Man Utd heeft fraaie dubbelslag bij Bayern helemaal beet

96 stemmen
Man Utd heeft fraaie dubbelslag bij Bayern helemaal beet

Manchester United mikt hoog na de overname door INEOS en wil komend seizoen weer voor de hoofdprijzen meestrijden. Deze zomer werd daarvoor het vertrouwen uitgesproken in Erik ten Hag, die een nieuw contract mocht tekenen. Nu krijgt hij ook twee stevige aanwinsten voorgeschoteld.

De defensie bleek vorig seizoen het zorgenkind van United, want ze kampten er met heel wat blessures en de spoeling bleek dun. Dat werd ook vorig weekend nog eens duidelijk, toen Ten Hag in de Community Shield alweer een onuitgegeven defensie moest opstellen met Martinez als linksback.

LEES OOK: 'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Man Utd heeft De Ligt en Mazraoui beet

Maar nu krijgt de Nederlandse coach twee extra keuze-opties voor zijn achterhoede. Dinsdagavond heeft United immers de langverwachte transfers van Matthijs de Ligt en Noussair Mazraoui officieel aangekondigd. Zij komen allebei over van Bayern München, waar ze niet echt voorkwamen in de plannen van Vincent Kompany.

Centrale verdediger De Ligt tekende een overeenkomst tot 2029, met optie op nog een extra jaar. Mazraoui moet het dan weer doen met een jaartje minder: hij kreeg een contract tot 2028 met optie. Met de dubbele deal zou in totaal 70 miljoen euro inclusief bonussen gemoeid zijn.

Ajax-connectie groeit verder

Met die transfers wordt de Ajax-enclave op Old Trafford weer wat groter. Ten Hag heeft intussen immers al vijf spelers naar United gehaald die hij eerder in Amsterdam al onder zijn hoede had. De Ligt en Mazraoui komen immers ook hun oud-ploegmaats Onana, Martinez en Antony tegen.

Het wordt afwachten of de twee vrijdag al meteen klaar zullen zijn om minuten te maken in de openingsmatch van de Premier League. Daarin neemt Man Utd het op tegen Fulham.

🚀

Goede transfers van Man Utd?

Meest recent

'Zeer verrassende transfers voor Raskin en Fofana'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

37
37
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

72
72
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

20
20
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

128
128
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

126
126
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

24
24
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

29
29
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

114
114
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

203
203
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

57
57
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

184
184
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

37
37
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

190
190
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

265
265
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

105
105
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

412
412
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

581
581
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

149
149
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

228
228
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

310
310
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

164
164
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

300
300
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

583
583
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

162
162
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

174
174

Meer sportnieuws