'Valencia wil dubbelslag slaan bij KRC Genk'

1123
'Valencia wil dubbelslag slaan bij KRC Genk'

KRC Genk staat nog voor enkele zeer drukke weken op de transfermarkt. Alieu Fadera lijkt zeer snel zijn transfer naar Como te gaan afronden en er lijken nog heel wat spelers de mogelijkheid te hebben om een transfer te maken.

Er gingen de voorbije dagen en weken ook al heel wat geruchten over spelers als Mark McKenzie en Tolu Arokodare, maar zij zijn lang niet de enige Genk-spelers die gegeerd blijken. Het Laatste Nieuws weet bijvoorbeeld te melden dat Valencia een dubbelslag in de Cegeka Arena zou willen slaan.

LEES OOK: Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

Valencia wil Sadick en Galarza

De Spaanse club zou zowel Mujaid Sadick als Matias Galarza op zijn verlanglijstje hebben staan. De 24-jarige Sadick kreeg onder Fink een belangrijke rol toebedeeld en droeg in de eerste competitiematchen zelfs de aanvoerdersband. De verdediger zit echter in zijn laatste contractjaar.

Daardoor zal Genk toch snel de knoop over zijn toekomst moeten doorhakken. Ze lijken hem toch liefst van al te willen houden. Die strijd lijken ze voor Galarza al lang opgegeven te hebben.

Galarza blijkt al weken in Argentinië te zitten

Er verschenen de voorbije dagen vanuit Argentinië berichten dat de middenvelder zonder toestemming van de club naar zijn thuisland teruggekeerd was. In werkelijkheid blijkt de situatie nog erger, want Galarza zou al wekenlang in Argentinië zitten. Hij kon het niet verkroppen dat Genk een veel te laag bod van Boca Juniors afgewezen had.

Sindsdien hoorden ze in Genk echter niets meer van Boca en dus haalt het mokken van Galarza weinig uit. Valencia zou dus een oplossing kunnen bieden, al zijn de financiële middelen van de Spanjaarden ook eerder beperkt. Het wordt dus afwachten hoeveel zij op tafel zullen leggen.

Moet Genk Sadick bij een goed bod laten vertrekken?

Meest recent

De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

18
18
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

9
9
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

11
11
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

47
47
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

67
67
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

34
34
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

31
31
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

37
37
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

50
50
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

265
265
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

54
54
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

45
45
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

118
118
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

81
81
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

133
133
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

168
168
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

60
60
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

66
66
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

357
357
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

941
941
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

100
100
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

29
29
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

191
191
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

87
87
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

183
183

Meer sportnieuws