'PSG zet Kompany en co in hemd met transfer van 60 miljoen'

92
'PSG zet Kompany en co in hemd met transfer van 60 miljoen'

Komend weekend begint Vincent Kompany officieel aan zijn avontuur als hoofdcoach van Bayern München met een bekermatch tegen tweedeklasser SSV Ulm. In aanloop naar dat duel is Der Rekordmeister nog druk in de weer op de transfermarkt. Maar één toptarget moet nu geschrapt worden.

Nadat Bayer Leverkusen vorig seizoen met de titel aan de haal ging, wil Bayern in de komende jaargang opnieuw orde op zaken zetten in de Bundesliga. Daarnaast mikt de grootmacht uit München op een goede campagne in de vernieuwde Champions League. Druk op de schouders van Kompany is dus behoorlijk groot.

Om zijn doelstellingen te behalen, werd de Belgische coach wel al voorzien van versterking.Met verdediger Hiroki Ito (VfB Stuttgart), flankaanvaller Michael Olise (Crystal Palace) en middenvelder Joao Palhinha (Fulham FC) werden inmiddels drie aanwinsten gestrikt. Daar zal het evenwel niet bij blijven.

LEES OOK: Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

Goudhaantje gezocht

Kompany en co mikken ook op een polyvalente spelmaker/aanvaller, die op meerdere posities inzetbaar is en liefst nog een pak groeipotentieel heeft. Xavi Simons stond op de lijst, maar die verkoos een tijdelijke terugkeer naar RB Leipzig. En dus werden alle pijlen op Désiré Doué gericht.

Deze 19-jarige Fransman speelt momenteel nog bij Stade Rennais en geldt als één van de meest veelbelovende talenten op de Europese velden. Naar verluidt nam Kompany zelfs persoonlijk contact op om hem te overtuigen. Maar dat charme-offensief heeft zijn gewenste effect gemist.

PSG haalt slag thuis

Zo heeft Bayern zich in dit dossier laten aftroeven door Paris Saint-Germain. De Franse kampioen toonde eveneens al een tijdje interesse en wist het dossier uiteindelijk dus naar zich toe te trekken. Volgens transferspecialist Fabrizio Romano betalen de Parijzenaars zo'n 60 miljoen euro om het toptalent naar het Prinsenpark te halen. Donderdag zou Doué zijn medische en fysieke proeven afleggen, vervolgens kan hij zijn kribbel zetten onder een meerjarig contract. Pech dus voor Bayern, dat het uitgespaarde geld mogelijk zal opsparen voor een supertransfer in de zomer van 2025.

Welke club heeft momenteel de sterkste kern volgens u?

Meest recent

Beale spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Jonas De Roeck beleefde zondagavond een droomdebuut als trainer van STVV, maar dat ging wel ten ...

12
12
Trossard trekt met zeer straffe cijfers naar Rode Duivels

De Rode Duivels blazen deze week verzamelen voor hun laatste twee wedstrijden in de groepsfase van ...

10
10
Thorup neemt Genk-spelers in bescherming na magere match

KRC Genk gaat niet bepaald de interlandbreak in met een goed gevoel. Na de nederlaag van vorige week ...

37
37
Barça zet scheve situatie nog recht in kraker op Atletico

FC Barcelona heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in LaLiga. Het blijft aan de leiding en ...

27
27
De Roeck ziet nog groot werkpunt ondanks ruime zege STVV

Jonas De Roeck heeft zijn intrede niet gemist bij zijn tweede passage op Stayen. In zijn eerste ...

13
13
Union komt aan leiding: Hubert relativeert koppositie

We duiken de interlandbreak in met een nieuwe leider in de Jupiler Pro League. Na het gelijkspel van ...

27
27
AA Gent bidt na nieuws over Vergara: "Niet ideaal"

AA Gent kan met een goed gevoel de interlandbreak in, want het heeft in zijn laatste wedstrijd weer ...

93
93
Beerschot lacht wéér in vuistje: Dender struikelt opnieuw

In de Challenger Pro League lijkt Beerschot alsmaar meer vrije baan te hebben richting de titel en ...

32
32
Droomdebuut voor De Roeck: STVV deelt Essevee uppercup uit

Jonas De Roeck heeft zondagavond een droomdebuut gemaakt als trainer van STVV. Hij zag de Kanaries ...

54
54
AA Gent overtuigt weer niet: De Mil ziet oorzaak

AA Gent zit duidelijk niet in een goede vorm. Ze mogen Davy Roef bedanken dat hij in de slotfase ...

63
63
Union bekroont droomweek met felbegeerde leidersplaats

Wat een fantastische week werd het wederom voor Union. Het team van Hubert had het vanavond knap ...

55
55
Harde val voor De Cat: Duitsland sloopt wonderkind

In augustus noemde Duitsland Nathan De Cat nog de ‘Star-Neuzugang’ van Hoffenheim. Begin ...

271
271
Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

410
410
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

117
117
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

285
285
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

147
147
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

123
123
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

530
530
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

37
37
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

595
595
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

65
65
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

793
793
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

80
80
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

25
25
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

682
682

Meer sportnieuws