'Engelse miljoenen onderweg: nieuwe toptransfer Antwerp'

481 stemmen
'Engelse miljoenen onderweg: nieuwe toptransfer Antwerp'

Antwerp FC bereidt zich momenteel voor de op clash van aanstaande zondag op het veld van Club Brugge. Ondertussen is de Great Old ook nog actief op de zomerse transfermarkt. Zo is nog een sterkhouder op weg naar de uitgang.

Zoals geweten is Antwerp op zijn financiële limieten gebotst. Vandaar dat de club spelers blijft verkopen om extra middelen te bekomen. Eerder deze zomer werd George Ilenikhena al voor de nodige miljoenen aan AS Monaco verpatst. Vorige week werd dan weer afscheid genomen van Jurgen Ekkelenkamp, die naar Udinese vertrok.

Inmiddels werd ook Alhassan Yusuf aan de lijstje toegevoegd, de middenvelder gaat zijn kans wagen in de VS. Daar zal het evenwel niet bij blijven. Zo is het nog steeds de bedoeling om Jean Butez van de hand te doen. Die is zijn vaste basisplaats verloren en maakt zich op voor een nieuwe uitdaging.

LEES OOK: Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

Keita naar uitgang

Tot slot is de kans groot dat Mandela Keita eveneens nog vertrekt. Het is geen geheim dat de middenvelder nog steeds hoopt om deze zomer een nieuwe stap te zetten. Mede door de transferbeslommeringen moet hij voorlopig ook vrede nemen met een invallersrol.

De vraag is evenwel welke ploeg straks zal doordrukken voor de Rode Duivel. Keita werd eerder deze zomer al aan verschillende clubs gelinkt. Onder meer Serie A-revelatie Bologna FC zou aan zijn mouw trekken. Maar vooral vanuit Engeland zou interesse heersen.

Concurrentie voor Southampton

Dinsdag raakte immers bekend dat Southampton concreet is. Antwerp zou zelfs al een eerste bod van de Saints hebben geweigerd. Het heeft er echter alle schijn van dat de Premier League-promovendus weldra een nieuwe poging onderneemt. Al zijn er nog meer kapers op kust, vooral vanuit Engeland. Zo weet Gazet van Antwerpen dat ploegen als Blackburn Rovers, Norwich City, Leeds United, Nottingham Forest en zelfs Manchester United interesse tonen/toonden in de middenvelder.

Keita vertrekt deze zomer nog bij Antwerp ...

Meest recent

Mechele eruit voor Debast? "In België geen betere verdedigers"

Volgens de laatste berichten uit de VS verloopt de revalidatie van Zeno Debast voorspoedig. En dus ...

32
32
Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Anderlecht lijkt een grote slag geslaan te hebben op de transfermarkt. Paars-wit is ver gegaan voor ...

114
114
Saibari bezorgt Marokko droomstart, Brazilië soort er drie

Brazilië heeft vrijdagnacht zoals verwacht de maat genomen van Haïti en haalde het met ...

22
22
Wat een afgang! Turkije sneuvelt op WK ondanks bizar rood

Voor Turkije zit het wereldkampioenschap er na amper twee wedstrijden op. De Turken verloren ...

148
148
Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

20
20
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

192
192
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

29
29
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

27
27
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

64
64
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

114
114
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

179
179
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

809
809
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

156
156
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

223
223
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

196
196
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

181
181
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

289
289
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

47
47
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

53
53
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

194
194
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

541
541
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

271
271
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

253
253
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

145
145
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

93
93

Meer sportnieuws