'PSG zet Kompany en co in hemd met transfer van 60 miljoen'

92 stemmen
'PSG zet Kompany en co in hemd met transfer van 60 miljoen'

Komend weekend begint Vincent Kompany officieel aan zijn avontuur als hoofdcoach van Bayern München met een bekermatch tegen tweedeklasser SSV Ulm. In aanloop naar dat duel is Der Rekordmeister nog druk in de weer op de transfermarkt. Maar één toptarget moet nu geschrapt worden.

Nadat Bayer Leverkusen vorig seizoen met de titel aan de haal ging, wil Bayern in de komende jaargang opnieuw orde op zaken zetten in de Bundesliga. Daarnaast mikt de grootmacht uit München op een goede campagne in de vernieuwde Champions League. Druk op de schouders van Kompany is dus behoorlijk groot.

Om zijn doelstellingen te behalen, werd de Belgische coach wel al voorzien van versterking.Met verdediger Hiroki Ito (VfB Stuttgart), flankaanvaller Michael Olise (Crystal Palace) en middenvelder Joao Palhinha (Fulham FC) werden inmiddels drie aanwinsten gestrikt. Daar zal het evenwel niet bij blijven.

LEES OOK: 'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

Goudhaantje gezocht

Kompany en co mikken ook op een polyvalente spelmaker/aanvaller, die op meerdere posities inzetbaar is en liefst nog een pak groeipotentieel heeft. Xavi Simons stond op de lijst, maar die verkoos een tijdelijke terugkeer naar RB Leipzig. En dus werden alle pijlen op Désiré Doué gericht.

Deze 19-jarige Fransman speelt momenteel nog bij Stade Rennais en geldt als één van de meest veelbelovende talenten op de Europese velden. Naar verluidt nam Kompany zelfs persoonlijk contact op om hem te overtuigen. Maar dat charme-offensief heeft zijn gewenste effect gemist.

PSG haalt slag thuis

Zo heeft Bayern zich in dit dossier laten aftroeven door Paris Saint-Germain. De Franse kampioen toonde eveneens al een tijdje interesse en wist het dossier uiteindelijk dus naar zich toe te trekken. Volgens transferspecialist Fabrizio Romano betalen de Parijzenaars zo'n 60 miljoen euro om het toptalent naar het Prinsenpark te halen. Donderdag zou Doué zijn medische en fysieke proeven afleggen, vervolgens kan hij zijn kribbel zetten onder een meerjarig contract. Pech dus voor Bayern, dat het uitgespaarde geld mogelijk zal opsparen voor een supertransfer in de zomer van 2025.

🚀

Welke club heeft momenteel de sterkste kern volgens u?

Meest recent

'FC Porto legt bizar miljoenenbod neer bij OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens twee uitgaande transfers kunnen afronden. ...

5
5
'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

KV Mechelen is op zoek naar versterking en er duikt vanuit Zuid-Amerika plots een heel straf gerucht ...

40
40
Kritische Joos krijgt koekje van eigen deeg in Nederland

Filip Joos was onlangs zeer scherp voor Ronald Koeman omdat die Memphis Depay liet invallen tegen ...

48
48
Woensdag Europese loting: Anderlecht vreest zware dobber

De eerste speelronde van de WK-groepsfase zit er nog niet eens op, of het seizoen in het clubvoetbal ...

75
75
Voorkeursbehandeling Messi? "Dit is 100% een rode kaart"

Lionel Messi is grandioos begonnen aan zijn WK 2026. Met een weergaloze hattrick leidde hij ...

127
127
Moeizame zege Oostenrijk: VAR bezorgt Arnautovic rollercoaster

Oostenrijk is met een overwinning begonnen aan zijn wereldkampioenschap, het had echter veel meer ...

58
58
Transferorkaan Anderlecht: 'zeven exits, vier tópaanwinsten'

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, beginnen de ploegen uit de Jupiler Pro ...

625
625
"Altijd bij dit elftal" - Pijnlijke Duivels-conclusie in Nederland

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

222
222
Garcia-favoriet verknalt het: niemand zag deze bom aankomen

Het gelijkspel tegen Egypte blijft nazinderen bij de Rode Duivels. België kwam niet verder dan ...

259
259
Mechele wrijft ogen uit op training Duivels: "Dan is het kassa"

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

375
375
Messi breekt na straffe goal: oorzaak voor tranen bekend

Zou hij nog wel voldoende honger hebben? Was hij wel voldoende fit na zijn recente blessures? Welk ...

115
115
Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

88
88
'Raskin en Fofana maken surprise transfer’'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

141
141
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

238
238
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

40
40
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

306
306
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

216
216
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

39
39
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

40
40
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

157
157
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

264
264
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

74
74
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

225
225
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

39
39
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

223
223

Meer sportnieuws