Genk ziet winger na één seizoen alweer vertrekken

349
Genk ziet winger na één seizoen alweer vertrekken

Het is nog uiterst onzeker hoe de ploeg van KRC Genk er na het einde van de zomermercato uit zal zien. Verschillende spelers uit de huidige kern kunnen de club immers nog gaan verlaten, waardoor er sportief directeur Dimitri de Condé nog drukke weken te wachten staan. Eén speler is alvast al vertrokken.

Het lijstje met Genk-spelers die buitenlandse interesse genieten is niet mis. Zakaria El Ouahdi, Mark McKenzie, Mujaid Sadick, Bilal El Khannouss, Matias Galarza en Tolu Arokodare werden allemaal in meer of mindere mate gelinkt aan een vertrek. Voorlopig lopen zij echter nog in Genk rond.

LEES OOK: Tessa Wullaert na ontmoeting met Ronaldo: "Ik vind hem..."

Fadera tekent bij Como

Dat kan niet langer gezegd worden van Alieu Fadera. De Gambiaanse winger was vorig weekend al een opvallende afwezige in de selectie voor de wedstrijd tegen Club Brugge en dat was een teken aan de wand. Nu is Genk hem ook helemaal kwijt.

Zoals verwacht heeft Fadera woensdag zijn handtekening gezet bij Como, nieuwkomer in de Serie A. De Italiaanse club zou rond de 5 miljoen euro neertellen en schotelde Fadera een overeenkomst voor vier seizoenen voor. Hij zal er getraind worden door Cesc Fabregas en zal er aan de zijde spelen van onder meer Pepe Reina, Raphaël Varane en Andrea Belotti.

Na één jaar alweer weg bij Genk

Fabregas toont zich alvast tevreden met zijn nieuwe aanwinst. "Hij is een snelle speler met diepgang. Zijn eigenschappen en kwaliteiten zijn een zeer goede aanvulling voor ons offensieve compartiment", aldus de Spanjaard.

Fadera was uiteindelijk slechts een jaar aan de slag bij Genk, dat hem vorige zomer weggeplukt had bij Zulte Waregem. Hij kwam er 37 keer in actie, waarbij hij goed was voor drie goals en vier assists. Eerder was de 22-jarige ook in Slowakije aan de slag bij Pohronie.

Een aderlating voor Genk?

Meest recent

Hierom zakken topscouts massaal af naar PSV-Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

29
29
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

34
34
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

421
421
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

133
133
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

131
131
Anderlecht begaat Bruno-blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

150
150
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

51
51
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

142
142
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

165
165
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

74
74
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

59
59
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

26
26
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

97
97
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

256
256
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

182
182
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

412
412
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

336
336
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

138
138
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

151
151
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

247
247
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

221
221
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

289
289
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

333
333
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

246
246
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

236
236

Meer sportnieuws