'Cercle verliest onverwacht sterkhouder: bod van 5 miljoen'

660 stemmen
'Cercle verliest onverwacht sterkhouder: bod van 5 miljoen'

Cercle Brugge pakte vorig weekend na een nul op zes eindelijk zijn eerste punten van het seizoen door Beerschot met 4-1 te verslaan. Dat was ook een welkome opsteker met het oog op donderdag, want dan moet de Vereniging in de Europa League proberen om een 3-0-nederlaag tegen Molde nog goed te maken.

Dat lijkt een schier onmogelijke opdracht, maar een uitschakeling zou niet het einde betekenen van het Europees avontuur. Cercle zou immers nog belanden in het vangnet van de Conference League. Of het daarin nog op al zijn sterkhouders zal kunnen rekenen, is echter een andere vraag.

LEES OOK: 'Anderlecht mengt zich voor bij Cercle genoemd target'

Italianen bieden 5 miljoen voor Utkus

De verwachting blijft immers dat nog een aantal belangrijke spelers het Jan Breydelstadion zullen gaan verlaten. Vooral jongens als Denkey, Minda, Daland en Popovic bleken de voorbije maanden zeer gegeerd. Maar mogelijk vertrekt ook nog een meer verrassende naam.

Litouwse media melden immers dat Cercle een lucratief aanbod binnengekregen heeft voor Edgaras Utkus. Een niet nader genoemde club uit de Serie A zou 5 miljoen euro veil hebben voor de 24-jarige verdediger.

Makelaar bevestigt onderhandelingen

Paul Paknys, de makelaar van de speler, bevestigt dat nieuws ook deels. "Bedragen of namen van clubs ga ik hier niet bevestigen of ontkennen, maar het klopt dat er een officieel bod op tafel ligt voor Edgaras", klinkt het. "Ik zit nu in Italië en we proberen tot een akkoord met de clubs te komen."

Het zou toch verrassend zijn als Utkus vertrekt, want de voorbije jaren werd de Litouwer regelmatig geremd door blessures. Daardoor kwam hij in drie seizoenen slechts 64 keer in actie voor Cercle, waarbij hij goed was voor vier goals en twee assists. Hij kwam in 2021 samen met Popovic over van de B-ploeg van AS Monaco.

Moet Cercle dat bod aanvaarden?

Meest recent

'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

0
0
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

44
44
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

263
263
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

96
96
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

54
54
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

64
64
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

153
153
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

413
413
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

386
386
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

391
391
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

316
316
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

158
158
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

526
526
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

244
244
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

900
900
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

311
311
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

600
600
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

428
428
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

144
144
'Nieuwe wending De Cat: grootmacht maakt iedereen gelukkig'

Het is nog altijd wachten tot de transferzomer bij Anderlecht helemaal losbarst. Er ligt voor ...

702
702
'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws over vertrek Tzolis'

Het wordt voor Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Zowat de halve basiself geniet ...

284
284
KRC Genk slaat toe en legt piepjong talent vast

De Genkse jeugdopleiding lanceerde in de voorbije maanden en jaren weer enkele pareltjes. Kos ...

226
226
'WK-sores: ook Ivoorkust-speler mag Canada niet binnen'

Het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico is intussen een week aan de gang, maar van een leien ...

31
31
'Transferdomino heeft gevolgen voor Trossard en Tzolis'

Ondanks dat het WK volop aan de gang is, lijkt het nodige transfergeweld toch al los te barsten. In ...

149
149
Kalender JPL: Club opent seizoen, snel eerste Super Sunday

Het seizoen 2025/26 zit er nog maar enkele weken op in de Jupiler Pro League, maar de start van het ...

573
573

Meer sportnieuws