De Mil stelt Union gerust na pijnlijke Europese avond

door
De Mil stelt Union gerust na pijnlijke Europese avond

Union heeft er een bijzonder pijnlijke week opzitten, waarin het drie officiële wedstrijden op een rij verloor. De twee nederlagen tegen Slavia Praag zorgden ervoor dat de Brusselaars meteen een kruis moeten maken over hun Champions League-droom en dat is een zware mentale klap.

Tussendoor verloren ze bovendien ook nog eens in de competitie op het veld van Westerlo, dat hen een uur lang van de mat speelde en het uiteindelijk met 4-3 haalde.

LEES OOK: Mazzu officieel terug in JPL: OHL legt keuze uit

Union moet vrijdag al tegen Charleroi

Veel tijd heeft Union echter niet om te treuren, want het moet snel alweer aan de bak. Vrijdag trapt het immers de vierde speeldag van de Jupiler Pro League op gang met een thuiswedstrijd tegen Charleroi. De Carolo's zijn met een zes op negen goed aan het seizoen begonnen.

In het klassement staan ze momenteel zelfs boven de vice-kampioen, die slechts vier punten uit zijn eerste drie wedstrijden wist te puren. Desondanks zal Rik De Mil zeker niet op zijn lauweren rusten. De trainer komt zelfs met bemoedigende woorden voor Union.

De Mil spreekt Union moed in

"Union is een ploeg met kwaliteit. Maar er is ook veel veranderd in de laatste maanden, dus het is normaal dat ze tijd nodig hebben", stelt hij bij La Dernière Heure. "Ze beleven nu een moeilijke periode, maar dat maakt het juist gevaarlijk voor ons. Een gewond dier is altijd een uitdaging."

De Mil ziet Charleroi ondanks de betere vorm dan ook niet als favoriet tegen Union. Het wordt uitkijken hoe zij zullen reageren na de ontgoocheling van dinsdagavond.

Zal Union zich snel herpakken?

Meest recent

Tresoldi verklaart waarom FC Barcelona speciaal duel is

Swingen doet Club Brugge zeker niet, maar winnen wel. Tegen FCV Dender werd het 2-1. Nicolo Tresoldi ...

0
0
Hasi verklapt: "Dat moest mét Dolberg gebeuren"

Besnik Hasi was een opgeluchte trainer na het duel tegen KV Mechelen. RSC Anderlecht won verdiend ...

16
16
Fink ziet weelde bij KRC Genk: "Positief voor mij"

KRC Genk speelt zondag tegen KVC Westerlo. Na twee draws op rij willen de Limburgers weer aanknopen ...

16
16
Hayen: "Hij kan zeker geen 90 minuten spelen tegen Barça"

Club Brugge won met 2-1 van FCV Dender. Nicky Hayen was niet helemaal tevreden over de prestatie van ...

53
53
Stunt Anderlecht in januari met terugkeer ex-jeugdproduct?

RSC Anderlecht moet in januari aan de bak op de transfermarkt. Na een mislukte zomermercato moeten ...

175
175
Coosemans deelt duidelijke mening over kritiek op Hasi

Anderlecht stond zaterdagavond onder zeer zware druk. Het moest absoluut een resultaat pakken tegen ...

132
132
Bertaccini gaat door stof na boze reactie bij wissel

Anderlecht heeft zaterdag drie belangrijke punten gepakt. De zege tegen KV Mechelen zorgde er niet ...

230
230
Liverpool wint eindelijk weer, vlotte zege voor Real

Na vier nederlagen op rij in de Premier League heeft Liverpool eindelijk nog eens kunnen winnen. Het ...

42
42
Anderlecht recht weer de rug en wipt naar derde plaats

Er stond zaterdag heel wat druk op de ketel bij Anderlecht na een magere één op zes in ...

172
172
Romano komt met belangrijke update over toekomst Openda

Loïs Openda versierde begin september een toch wel verrassende transfer. Terwijl de spits niet ...

71
71
Hayen eerlijk: "Het zou beter moeten, maar..."

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen. Het pakte de drie punten tegen rode lantaarn ...

194
194
Beveren blijft winnen, RWDM en Club Luik laten kans liggen

In de Challenger Pro League blijft SK Beveren domineren. De Waaslanders zijn ook na twaalf ...

91
91
Groot onbegrip bij Anderlecht-fans over deze keuze van Hasi

Anderlecht moet tegen KV Mechelen winnen, zowel om de druk af te houden als om zijn plaats in de top ...

207
207
Oude bekende smeert Pocognoli eerste Monaco-nederlaag aan

In zijn vijfde wedstrijd als trainer van AS Monaco heeft Sébastien Pocognoli zijn eerste ...

63
63
Kompany klopt ook met B-ploeg grote rivaal, Lavia wint derby

Vincent Kompany en Bayern München blijven dit seizoen maar winnen. Zelfs met een B-ploeg werd ...

132
132
Club bibbert even, maar raakt vlot voorbij Dender

Club Brugge blijft ook na dertien speeldagen in het spoor van Union. De bekerwinnaar moest op het ...

88
88
Anderlecht - KV Mechelen: Hasi verrast

RSC Anderlecht ontvangt vanavond om 20u45 KV Mechelen. Er is hoogspanning in het Lotto Park, want ...

186
186
Zulte Waregem woedend: "Match kapot gefloten!"

Zulte Waregem verloor met 1-4 van Union SG. Tot aan de 0-1 was het een zeer evenwichtige partij, ...

182
182
Hasi: "Hij zal nooit naar Anderlecht komen"

RSC Anderlecht speelt vanavond tegen KV Mechelen. Besnik Hasi neemt het dus op tegen zijn ex-ploeg. ...

345
345
Ajax verliest weer punten: druk op Heitinga neemt toe

In Nederland won PSV gisteren vlot met 4-2 van Fortuna Sittard. Feyenoord is daar de grootste ...

62
62
'Anderlecht gaat pittige transferstrijd aan met Chelsea'

RSC Anderlecht gaat in januari de markt op moeten gaan. Vooral aanvallend is er een stevige ...

146
146
Arsenal stoomt door, Man Utd weer bij af

In de Premier League was het om 16u uitkijken naar de duels van Arsenal en Manchester United. Hoe ...

52
52
Union SG legt op spaarstand Zulte Waregem vlot over de knie

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League begonnen er om 16u twee duels. Het was vooral ...

33
33
Eerste zege voor Mönchengladbach, driepunter voor Leipzig

In de Bundesliga kijkt iedereen uit naar de topper van 18u30 tussen Bayern München en Bayer ...

17
17
Opstelling Club Brugge: Hayen met grote verrassing

Club Brugge heeft nog eens nood aan een overtuigende zege. Met de komst van FCV Dender lijken ze ...

233
233

Meer sportnieuws