'Valencia wil dubbelslag slaan bij KRC Genk'

door
'Valencia wil dubbelslag slaan bij KRC Genk'

KRC Genk staat nog voor enkele zeer drukke weken op de transfermarkt. Alieu Fadera lijkt zeer snel zijn transfer naar Como te gaan afronden en er lijken nog heel wat spelers de mogelijkheid te hebben om een transfer te maken.

Er gingen de voorbije dagen en weken ook al heel wat geruchten over spelers als Mark McKenzie en Tolu Arokodare, maar zij zijn lang niet de enige Genk-spelers die gegeerd blijken. Het Laatste Nieuws weet bijvoorbeeld te melden dat Valencia een dubbelslag in de Cegeka Arena zou willen slaan.

LEES OOK: Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

Valencia wil Sadick en Galarza

De Spaanse club zou zowel Mujaid Sadick als Matias Galarza op zijn verlanglijstje hebben staan. De 24-jarige Sadick kreeg onder Fink een belangrijke rol toebedeeld en droeg in de eerste competitiematchen zelfs de aanvoerdersband. De verdediger zit echter in zijn laatste contractjaar.

Daardoor zal Genk toch snel de knoop over zijn toekomst moeten doorhakken. Ze lijken hem toch liefst van al te willen houden. Die strijd lijken ze voor Galarza al lang opgegeven te hebben.

Galarza blijkt al weken in Argentinië te zitten

Er verschenen de voorbije dagen vanuit Argentinië berichten dat de middenvelder zonder toestemming van de club naar zijn thuisland teruggekeerd was. In werkelijkheid blijkt de situatie nog erger, want Galarza zou al wekenlang in Argentinië zitten. Hij kon het niet verkroppen dat Genk een veel te laag bod van Boca Juniors afgewezen had.

Sindsdien hoorden ze in Genk echter niets meer van Boca en dus haalt het mokken van Galarza weinig uit. Valencia zou dus een oplossing kunnen bieden, al zijn de financiële middelen van de Spanjaarden ook eerder beperkt. Het wordt dus afwachten hoeveel zij op tafel zullen leggen.

Moet Genk Sadick bij een goed bod laten vertrekken?

Meest recent

'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

37
37
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

22
22
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

34
34
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

105
105
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

64
64
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

270
270
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

124
124
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

57
57
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

296
296
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

11
11
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

139
139
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

547
547
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

59
59
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

83
83
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

266
266
Union vs Club: Gillet ziet één team in het voordeel

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd nog steeds razend spannend. Union en Club Brugge ...

243
243
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

224
224
Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

RSC Anderlecht ging in eigen huis met 1-3 onderuit tegen Union SG. Paars-Wit kreeg nog voor rust een ...

180
180
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

155
155
Boersma maakt KV Mechelen af na STVV: "Nooit meer!"

KV Mechelen kreeg al twee weken op rij een pandoering. Eerst ging het tegen Club Brugge met de ...

210
210
Club Brugge houdt hart vast: belangrijke update Mignolet

Simon Mignolet heeft aangekondigd aan het einde van het seizoen te zullen stoppen met voetballen. De ...

308
308
Vandenbempt looft titelkandidaat: "Onverstoord!"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League blijft ongemeen spannend. Union SG en Club Brugge blijven ...

296
296
STVV droomt nog meer: blijft sterkhouder toch?

STVV is de mooist voetballende ploeg van België. Een team dat oververdiend op een derde plaats ...

88
88
Ophef rond Van Gucht krijgt opvallend nieuw hoofdstuk

Ruben Van Gucht ligt al een tijd onder een vergrootglas. De VRT stem en wielercommentator haalt niet ...

54
54
Standard ruikt bloed: KRC Genk krijgt fikse waarschuwing

Standard pakte een belangrijk punt op het veld van KRC Genk. Een heerlijke vrije trap van Casper ...

203
203

Meer sportnieuws