Standard-sterkhouder geeft uitsluitsel over toekomst

door
Standard-sterkhouder geeft uitsluitsel over toekomst

Isaac Price werd de afgelopen weken nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht. De sterkhouder van Standard Luik gaf op een persconferentie uitsluitsel over zijn toekomst bij de Rouches.

Standard Luik kampt met financiële problemen en verkocht al verschillende spelers/sterkhouders om de kassa te spekken. Met Price ligt de situatie echter anders. Het contract van de Noord-Ier weegt niet zwaar door en Standard voelt dat zijn waarde nog kan stijgen, dat werd eerder al bekendgemaakt.

Toptransfer

Toch werd er nog over een toptransfer in de wandelgangen gefluisterd. Het Engelse West Brom lag namelijk op de loer en bij een goed bod kon Standard mogelijk toch overstag gaan. Tegenover La Dernière Heure sprak Price duidelijke taal. “Ik wil hier nog een seizoen blijven, zeker nu ik zie hoe we aan het seizoen zijn begonnen.”

De middenvelder ziet het na een snertseizoen aldus weer helemaal zitten bij Standard. De 20-jarige Noord-Ierse international heeft op Sclessin nog een contract tot 2027 met een marktwaarde van twee miljoen euro. Ook bij een goed bod lijkt hij bij Standard te blijven. “We zullen zien, maar de club heeft me gezegd dat ze niet willen dat ik vertrek.”

Opsteker Leko

Dat is een opsteker voor coach Ivan Leko die Price al drie volledige matchen heeft gebruikt in de competitie. Met een vijf op negen is Standard nog ongeslagen in de competitie. Vooral de 1-0 stuntzege tegen landskampioen Club Brugge op speeldag 2 zorgde voor een enorme boost.

Een goede keuze van Price?

Meest recent

Eerste nederlaag Lammens: Engelse pers trekt harde conclusie

In de Engelse Premier League kreeg Manchester United maandag een flinke domper te verwerken. Ondanks ...

17
17
'Anderlecht in shock: Man City-topdeal in de maak'

Anderlecht ruikt een unieke kans: een 18-jarige goalgetter die in Engeland alles aan flarden schiet, ...

110
110
'Nieuwe coach Antwerp: Overmars spreekt met topkandidaat'

Antwerp FC staat in de komende weken voor een loodzwaar programma. De vraag is welke trainer dat ...

43
43
'Nieuwe transferstrategie Anderlecht: potentiële goudmijn'

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend geen goede wedstrijd op het veld van La Louvière, ...

100
100
Club doet gouden zet: bliksemvertrek voor topaanwinst?

In de Champions League gaat Club Brugge woensdagavond op bezoek bij Sporting CP. Voor de spelers ...

222
222
DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

275
275
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

246
246
Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Club Brugge boekte zaterdag een zuinige 1-0 zege tegen Charleroi. Veel tijd om te recupereren is er ...

301
301
'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

In de internationale jacht op talent belanden de Belgische topclubs geregeld in mekaars vaarwater. ...

243
243
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

280
280
Premier League-waanzin: ploegmaats op de vuist in volle match

In de Engelse Premier League stond maandagavond een interessant duel op het programma. Zo stond ...

71
71
Club slikt last-minute domper vlak voor Portugese trip

Deze week staat opnieuw Champions League-voetbal op het programma. De twee Belgische deelnemers Club ...

311
311
Opzienbarend trainersplan Antwerp: fraaie naam genoemd

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

242
242
Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

272
272
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

189
189
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

348
348
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

142
142
Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

110
110
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

180
180
'Gheysens speelt solo slim: interne onrust bij Antwerp'

De nederlaag in de kelderkraker tegen rode lantaarn Dender bleek zoals verwacht de druppel voor Stef ...

296
296
'Renard pakt uit: Anderlecht draait Club Brugge loer'

RSC Anderlecht stevende af op een brilscore in La Louvière, maar dankzij een kopbal van ...

575
575
'Overmars dropt bom: droomcoach Gheysens al binnen'

Terwijl Paul Gheysens iedereen deed geloven dat hij nog zoekende was, lijkt Marc Overmars achter de ...

547
547
Union SG mikt op stunt: "Volgens de 'expected results'..."

Union SG speelt morgen in de Champions League op het veld van Galatasaray. David Hubert en Adem ...

52
52
Teklak verrast: “Renard doet wat Fredberg nooit kon”

Bij RSC Anderlecht waren ze bijzonder tevreden met de zege tegen La Louvière. De Brusselaars ...

324
324
Boeckx: "Als Antwerp zijnde zou ik hem bellen"

Royal Antwerp FC zette Stef Wils zoals verwacht op straat. De trainer betaalde het gelag voor de 14 ...

263
263

Meer sportnieuws