'Valencia wil dubbelslag slaan bij KRC Genk'

1123 stemmen
'Valencia wil dubbelslag slaan bij KRC Genk'

KRC Genk staat nog voor enkele zeer drukke weken op de transfermarkt. Alieu Fadera lijkt zeer snel zijn transfer naar Como te gaan afronden en er lijken nog heel wat spelers de mogelijkheid te hebben om een transfer te maken.

Er gingen de voorbije dagen en weken ook al heel wat geruchten over spelers als Mark McKenzie en Tolu Arokodare, maar zij zijn lang niet de enige Genk-spelers die gegeerd blijken. Het Laatste Nieuws weet bijvoorbeeld te melden dat Valencia een dubbelslag in de Cegeka Arena zou willen slaan.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club maakt Genk woest, toptransfer Raskin'

Valencia wil Sadick en Galarza

De Spaanse club zou zowel Mujaid Sadick als Matias Galarza op zijn verlanglijstje hebben staan. De 24-jarige Sadick kreeg onder Fink een belangrijke rol toebedeeld en droeg in de eerste competitiematchen zelfs de aanvoerdersband. De verdediger zit echter in zijn laatste contractjaar.

Daardoor zal Genk toch snel de knoop over zijn toekomst moeten doorhakken. Ze lijken hem toch liefst van al te willen houden. Die strijd lijken ze voor Galarza al lang opgegeven te hebben.

Galarza blijkt al weken in Argentinië te zitten

Er verschenen de voorbije dagen vanuit Argentinië berichten dat de middenvelder zonder toestemming van de club naar zijn thuisland teruggekeerd was. In werkelijkheid blijkt de situatie nog erger, want Galarza zou al wekenlang in Argentinië zitten. Hij kon het niet verkroppen dat Genk een veel te laag bod van Boca Juniors afgewezen had.

Sindsdien hoorden ze in Genk echter niets meer van Boca en dus haalt het mokken van Galarza weinig uit. Valencia zou dus een oplossing kunnen bieden, al zijn de financiële middelen van de Spanjaarden ook eerder beperkt. Het wordt dus afwachten hoeveel zij op tafel zullen leggen.

Moet Genk Sadick bij een goed bod laten vertrekken?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club maakt Genk woest, toptransfer Raskin'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

122
122
Degryse voorspelt eindstation van België op WK

De Rode Duivels hebben na een aarzelende WK-start alsnog de groepswinst gepakt in Groep G. Na de 5-1 ...

96
96
Garcia bijt van zich af: “Dat was het enige verschil”

Bondscoach Rudi Garcia kreeg de afgelopen twee wedstrijden de volle laag. Na een 1-1 tegen Egypte en ...

36
36
Iran haalt verwoestend uit naar FIFA en Infantino

Iran ligt al een tijdje in de clinch met de Verenigde Staten en daar komt nu ook de FIFA bij. Na de ...

167
167
CEPANI velt oordeel: rekening DAZN aan Pro League bekend

De soap rond DAZN en de rechten van het Belgische voetbal duurt nog steeds verder. De ...

115
115
Doku toch streng ondanks overtuigende WK-zege

Er was de afgelopen tijd heel wat te doen om Jérémy Doku. De buitenspeler viel uit met ...

68
68
Blijft Vanaken in de basis? Duidelijk oordeel na Nieuw-Zeeland

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland zijn kans in de basis naast Youri Tielemans en Kevin De ...

395
395
De Bruyne glundert voor camera: pakkende reden voor viering

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

57
57
Saelemaekers zorgt voor valse noot: "Waarom doet hij dat?!"

De Rode Duivels hebben dan toch hun poule kunnen winnen op het WK 2026. Dat deden ze bovendien na ...

499
499
'Transferoorlog Club vs. Genk: Racing slaat fors terug'

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League druk in de weer met ...

714
714
"Het is lelijk" - Garcia bijt keihard terug na droomzege

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

154
154
WK-route Duivels: weg open naar loodzware kwartfinale?

De Rode Duivels hebben dan toch beslag gelegd op groepswinst op het WK 2026. Nu hun poulefase achter ...

303
303
Europese pers draait volledig om: één Duivel hemel in geprezen

Na twee mindere wedstrijden hebben de Rode Duivels de rug gerecht op het WK 2026. Met een klinkende ...

888
888
Rode Duivels slaan waanzinnige slag: déze droomloting wenkt

De Rode Duivels hebben hun WK in één wedstrijd helemaal omgedraaid. Na de zege tegen ...

548
548
Megastunt op WK 2026, dramatische aftocht Uruguay

Het wereldkampioenschap 2026 leverde al heel wat mooie verhalen op. Het grootste sprookje tot dusver ...

145
145
Punten van VN: drie grote uitblinkers, één vette 9 op 10

De Rode Duivels hebben zich als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde van het WK. ...

932
932
Groepswinnaar! Sterke Duivels hakken Nieuw-Zeeland in de pan

De Rode Duivels hebben het dan toch gedaan. In hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026 maakten de ...

238
238
Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

151
151
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

335
335
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

198
198
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

71
71
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

53
53
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

89
89
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

169
169
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

135
135

Meer sportnieuws