'Union moet vrezen: officieel bod op Sadiki'

114 stemmen
'Union moet vrezen: officieel bod op Sadiki'

Union kreeg dinsdagavond een stevige opdoffer te verwerken, want het moet een kruis maken over de Champions League. Het slaagde er niet in om de nederlaag uit de heenmatch tegen Slavia Praag recht te zetten en verloor ook de thuismatch met 0-1. Mogelijk is het de voorbode van een uittocht uit het Dudenpark.

Blessin, Amoura en Nilsson vertrokken natuurlijk al deze zomer, maar er kunnen nog meer spelers een transfer maken. Cameron Puertas maakte vlak na de uitschakeling al duidelijk dat hij nog steeds op een transfer aast en ook een andere sterkhouder blijkt gegeerd te zijn.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

Union Berlin duwt door voor Sadiki

Noah Sadiki heeft zich vorig seizoen immers ook in de kijker gespeeld. De 19-jarige werd een jaar geleden weggeplukt bij Anderlecht en wist vrij snel een basisplaats te veroveren op het middenveld. Verschillende buitenlandse clubs trekken aan zijn mouw.

Stade Reims en Union Berlin willen volgens Sacha Tavolieri de Congolese Belg binnenhalen. Sadiki zou zelf wel de voorkeur geven aan Union Berlin en de Duitsers zouden ook doorduwen voor een transfer. Ze zouden alvast een officiële aanbieding neergelegd hebben bij Union.

Bod voor huur met aankoopoptie

Ze zouden 500.000 euro veil hebben om Sadiki dit seizoen te huren. Daarnaast zouden ze ook een aankoopoptie van 5 miljoen euro in de deal willen opnemen. Het is echter maar de vraag of Union oren zal hebben naar die aanbieding, want een verhuur zonder aankoopverplichting van een titularis heeft voor hen in principe weinig zin.

Union Berlin zou wel aan de onderhandelingstafel willen gaan zitten met de vice-kampioen om zo uiteindelijk alsnog tot een akkoord te komen. Het wordt dus afwachten naar de verdere ontwikkelingen in het dossier, maar de kans lijkt reëel dat Sadiki nog een transfer zal maken.

Moet Union vrede nemen met dat bod voor Sadiki?

Meest recent

'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

4
4
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

116
116
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

14
14
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

287
287
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

207
207
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

193
193
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

97
97
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

50
50
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

89
89
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

75
75
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

39
39
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

184
184
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

218
218
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

121
121
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

73
73
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

687
687
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

482
482
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

251
251
Doku én De Bruyne op de bank tegen de VS?

De Belgische supporters zijn nog aan het bekomen van het mirakel in Seattle. De Rode Duivels zetten ...

293
293
Lierse blijft gaan: volgende toptransfer al binnen

Daags na het transfernieuws van Marko Mitrovic komt Lierse weer met een versterking opdraven. De ...

100
100
Kompany speelt grote rol in monstertransfer Bayern

Vincent Kompany hoopt ook volgend seizoen weer hoge ogen te gooien. Afgelopen seizoen werd Bayern ...

76
76
Anderlecht ziet jeugdinternational naar Nederland verkassen

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding, maar de afgelopen jaren trokken enkele talenten al ...

75
75
Amerikanen voeren druk op: "België kandidaat-wereldkampioen"

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

342
342
'Sibierski helemaal los: Anderlecht meldt zich bij WK-ganger'

RSC Anderlecht werkt zaterdag zijn eerste oefenmatch van de voorbereiding af. Ondertussen is ...

826
826
Relletje na kwalificatie Portugal: analisten spreken schande

Portugal heeft zich donderdagnacht geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Maar tegen ...

181
181

Meer sportnieuws