'PSG zet Kompany en co in hemd met transfer van 60 miljoen'

92 stemmen
'PSG zet Kompany en co in hemd met transfer van 60 miljoen'

Komend weekend begint Vincent Kompany officieel aan zijn avontuur als hoofdcoach van Bayern München met een bekermatch tegen tweedeklasser SSV Ulm. In aanloop naar dat duel is Der Rekordmeister nog druk in de weer op de transfermarkt. Maar één toptarget moet nu geschrapt worden.

Nadat Bayer Leverkusen vorig seizoen met de titel aan de haal ging, wil Bayern in de komende jaargang opnieuw orde op zaken zetten in de Bundesliga. Daarnaast mikt de grootmacht uit München op een goede campagne in de vernieuwde Champions League. Druk op de schouders van Kompany is dus behoorlijk groot.

Om zijn doelstellingen te behalen, werd de Belgische coach wel al voorzien van versterking.Met verdediger Hiroki Ito (VfB Stuttgart), flankaanvaller Michael Olise (Crystal Palace) en middenvelder Joao Palhinha (Fulham FC) werden inmiddels drie aanwinsten gestrikt. Daar zal het evenwel niet bij blijven.

LEES OOK: Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Goudhaantje gezocht

Kompany en co mikken ook op een polyvalente spelmaker/aanvaller, die op meerdere posities inzetbaar is en liefst nog een pak groeipotentieel heeft. Xavi Simons stond op de lijst, maar die verkoos een tijdelijke terugkeer naar RB Leipzig. En dus werden alle pijlen op Désiré Doué gericht.

Deze 19-jarige Fransman speelt momenteel nog bij Stade Rennais en geldt als één van de meest veelbelovende talenten op de Europese velden. Naar verluidt nam Kompany zelfs persoonlijk contact op om hem te overtuigen. Maar dat charme-offensief heeft zijn gewenste effect gemist.

PSG haalt slag thuis

Zo heeft Bayern zich in dit dossier laten aftroeven door Paris Saint-Germain. De Franse kampioen toonde eveneens al een tijdje interesse en wist het dossier uiteindelijk dus naar zich toe te trekken. Volgens transferspecialist Fabrizio Romano betalen de Parijzenaars zo'n 60 miljoen euro om het toptalent naar het Prinsenpark te halen. Donderdag zou Doué zijn medische en fysieke proeven afleggen, vervolgens kan hij zijn kribbel zetten onder een meerjarig contract. Pech dus voor Bayern, dat het uitgespaarde geld mogelijk zal opsparen voor een supertransfer in de zomer van 2025.

🚀 FC Bayern München-fans lezen nu:

‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’
171

Welke club heeft momenteel de sterkste kern volgens u?

Meest recent

Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

33
33
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

32
32
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

50
50
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

14
14
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

37
37
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

137
137
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

35
35
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

163
163
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

73
73
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

316
316
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

316
316
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

134
134
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

171
171
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

345
345
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

45
45
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

180
180
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

109
109
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

403
403
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

393
393
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

614
614
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

714
714
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

289
289
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

437
437
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

252
252
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

304
304

Meer sportnieuws