'Code rood in Genk: volgende sterkhouder wil vertrekken'

door
'Code rood in Genk: volgende sterkhouder wil vertrekken'

Met een eerste driepunter van het seizoen op zak hoopt KRC Genk die lijn zaterdag door te trekken tegen Beerschot. De vraag is evenwel op wie Thorsten Fink allemaal een beroep kan doen op 't Kiel. Tenslotte worden de Limburgers nog steeds geteisterd door transferperikelen. Vooral in het hart van de defensie wenkt een bouwwerf.

Zo staat Genk op het punt om afscheid te nemen van Mark McKenzie, die wellicht voor een drietal miljoen naar Toulouse verhuist. Op witte rook vanuit de Cegeka Arena blijft het voorlopig wel nog wachten, maar nadat hij tegen Club Brugge pas voor het eerst dit seizoen in actie kwam lijkt de kans groot dat de Amerikaan straks niet meer tot de selectie behoort.

LEES OOK: Verrassing bij KRC Genk: CEO vertrekt uit Cegeka Arena

Sadick naar Valencia?

Op zich geen onverkomelijk probleem, want de voorbije weken trokken Matte Smets en co zich ook zonder hem degelijk uit de slag. Bovendien kan Fink in Antwerpen eindelijk een beroep doen op Carlos Cuesta, die na zijn deelname aan de Copa America vader werd. "Hij is topfit en klaar om te spelen", wist de coach tijdens zijn voorbeschouwing te vertellen.

Dat komt niks te vroeg, want enkele dagen geleden geraakte bekend dat ook Mujaid Sadick wel eens andere oorden kan opzoeken. De 24-jarige Spanjaard, die net zoals McKenzie zijn laatste contractjaar ingaat, staat naar verluidt op de radar van Valencia. Dat zou wel eerst nog ruimte moeten scheppen in de kern alvorens door te kunnen schakelen voor Sadick.

Leegloop bij KRC Genk

Van een concreet bod op de stevige verdediger, wiens marktwaarde op 3,5 miljoen wordt geschat, lijkt vooralsnog dus geen sprake. Toch houdt Dimitri de Condé maar beter rekening met een vertrek, want volgens Het Belang van Limburg droomt Sadick van een terugkeer naar La Liga. Hij zou dan ook doodgraag ingaan op een eventueel aanbod van Valencia.

Net zoals Zakaria El Ouahdi, Bilal El Khannouss en Matias Galarza wil Sadick dus Genk liefst verlaten. Hoewel hij de deur wel nog op een kier laat om zijn verbintenis alsnog te verlengen houdt hij de boot daarom af. Momenteel vinden er dan ook geen gesprekken plaats, wat De Condé allicht aanzet om elders een oplossing te vinden. Wordt ongetwijfeld vervolgd.

Denkt u dat Sadick bij Genk zal blijven?

Meest recent

"Blauw-zwarte toverketel" - Club zwaar bevoordeeld in titelstrijd

De Champions' Play-Offs barsten zaterdagavond helemaal los. Hoewel het door de puntenverdeling in ...

19
19
Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

344
344
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

136
136
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

18
18
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

72
72
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

70
70
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

85
85
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

300
300
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

47
47
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

443
443
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

268
268
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

373
373
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

32
32
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

36
36
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

73
73
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

93
93
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

129
129
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

75
75
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

469
469
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

174
174
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

347
347
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

133
133
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

491
491
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

302
302
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

250
250

Meer sportnieuws