Puertas komt met duidelijk statement over transfer

291
Puertas komt met duidelijk statement over transfer

Union zal ook dit seizoen geen Champions League spelen, want het moest in de derde voorronde zijn meerdere erkennen in Slavia Praag. Dat betekent dat de Brusselaars een pak inkomsten mislopen en dat ze ook een belangrijk argument verliezen om spelers te overtuigen.

Dat geldt zowel voor nieuwe spelers die het wil aantrekken als sterkhouders die het wil overtuigen om toch in het Dudenpark te blijven. Amoura en Nilsson zijn al weg en de verwachting is dat er nog een aantal smaakmakers zouden kunnen gaan vertrekken. Met stip bovenaan het lijstje met gegeerde spelers staat Cameron Puertas.

LEES OOK: Sonck kiest ultieme 11 uit JPL: één club domineert

Puertas spreekt duidelijke taal over toekomst

De Profvoetballer van het Jaar speelde zich vorig seizoen in de kijker van heel wat buitenlandse clubs. Union zou onlangs zelfs al een bod van 12 miljoen euro uit de Amerikaanse MLS afgewezen hebben. Het is nu afwachten tot andere clubs in actie schieten.

Puertas ziet zijn toekomst alvast wel duidelijk. "Ik ben hier nog met mijn hoofd en voeten. Dit is de club die me alles heeft gegeven en die ik onder mijn huid heb zitten. Maar de staf en de bestuurders kennen mijn wens", waarschuwt hij immers bij Het Nieuwsblad.

Puertas wil een transfer

"We willen eigenlijk allemaal hetzelfde. Hopelijk kan mijn situatie snel geregeld worden. Ik steek niet weg dat het mijn wens is om een transfer te maken", windt Puertas er geen doekjes om. "Maar tot die dag zal ik alles blijven geven voor Union."

Union hoopt om nog een stuk meer te vangen dan de eerder geboden 12 miljoen en kijkt voorlopig dus de kat uit de boom. Of de wens van Puertas om een snelle oplossing ingewilligd zal worden, lijkt dan ook hoogst twijfelachtig.

Zal Puertas snel weg zijn bij Union?

Meest recent

'Club Brugge blijft cashen: toptransfer Carlos Forbs'

Club Brugge haalde afgelopen zomer opnieuw miljoenen euro's aan transferinkomsten in huis. En ook ...

3
3
Beveren ziet straffe reeks eindigen: "Niet goed genoeg"

De openingswedstrijd van de achtste speeldag in de Jupiler Pro League heeft meteen een verrassing ...

20
20
"Union was de enige club waar ik naartoe wilde"

Het was alweer een zeer bewogen transferzomer voor Union, waarin het op de valreep nog een paar ...

33
33
Kompany lacht in vuistje na dol slot, zorgen om Openda

Vrijdagavond werden ook de grote buitenlandse competities weer op gang getrapt. Vincent Kompany zal ...

110
110
Lommel maakt einde aan Beverse heerschappij op Freethiel

SK Beveren heeft vrijdagavond zijn eerste thuisnederlaag van het seizoen geleden. Na een negen op ...

34
34
Flames morsen met kansen, maar zetten stap richting WK

De Red Flames hebben vrijdagavond een nieuwe stap gezet richting kwalificatie voor het WK. In hun ...

54
54
Dender voorlopig op kop in 1B, ook Eupen blijft meedraaien

Ook in de Challenger Pro League wordt er dit weekend weer gevoetbald na de interlandbreak. Op de ...

46
46
Beale is opvallend hard voor revelatie Essevee

Na zeven speeldagen herbergt de Jupiler Pro League al enkele aangename verrassingen. Charleroi is de ...

56
56
'Woekerwinst van 30 miljoen lonkt voor Union'

Geen ploeg die de voorbije jaren zo'n indrukwekkend transferbeleid voerde als Union. De Brusselaars ...

68
68
Charleroi slaat fraaie slag: volgende revelatie verlengt

Het wordt dit weekend in de Jupiler Pro League onder meer uitkijken of Charleroi zal kunnen blijven ...

3
3
Jaecques doet ambities Antwerp en Vandenhaute uit de doeken

Bij Antwerp is er in de zomer een nieuw tijdperk begonnen. Vrijwel de hele voorbereiding op het ...

166
166
Vanderbiest geeft hét recept voor wederopstanding Mechelen

Nu de Jupiler Pro League weer op gang komt, zullen ze bij KV Mechelen liefst zo snel mogelijk uit de ...

71
71
‘Schandaal kost City Haaland: recordtransfer ligt klaar’

Erling Haaland kan in 2027 voor de duurste transfer ooit zorgen. Het schuldig verdict tegen ...

154
154
Hubert met handen in haar: ziekenboeg Union puilt uit

De Jupiler Pro League wordt dit weekend weer afgetrapt. Op de achtste speeldag verdedigt Union zijn ...

76
76
Rode Duivels treffen in november nieuwe bondscoach

De Rode Duivels zullen toch een beetje met gemengde gevoelens terugblikken op hun start in de ...

109
109
Vannieuwkerke huivert: Geldkraan definitief toegedraaid?

Karl Vannieuwkerke kreeg zopas een zware shock te verwerken. De veelzijdige presentator is betrokken ...

77
77
'Genk en Club Brugge mogen fluiten naar toptarget'

De wintermercato is nog ver weg, maar achter de schermen wordt er uiteraard niet stilgezeten in de ...

178
178
De Mil deelt ook goed nieuws uit ziekenboeg AA Gent

Na zeven speeldagen is AA Gent samen met Union de fiere leider in onze competitie. Om verder te gaan ...

72
72
Ronaldo haalt snoeihard uit: "Hij moet stoppen met botox!"

Cristiano Ronaldo laat opnieuw van zich horen, en dat doet hij op een manier die voor de nodige ...

107
107
Alderweireld viert comeback: Antwerp maakt fans al warm

Er waait sinds kort een frisse wind bij Antwerp, waar Wouter Vandenhaute het roer overnam van Paul ...

206
206
Leko hakt knopen door: zomeraanwinsten Club vallen af

Club Brugge gaat zaterdag op bezoek bij La Louvière, waar het vorig seizoen nog verrassend ...

302
302
Thorup klopt op tafel: crisisstemming bij KRC Genk

De competitiestart verliep niet van een leien dakje bij KRC Genk, dat na zeven speeldagen amper ...

252
252
Leko dropt hint: onuitgegeven opstelling Club Brugge?

Club Brugge hervat de competitie met een bezoek aan La Louvière. Op papier is de ...

378
378
Compper grijpt in: Antwerp verrast met nieuwe kapitein

Na vier nederlagen op rij kwam de interlandbreak niet ongelegen voor Antwerp, dat zondag in Westerlo ...

152
152
Schrijnend verhaal Zinho Vanheusden: "Het is genoeg geweest"

Jarenlang bleef Zinho Vanheusden vechten om zijn droom als profvoetballer niet op te geven. Achter ...

139
139

Meer sportnieuws