Puertas komt met duidelijk statement over transfer

door
Puertas komt met duidelijk statement over transfer

Union zal ook dit seizoen geen Champions League spelen, want het moest in de derde voorronde zijn meerdere erkennen in Slavia Praag. Dat betekent dat de Brusselaars een pak inkomsten mislopen en dat ze ook een belangrijk argument verliezen om spelers te overtuigen.

Dat geldt zowel voor nieuwe spelers die het wil aantrekken als sterkhouders die het wil overtuigen om toch in het Dudenpark te blijven. Amoura en Nilsson zijn al weg en de verwachting is dat er nog een aantal smaakmakers zouden kunnen gaan vertrekken. Met stip bovenaan het lijstje met gegeerde spelers staat Cameron Puertas.

LEES OOK: JPL-format: 'Baro loopt blauwtje, Club wil BeNe-liga'

Puertas spreekt duidelijke taal over toekomst

De Profvoetballer van het Jaar speelde zich vorig seizoen in de kijker van heel wat buitenlandse clubs. Union zou onlangs zelfs al een bod van 12 miljoen euro uit de Amerikaanse MLS afgewezen hebben. Het is nu afwachten tot andere clubs in actie schieten.

Puertas ziet zijn toekomst alvast wel duidelijk. "Ik ben hier nog met mijn hoofd en voeten. Dit is de club die me alles heeft gegeven en die ik onder mijn huid heb zitten. Maar de staf en de bestuurders kennen mijn wens", waarschuwt hij immers bij Het Nieuwsblad.

Puertas wil een transfer

"We willen eigenlijk allemaal hetzelfde. Hopelijk kan mijn situatie snel geregeld worden. Ik steek niet weg dat het mijn wens is om een transfer te maken", windt Puertas er geen doekjes om. "Maar tot die dag zal ik alles blijven geven voor Union."

Union hoopt om nog een stuk meer te vangen dan de eerder geboden 12 miljoen en kijkt voorlopig dus de kat uit de boom. Of de wens van Puertas om een snelle oplossing ingewilligd zal worden, lijkt dan ook hoogst twijfelachtig.

Zal Puertas snel weg zijn bij Union?

Meest recent

'Belgische (top)clubs willen transferslag slaan bij Dender'

Dender beleeft een zeer moeilijk seizoen en lijkt af te stevenen op degradatie. Bijna halfweg de ...

41
41
'Saelemaekers krijgt cruciaal toekomstnieuws bij Milan'

Het valt nog af te wachten of Rudi Garcia straks tegen Liechtenstein een basisplaats in petto zal ...

20
20
Bizar verhaal: Onana zorgt voor paniek bij Rode Duivels

De Rode Duivels moeten straks tegen Liechtenstein alsnog hun ticket voor het WK zien binnen te ...

55
55
Garcia zet verrassende naam op tribune tegen Liechtenstein

De Rode Duivels moeten om 20u45 hun ticket voor het WK helemaal veilig zien te stellen. Daarvoor is ...

242
242
Stijnen moet alwéér stevige schorsing vrezen

Rond Stijn Stijnen is het maar zelden stil. De trainer van Patro Eisden stond de voorbije jaren ...

48
48
Argentinië straks met Union-speler naar WK?

Union maakte de voorbije jaren een stevige opmars en zag zijn reputatie zo gevoelig stijgen. Die ...

25
25
Mannaert spreekt klare taal over thuishaven Rode Duivels

De Rode Duivels sluiten dinsdagavond hun kwalificatiecampagne voor het WK af met een thuiswedstrijd ...

169
169
'De rugzak zit vol'-Alderweireld slaat geheel nieuwe weg in

Toby Alderweireld ruilde sinds enige tijd het voetbalveld in voor de televisiestudio, waar hij nu ...

35
35
Clement maakt droom waar en heeft nieuwe club beet

Philippe Clement heeft weer een nieuwe werkgever gevonden. De Belgische trainer werd zopas ...

140
140
Kogel is door de kerk: Club speelt niét in Almaty

Het zat er al een tijdje aan te komen, maar nu is het ook officieel. Club Brugge zal niet in Almaty ...

154
154
Croonen speelt open kaart: grote plannen bij KRC Genk

Bij KRC Genk zijn ze volop aan het werken aan het nieuwe oefencomplex wat volgend jaar in gebruik ...

110
110
TRANSFERUURTJE: 'Monsterdeal voor Club, Clement tekent'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

152
152
'Done deal: Clement verrast iedereen met nieuwe club'

Philippe Clement heeft een nieuwe club gevonden, althans dat maken buitenlandse media bekend. De ...

174
174
Liefde voor Beerschot: "Antwerp toonde al interesse"

Royal Antwerp FC en Beerschot zijn kat en hond. Op en naast het veld. Ilias Sebaoui is een jongen ...

362
362
VRT-rel escaleert: Bracke draait Van Gucht door gehaktmolen

Het was een opvallende parallel: zowel Tom Waes als Ruben Van Gucht werden recent veroordeeld voor ...

239
239
Albert voorspelt basiself Duivels: "Hij is onaantastbaar"

De Rode Duivels spelen dinsdagavond op Sclessin tegen Liechtenstein met een direct WK-ticket als ...

347
347
'Relletje bij La Roja: ploegmaats keren zich tegen Yamal'

Europees kampioen Spanje verzekerde zich afgelopen met een 0-4-zege tegen Georgië van zijn ...

242
242
Nieuw 'Vanaken-verhaal' bij Duivels? "Hij verdient de kans"

Sinds Rudi Garcia het roer overnam als bondscoach, krijgt Hans Vanaken volop zijn kans bij de Rode ...

240
240
'Vidarsson verrast: topjob lonkt bij nieuwe Belgische club'

Arnar Vidarsson is momenteel weer aan de slag als televisie-analist bij onder meer Sporza. De ...

186
186
'Alonso maakt slachtoffer: Rodrygo naar absolute grootmacht'

De winterse transferperiode komt steeds dichterbij en ook aan de top van Europa worden alweer grote ...

151
151
Defour onthult: 'Dit vond De Bruyne van Duivels in Kazachstan'

De Rode Duivels hebben dinsdagavond iets recht te zetten in de laatste WK-kwalificatiematch tegen ...

370
370
'Stormachtige Lammens dwingt United tot drastische beslissing'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

206
206
Dag Allemaal: 'Advocaat Verheye snoert ex keihard de mond'

De breuk tussen Rik Verheye en Manon Fichefet leek aanvankelijk nog in de typische sfeer van ...

188
188
Rudi Garcia wankelt: nieuwe bondscoach nog vóór WK?

Als alles vlot verloopt, mogen de Rode Duivels dinsdagavond hun WK-ticket vieren. Maar zelfs mits ...

404
404
Vanaken ontploft: schokkend signaal zet García onder vuur

Terwijl de Rode Duivels punten lieten liggen in Kazachstan, is er één man die ...

722
722

Meer sportnieuws