Standard-sterkhouder geeft uitsluitsel over toekomst

door
Standard-sterkhouder geeft uitsluitsel over toekomst

Isaac Price werd de afgelopen weken nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht. De sterkhouder van Standard Luik gaf op een persconferentie uitsluitsel over zijn toekomst bij de Rouches.

Standard Luik kampt met financiële problemen en verkocht al verschillende spelers/sterkhouders om de kassa te spekken. Met Price ligt de situatie echter anders. Het contract van de Noord-Ier weegt niet zwaar door en Standard voelt dat zijn waarde nog kan stijgen, dat werd eerder al bekendgemaakt.

LEES OOK: Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

Toptransfer

Toch werd er nog over een toptransfer in de wandelgangen gefluisterd. Het Engelse West Brom lag namelijk op de loer en bij een goed bod kon Standard mogelijk toch overstag gaan. Tegenover La Dernière Heure sprak Price duidelijke taal. “Ik wil hier nog een seizoen blijven, zeker nu ik zie hoe we aan het seizoen zijn begonnen.”

De middenvelder ziet het na een snertseizoen aldus weer helemaal zitten bij Standard. De 20-jarige Noord-Ierse international heeft op Sclessin nog een contract tot 2027 met een marktwaarde van twee miljoen euro. Ook bij een goed bod lijkt hij bij Standard te blijven. “We zullen zien, maar de club heeft me gezegd dat ze niet willen dat ik vertrek.”

Opsteker Leko

Dat is een opsteker voor coach Ivan Leko die Price al drie volledige matchen heeft gebruikt in de competitie. Met een vijf op negen is Standard nog ongeslagen in de competitie. Vooral de 1-0 stuntzege tegen landskampioen Club Brugge op speeldag 2 zorgde voor een enorme boost.

Een goede keuze van Price?

Meest recent

AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

49
49
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

53
53
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

61
61
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

84
84
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

23
23
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

71
71
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

349
349
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

50
50
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

53
53
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

109
109
Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Charleroi was de voorbije weken aan een zeer straffe reeks bezig. Nadat het zes veelal topmatchen ...

63
63
Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Brian Riemer was de laatste trainer die het best goed deed in Anderlecht. Hij werd door een ...

199
199
Cercle Brugge cashte opnieuw: derde duurste ooit

Cercle Brugge kende een zeer stevige wintermercato. De Bruggelingen lieten heel veel miljoenen ...

126
126
Van der Elst fronst: eerste keuze van Still verrast

Edward Still nam over na het ontslag van Besnik Hasi. Zijn eerste match ging meteen al niet goed: ...

136
136
'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

FC Barcelona is bezig aan een goed seizoen. Ze kunnen nog de titel en de Champions League winnen. De ...

97
97
'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

618
618
'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard en Sporting Charleroi zijn twee ploegen die knokken voor een plaats in de top zes in de ...

48
48
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

318
318
Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

In de Premier League stonden er om 16u maar liefst vijf wedstrijden op het programma. Arsenal was de ...

33
33
Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Om 16u was er toch de nodige spanning aan de Gaverbeek. Zulte Waregem gaf FCV Dender partij en dat ...

115
115
Dortmund zet Kompany & co zeer zwaar onder druk

Gaat het alsnog spannend worden in de Bundesliga? Borussia Dortmund staat op zes punten van Bayern ...

44
44
Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

103
103
Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Johan Boskamp zorgde eerder deze week voor heel wat beroering met een openhartig interview over zijn ...

95
95
Bayern kijkt naar Kompany na ‘minicrisis’: coach reageert gevat

Vincent Kompany weet wat hij dit weekend moet doen met Bayern: winnen. Na de 1 op 6 staat er druk op ...

65
65
'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

563
563

Meer sportnieuws