Toch nog toptransfer Anderlecht op komst?

1283 stemmen
Toch nog toptransfer Anderlecht op komst?

RSC Anderlecht werd al afgeschreven door de Deense media om de handtekening van Gustavo Puerta. Naar verluidt had Bröndy de beste papieren, maar niets lijkt minder waar.

Jesper Fredberg leek te worden afgetroefd door zijn landgenoten, maar Duitse media spreken de berichtgeving over een akkoord met Bröndy tegen. Volgens Fussballtransfers zijn er drie clubs in de running en is het moeilijk aan te duidelijk wie favoriet is.

LEES OOK: 'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Toch nog hoop?

Anderlecht kan aldus nog hopen op de komst van de Colombiaanse middenvelder. Fredberg is al een tijdje op zoek naar extra creativiteit op het middenveld en heeft Puerta als toptransfer geïdentificeerd. Ook het Griekse PAOK wordt nadrukkelijk genoemd.

Het is dus nog niet duidelijk wie de beste papieren heeft om de middenvelder van Bayer Leverkusen binnen te halen. Wel zouden er al drie aanbiedingen zijn binnengekomen. Een overstap naar Denemarken wordt voorlopig afgeschreven als de minst realistische.

Speeltijd

Puerta is vooral op zoek naar speeltijd. Bij Leverkusen is er te veel concurrentie en de middenvelder werd eerder al utigeleend aan FC Nurnberg. Ook daar kon hij echter geen potten breken. Puerta heeft nog een contract tot 2028 in Duitsland met een marktwaarde van drie miljoen euro.

Mogelijk aast Anderlecht op een uitleenbeurt met aankoopoptie. Fredberg lijkt zich deze zomermercato vooral te focussen op transfervrije opties en goedkope opportuniteiten. Een definitieve transfer van Puerta kan mogelijk een dure bedoening worden.

Denk jij dat Puerta nog naar Anderlecht zal trekken?

Meest recent

Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

16
16
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

42
42
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

127
127
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

48
48
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

253
253
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

217
217
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

155
155
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

46
46
'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

24
24
Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

32
32
Tielemans slaat hard terug op WK-kritiek Rode Duivels

De Rode Duivels krijgen de wind van voren na Egypte en Iran. Met een twee op zes zoekt België ...

151
151
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

509
509
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

189
189
Cercle Brugge is genadeloos: speler definitief weg

Cercle Brugge is volop bezig met de kern samen te stellen voor volgend seizoen. Groen-Zwart zoekt ...

78
78
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

Royal Antwerp FC begint zich te roeren op de zomermercato. The Great Old zal ook volgend seizoen ...

143
143
Heerlijk! Noren nemen WK over met schitterende viering

Noorwegen werd vooraf getipt als outsider op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada en ...

40
40
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

707
707
Tielemans spreekt duidelijke taal over sfeer Rode Duivels

De Rode Duivels speelden twee keer gelijk op het WK en moeten nu uithalen tegen Nieuw-Zeeland. De ...

123
123
Ngoy reageert aangeslagen na rode kaart tegen Iran

De Rode Duivels moeten nog vol aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. Na het gelijkspel tegen Egypte en ...

133
133
Julian Alvarez laat WK daveren met heuse transferbom

Titelverdediger Argentinië heeft zich maandag geplaatst voor de volgende ronde van het WK na ...

99
99
Radja breekt lans voor Duivel: "Hij speelt wél voor zijn plek"

Ook in de tweede wedstrijd op het WK 2026 bleven de Rode Duivels onder de verwachtingen. Na een al ...

516
516
Pijnlijke onthulling assistent Garcia: Vanden Borre fulmineert

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

420
420
'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Dat Club Brugge deze transferzomer enkele sterkhouders zal verliezen lijkt onvermijdelijk, maar men ...

446
446
Rudi Garcia op weg naar ondergang? "Ik vrees ervoor"

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

265
265
"Als België serieus genomen wil worden ..." - topanalist messcherp

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

381
381

Meer sportnieuws