'Cercle verliest onverwacht sterkhouder: bod van 5 miljoen'

stemmen
'Cercle verliest onverwacht sterkhouder: bod van 5 miljoen'

Cercle Brugge pakte vorig weekend na een nul op zes eindelijk zijn eerste punten van het seizoen door Beerschot met 4-1 te verslaan. Dat was ook een welkome opsteker met het oog op donderdag, want dan moet de Vereniging in de Europa League proberen om een 3-0-nederlaag tegen Molde nog goed te maken.

Dat lijkt een schier onmogelijke opdracht, maar een uitschakeling zou niet het einde betekenen van het Europees avontuur. Cercle zou immers nog belanden in het vangnet van de Conference League. Of het daarin nog op al zijn sterkhouders zal kunnen rekenen, is echter een andere vraag.

LEES OOK: Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

Italianen bieden 5 miljoen voor Utkus

De verwachting blijft immers dat nog een aantal belangrijke spelers het Jan Breydelstadion zullen gaan verlaten. Vooral jongens als Denkey, Minda, Daland en Popovic bleken de voorbije maanden zeer gegeerd. Maar mogelijk vertrekt ook nog een meer verrassende naam.

Litouwse media melden immers dat Cercle een lucratief aanbod binnengekregen heeft voor Edgaras Utkus. Een niet nader genoemde club uit de Serie A zou 5 miljoen euro veil hebben voor de 24-jarige verdediger.

Makelaar bevestigt onderhandelingen

Paul Paknys, de makelaar van de speler, bevestigt dat nieuws ook deels. "Bedragen of namen van clubs ga ik hier niet bevestigen of ontkennen, maar het klopt dat er een officieel bod op tafel ligt voor Edgaras", klinkt het. "Ik zit nu in Italië en we proberen tot een akkoord met de clubs te komen."

Het zou toch verrassend zijn als Utkus vertrekt, want de voorbije jaren werd de Litouwer regelmatig geremd door blessures. Daardoor kwam hij in drie seizoenen slechts 64 keer in actie voor Cercle, waarbij hij goed was voor vier goals en twee assists. Hij kwam in 2021 samen met Popovic over van de B-ploeg van AS Monaco.

Moet Cercle dat bod aanvaarden?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

110
110
Garcia krijgt sollicitatie: "Mee naar het WK? Fantastisch!"

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Bij de Rode Duivels zijn er een aantal ...

13
13
'Buffel op zucht van geweldige nieuwe uitdaging'

Het is al een tijdje stil rondom Thomas Buffel. De voormalige Rode Duivel werkt aan zijn ...

7
7
Joos dropt gigantisch transferbedrag voor Genk

Konstantinos Karetsas gaat KRC Genk komende zomer verlaten. De Griekse aanvallende middenvelder ...

47
47
Coosemans hard aangepakt: "Supporters pikken dit ook niet"

Colin Coosemans heeft de gemoederen in de voorbije dagen doen oplaaien. Zo kreeg de aanvoerder van ...

73
73
'De Ketelaere naar Bayern: cruciale voorwaarde gelekt'

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op en dus gaat de transferperiode weldra weer van start. ...

157
157
Metamorfose Genk: eerste basiskracht volgend seizoen aangeduid

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

128
128
"100% basisspeler op WK" - Radja breekt lans voor onverwachte Duivel

Op maandag 15 juni trappen de Rode Duivels hun WK-eindronde op gang met een groepsmatch tegen ...

240
240
De Bruyne serieus toegetakeld: Conte geeft reactie

SSC Napoli liep maandagavond averij op in de strijd om de tweede plaats in de Serie A en verloor op ...

78
78
Deschacht tipt Anderlecht: ideale basiself voor bekerfinale

Aanstaande donderdag is het zover, dan wordt de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht ...

215
215
'Vlaanderen schrikt van inkomen Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht is al lang niet meer alleen de man van de koers en de sportverslaggeving. De ...

182
182
Meteen na ontslag: 'Geraerts in running voor JPL-retour'

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal staat voor de deur. En dus begint de trainerscarrousel ...

152
152
'Mercato Club barst al los: nationale recordtransfer'

Terwijl coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de titelclash tegen Union SG, beweegt er ook ...

278
278
'Sibierski heeft nieuwe topcoach Anderlecht al in vizier'

Antoine Sibierski houdt zich voorlopig op de vlakte over de trainer van Anderlecht. Maar wie naar ...

1122
1122
Voetbalbond zet alles op alles: giga-surprise in WK-selectie

Aanstaande vrijdag zijn de ogen van voetbalminnend België gericht op Rudi Garcia. De bondscoach ...

246
246
Crisis Real duurt voort: trieste wending in Mbappé-soap

Nu de Spaanse titelstrijd gestreden is en de tweede plaats quasi binnen is, kan Real Madrid zich ...

111
111
'Club schiet in actie: transfergevecht met United en PSV'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

323
323
'Union stevent af op jackpot: clubrecord aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

77
77
Anderlecht all-in: duo klaargestoomd voor bekerfinale

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

321
321
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

282
282
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

307
307
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

310
310
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

204
204
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

146
146
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

617
617
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

882
882

Meer sportnieuws