'Anderlecht baalt, Fredberg afgetroefd door landgenoten'

195 stemmen
'Anderlecht baalt, Fredberg afgetroefd door landgenoten'

RSC Anderlecht had Gustavo Puerta graag binnengehaald, maar volgens journalist Sacha Tavolieri grijpt paars-wit mis. De middenvelder van Bayer Leverkusen gaat op huurbasis aan de slag bij het Deense Brondy.

Jesper Fredberg wordt aldus afgetroefd door zijn landgenoten. Puerta is een 21-jarige middenvelder die nog tot 2028 onder contract staat bij Bayer Leverkusen. De Colombiaan is vooral op zoek naar speelminuten.

LEES OOK: Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

Géén Anderlecht

En Anderlecht was bereid die te bieden, maar vist aldus naast het net. Naar verluidt had Fredberg nochtans meerdere aanbiedingen op tafel gelegd bij Leverkusen, maar is het Brondy die aan het langste eind trekt. De Denen zullen Puerta huren.

De deal is nog niet officieel, maar Brondy staat wel dicht bij de komst van Puerta. Anderlecht wilde de middenvelder naar verluidt lenen met een aankoopclausule van zes miljoen euro. Ook Blackburn, Rangers en PAOK werden genoemd.

Afgetroefd door Denen

De keuze van Puerta voor Brondy is verrassend, maar mogelijk heeft hij in Denemarken meer garanties op speelminuten. Bij Anderlecht is er veel concurrentie met onder meer Mario Stroeykens, Yari Verschaeren en Theo Leoni op het middenveld.

Naast Puerta heeft Anderlecht overigens Ayanda Sishuba op het oog. De Belgische jeugdinternational van RC Lens staat ook op de radar van RC Lens. De 19-jarige aanvallende middenvelder moet zo’n vier miljoen euro kosten.

Had jij Puerta graag bij Anderlecht gezien?

Meest recent

Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

8
8
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

31
31
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

130
130
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

160
160
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

16
16
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

759
759
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

27
27
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

30
30
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

72
72
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

323
323
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

119
119
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

133
133
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

60
60
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

94
94
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

60
60
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

57
57
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

228
228
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

142
142
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

119
119
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

38
38
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

299
299
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

188
188
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

65
65
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

22
22
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

53
53

Meer sportnieuws