'Valencia wil dubbelslag slaan bij KRC Genk'

door
'Valencia wil dubbelslag slaan bij KRC Genk'

KRC Genk staat nog voor enkele zeer drukke weken op de transfermarkt. Alieu Fadera lijkt zeer snel zijn transfer naar Como te gaan afronden en er lijken nog heel wat spelers de mogelijkheid te hebben om een transfer te maken.

Er gingen de voorbije dagen en weken ook al heel wat geruchten over spelers als Mark McKenzie en Tolu Arokodare, maar zij zijn lang niet de enige Genk-spelers die gegeerd blijken. Het Laatste Nieuws weet bijvoorbeeld te melden dat Valencia een dubbelslag in de Cegeka Arena zou willen slaan.

LEES OOK: 'Genk moet zich haasten: ervaren sterkhouder krijgt aanbod'

Valencia wil Sadick en Galarza

De Spaanse club zou zowel Mujaid Sadick als Matias Galarza op zijn verlanglijstje hebben staan. De 24-jarige Sadick kreeg onder Fink een belangrijke rol toebedeeld en droeg in de eerste competitiematchen zelfs de aanvoerdersband. De verdediger zit echter in zijn laatste contractjaar.

Daardoor zal Genk toch snel de knoop over zijn toekomst moeten doorhakken. Ze lijken hem toch liefst van al te willen houden. Die strijd lijken ze voor Galarza al lang opgegeven te hebben.

Galarza blijkt al weken in Argentinië te zitten

Er verschenen de voorbije dagen vanuit Argentinië berichten dat de middenvelder zonder toestemming van de club naar zijn thuisland teruggekeerd was. In werkelijkheid blijkt de situatie nog erger, want Galarza zou al wekenlang in Argentinië zitten. Hij kon het niet verkroppen dat Genk een veel te laag bod van Boca Juniors afgewezen had.

Sindsdien hoorden ze in Genk echter niets meer van Boca en dus haalt het mokken van Galarza weinig uit. Valencia zou dus een oplossing kunnen bieden, al zijn de financiële middelen van de Spanjaarden ook eerder beperkt. Het wordt dus afwachten hoeveel zij op tafel zullen leggen.

Moet Genk Sadick bij een goed bod laten vertrekken?

Meest recent

Raman breekt helemaal na moeilijke periode

KV Mechelen zette vorig weekend een grote stap richting het veiligstellen van deelname aan de ...

1
1
WK dreigt fiasco te worden: volgende deelnemer op de helling

Drie maanden voor de start van het WK zijn er grote vraagtekens over in welke staat het toernooi zal ...

15
15
Van der Elst ziet nieuwe Ceulemans bij... Anderlecht

Anderlecht kan komend weekend zijn ticket voor de Champions' Play-Off veiligstellen, maar dan zal ...

62
62
TRANSFERUURTJE: 'Club kan weer cashen, Real aast op grote naam'

 De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

79
79
Makelaar Rits spreekt klare taal, sneer naar transfer

Mats Rits is bij RSC Anderlecht volledig naar de achtergrond verdwenen. De middenvelder traint dan ...

242
242
Vanhaezebrouck maakt JPL-tendens af: "Onvoorstelbaar"

Het Nieuwsblad nam een trend in de Jupiler Pro League onder de loep. Assistenten die tijdens ...

43
43
Driedubbele opsteker voor Rode Duivels richting WK

Het WK komt dichterbij. Spelers die nu geblesseerd uitvallen missen mogelijk het mondiale ...

61
61
'Verrassende nieuwe uitdaging voor Laurent Ciman'

Eén van de meest opvallende figuren in de 'gouden generatie' van de Rode Duivels, was Laurent ...

33
33
Benito Raman breekt: Hartverscheurend verhaal raakt diep

Weinig voetballers op de Belgische velden die nog meer authenticiteit uitstralen dan Benito Raman. ...

89
89
'Diplomaprobleem Taravel: Anderlecht hakt knoop door'

Anderlecht zette op 1 februari Besnik Hasi op straat. Sindsdien zorgde het trainersdossier al voor ...

207
207
'Union sluit nieuwe megadeal met Benfica'

Union zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zijn titel te verlengen. Het ...

90
90
Van der Elst trekt keiharde conclusie over Leko en Club

De 28ste speeldag belooft enkele pittige affiches te brengen. De meeste ogen zullen gericht zijn op ...

374
374
Straffe stoot Vanderbiest: "Als je dat ziet..."

In de komende drie weken wordt de strijd om de Champions' Play-Off helemaal beslist. Union, Club ...

91
91
'Genk moet zich haasten: ervaren sterkhouder krijgt aanbod'

Bij KRC Genk gaat alle aandacht in de komende weken naar het veiligstellen van de zesde plaats. ...

224
224
'Standard krijgt plots drie gigantische opstekers'

Standard deed vorige week een enorme slechte zaak door 1-1 te spelen tegen La Louvière. De ...

150
150
'Club Brugge twijfelt: dure 'flopaankoop' al na jaar weg'

Club Brugge heeft een brede kern en daardoor zijn er een aantal spelers die minder aan bod komen. ...

345
345
Familiedrama bij Beckham loopt volledig uit de hand

Al maanden rommelt het binnen de beroemde Beckham-familie. Wat ooit een hechte clan leek, is ...

112
112
Lammens snoeihard na nederlaag Manchester United

Manchester United kon een goede zaak doen door het puntenverlies van Manchester City. Ze verloren ...

97
97
Club Brugge davert: Verhaeghe sleurt Club de miserie in

Bart Verhaeghe zette zelf mee de lijnen uit bij Club Brugge, en net daar wringt het nu. Nu de ...

895
895
Drama bij Anderlecht: moét Taravel aftreden als T1?

RSC Anderlecht zit met een gigantisch probleem. De Brusselaars lijken Jérémy Taravel ...

486
486
Roda JC rekent op Belg voor ‘Operatie Eredivisie’

Roda JC is een club die altijd heel wat Belgen in zijn rangen heeft gehad. De Nederlandse ...

13
13
Anderlecht dreigt opnieuw zware fout te maken

RSC Anderlecht moet stilaan een knoop gaan doorhakken. Gaan de Brusselaars de laatste aanvallende ...

292
292
Bayern-ster doet boekje open over Kompany

Vincent Kompany is bijzonder geliefd bij zijn spelers. Dat is al jaren het geval als coach. De ...

329
329
Anderlecht liet hem gaan… en krijgt nu spijt

Bij RSC Anderlecht waren de zomer- en wintermercato niet bepaald een groot succes. Sommigen zijn al ...

232
232
'Kopzorgen Garcia: grote JPL-surprise in beeld bij Duivels'

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

220
220

Meer sportnieuws