...

310
310
'Lammens glundert: United pakt stevig uit op mercato'

Manchester United heeft zich na een kwakkelend seizoensstart op fraaie wijze herpakt. Op die goede ...

245
245
Kroatië - België: drie grote dilemma's in basiself Garcia

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het komende WK. In Rijeka ...

368
368
Tweetal doet Kroaten bibberen: "België terug naar wereldtop"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

483
483
'Barça niet af te remmen: officieel bod van 100 miljoen'

FC Barcelona is van plan een er een historische zomermercato van te maken. Zo spendeerde de Spaanse ...

132
132
Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

653
653
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

261
261

Meer sportnieuws