'Extra transferdoelwit Anderlecht onthuld'

door
'Extra transferdoelwit Anderlecht onthuld'

Anderlecht wist deze zomer tot dusver al drie aanwinsten te strikken met Jan-Carlo Simic, Thomas Foket en Ludwig Augustinsson. Daar zal het echter niet bij blijven, want met Zanka Jörgensen zou er ook al een vierde nieuwkomer op komst zijn. Er ligt nog meer huiswerk op het bureau van CEO Sports Jesper Fredberg.

Het is intussen genoegzaam bekend op welke posities er bij Paars-Wit nog versterking gezocht wordt. Er zouden in de komende weken nog minstens een eerste doelman, een creatieve middenvelder en een flankaanvaller bij moeten gaan komen. 

LEES OOK: Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

Anderlecht zoekt ook nog jonge spits

Maar ook toekomstgericht zal Anderlecht zich nog versterken. Er streken deze zomer ook al twee jonge talenten neer op huurbasis met doelman Timo Schlieck (RB Leipzig) en middenvelder Magnus Munck (FC Nordsjaelland).

In Het Nieuwsblad geeft Jelle Coen, trainer van RSCA Futures, aan dat er mogelijk nog een talent bij zal komen. "In principe is onze kern compleet, al kan er mogelijk nog een extra aanvaller bijkomen", klinkt het.

RSCA Futures begint vrijdag aan seizoen

RSCA Futures begint vrijdag aan het seizoen in de Challenger Pro League met een thuiswedstrijd tegen KMSK Deinze, dat op promotie aast. Dat wordt meteen een pittig debuut voor Coen, die in de zomer overkwam van Jong Genk.

Dat Anderlecht nog op zoek gaat naar offensieve versterking, is toch opvallend. In principe heeft Coen immers voldoende spitsen ter beschikking, want hij kan rekenen op Keisuke Goto, Robbie Ure en Luca Monticelli. Ook Antoine Colassin loopt nog steeds bij Anderlecht rond.

Heeft Anderlecht nog een jonge aanvaller nodig?

Meest recent

Europe Play-Offs: droomscenario KRC Genk ligt klaar

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

16
16
'Club slaat de bal mis: opschudding om Mignolet-opvolger'

Club Brugge moet deze zomer niet zomaar een doelman vervangen. Het moet vooral de leegte opvangen ...

104
104
Consequenties voor Lukaku: Napoli drijft conflict op de spits

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

89
89
VAR-fiasco Union zindert na: "Beslissing van 40, 50 miljoen"

De eerste speeldag van de Play-Offs zit erop en heeft meteen al voor de nodige commotie gezorgd. ...

167
167
"Zoutpilaar", "Miniem" - Catastrofe in basiself Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een tegenvallende start van de Champions' Play-Offs genomen. Het verloor ...

143
143
Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal

In de Italiaanse Serie A heeft titelverdediger SSC Napoli op paasmaandag een gouden zaak gedaan. Het ...

92
92
Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

129
129
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

204
204
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

160
160
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

296
296
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

240
240
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

433
433
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

144
144
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

908
908
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

184
184
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

743
743
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

77
77
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

216
216
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

243
243
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

95
95
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

183
183
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

619
619
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

72
72
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

34
34

Meer sportnieuws