'Engelse miljoenen onderweg: nieuwe toptransfer Antwerp'

481 stemmen
'Engelse miljoenen onderweg: nieuwe toptransfer Antwerp'

Antwerp FC bereidt zich momenteel voor de op clash van aanstaande zondag op het veld van Club Brugge. Ondertussen is de Great Old ook nog actief op de zomerse transfermarkt. Zo is nog een sterkhouder op weg naar de uitgang.

Zoals geweten is Antwerp op zijn financiële limieten gebotst. Vandaar dat de club spelers blijft verkopen om extra middelen te bekomen. Eerder deze zomer werd George Ilenikhena al voor de nodige miljoenen aan AS Monaco verpatst. Vorige week werd dan weer afscheid genomen van Jurgen Ekkelenkamp, die naar Udinese vertrok.

Inmiddels werd ook Alhassan Yusuf aan de lijstje toegevoegd, de middenvelder gaat zijn kans wagen in de VS. Daar zal het evenwel niet bij blijven. Zo is het nog steeds de bedoeling om Jean Butez van de hand te doen. Die is zijn vaste basisplaats verloren en maakt zich op voor een nieuwe uitdaging.

LEES OOK: Drukte op Bosuil: Antwerp kondigt nieuwe winger aan

Keita naar uitgang

Tot slot is de kans groot dat Mandela Keita eveneens nog vertrekt. Het is geen geheim dat de middenvelder nog steeds hoopt om deze zomer een nieuwe stap te zetten. Mede door de transferbeslommeringen moet hij voorlopig ook vrede nemen met een invallersrol.

De vraag is evenwel welke ploeg straks zal doordrukken voor de Rode Duivel. Keita werd eerder deze zomer al aan verschillende clubs gelinkt. Onder meer Serie A-revelatie Bologna FC zou aan zijn mouw trekken. Maar vooral vanuit Engeland zou interesse heersen.

Concurrentie voor Southampton

Dinsdag raakte immers bekend dat Southampton concreet is. Antwerp zou zelfs al een eerste bod van de Saints hebben geweigerd. Het heeft er echter alle schijn van dat de Premier League-promovendus weldra een nieuwe poging onderneemt. Al zijn er nog meer kapers op kust, vooral vanuit Engeland. Zo weet Gazet van Antwerpen dat ploegen als Blackburn Rovers, Norwich City, Leeds United, Nottingham Forest en zelfs Manchester United interesse tonen/toonden in de middenvelder.

Keita vertrekt deze zomer nog bij Antwerp ...

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

71
71
Drukte op Bosuil: Antwerp kondigt nieuwe winger aan

Antwerp FC zal het tijdens de zomermercato opnieuw moeten doen met een erg bescheiden budget. Maar ...

43
43
Witte rook op Anfield: Liverpool presenteert nieuwe topcoach

Liverpool FC nam vorig weekend officieel afscheid van Arne Slot. Lang heeft de zoektocht naar een ...

27
27
Nieuw-Zeeland vreest één Duivel: "Met twee man op spelen"

België wordt door de meerste kenners bestempeld als topfavoriet voor WK-groepswinst in poule G. ...

76
76
Club Brugge in paniek: transferbom niet meer te stoppen

Bij Club Brugge groeit één dossier uit tot het grote transferverhaal van de zomer. ...

737
737
STVV bevestigt fraaie transferslag, OHL laat aanvaller gaan

Terwijl de start van het WK met rasse schreden nadert, zijn de ploegen in de Jupiler Pro League al ...

47
47
Twijfels na Duivels experiment: "Hij blijft risicopatiënt"

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

311
311
'Atlético drukt door: Club Brugge-deal van 30 miljoen'

Club Brugge sneuvelde afgelopen seizoen in de tussenronde van de Champions League tegen ...

528
528
'Kompany geeft persoonlijke zegen: dubbele toptransfer Bayern'

Bayern München heeft een grandioos seizoen achter de rug in Duitsland. In de komende jaargang ...

90
90
Nederland ontdekt Hans Vanaken: duidelijk oordeel

De Rode Duivels willen tijdens het komende WK uitgroeien tot één van de positieve ...

538
538
Nieuwe naam staat op bij Duivels: ex-bondscoach lyrisch

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

341
341
Napoli-voorzitter dropt bom omtrent Lukaku en De Bruyne

Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne focussen zich op het WK met de Rode Duivels. Nadien keren ze terug ...

255
255
Antwerp strikt spits, Standard stuurt grote naam door

Royal Antwerp FC weet nog steeds wat de toekomst brengt. Er is heel veel onzekerheid. De club blijft ...

223
223
STVV heeft prijs en legt sterkhouder langer onder contract

Bij STVV hebben ze heel veel kwaliteit rondlopen, maar daardoor is er ook heel veel interesse. De ...

45
45
'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Hoewel het rommelt in de bestuurskamer kan Antwerp niet bij de pakken blijven zitten. Na alweer een ...

169
169
Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Nog voor de eerste bal is getrapt op het WK, heeft Peter Vandenbempt al voor een verrassing gezorgd. ...

337
337
Joma trapt na richting Anderlecht: "Sporting onwaardig"

RSC Anderlecht presenteerde donderdag de nieuwe outfit voor volgend seizoen. Na zeven jaar slaan de ...

644
644
Frankrijk voor de bijl: Jonge Duivels naar finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich klaarstomen voor het WK, spelen hun toekomstige opvolgers momenteel het ...

445
445
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

415
415
'Onwaarschijnlijke uittocht Ajax: 21 spelers in etalage'

Ajax beleefde een zeer woelig en tegenvallend seizoen, waarin het pas op de valreep een Europees ...

196
196
Vanaken wil komaf maken met vloek bij Rode Duivels

De Rode Duivels oefenen zaterdag nog eens tegen Tunesië, maar daarna begint het echte werk. Er ...

118
118
Beerschot verrast: ervaren rot moet vertrekken

Beerschot mocht dit seizoen lange tijd dromen van een terugkeer naar de Jupiler Pro League, maar die ...

127
127
Nieuwe marktwaardes JPL: Tzolis breekt alle records

De zomermercato komt eraan en voor heel wat Belgische clubs belooft die zeer druk te worden. Met het ...

664
664
'STVV krijgt volgende transferaanbieding binnen'

STVV was dé revelatie van het seizoen in de Jupiler Pro League. De Kanaries sloten het ...

150
150
'Tedesco haalt vergeten Rode Duivel naar nieuwe club'

Sinds hij begin 2025 opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels zat Domenico Tedesco ...

149
149
El Ouahdi kan opgelucht ademhalen: drama vermeden

Zakaria El Ouahdi is één van de vele spelers die er de laatste jaren voor kozen om ...

99
99

Meer sportnieuws