Muslic geeft verklaring voor verrassende invallersrol Denkey

350 stemmen
Muslic geeft verklaring voor verrassende invallersrol Denkey

Cercle Brugge is er donderdagavond niet in geslaagd om een mirakel te verwezenlijken, maar het mocht de Europa League wel met opgeheven hoofd verlaten. Het klopte Molde in de terugwedstrijd met 1-0, ondanks dat het zowat een uur met tien moest spelen. En dat terwijl Miron Muslic stevig aan zijn elftal gesleuteld had.

Met Delanghe stond er zelfs een nieuwe doelman onder de lat en verschillende sterkhouders zaten op de bank. Onder hen ook Kevin Denkey, want Muslic koos voor Felipe Augusto als diepe spits. De topschutter van vorig seizoen kwam pas in het laatste halfuur op het veld. 

LEES OOK: Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Muslic blijft uitgaan van vertrek Denkey

Muslic had echter een goede reden voor die opvallende keuze. "Hij speelde tot dusver bijna alles en ik moet ook rekening houden met het post-Denkey-tijdperk in Brugge, want we gaan er toch van uit dat hij ons tijdens deze mercato nog verlaat", legde hij immers uit aan Het Nieuwsblad.

Het blijft echter nog de vraag waar de toekomst van Denkey zal liggen. Enkele dagen geleden doken er nog geruchten op over Napoli, maar dat blijft toch voor Romelu Lukaku gaan. Verder blijft het toch opvallend stil rond de Togolese spits, voor wie Cercle rond de 20 miljoen euro zou hopen te vangen.

Somers blijft wel staan

Muslic slachtofferde overigens niet al zijn sterkhouders. Aanvoerder Thibo Somers bleef wél staan en dat in een ongebruikelijke rol als rechtsachter bovendien. 

"Ook Thibo moet ik in bescherming nemen, maar hij is een echte Vlaamse jongen en hij kan wel tegen een stootje", knipoogde Muslic echter. Al zou het dus wel kunnen dat in de komende weken Somers toch ook eens wat rust zal krijgen.

Zal Denkey deze zomer nog vertrekken bij Cercle?

Meest recent

Rode Duivels afgemaakt: Pijnlijke foto vat alles samen

De Rode Duivels kennen voorlopig een desastreus WK. In één van de zwakste WK-poules ...

3
3
Rode Duivel slaat mea culpa: "Doe het niet met opzet"

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede WK-wedstrijd niet kunnen winnen. Tegen Iran bleven ze ...

34
34
Geduld raakt op: reden voor uitblijven Anderlecht-trainer

Bij RSC Anderlecht zit de zomerbreak er alweer op. Maandag begint de Belgische recordkampioen met ...

203
203
L'Equipe buist vijf (!) Rode Duivels: risée krijgt 2 op 10

Wat een referentiematch had moeten worden, is uitgedraaid op een nieuwe deceptie voor de Rode ...

307
307
Grote zorgen om povere De Bruyne: "Harde conclusie is ..."

Ondanks een moeizaam seizoen bij SSC Napoli, waren de verwachting voor het WK hooggespannen rond ...

219
219
Vanaken-debat barst al tijdens rust los: "Hij moet erin man!"

Hans Vanaken heeft op het wereldkampioenschap andermaal vrede moeten nemen met een invalbeurt. Ook ...

475
475
Nederland plots in zevende hemel: "Kunnen WK winnen"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

114
114
Carragher trekt messcherpe conclusie na blamage Duivels

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

211
211
Sleutelduel met Nieuw-Zeeland: Courtois doet voorspelling

Thibaut Courtois is duidelijk op de afspraak tijdens het WK 2026. Jammer genoeg zijn een groot deel ...

270
270
'WK-smaakmaker zorgt voor duurste zomertransfer van 2026'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

111
111
Unanieme 4 op 10: kranten pakken zwakke schakel Duivels aan

Na twee speeldagen op het WK 2026, is groepswinst bijzonder ver weg voor de Rode Duivels. ...

419
419
Zlatan maakt Duivels belachelijk, Keane haalt zwaar uit

De Rode Duivels staan na twee wedstrijden al met de rug tegen de muur op het WK 2026. Na de ...

367
367
Dit gelooft niemand: zo worden Rode Duivels toch nog eerste

De Rode Duivels staan plots met de rug tegen de muur in groep G. Na twee gelijke spelen zijn ze nog ...

417
417
Garcia aangeschoten wild: analisten kei-hard voor bondscoach

Met 2 op 6 in op papier één van de makkelijkste poules, zijn de Rode Duivels niet ...

784
784
Egypte vergroot Duivelse kater, Kaapverdië blijft stunten

Op het WK 2026 is groepswinst verder weg dan ooit voor de Rode Duivels. Na hun eigen slipper tegen ...

187
187
Nog geen paniek bij Garcia: "Dat is nu het belangrijkste"

De verwachtingen waren hoog bij de Rode Duivels voor het WK, want de voorbereiding was overtuigend ...

192
192
Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

375
375
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

1796
1796
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

170
170
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

177
177
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

188
188
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

91
91
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

53
53
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

234
234
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

345
345

Meer sportnieuws