'Union moet vrezen: officieel bod op Sadiki'

door
'Union moet vrezen: officieel bod op Sadiki'

Union kreeg dinsdagavond een stevige opdoffer te verwerken, want het moet een kruis maken over de Champions League. Het slaagde er niet in om de nederlaag uit de heenmatch tegen Slavia Praag recht te zetten en verloor ook de thuismatch met 0-1. Mogelijk is het de voorbode van een uittocht uit het Dudenpark.

Blessin, Amoura en Nilsson vertrokken natuurlijk al deze zomer, maar er kunnen nog meer spelers een transfer maken. Cameron Puertas maakte vlak na de uitschakeling al duidelijk dat hij nog steeds op een transfer aast en ook een andere sterkhouder blijkt gegeerd te zijn.

LEES OOK: 'Exodus van start: Antwerp verliest eerste steunpilaar'

Union Berlin duwt door voor Sadiki

Noah Sadiki heeft zich vorig seizoen immers ook in de kijker gespeeld. De 19-jarige werd een jaar geleden weggeplukt bij Anderlecht en wist vrij snel een basisplaats te veroveren op het middenveld. Verschillende buitenlandse clubs trekken aan zijn mouw.

Stade Reims en Union Berlin willen volgens Sacha Tavolieri de Congolese Belg binnenhalen. Sadiki zou zelf wel de voorkeur geven aan Union Berlin en de Duitsers zouden ook doorduwen voor een transfer. Ze zouden alvast een officiële aanbieding neergelegd hebben bij Union.

Bod voor huur met aankoopoptie

Ze zouden 500.000 euro veil hebben om Sadiki dit seizoen te huren. Daarnaast zouden ze ook een aankoopoptie van 5 miljoen euro in de deal willen opnemen. Het is echter maar de vraag of Union oren zal hebben naar die aanbieding, want een verhuur zonder aankoopverplichting van een titularis heeft voor hen in principe weinig zin.

Union Berlin zou wel aan de onderhandelingstafel willen gaan zitten met de vice-kampioen om zo uiteindelijk alsnog tot een akkoord te komen. Het wordt dus afwachten naar de verdere ontwikkelingen in het dossier, maar de kans lijkt reëel dat Sadiki nog een transfer zal maken.

Moet Union vrede nemen met dat bod voor Sadiki?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

97
97
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

109
109
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

118
118
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hj is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

74
74
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

145
145
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

67
67
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

94
94
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

53
53
'Van Bommel eindelijk weer aan de slag bij deze topclub'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

134
134
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

35
35
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

65
65
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

219
219
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1282
1282
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

131
131
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

67
67
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

190
190
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

385
385
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

74
74
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

144
144
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

53
53
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

47
47
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

201
201
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

100
100
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

367
367
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

80
80
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

97
97

Meer sportnieuws