'Code rood in Genk: volgende sterkhouder wil vertrekken'

door
'Code rood in Genk: volgende sterkhouder wil vertrekken'

Met een eerste driepunter van het seizoen op zak hoopt KRC Genk die lijn zaterdag door te trekken tegen Beerschot. De vraag is evenwel op wie Thorsten Fink allemaal een beroep kan doen op 't Kiel. Tenslotte worden de Limburgers nog steeds geteisterd door transferperikelen. Vooral in het hart van de defensie wenkt een bouwwerf.

Zo staat Genk op het punt om afscheid te nemen van Mark McKenzie, die wellicht voor een drietal miljoen naar Toulouse verhuist. Op witte rook vanuit de Cegeka Arena blijft het voorlopig wel nog wachten, maar nadat hij tegen Club Brugge pas voor het eerst dit seizoen in actie kwam lijkt de kans groot dat de Amerikaan straks niet meer tot de selectie behoort.

LEES OOK: Groot gemis: "Hij is samen met Tzolis beste speler in JPL"

Sadick naar Valencia?

Op zich geen onverkomelijk probleem, want de voorbije weken trokken Matte Smets en co zich ook zonder hem degelijk uit de slag. Bovendien kan Fink in Antwerpen eindelijk een beroep doen op Carlos Cuesta, die na zijn deelname aan de Copa America vader werd. "Hij is topfit en klaar om te spelen", wist de coach tijdens zijn voorbeschouwing te vertellen.

Dat komt niks te vroeg, want enkele dagen geleden geraakte bekend dat ook Mujaid Sadick wel eens andere oorden kan opzoeken. De 24-jarige Spanjaard, die net zoals McKenzie zijn laatste contractjaar ingaat, staat naar verluidt op de radar van Valencia. Dat zou wel eerst nog ruimte moeten scheppen in de kern alvorens door te kunnen schakelen voor Sadick.

Leegloop bij KRC Genk

Van een concreet bod op de stevige verdediger, wiens marktwaarde op 3,5 miljoen wordt geschat, lijkt vooralsnog dus geen sprake. Toch houdt Dimitri de Condé maar beter rekening met een vertrek, want volgens Het Belang van Limburg droomt Sadick van een terugkeer naar La Liga. Hij zou dan ook doodgraag ingaan op een eventueel aanbod van Valencia.

Net zoals Zakaria El Ouahdi, Bilal El Khannouss en Matias Galarza wil Sadick dus Genk liefst verlaten. Hoewel hij de deur wel nog op een kier laat om zijn verbintenis alsnog te verlengen houdt hij de boot daarom af. Momenteel vinden er dan ook geen gesprekken plaats, wat De Condé allicht aanzet om elders een oplossing te vinden. Wordt ongetwijfeld vervolgd.

Denkt u dat Sadick bij Genk zal blijven?

Meest recent

'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

20
20
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

112
112
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

39
39
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

136
136
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

118
118
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

159
159
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

76
76
Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

88
88
‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

57
57
Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Benito Raman en Club Brugge, het zal nooit meer goedkomen. De aanvaller maakt nu het mooie weer bij ...

319
319
Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

68
68
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

42
42
Ruzie escaleert: Napoli stelt Lukaku ultimatum

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

246
246
De Cat voor toptransfer? Oude bekende duikt op

Nathan De Cat speelde zich de voorbije maanden al in de kijker en in de komende dagen zal zijn ...

86
86
'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'

FC Barcelona stevent voorlopig af op de titel in LaLiga en is ook in de Champions League nog steeds ...

69
69
Anderlecht botst op njet van Rode Duivel

Anderlecht heeft nog eens een Rode Duivel, want Nathan De Cat werd voor de oefenmatchen tegen de VS ...

184
184
'Rode Duivel bekroont boerenjaar met knaltransfer'

De Rode Duivels oefenen in de komende dagen tegen de Verenigde Staten en Mexico en die matchen ...

76
76
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

139
139
Peperdure flop Anderlecht: pijnlijke details onthuld

RSC Anderlecht laat zich niet opjagen in de zoektocht naar een nieuwe sportieve baas. Maar goed ook, ...

217
217
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

618
618
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

142
142
AA Gent draait overuren: overeenkomst tot medio 2029

Voor het tweede jaar op rij kwalificeerde AA Gent zich voor de Champions' Play-Offs, waarin het dit ...

104
104
Club Brugge trendsetter: "Goed gezien van Verhaeghe"

Na de landstitel van afgelopen seizoen begint Union straks alweer in polepositie aan de play-offs. ...

470
470
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

130
130
Italianen zorgen voor woede: pikante beelden na kwalificatie

Donderdagavond werden de halve finales van de WK-barrages afgewerkt. Daarin zette onder meer ...

172
172

Meer sportnieuws