Genk ziet winger na één seizoen alweer vertrekken

349
Genk ziet winger na één seizoen alweer vertrekken

Het is nog uiterst onzeker hoe de ploeg van KRC Genk er na het einde van de zomermercato uit zal zien. Verschillende spelers uit de huidige kern kunnen de club immers nog gaan verlaten, waardoor er sportief directeur Dimitri de Condé nog drukke weken te wachten staan. Eén speler is alvast al vertrokken.

Het lijstje met Genk-spelers die buitenlandse interesse genieten is niet mis. Zakaria El Ouahdi, Mark McKenzie, Mujaid Sadick, Bilal El Khannouss, Matias Galarza en Tolu Arokodare werden allemaal in meer of mindere mate gelinkt aan een vertrek. Voorlopig lopen zij echter nog in Genk rond.

LEES OOK: Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

Fadera tekent bij Como

Dat kan niet langer gezegd worden van Alieu Fadera. De Gambiaanse winger was vorig weekend al een opvallende afwezige in de selectie voor de wedstrijd tegen Club Brugge en dat was een teken aan de wand. Nu is Genk hem ook helemaal kwijt.

Zoals verwacht heeft Fadera woensdag zijn handtekening gezet bij Como, nieuwkomer in de Serie A. De Italiaanse club zou rond de 5 miljoen euro neertellen en schotelde Fadera een overeenkomst voor vier seizoenen voor. Hij zal er getraind worden door Cesc Fabregas en zal er aan de zijde spelen van onder meer Pepe Reina, Raphaël Varane en Andrea Belotti.

Na één jaar alweer weg bij Genk

Fabregas toont zich alvast tevreden met zijn nieuwe aanwinst. "Hij is een snelle speler met diepgang. Zijn eigenschappen en kwaliteiten zijn een zeer goede aanvulling voor ons offensieve compartiment", aldus de Spanjaard.

Fadera was uiteindelijk slechts een jaar aan de slag bij Genk, dat hem vorige zomer weggeplukt had bij Zulte Waregem. Hij kwam er 37 keer in actie, waarbij hij goed was voor drie goals en vier assists. Eerder was de 22-jarige ook in Slowakije aan de slag bij Pohronie.

Een aderlating voor Genk?

Meest recent

‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

30
30
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

91
91
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

20
20
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

50
50
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

64
64
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

148
148
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

58
58
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

192
192
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

265
265
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

40
40
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

354
354
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

282
282
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

107
107
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

176
176
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

24
24
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

72
72
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

47
47
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

113
113
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

107
107
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

39
39
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

16
16
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

18
18
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

33
33
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

520
520
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

86
86

Meer sportnieuws