Puertas komt met duidelijk statement over transfer

291
Puertas komt met duidelijk statement over transfer

Union zal ook dit seizoen geen Champions League spelen, want het moest in de derde voorronde zijn meerdere erkennen in Slavia Praag. Dat betekent dat de Brusselaars een pak inkomsten mislopen en dat ze ook een belangrijk argument verliezen om spelers te overtuigen.

Dat geldt zowel voor nieuwe spelers die het wil aantrekken als sterkhouders die het wil overtuigen om toch in het Dudenpark te blijven. Amoura en Nilsson zijn al weg en de verwachting is dat er nog een aantal smaakmakers zouden kunnen gaan vertrekken. Met stip bovenaan het lijstje met gegeerde spelers staat Cameron Puertas.

LEES OOK: Sonck kiest ultieme 11 uit JPL: één club domineert

Puertas spreekt duidelijke taal over toekomst

De Profvoetballer van het Jaar speelde zich vorig seizoen in de kijker van heel wat buitenlandse clubs. Union zou onlangs zelfs al een bod van 12 miljoen euro uit de Amerikaanse MLS afgewezen hebben. Het is nu afwachten tot andere clubs in actie schieten.

Puertas ziet zijn toekomst alvast wel duidelijk. "Ik ben hier nog met mijn hoofd en voeten. Dit is de club die me alles heeft gegeven en die ik onder mijn huid heb zitten. Maar de staf en de bestuurders kennen mijn wens", waarschuwt hij immers bij Het Nieuwsblad.

Puertas wil een transfer

"We willen eigenlijk allemaal hetzelfde. Hopelijk kan mijn situatie snel geregeld worden. Ik steek niet weg dat het mijn wens is om een transfer te maken", windt Puertas er geen doekjes om. "Maar tot die dag zal ik alles blijven geven voor Union."

Union hoopt om nog een stuk meer te vangen dan de eerder geboden 12 miljoen en kijkt voorlopig dus de kat uit de boom. Of de wens van Puertas om een snelle oplossing ingewilligd zal worden, lijkt dan ook hoogst twijfelachtig.

Zal Puertas snel weg zijn bij Union?

Meest recent

'Club Brugge ruikt jackpot: toptransfer Seys in januari?'

Club Brugge heeft alweer een lucratieve zomer achter de rug, waarin onder meer Christos Tzolis en ...

21
21
Anderlecht keert kar: laatste kans voor verguisd duo

Na het late transferoffensief van Antoine Sibierski bleef RSC Anderlecht achter met een bijzonder ...

133
133
Sonck kiest ultieme 11 uit JPL: één club domineert

De eerste interlandbreak van het seizoen is achter de rug. Tijd dus om de aandacht opnieuw naar de ...

182
182
'De Condé op hete kolen: code rood voor KRC Genk'

De befaamde jeugdacademie leverde KRC Genk afgelopen zomer alweer grof geld op, want Konstantinos ...

157
157
Bruno terug naar tekentafel: extreme make-over bij RSCA

Na de lange interlandbreak begint RSC Anderlecht zaterdag aan een heuse marathon, met maar liefst ...

151
151
'Klok tikt bij Club Brugge: Belgisch trio kan beschikken'

Het seizoen is nog lang, maar in de bestuurskamer van Club Brugge wordt er ongetwijfeld al ...

384
384
Bloedbad in JPL: televisiecontract straks gehalveerd?

Het is een turbulent jaar geweest voor het Belgische voetbal, dat even op een financieel bloedbad ...

342
342
Update Transfermarkt: explosies bij Club en Union

De transferzomer is intussen alweer een tijdje voorbij en het seizoen 2026/27 heeft intussen ook ...

139
139
Zorgen voor Bruno: Anderlecht met onthoofde defensie?

De Jupiler Pro League trekt zich dit weekend weer op gang. Bij Anderlecht kijken ze daar alvast ...

119
119
Stijnen geeft dé reden waarom hij geen kans krijgt in JPL

Stijn Stijnen zorgde tijdens de interlandbreak toch voor een verrassing door een stap opzij te ...

118
118
'Saelemaekers kent verdict: datum terugkeer bekend'

In zijn eerste selectie als bondscoach van de Rode Duivels had Mark van Bommel meteen enkele ...

28
28
'Vertrek in de maak: Bertaccini zet eerste stap'

Bij Anderlecht waren ze in de zomer zeer druk in de weer. Er streek een volledig elftal aan ...

152
152
Gaat Kompany straks shoppen bij SK Beveren?

Vincent Kompany is intussen al bezig aan zijn derde seizoen bij Bayern München. Wie gedacht had ...

78
78
Union verloor goudhaantje bijna aan... de politie

Union deed de voorbije jaren al heel wat straffe transfers. Ook dit seizoen lijkt het vertrek van ...

37
37
'Ergernis groeit: Mbappé en Real Madrid op ramkoers'

Kylian Mbappé liep tijdens de voorbije interlandbreak weer in de kijker, maar niet om de ...

109
109
TRANSFERUURTJE: 'Grootse plannen Arsenal, Union greep naast deal'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

77
77
Alderweireld bezweek na Antwerp: "Daarom gestopt bij België"

Toby Alderweireld is een legende van Royal Antwerp FC en een icoon van het Belgische voetbal. De ...

132
132
Kompany ontvangt prijs: prestigieuze eer tussen legendes

Vincent Kompany gooit hoge ogen bij Bayern München. Niet enkel sportief, maar ook daarbuiten. ...

33
33
Nieuw goudhaantje: KRC Genk pakt uit met toptalent

KRC Genk staat bekend om de uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers focussen zich dan erg op de ...

258
258
Beerschot sluit chouchou toch weer in de armen

Bij Beerschot willen ze zaterdag tegen Club Luik hun zegereeks verder zetten, want met een vijftien ...

104
104
'Seys krijgt uitsluitsel: droomtransfer of bittere pil?'

Club Brugge zag in de zomer alweer heel wat smaakmakers vertrekken en ook in de komende mercato's ...

404
404
Stijnen onthult opvallende Belgische droomclub

Patro Eisden speelt zondag in de Challenger Pro League een derby tegen Jong Genk, maar zoek daarbij ...

277
277
Pocognoli ligt nu al stevig onder vuur in Schotland

Het was in de voorbije interlandperiode niet alleen uitkijken naar het debuut van Mark van Bommel ...

80
80
Gent-talent speelt geen minuut en stopt als international

Heel wat spelers uit de Belgische competitie hebben zich tijdens de voorbije interlandperiode in de ...

153
153
Union zag topdeal afketsen: extra 'aanwinst' voor Hubert

Anouar Ait El Hadj had gehoopt deze zomer de stap naar een grote Europese competitie te zetten. ...

102
102

Meer sportnieuws