'Cercle verliest onverwacht sterkhouder: bod van 5 miljoen'

660 stemmen
'Cercle verliest onverwacht sterkhouder: bod van 5 miljoen'

Cercle Brugge pakte vorig weekend na een nul op zes eindelijk zijn eerste punten van het seizoen door Beerschot met 4-1 te verslaan. Dat was ook een welkome opsteker met het oog op donderdag, want dan moet de Vereniging in de Europa League proberen om een 3-0-nederlaag tegen Molde nog goed te maken.

Dat lijkt een schier onmogelijke opdracht, maar een uitschakeling zou niet het einde betekenen van het Europees avontuur. Cercle zou immers nog belanden in het vangnet van de Conference League. Of het daarin nog op al zijn sterkhouders zal kunnen rekenen, is echter een andere vraag.

LEES OOK: Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

Italianen bieden 5 miljoen voor Utkus

De verwachting blijft immers dat nog een aantal belangrijke spelers het Jan Breydelstadion zullen gaan verlaten. Vooral jongens als Denkey, Minda, Daland en Popovic bleken de voorbije maanden zeer gegeerd. Maar mogelijk vertrekt ook nog een meer verrassende naam.

Litouwse media melden immers dat Cercle een lucratief aanbod binnengekregen heeft voor Edgaras Utkus. Een niet nader genoemde club uit de Serie A zou 5 miljoen euro veil hebben voor de 24-jarige verdediger.

Makelaar bevestigt onderhandelingen

Paul Paknys, de makelaar van de speler, bevestigt dat nieuws ook deels. "Bedragen of namen van clubs ga ik hier niet bevestigen of ontkennen, maar het klopt dat er een officieel bod op tafel ligt voor Edgaras", klinkt het. "Ik zit nu in Italië en we proberen tot een akkoord met de clubs te komen."

Het zou toch verrassend zijn als Utkus vertrekt, want de voorbije jaren werd de Litouwer regelmatig geremd door blessures. Daardoor kwam hij in drie seizoenen slechts 64 keer in actie voor Cercle, waarbij hij goed was voor vier goals en twee assists. Hij kwam in 2021 samen met Popovic over van de B-ploeg van AS Monaco.

Moet Cercle dat bod aanvaarden?

Meest recent

Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

37
37
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

31
31
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

63
63
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

114
114
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

31
31
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

27
27
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

102
102
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

362
362
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

179
179
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

173
173
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

120
120
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

83
83
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

401
401
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

320
320
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

138
138
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

139
139
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

122
122
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

22
22
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

123
123
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

525
525
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

333
333
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

215
215
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

199
199
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

70
70
‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

115
115

Meer sportnieuws