Europese volgers reageren massaal op optreden De Ketelaere

1305
Europese volgers reageren massaal op optreden De Ketelaere

Komend weekend trekken de meeste topcompetities zich weer op gang, maar woensdagavond stond ook al een belangrijke afspraak op het programma. Zo streden Real Madrid en Atalanta BC voor de Europese Supercup. Daarbij kwamen ook twee Belgen in actie.

Traditiegetrouw staat midden augustus telkens een duel op het programma tussen de meest recente winnaars van de Champions League en Europa League. Zij strijden dan om de Europese Supercup. Niet de meest hoogstaande trofee, maar wel een eretitel die bij elke club welgekomen is.

Dit seizoen vormde het nationale stadion in Warschau de locatie voor het duel. En er stond een mooie affiche op het programma. Zo nam topfavoriet Real Madrid, Spaans kampioen en CL-houder, het op tegen het verraderlijke Atalanta. De Italianen wonnen vorig seizoen nog de Europa League.

LEES OOK: De Ketelaere scoort na 10 maanden en doet opvallende bekentenis

Twee Belgen aan aftrap

Daarbij was het uiteraard uitkijken naar het grote Real-debuut van Kylian Mbappé. En natuurlijk ook naar de prestaties van de twee Belgen tussen de lijnen. Bij Real Madrid nam Thibaut Courtois immers plaats onder de lat. De doelman kreeg in de eerste helft niet al te veel werk, maar stond er wel indien nodig.

Bij Atalanta begon Charles De Ketelaere dan weer in de basiself. De Rode Duivel sloot door zijn EK-deelname nochtans later aan en miste dus een deel van de voorbereiding. Maar mede door enkele blessuregevallen mocht het jeugdproduct van Club Brugge toch gewoon starten. En dat bleek een goede keuze.

Sterke Charles

CDK speelde voor rust immers een erg verdienstelijke wedstrijd. Zo was hij betrokken bij enkele goede aanvallen, al mocht hij nog iets efficiënter omgaan met deze acties. Daarnaast knapte de Rode Duivel ook heel wat 'vuile meters' op in functie van de ploeg. Hij liep zelfs mee terug tot aan de eigen zestien om daar de angel uit een aanval van Mbappé te halen. Op het sociale medium 'X' oogstte De Ketelaere dan ook lof van heel wat volgers over heel Europa.

De Ketelaere heeft het potentieel voor de absolute Europese top ...

Meest recent

Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

31
31
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

46
46
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

39
39
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

24
24
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

120
120
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

78
78
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

47
47
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

52
52
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

23
23
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

15
15
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

223
223
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

66
66
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

120
120
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

94
94
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

110
110
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

98
98
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

330
330
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

64
64
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

70
70
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

349
349
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

306
306
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

242
242
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

193
193
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

119
119
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

210
210

Meer sportnieuws