'Cercle verliest onverwacht sterkhouder: bod van 5 miljoen'

660 stemmen
'Cercle verliest onverwacht sterkhouder: bod van 5 miljoen'

Cercle Brugge pakte vorig weekend na een nul op zes eindelijk zijn eerste punten van het seizoen door Beerschot met 4-1 te verslaan. Dat was ook een welkome opsteker met het oog op donderdag, want dan moet de Vereniging in de Europa League proberen om een 3-0-nederlaag tegen Molde nog goed te maken.

Dat lijkt een schier onmogelijke opdracht, maar een uitschakeling zou niet het einde betekenen van het Europees avontuur. Cercle zou immers nog belanden in het vangnet van de Conference League. Of het daarin nog op al zijn sterkhouders zal kunnen rekenen, is echter een andere vraag.

LEES OOK: Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Italianen bieden 5 miljoen voor Utkus

De verwachting blijft immers dat nog een aantal belangrijke spelers het Jan Breydelstadion zullen gaan verlaten. Vooral jongens als Denkey, Minda, Daland en Popovic bleken de voorbije maanden zeer gegeerd. Maar mogelijk vertrekt ook nog een meer verrassende naam.

Litouwse media melden immers dat Cercle een lucratief aanbod binnengekregen heeft voor Edgaras Utkus. Een niet nader genoemde club uit de Serie A zou 5 miljoen euro veil hebben voor de 24-jarige verdediger.

Makelaar bevestigt onderhandelingen

Paul Paknys, de makelaar van de speler, bevestigt dat nieuws ook deels. "Bedragen of namen van clubs ga ik hier niet bevestigen of ontkennen, maar het klopt dat er een officieel bod op tafel ligt voor Edgaras", klinkt het. "Ik zit nu in Italië en we proberen tot een akkoord met de clubs te komen."

Het zou toch verrassend zijn als Utkus vertrekt, want de voorbije jaren werd de Litouwer regelmatig geremd door blessures. Daardoor kwam hij in drie seizoenen slechts 64 keer in actie voor Cercle, waarbij hij goed was voor vier goals en twee assists. Hij kwam in 2021 samen met Popovic over van de B-ploeg van AS Monaco.

Moet Cercle dat bod aanvaarden?

Meest recent

Mechele eruit voor Debast? "In België geen betere verdedigers"

Volgens de laatste berichten uit de VS verloopt de revalidatie van Zeno Debast voorspoedig. En dus ...

40
40
Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Anderlecht lijkt een grote slag geslaan te hebben op de transfermarkt. Paars-wit is ver gegaan voor ...

117
117
Saibari bezorgt Marokko droomstart, Brazilië soort er drie

Brazilië heeft vrijdagnacht zoals verwacht de maat genomen van Haïti en haalde het met ...

23
23
Wat een afgang! Turkije sneuvelt op WK ondanks bizar rood

Voor Turkije zit het wereldkampioenschap er na amper twee wedstrijden op. De Turken verloren ...

151
151
Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

21
21
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

194
194
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

29
29
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

27
27
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

64
64
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

114
114
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

179
179
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

809
809
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

156
156
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

223
223
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

196
196
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

181
181
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

289
289
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

47
47
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

54
54
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

194
194
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

542
542
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

271
271
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

253
253
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

145
145
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

93
93

Meer sportnieuws