'Extra transferdoelwit Anderlecht onthuld'

754 stemmen
'Extra transferdoelwit Anderlecht onthuld'

Anderlecht wist deze zomer tot dusver al drie aanwinsten te strikken met Jan-Carlo Simic, Thomas Foket en Ludwig Augustinsson. Daar zal het echter niet bij blijven, want met Zanka Jörgensen zou er ook al een vierde nieuwkomer op komst zijn. Er ligt nog meer huiswerk op het bureau van CEO Sports Jesper Fredberg.

Het is intussen genoegzaam bekend op welke posities er bij Paars-Wit nog versterking gezocht wordt. Er zouden in de komende weken nog minstens een eerste doelman, een creatieve middenvelder en een flankaanvaller bij moeten gaan komen. 

LEES OOK: Rode Duivels, opgelet: Egyptenaar wil revanche tegen België

Anderlecht zoekt ook nog jonge spits

Maar ook toekomstgericht zal Anderlecht zich nog versterken. Er streken deze zomer ook al twee jonge talenten neer op huurbasis met doelman Timo Schlieck (RB Leipzig) en middenvelder Magnus Munck (FC Nordsjaelland).

In Het Nieuwsblad geeft Jelle Coen, trainer van RSCA Futures, aan dat er mogelijk nog een talent bij zal komen. "In principe is onze kern compleet, al kan er mogelijk nog een extra aanvaller bijkomen", klinkt het.

RSCA Futures begint vrijdag aan seizoen

RSCA Futures begint vrijdag aan het seizoen in de Challenger Pro League met een thuiswedstrijd tegen KMSK Deinze, dat op promotie aast. Dat wordt meteen een pittig debuut voor Coen, die in de zomer overkwam van Jong Genk.

Dat Anderlecht nog op zoek gaat naar offensieve versterking, is toch opvallend. In principe heeft Coen immers voldoende spitsen ter beschikking, want hij kan rekenen op Keisuke Goto, Robbie Ure en Luca Monticelli. Ook Antoine Colassin loopt nog steeds bij Anderlecht rond.

Heeft Anderlecht nog een jonge aanvaller nodig?

Meest recent

Transferorkaan Anderlecht: 'zeven exits, vier tópaanwinsten'

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, beginnen de ploegen uit de Jupiler Pro ...

74
74
"Altijd bij dit elftal" - Pijnlijke Duivels-conclusie in Nederland

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

58
58
Garcia-favoriet verknalt het: niemand zag deze bom aankomen

Het gelijkspel tegen Egypte blijft nazinderen bij de Rode Duivels. België kwam niet verder dan ...

136
136
Mechele wrijft ogen uit op training Duivels: "Dan is het kassa"

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

290
290
Messi breekt na straffe goal: oorzaak voor tranen bekend

Zou hij nog wel voldoende honger hebben? Was hij wel voldoende fit na zijn recente blessures? Welk ...

65
65
Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

69
69
'Raskin en Fofana maken surprise transfer’'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

98
98
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

187
187
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

33
33
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

230
230
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

185
185
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

33
33
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

35
35
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

142
142
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

248
248
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

62
62
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

207
207
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

39
39
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

203
203
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

281
281
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

113
113
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

438
438
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

632
632
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

157
157
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

246
246

Meer sportnieuws