Moris trekt conclusie na nieuwe nederlaag Union

door
Moris trekt conclusie na nieuwe nederlaag Union

Club Brugge wordt dit seizoen de enige Belgische vertegenwoordiger in de vernieuwde Champions League. Vicekampioen Union SG sneuvelde dinsdagavond immers in de voorrondes. Zo werd ook in de terugwedstrijd verloren van Slavia Praag.

Ondanks het vertrek van coach Alexander Blessin en enkele sterkhouders, waren de Brusselaars degelijk aan het seizoen begonnen. In de Supercup werd meteen gewonnen van Club Brugge. Vervolgens werd de competitie op gang getrapt met een 4 op 6 tegen promovendi FCV Dender en Beerschot VA.

Maar daarna begon het plots mis te gaan voor de Unionisten. In de heenmatch tegen Slavia Praag kreeg de ploeg van nieuwe trainer Sébastien Pocognoli een 3-1-nederlaag om de oren. Enkele dagen later werd dan weer met spectaculaire 4-3-cijfers verloren van het verrassende KVC Westerlo.

LEES OOK: Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Goede mentaliteit is terug

En dinsdag kwam daar dus ook een nederlaag in de return tegen Slavia bovenop. De Tsjechen haalden het uiteindelijk met 0-1. Al moet gezegd dat het verschil tussen beide ploegen veel minder groot was dan in de heenmatch. Union had zelfs de kansen om met een overwinning aan de haal te gaan.

Pocognoli probeerde achteraf dan ook om positief te zijn. "Ik heb een reactie gezien na de nederlaag tegen Westerlo, waarin de mentaliteit slecht was. Vandaag was het iets beter. En dat geeft toch een ander gevoel. Al blijven het gemengde gevoelens, want het was toch de bedoeling om door te stoten", klonk het bij Sporza.

Basis van voorbije seizoenen

Ook doelman Anthony Moris is ervan overtuigd dat Union op de goede weg is, ondanks de drie opeenvolgende nederlagen. "We hebben de basis van de voorbije drie seizoenen van Union gezien. Er zijn zeker nog werkpunten, gelukkig maar, maar het ziet er wel goed uit voor het gevolg. We missen nog automatismen, maar de reactie en de mentaliteit waren goed. Tegen Charleroi moeten we nu een overwinning boeken en dan hebben we 9 dagen om rustig toe te leven naar de volgende match tegen STVV."

Union is minder sterk dan vorig seizoen ...

Meest recent

Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

27
27
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

34
34
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

161
161
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

24
24
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

12
12
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

312
312
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

350
350
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

39
39
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

67
67
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

275
275
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

237
237
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

167
167
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

36
36
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

280
280
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

132
132
Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

350
350
'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

244
244
Crisis bij AA Gent: "Zo kan het niet verder!"

AA Gent verloor kansloos met 3-0 van KRC Genk. Met nog drie speeldagen te gaan staan ze zo plots ...

283
283
Zwak Union SG verliest dure punten tegen tienkoppig Westerlo

Union SG kon door de nederlaag van STVV een zeer goede zaak doen in het klassement. Ze moesten ...

65
65
Charleroi - Club Brugge: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na uitschakeling in de Champions League richten op de Jupiler Pro League. Een ...

261
261
Anderlecht heeft vervanger Verschaeren nu al beet

RSC Anderlecht en Yari Verschaeren lijken na het seizoen uit elkaar te gaan. Een afscheid na een ...

401
401
Man United derde na comeback, code rood bij Tottenham

Manchester United blijft zijn opmars in de Premier League voortzetten. Ondanks een achterstand aan ...

68
68
Eén valse noot in 'perfecte week' Genk: "Dit is heel zuur"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

185
185
Kerk bejubelt Antwerp-ploegmaat: "Je ziet hem groeien"

Antwerp FC heeft zaterdagavond de knop omgedraaid na een reeks van vier opeenvolgende nederlagen. De ...

153
153
'Club nóg rijker: duizelingwekkende transfersom Tzolis'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Ook een vertrek van ...

283
283

Meer sportnieuws