'Code rood in Genk: volgende sterkhouder wil vertrekken'

903 stemmen
'Code rood in Genk: volgende sterkhouder wil vertrekken'

Met een eerste driepunter van het seizoen op zak hoopt KRC Genk die lijn zaterdag door te trekken tegen Beerschot. De vraag is evenwel op wie Thorsten Fink allemaal een beroep kan doen op 't Kiel. Tenslotte worden de Limburgers nog steeds geteisterd door transferperikelen. Vooral in het hart van de defensie wenkt een bouwwerf.

Zo staat Genk op het punt om afscheid te nemen van Mark McKenzie, die wellicht voor een drietal miljoen naar Toulouse verhuist. Op witte rook vanuit de Cegeka Arena blijft het voorlopig wel nog wachten, maar nadat hij tegen Club Brugge pas voor het eerst dit seizoen in actie kwam lijkt de kans groot dat de Amerikaan straks niet meer tot de selectie behoort.

LEES OOK: KRC Genk slaat enorme slag: contract tot medio 2030

Sadick naar Valencia?

Op zich geen onverkomelijk probleem, want de voorbije weken trokken Matte Smets en co zich ook zonder hem degelijk uit de slag. Bovendien kan Fink in Antwerpen eindelijk een beroep doen op Carlos Cuesta, die na zijn deelname aan de Copa America vader werd. "Hij is topfit en klaar om te spelen", wist de coach tijdens zijn voorbeschouwing te vertellen.

Dat komt niks te vroeg, want enkele dagen geleden geraakte bekend dat ook Mujaid Sadick wel eens andere oorden kan opzoeken. De 24-jarige Spanjaard, die net zoals McKenzie zijn laatste contractjaar ingaat, staat naar verluidt op de radar van Valencia. Dat zou wel eerst nog ruimte moeten scheppen in de kern alvorens door te kunnen schakelen voor Sadick.

Leegloop bij KRC Genk

Van een concreet bod op de stevige verdediger, wiens marktwaarde op 3,5 miljoen wordt geschat, lijkt vooralsnog dus geen sprake. Toch houdt Dimitri de Condé maar beter rekening met een vertrek, want volgens Het Belang van Limburg droomt Sadick van een terugkeer naar La Liga. Hij zou dan ook doodgraag ingaan op een eventueel aanbod van Valencia.

Net zoals Zakaria El Ouahdi, Bilal El Khannouss en Matias Galarza wil Sadick dus Genk liefst verlaten. Hoewel hij de deur wel nog op een kier laat om zijn verbintenis alsnog te verlengen houdt hij de boot daarom af. Momenteel vinden er dan ook geen gesprekken plaats, wat De Condé allicht aanzet om elders een oplossing te vinden. Wordt ongetwijfeld vervolgd.

Denkt u dat Sadick bij Genk zal blijven?

Meest recent

KRC Genk slaat enorme slag: contract tot medio 2030

Ook KRC Genk heeft zijn eerste oefenpot achter de rug en won zaterdag met 1-5 van het lokale ...

22
22
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Trossard, miljoenen voor Onyedika'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

154
154
Vandenbempt kan ogen niet geloven: “Geen refs uit JPL…”

De clash tussen Frankrijk en Paraguay blijft nazinderen. De topfavoriet won uiteindelijk met het ...

98
98
Supercomputer verbaast met update WK-kansen Rode Duivels

De 1/8e finales zijn van start gegaan op het WK en daarom kwam databureau OPTA met een nieuwe ...

76
76
WK-vloek achtervolgt Rode Duivels: ook tegen VS?

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen gastland Verenigde Staten. België werd ...

122
122
Frankrijk in rep en roer: Mbappé houdt zich niet in

Frankrijk heeft de kwartfinale van het WK bereikt. In de 1/8e finales werd Paraguay verslagen, maar ...

170
170
Opvallende onthulling Doku: oproep aan Belgische fans

Jérémy Doku heeft zich nog niet echt kunnen laten zien dit WK. Er werd veer verwacht ...

118
118
Absurd drama: ex-Rode Duivel vecht voor zijn leven

Wat een gezellige zaterdagmiddag met familie had moeten worden, eindigde in een nachtmerrie die een ...

399
399
Waarom Oranje plots droomt van bondscoach Pep Guardiola

Nederland is nu al in de ban van de zoektocht naar de opvolger van Ronald Koeman. Plots dromen ze ...

58
58
Henry & co verschroeiend hard voor 'schande van het WK'

Frankrijk won met 0-1 van Paraguay. Die treffer viel na een strafschopdoelpunt. Paraguay speelde op ...

125
125
'Feyenoord ziet zeer interessante piste bij... OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens uitgaande transfers kunnen afronden. ...

32
32
Garcia maakt keuze: ‘onzichtbare’ kracht terug in de basis

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend tegen de Verenigde Staten. Bondscoach Rudi Garcia gaat sowieso ...

460
460
Union SG met héél interessante deal: pitbull met goede voeten

Union SG was al héél actief op de transfermarkt. De Brusselaars hebben ook de nodige ...

112
112
Meunier-stunt bij Club Brugge krijgt opvallende wending

De geruchten tussen Thomas Meunier en Club Brugge komen elk jaar terug. Vroeger was een comeback te ...

1397
1397
'Te vroeg verkocht door Renard? Ex-RSCA'er plots grof wild'

Bij RSC Anderlecht maakten ze de afgelopen jaren héél veel verkeerde keuzes. Daardoor ...

267
267
Anderlecht in tijdsnood: Sibierski moet doorschakelen

Anderlecht speelde 0-0 tegen Boulogne. Een oefenmatch wil weinig zeggen, maar het is wél ...

621
621
Mbappé loodst Frankrijk voorbij schandalig Paraguay

Frankrijk nam het om 23u op tegen Paraguay. Les Bleus waren uiteraard de grote favoriet. Konden ze ...

290
290
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

258
258
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

351
351
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

97
97
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

91
91
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

657
657
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

398
398
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

168
168
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

173
173

Meer sportnieuws