'Cercle verliest onverwacht sterkhouder: bod van 5 miljoen'

door
'Cercle verliest onverwacht sterkhouder: bod van 5 miljoen'

Cercle Brugge pakte vorig weekend na een nul op zes eindelijk zijn eerste punten van het seizoen door Beerschot met 4-1 te verslaan. Dat was ook een welkome opsteker met het oog op donderdag, want dan moet de Vereniging in de Europa League proberen om een 3-0-nederlaag tegen Molde nog goed te maken.

Dat lijkt een schier onmogelijke opdracht, maar een uitschakeling zou niet het einde betekenen van het Europees avontuur. Cercle zou immers nog belanden in het vangnet van de Conference League. Of het daarin nog op al zijn sterkhouders zal kunnen rekenen, is echter een andere vraag.

LEES OOK: Beslissing in Play-Downs: zware nederlaag doet Dender das om

Italianen bieden 5 miljoen voor Utkus

De verwachting blijft immers dat nog een aantal belangrijke spelers het Jan Breydelstadion zullen gaan verlaten. Vooral jongens als Denkey, Minda, Daland en Popovic bleken de voorbije maanden zeer gegeerd. Maar mogelijk vertrekt ook nog een meer verrassende naam.

Litouwse media melden immers dat Cercle een lucratief aanbod binnengekregen heeft voor Edgaras Utkus. Een niet nader genoemde club uit de Serie A zou 5 miljoen euro veil hebben voor de 24-jarige verdediger.

Makelaar bevestigt onderhandelingen

Paul Paknys, de makelaar van de speler, bevestigt dat nieuws ook deels. "Bedragen of namen van clubs ga ik hier niet bevestigen of ontkennen, maar het klopt dat er een officieel bod op tafel ligt voor Edgaras", klinkt het. "Ik zit nu in Italië en we proberen tot een akkoord met de clubs te komen."

Het zou toch verrassend zijn als Utkus vertrekt, want de voorbije jaren werd de Litouwer regelmatig geremd door blessures. Daardoor kwam hij in drie seizoenen slechts 64 keer in actie voor Cercle, waarbij hij goed was voor vier goals en twee assists. Hij kwam in 2021 samen met Popovic over van de B-ploeg van AS Monaco.

Moet Cercle dat bod aanvaarden?

Meest recent

Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

2
2
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

38
38
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

62
62
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

45
45
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

38
38
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

76
76
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

253
253
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

166
166
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

241
241
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

98
98
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

180
180
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

250
250
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

538
538
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

219
219
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

196
196
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

108
108
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

389
389
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

302
302
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

292
292
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

444
444
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

98
98
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

195
195
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

1304
1304
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

104
104
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

144
144

Meer sportnieuws