'Extra transferdoelwit Anderlecht onthuld'

door
'Extra transferdoelwit Anderlecht onthuld'

Anderlecht wist deze zomer tot dusver al drie aanwinsten te strikken met Jan-Carlo Simic, Thomas Foket en Ludwig Augustinsson. Daar zal het echter niet bij blijven, want met Zanka Jörgensen zou er ook al een vierde nieuwkomer op komst zijn. Er ligt nog meer huiswerk op het bureau van CEO Sports Jesper Fredberg.

Het is intussen genoegzaam bekend op welke posities er bij Paars-Wit nog versterking gezocht wordt. Er zouden in de komende weken nog minstens een eerste doelman, een creatieve middenvelder en een flankaanvaller bij moeten gaan komen. 

LEES OOK: Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

Anderlecht zoekt ook nog jonge spits

Maar ook toekomstgericht zal Anderlecht zich nog versterken. Er streken deze zomer ook al twee jonge talenten neer op huurbasis met doelman Timo Schlieck (RB Leipzig) en middenvelder Magnus Munck (FC Nordsjaelland).

In Het Nieuwsblad geeft Jelle Coen, trainer van RSCA Futures, aan dat er mogelijk nog een talent bij zal komen. "In principe is onze kern compleet, al kan er mogelijk nog een extra aanvaller bijkomen", klinkt het.

RSCA Futures begint vrijdag aan seizoen

RSCA Futures begint vrijdag aan het seizoen in de Challenger Pro League met een thuiswedstrijd tegen KMSK Deinze, dat op promotie aast. Dat wordt meteen een pittig debuut voor Coen, die in de zomer overkwam van Jong Genk.

Dat Anderlecht nog op zoek gaat naar offensieve versterking, is toch opvallend. In principe heeft Coen immers voldoende spitsen ter beschikking, want hij kan rekenen op Keisuke Goto, Robbie Ure en Luca Monticelli. Ook Antoine Colassin loopt nog steeds bij Anderlecht rond.

Heeft Anderlecht nog een jonge aanvaller nodig?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

107
107
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

38
38
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

150
150
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

46
46
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

12
12
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

136
136
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

198
198
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

36
36
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

357
357
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

263
263
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

205
205
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

32
32
Rode Duivel leeft op: "Buitengewoon"

Maxim De Cuyper mocht afgelopen weekend in de basis starten en bedankte voor het vertrouwen met twee ...

127
127
Vandenbempt snapt niets van JPL-club: “IJskoude keuze”

De Relegation Play-Offs zijn gedaan en Dender moet het in een tweeluik opnemen tegen Lommel. Peter ...

114
114
Trossard doet onthulling over VAR-controverse

Arsenal is nog steeds op titelkoers en een Belg speelt daar een grote rol in. Leandro Trossard werd ...

43
43
‘Courtois vreest: harde hand Mourinho dreigt bij Real’

José Mourinho wordt nadrukkelijker in verband gebracht met Real Madrid. De Portugese ...

147
147
‘Volgende uitdaging bekend: Openda geeft groen licht’

Loïs Openda kent een snertseizoen bij Juventus. De aanvaller speelt amper in Italië en ...

79
79
‘Club Brugge vreest vertrek: transferprioriteit onthuld’

Club Brugge verwacht een hete transferzomer. Blauw-Zwart strijdt nog volop voor de titel, maar ...

346
346
Absolute knaltransfer: Sadiki spreekt duidelijke taal

De opmars van Noah Sadiki is indrukwekkend. Na zijn transfer van Union SG naar Sunderland is de ...

89
89
Aardschok in Premier League: VAR afgemaakt na 17 replays

De overwinning van Arsenal op het veld van West Ham United zindert nog ferm na. In het absolute slot ...

97
97
Vandenbempt ziet twee titeltroeven Union SG opstaan

De titelstrijd is enorm spannend. Club Brugge is de leider in de Champions Play-Offs, maar Union SG ...

174
174
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot KRC Genk en Union, Vossen verrast’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

366
366
Hayen heeft nieuw plan bij Genk: "Daar zie ik iets in"

Ondanks wisselvallige play-offs ligt KRC Genk nog steeds op koers om in de barrages te strijden voor ...

265
265
'Club keert kart volledig: play-offs plots weer op tafel'

Er is de voorbije maanden al heel wat discussie geweest over de competitiehervorming in de Jupiler ...

758
758
'Barça verbaast met komst voormalige JPL-smaakmaker'

FC Barcelona verzekerde zich zondagavond van een tweede titel op rij door in de Clasico af te ...

69
69
Vandenbempt waarschuwt Club Brugge: "Pas toch maar op"

Club Brugge is veruit de beste ploeg in deze Play-Offs. Ze overklasten STVV en beginnen als leider ...

453
453

Meer sportnieuws