Muslic geeft verklaring voor verrassende invallersrol Denkey

door
Muslic geeft verklaring voor verrassende invallersrol Denkey

Cercle Brugge is er donderdagavond niet in geslaagd om een mirakel te verwezenlijken, maar het mocht de Europa League wel met opgeheven hoofd verlaten. Het klopte Molde in de terugwedstrijd met 1-0, ondanks dat het zowat een uur met tien moest spelen. En dat terwijl Miron Muslic stevig aan zijn elftal gesleuteld had.

Met Delanghe stond er zelfs een nieuwe doelman onder de lat en verschillende sterkhouders zaten op de bank. Onder hen ook Kevin Denkey, want Muslic koos voor Felipe Augusto als diepe spits. De topschutter van vorig seizoen kwam pas in het laatste halfuur op het veld. 

LEES OOK: Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Muslic blijft uitgaan van vertrek Denkey

Muslic had echter een goede reden voor die opvallende keuze. "Hij speelde tot dusver bijna alles en ik moet ook rekening houden met het post-Denkey-tijdperk in Brugge, want we gaan er toch van uit dat hij ons tijdens deze mercato nog verlaat", legde hij immers uit aan Het Nieuwsblad.

Het blijft echter nog de vraag waar de toekomst van Denkey zal liggen. Enkele dagen geleden doken er nog geruchten op over Napoli, maar dat blijft toch voor Romelu Lukaku gaan. Verder blijft het toch opvallend stil rond de Togolese spits, voor wie Cercle rond de 20 miljoen euro zou hopen te vangen.

Somers blijft wel staan

Muslic slachtofferde overigens niet al zijn sterkhouders. Aanvoerder Thibo Somers bleef wél staan en dat in een ongebruikelijke rol als rechtsachter bovendien. 

"Ook Thibo moet ik in bescherming nemen, maar hij is een echte Vlaamse jongen en hij kan wel tegen een stootje", knipoogde Muslic echter. Al zou het dus wel kunnen dat in de komende weken Somers toch ook eens wat rust zal krijgen.

Zal Denkey deze zomer nog vertrekken bij Cercle?

Meest recent

'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

25
25
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

56
56
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

61
61
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

207
207
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

50
50
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

117
117
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

391
391
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

125
125
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

263
263
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

443
443
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

170
170
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

91
91
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

154
154
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

132
132
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

379
379
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

66
66
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

185
185
'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

702
702
'Club Brugge loopt blauwtje: knaltransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

650
650
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

360
360
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

603
603
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

192
192
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

401
401
‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

637
637
Trossard kijkt recht in ogen van bizarre Arsenal-vloek

Arsenal hoopt eindelijk op de titel in de Premier League en de club van Leandro Trossard staat er ...

53
53

Meer sportnieuws