'Union moet vrezen: officieel bod op Sadiki'

114 stemmen
'Union moet vrezen: officieel bod op Sadiki'

Union kreeg dinsdagavond een stevige opdoffer te verwerken, want het moet een kruis maken over de Champions League. Het slaagde er niet in om de nederlaag uit de heenmatch tegen Slavia Praag recht te zetten en verloor ook de thuismatch met 0-1. Mogelijk is het de voorbode van een uittocht uit het Dudenpark.

Blessin, Amoura en Nilsson vertrokken natuurlijk al deze zomer, maar er kunnen nog meer spelers een transfer maken. Cameron Puertas maakte vlak na de uitschakeling al duidelijk dat hij nog steeds op een transfer aast en ook een andere sterkhouder blijkt gegeerd te zijn.

LEES OOK: Brussel ontploft: Union laat Anderlecht achter met kater

Union Berlin duwt door voor Sadiki

Noah Sadiki heeft zich vorig seizoen immers ook in de kijker gespeeld. De 19-jarige werd een jaar geleden weggeplukt bij Anderlecht en wist vrij snel een basisplaats te veroveren op het middenveld. Verschillende buitenlandse clubs trekken aan zijn mouw.

Stade Reims en Union Berlin willen volgens Sacha Tavolieri de Congolese Belg binnenhalen. Sadiki zou zelf wel de voorkeur geven aan Union Berlin en de Duitsers zouden ook doorduwen voor een transfer. Ze zouden alvast een officiële aanbieding neergelegd hebben bij Union.

Bod voor huur met aankoopoptie

Ze zouden 500.000 euro veil hebben om Sadiki dit seizoen te huren. Daarnaast zouden ze ook een aankoopoptie van 5 miljoen euro in de deal willen opnemen. Het is echter maar de vraag of Union oren zal hebben naar die aanbieding, want een verhuur zonder aankoopverplichting van een titularis heeft voor hen in principe weinig zin.

Union Berlin zou wel aan de onderhandelingstafel willen gaan zitten met de vice-kampioen om zo uiteindelijk alsnog tot een akkoord te komen. Het wordt dus afwachten naar de verdere ontwikkelingen in het dossier, maar de kans lijkt reëel dat Sadiki nog een transfer zal maken.

Moet Union vrede nemen met dat bod voor Sadiki?

Meest recent

Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

16
16
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

117
117
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

29
29
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

116
116
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

151
151
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

53
53
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

110
110
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

217
217
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

129
129
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

118
118
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

318
318
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

197
197
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

176
176
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

219
219
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

354
354
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

246
246
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

66
66
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

172
172
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

505
505
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

265
265
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

108
108
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

485
485
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

319
319
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

273
273
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

113
113

Meer sportnieuws