'Valencia wil dubbelslag slaan bij KRC Genk'

door
'Valencia wil dubbelslag slaan bij KRC Genk'

KRC Genk staat nog voor enkele zeer drukke weken op de transfermarkt. Alieu Fadera lijkt zeer snel zijn transfer naar Como te gaan afronden en er lijken nog heel wat spelers de mogelijkheid te hebben om een transfer te maken.

Er gingen de voorbije dagen en weken ook al heel wat geruchten over spelers als Mark McKenzie en Tolu Arokodare, maar zij zijn lang niet de enige Genk-spelers die gegeerd blijken. Het Laatste Nieuws weet bijvoorbeeld te melden dat Valencia een dubbelslag in de Cegeka Arena zou willen slaan.

LEES OOK: Hayen in clinch met Antwerp-fans: Genk-coach doet boekje open

Valencia wil Sadick en Galarza

De Spaanse club zou zowel Mujaid Sadick als Matias Galarza op zijn verlanglijstje hebben staan. De 24-jarige Sadick kreeg onder Fink een belangrijke rol toebedeeld en droeg in de eerste competitiematchen zelfs de aanvoerdersband. De verdediger zit echter in zijn laatste contractjaar.

Daardoor zal Genk toch snel de knoop over zijn toekomst moeten doorhakken. Ze lijken hem toch liefst van al te willen houden. Die strijd lijken ze voor Galarza al lang opgegeven te hebben.

Galarza blijkt al weken in Argentinië te zitten

Er verschenen de voorbije dagen vanuit Argentinië berichten dat de middenvelder zonder toestemming van de club naar zijn thuisland teruggekeerd was. In werkelijkheid blijkt de situatie nog erger, want Galarza zou al wekenlang in Argentinië zitten. Hij kon het niet verkroppen dat Genk een veel te laag bod van Boca Juniors afgewezen had.

Sindsdien hoorden ze in Genk echter niets meer van Boca en dus haalt het mokken van Galarza weinig uit. Valencia zou dus een oplossing kunnen bieden, al zijn de financiële middelen van de Spanjaarden ook eerder beperkt. Het wordt dus afwachten hoeveel zij op tafel zullen leggen.

Moet Genk Sadick bij een goed bod laten vertrekken?

Meest recent

Hayen in clinch met Antwerp-fans: Genk-coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

26
26
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

31
31
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

5
5
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

60
60
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

45
45
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

53
53
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

229
229
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

29
29
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

374
374
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

257
257
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

341
341
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

24
24
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

33
33
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

68
68
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

91
91
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

111
111
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

67
67
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

424
424
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

165
165
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

331
331
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

127
127
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

479
479
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

291
291
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

239
239
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

178
178

Meer sportnieuws