Standard-sterkhouder geeft uitsluitsel over toekomst

door
Standard-sterkhouder geeft uitsluitsel over toekomst

Isaac Price werd de afgelopen weken nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht. De sterkhouder van Standard Luik gaf op een persconferentie uitsluitsel over zijn toekomst bij de Rouches.

Standard Luik kampt met financiële problemen en verkocht al verschillende spelers/sterkhouders om de kassa te spekken. Met Price ligt de situatie echter anders. Het contract van de Noord-Ier weegt niet zwaar door en Standard voelt dat zijn waarde nog kan stijgen, dat werd eerder al bekendgemaakt.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Standard en Club kijken in JPL, Anderlecht dubt’

Toptransfer

Toch werd er nog over een toptransfer in de wandelgangen gefluisterd. Het Engelse West Brom lag namelijk op de loer en bij een goed bod kon Standard mogelijk toch overstag gaan. Tegenover La Dernière Heure sprak Price duidelijke taal. “Ik wil hier nog een seizoen blijven, zeker nu ik zie hoe we aan het seizoen zijn begonnen.”

De middenvelder ziet het na een snertseizoen aldus weer helemaal zitten bij Standard. De 20-jarige Noord-Ierse international heeft op Sclessin nog een contract tot 2027 met een marktwaarde van twee miljoen euro. Ook bij een goed bod lijkt hij bij Standard te blijven. “We zullen zien, maar de club heeft me gezegd dat ze niet willen dat ik vertrek.”

Opsteker Leko

Dat is een opsteker voor coach Ivan Leko die Price al drie volledige matchen heeft gebruikt in de competitie. Met een vijf op negen is Standard nog ongeslagen in de competitie. Vooral de 1-0 stuntzege tegen landskampioen Club Brugge op speeldag 2 zorgde voor een enorme boost.

Een goede keuze van Price?

Meest recent

Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

39
39
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

22
22
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

66
66
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

359
359
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

63
63
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

140
140
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

33
33
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

128
128
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

67
67
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

112
112
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

251
251
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

255
255
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

115
115
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

281
281
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

208
208
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

234
234
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

760
760
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

245
245
Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

653
653
Duivels U17 zetten op valreep stap richting EK en WK

Er staan de komende dagen heel wat interlands op het programma en dat niet alleen bij de grote ...

120
120
Duranville onthult waarom hij voor Basel koos

De Jonge Duivels staan deze week voor een belangrijke EK-kwalificatiematch tegen Oostenrijk en ...

82
82
'Real Madrid wil uitpakken met Ronaldo-transferbom'

Wie Cristiano Ronaldo zegt, denkt bijna onvermijdelijk ook aan Real Madrid. Het was bij de ...

150
150
'Hoefkens in shock: Belgische collega zaagt aan stoelpoten'

Het zijn geen prettige tijden voor Carl Hoefkens. Onze landgenoot ligt dezer dagen zwaar onder vuur ...

71
71
'Liverpool verrast met vergeten Duivel als opvolger Salah'

Er viel dinsdag een stevige transferbom bij Liverpool, want de club kondigde aan dat ze op het einde ...

100
100
'Club Brugge aast op sensatie uit 1B'

Bij Club Brugge zullen ze al volop bezig zijn met de zomermercato, want maart en april zijn ...

494
494

Meer sportnieuws