'PSG zet Kompany en co in hemd met transfer van 60 miljoen'

92 stemmen
'PSG zet Kompany en co in hemd met transfer van 60 miljoen'

Komend weekend begint Vincent Kompany officieel aan zijn avontuur als hoofdcoach van Bayern München met een bekermatch tegen tweedeklasser SSV Ulm. In aanloop naar dat duel is Der Rekordmeister nog druk in de weer op de transfermarkt. Maar één toptarget moet nu geschrapt worden.

Nadat Bayer Leverkusen vorig seizoen met de titel aan de haal ging, wil Bayern in de komende jaargang opnieuw orde op zaken zetten in de Bundesliga. Daarnaast mikt de grootmacht uit München op een goede campagne in de vernieuwde Champions League. Druk op de schouders van Kompany is dus behoorlijk groot.

Om zijn doelstellingen te behalen, werd de Belgische coach wel al voorzien van versterking.Met verdediger Hiroki Ito (VfB Stuttgart), flankaanvaller Michael Olise (Crystal Palace) en middenvelder Joao Palhinha (Fulham FC) werden inmiddels drie aanwinsten gestrikt. Daar zal het evenwel niet bij blijven.

LEES OOK: Kompany zwaar bestolen? Antwoord klaar en duidelijk

Goudhaantje gezocht

Kompany en co mikken ook op een polyvalente spelmaker/aanvaller, die op meerdere posities inzetbaar is en liefst nog een pak groeipotentieel heeft. Xavi Simons stond op de lijst, maar die verkoos een tijdelijke terugkeer naar RB Leipzig. En dus werden alle pijlen op Désiré Doué gericht.

Deze 19-jarige Fransman speelt momenteel nog bij Stade Rennais en geldt als één van de meest veelbelovende talenten op de Europese velden. Naar verluidt nam Kompany zelfs persoonlijk contact op om hem te overtuigen. Maar dat charme-offensief heeft zijn gewenste effect gemist.

PSG haalt slag thuis

Zo heeft Bayern zich in dit dossier laten aftroeven door Paris Saint-Germain. De Franse kampioen toonde eveneens al een tijdje interesse en wist het dossier uiteindelijk dus naar zich toe te trekken. Volgens transferspecialist Fabrizio Romano betalen de Parijzenaars zo'n 60 miljoen euro om het toptalent naar het Prinsenpark te halen. Donderdag zou Doué zijn medische en fysieke proeven afleggen, vervolgens kan hij zijn kribbel zetten onder een meerjarig contract. Pech dus voor Bayern, dat het uitgespaarde geld mogelijk zal opsparen voor een supertransfer in de zomer van 2025.

Welke club heeft momenteel de sterkste kern volgens u?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

112
112
Antwerp komt met bijzonder goed nieuws

Bij Royal Antwerp FC hopen ze nog altijd nieuwe investeerders te vinden om zo in de zomer toch meer ...

0
0
'Matthäus verklapt wie Kompany écht wil halen'

Vincent Kompany kan mits een zege in de bekerfinale de Duitse treble winnen. Voeg daarbij de halve ...

24
24
Joos schrikt van Club Brugge: “Ook tegen Union verrassing?"

Club Brugge won afgelopen speeldag overtuigend van Sint-Truiden VV, maar Filip Joos vond de tactiek ...

70
70
KAA Gent komt met verschroeiend statement na Anderlecht

De clash tussen KAA Gent en RSC Anderlecht blijft nog nazinderen. Er waren heel wat opstootjes, een ...

89
89
‘Amuzu incasseert mokerslag: WK-drama door Gremio’

Francis Amuzu speelde in het verleden bij RSC Anderlecht, maar hij maakt nu het mooie weer bij het ...

43
43
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

82
82
Plottwist bij Club Brugge: flop duikt op bij WK-favoriet

De voorbije mercato's waren overwegend een succes bij Club Brugge, maar af en toe slaat men ook in ...

157
157
Taravel keert kar: sterkhouder Anderlecht buitenspel

Op de manier waarop valt wel het een en ander aan te merken, maar RSC Anderlecht trok tegen AA Gent ...

194
194
TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

374
374
'AA Gent ziet droomtransfer definitief ontploffen'

Voor het tweede jaar op rij vertolkt AA Gent een bijrol in de play-offs. Komende zomer is er dan ook ...

205
205
'Antwerp dumpt meubelstuk en shopt bij concurrent'

Na de recente nul op zes mag Antwerp allicht opnieuw fluiten naar een Europees ticket. Sinds de ...

385
385
Garcia krijgt sollicitatie: "Mee naar het WK? Fantastisch!"

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Bij de Rode Duivels zijn er een aantal ...

132
132
'Buffel op zucht van geweldige nieuwe uitdaging'

Het is al een tijdje stil rondom Thomas Buffel. De voormalige Rode Duivel werkt aan zijn ...

47
47
Joos dropt gigantisch transferbedrag voor Genk

Konstantinos Karetsas gaat KRC Genk komende zomer verlaten. De Griekse aanvallende middenvelder ...

213
213
Coosemans hard aangepakt: "Supporters pikken dit ook niet"

Colin Coosemans heeft de gemoederen in de voorbije dagen doen oplaaien. Zo kreeg de aanvoerder van ...

247
247
'De Ketelaere naar Bayern: cruciale voorwaarde gelekt'

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op en dus gaat de transferperiode weldra weer van start. ...

519
519
Metamorfose Genk: eerste basiskracht volgend seizoen aangeduid

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

286
286
"100% basisspeler op WK" - Radja breekt lans voor onverwachte Duivel

Op maandag 15 juni trappen de Rode Duivels hun WK-eindronde op gang met een groepsmatch tegen ...

446
446
De Bruyne serieus toegetakeld: Conte geeft reactie

SSC Napoli liep maandagavond averij op in de strijd om de tweede plaats in de Serie A en verloor op ...

126
126
Deschacht tipt Anderlecht: ideale basiself voor bekerfinale

Aanstaande donderdag is het zover, dan wordt de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht ...

310
310
'Vlaanderen schrikt van inkomen Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht is al lang niet meer alleen de man van de koers en de sportverslaggeving. De ...

303
303
Meteen na ontslag: 'Geraerts in running voor JPL-retour'

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal staat voor de deur. En dus begint de trainerscarrousel ...

273
273
'Mercato Club barst al los: nationale recordtransfer'

Terwijl coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de titelclash tegen Union SG, beweegt er ook ...

357
357
'Sibierski heeft nieuwe topcoach Anderlecht al in vizier'

Antoine Sibierski houdt zich voorlopig op de vlakte over de trainer van Anderlecht. Maar wie naar ...

1363
1363
Voetbalbond zet alles op alles: giga-surprise in WK-selectie

Aanstaande vrijdag zijn de ogen van voetbalminnend België gericht op Rudi Garcia. De bondscoach ...

308
308

Meer sportnieuws