Puertas komt met duidelijk statement over transfer

door
Puertas komt met duidelijk statement over transfer

Union zal ook dit seizoen geen Champions League spelen, want het moest in de derde voorronde zijn meerdere erkennen in Slavia Praag. Dat betekent dat de Brusselaars een pak inkomsten mislopen en dat ze ook een belangrijk argument verliezen om spelers te overtuigen.

Dat geldt zowel voor nieuwe spelers die het wil aantrekken als sterkhouders die het wil overtuigen om toch in het Dudenpark te blijven. Amoura en Nilsson zijn al weg en de verwachting is dat er nog een aantal smaakmakers zouden kunnen gaan vertrekken. Met stip bovenaan het lijstje met gegeerde spelers staat Cameron Puertas.

LEES OOK: Wisselvallig Union kraakt Dender pas na rust in Dudenpark

Puertas spreekt duidelijke taal over toekomst

De Profvoetballer van het Jaar speelde zich vorig seizoen in de kijker van heel wat buitenlandse clubs. Union zou onlangs zelfs al een bod van 12 miljoen euro uit de Amerikaanse MLS afgewezen hebben. Het is nu afwachten tot andere clubs in actie schieten.

Puertas ziet zijn toekomst alvast wel duidelijk. "Ik ben hier nog met mijn hoofd en voeten. Dit is de club die me alles heeft gegeven en die ik onder mijn huid heb zitten. Maar de staf en de bestuurders kennen mijn wens", waarschuwt hij immers bij Het Nieuwsblad.

Puertas wil een transfer

"We willen eigenlijk allemaal hetzelfde. Hopelijk kan mijn situatie snel geregeld worden. Ik steek niet weg dat het mijn wens is om een transfer te maken", windt Puertas er geen doekjes om. "Maar tot die dag zal ik alles blijven geven voor Union."

Union hoopt om nog een stuk meer te vangen dan de eerder geboden 12 miljoen en kijkt voorlopig dus de kat uit de boom. Of de wens van Puertas om een snelle oplossing ingewilligd zal worden, lijkt dan ook hoogst twijfelachtig.

Zal Puertas snel weg zijn bij Union?

Meest recent

Fred Vanderbiest: het geheime wapen achter zijn grote succes

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

6
6
'NAC hakt knoop door over ontslag Hoefkens'

Carl Hoefkens oogstte vorig seizoen nog lof door NAC Breda na een onverwachte promotie in de ...

12
12
TRANSFERUURTJE: 'Arsenal wil shoppen bij Club, waanzin bij Spurs'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

86
86
Vandenbempt kijkt ogen uit: “Onverwacht succes in JPL”

De plekjes werden afgelopen speeldag uitgedeeld. KV Mechelen wist tegen RSC Anderlecht een plek in ...

76
76
Antwerp zoekt jackpot: drie spelers richting knaltransfer?

Royal Antwerp FC kent een teleurstellend seizoen. The Great Old kan Play-Off 1 vergeten en dat ...

120
120
Drama lonkt voor Hayen: serieuze loer KRC Genk

KRC Genk kent hoogtes en laagtes dit seizoen. In Europa verdedigen de Limburgers een goede ...

211
211
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

44
44
Finale Croky Cup: belangrijke wijziging op politieverzoek

Op donderdag 14 mei vindt in het Koning Boudewijn-stadion de finale van de Croky Cup. Dat wordt dit ...

210
210
Laatste tickets Play-Off I: Vandenbempt kijkt in glazen bol

Komend weekend valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Tijdens die ...

352
352
'Deal van 160 miljoen: Florentino Pérez doet Kompany beven'

Bayern München is bezig aan een grandioos seizoen. Die dominantie wil de Duitse supermacht in ...

125
125
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

108
108
'Club Brugge sputtert: ingreep Leko doet bestuur steigeren'

Club Brugge heeft zaterdagavond de volle buit gepakt op het veld van KVC Westerlo: 1-2. Maar op ...

513
513
De Bruyne nú al cruciaal: Napoli-maats door dolle heen

In amper zijn tweede optreden na zijn zware blessure, heeft Kevin De Bruyne meteen zijn stempel ...

76
76
Biertje in hand, tranen in ogen: RSCA-geste ontroert Raman

KV Mechelen schreef zondagavond geschiedenis door zich voor de eerste keer ooit te plaatsen voor de ...

374
374
'Standard grijpt in: transfervizier op JPL-uitblinker'

Behoudens een onwaarschijnlijk mirakel, zal Standard dit seizoen geen Champions' Play-Offs spelen. ...

204
204
Vervanger Vanaken: drie alternatieven voor Ivan Leko

Bij Club Brugge werd zondagavond een collectieve zucht van opluchting geslaakt: de blessure van Hans ...

332
332
Hayen grijpt drastisch in: groot slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk heeft een mooie week achter de rug. De Limburgers wonnen in de Europa League van SC ...

481
481
Dissonant bij matig Anderlecht: kranten delen 4 op 10 uit

RSC Anderlecht is er zondag dan toch niet in geslaagd om zich mathematisch te verzekeren van zijn ...

277
277
Nachtmerrie Kompany komt uit: code rood bij Bayern

Deze week worden de tickets voor de kwartfinales van de Champions League uitgedeeld. Bayern ...

242
242
Nieuw goudklompje bij Genk: El Ouahdi zwaait met lof

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

325
325
WK-ticket op helling: Rode Duivel maakt zich onmogelijk

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

390
390
Club Brugge blundert zwaar: groot drama rond Vanaken

Club Brugge pakte in Westerlo de drie punten, maar schrok zich vooral een hoedje toen Hans Vanaken ...

398
398
Race om Play-Off I: dit scenario heeft elke kandidaat nodig

Naar jaarlijkse gewoonte belooft de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro ...

331
331
Taravel reageert na domme rode kaart Bertaccini

Anderlecht heeft zondagavond de kans laten liggen om al zekerheid te verkrijgen over deelname aan de ...

502
502
'Genk op stelten: Real Madrid dropt 50 miljoen'

KRC Genk zal volgende week alles uit de kast moeten halen om de top zes nog binnen te dringen. Het ...

731
731

Meer sportnieuws