'Extra transferdoelwit Anderlecht onthuld'

door
'Extra transferdoelwit Anderlecht onthuld'

Anderlecht wist deze zomer tot dusver al drie aanwinsten te strikken met Jan-Carlo Simic, Thomas Foket en Ludwig Augustinsson. Daar zal het echter niet bij blijven, want met Zanka Jörgensen zou er ook al een vierde nieuwkomer op komst zijn. Er ligt nog meer huiswerk op het bureau van CEO Sports Jesper Fredberg.

Het is intussen genoegzaam bekend op welke posities er bij Paars-Wit nog versterking gezocht wordt. Er zouden in de komende weken nog minstens een eerste doelman, een creatieve middenvelder en een flankaanvaller bij moeten gaan komen. 

LEES OOK: Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

Anderlecht zoekt ook nog jonge spits

Maar ook toekomstgericht zal Anderlecht zich nog versterken. Er streken deze zomer ook al twee jonge talenten neer op huurbasis met doelman Timo Schlieck (RB Leipzig) en middenvelder Magnus Munck (FC Nordsjaelland).

In Het Nieuwsblad geeft Jelle Coen, trainer van RSCA Futures, aan dat er mogelijk nog een talent bij zal komen. "In principe is onze kern compleet, al kan er mogelijk nog een extra aanvaller bijkomen", klinkt het.

RSCA Futures begint vrijdag aan seizoen

RSCA Futures begint vrijdag aan het seizoen in de Challenger Pro League met een thuiswedstrijd tegen KMSK Deinze, dat op promotie aast. Dat wordt meteen een pittig debuut voor Coen, die in de zomer overkwam van Jong Genk.

Dat Anderlecht nog op zoek gaat naar offensieve versterking, is toch opvallend. In principe heeft Coen immers voldoende spitsen ter beschikking, want hij kan rekenen op Keisuke Goto, Robbie Ure en Luca Monticelli. Ook Antoine Colassin loopt nog steeds bij Anderlecht rond.

Heeft Anderlecht nog een jonge aanvaller nodig?

Meest recent

Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

42
42
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

38
38
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

34
34
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

74
74
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

229
229
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

153
153
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

215
215
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

92
92
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

167
167
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

242
242
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

512
512
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

214
214
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

185
185
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

102
102
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

381
381
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

294
294
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

287
287
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

428
428
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

95
95
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

194
194
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

1276
1276
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

103
103
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

142
142
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

459
459
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

177
177

Meer sportnieuws