'Union moet vrezen: officieel bod op Sadiki'

114 stemmen
'Union moet vrezen: officieel bod op Sadiki'

Union kreeg dinsdagavond een stevige opdoffer te verwerken, want het moet een kruis maken over de Champions League. Het slaagde er niet in om de nederlaag uit de heenmatch tegen Slavia Praag recht te zetten en verloor ook de thuismatch met 0-1. Mogelijk is het de voorbode van een uittocht uit het Dudenpark.

Blessin, Amoura en Nilsson vertrokken natuurlijk al deze zomer, maar er kunnen nog meer spelers een transfer maken. Cameron Puertas maakte vlak na de uitschakeling al duidelijk dat hij nog steeds op een transfer aast en ook een andere sterkhouder blijkt gegeerd te zijn.

LEES OOK: 'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Union Berlin duwt door voor Sadiki

Noah Sadiki heeft zich vorig seizoen immers ook in de kijker gespeeld. De 19-jarige werd een jaar geleden weggeplukt bij Anderlecht en wist vrij snel een basisplaats te veroveren op het middenveld. Verschillende buitenlandse clubs trekken aan zijn mouw.

Stade Reims en Union Berlin willen volgens Sacha Tavolieri de Congolese Belg binnenhalen. Sadiki zou zelf wel de voorkeur geven aan Union Berlin en de Duitsers zouden ook doorduwen voor een transfer. Ze zouden alvast een officiële aanbieding neergelegd hebben bij Union.

Bod voor huur met aankoopoptie

Ze zouden 500.000 euro veil hebben om Sadiki dit seizoen te huren. Daarnaast zouden ze ook een aankoopoptie van 5 miljoen euro in de deal willen opnemen. Het is echter maar de vraag of Union oren zal hebben naar die aanbieding, want een verhuur zonder aankoopverplichting van een titularis heeft voor hen in principe weinig zin.

Union Berlin zou wel aan de onderhandelingstafel willen gaan zitten met de vice-kampioen om zo uiteindelijk alsnog tot een akkoord te komen. Het wordt dus afwachten naar de verdere ontwikkelingen in het dossier, maar de kans lijkt reëel dat Sadiki nog een transfer zal maken.

Moet Union vrede nemen met dat bod voor Sadiki?

Meest recent

'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

34
34
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

31
31
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

56
56
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

40
40
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

17
17
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

47
47
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

67
67
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

56
56
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

134
134
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

260
260
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

921
921
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

209
209
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

100
100
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

201
201
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

107
107
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

295
295
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

111
111
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

579
579
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

584
584
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

434
434
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

1023
1023
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

245
245
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

306
306
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

485
485
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

61
61

Meer sportnieuws