Man Utd heeft fraaie dubbelslag bij Bayern helemaal beet

door
Man Utd heeft fraaie dubbelslag bij Bayern helemaal beet

Manchester United mikt hoog na de overname door INEOS en wil komend seizoen weer voor de hoofdprijzen meestrijden. Deze zomer werd daarvoor het vertrouwen uitgesproken in Erik ten Hag, die een nieuw contract mocht tekenen. Nu krijgt hij ook twee stevige aanwinsten voorgeschoteld.

De defensie bleek vorig seizoen het zorgenkind van United, want ze kampten er met heel wat blessures en de spoeling bleek dun. Dat werd ook vorig weekend nog eens duidelijk, toen Ten Hag in de Community Shield alweer een onuitgegeven defensie moest opstellen met Martinez als linksback.

LEES OOK: Knaltransfer voor Duranville? ‘Plannen Kompany bekend'

Man Utd heeft De Ligt en Mazraoui beet

Maar nu krijgt de Nederlandse coach twee extra keuze-opties voor zijn achterhoede. Dinsdagavond heeft United immers de langverwachte transfers van Matthijs de Ligt en Noussair Mazraoui officieel aangekondigd. Zij komen allebei over van Bayern München, waar ze niet echt voorkwamen in de plannen van Vincent Kompany.

Centrale verdediger De Ligt tekende een overeenkomst tot 2029, met optie op nog een extra jaar. Mazraoui moet het dan weer doen met een jaartje minder: hij kreeg een contract tot 2028 met optie. Met de dubbele deal zou in totaal 70 miljoen euro inclusief bonussen gemoeid zijn.

Ajax-connectie groeit verder

Met die transfers wordt de Ajax-enclave op Old Trafford weer wat groter. Ten Hag heeft intussen immers al vijf spelers naar United gehaald die hij eerder in Amsterdam al onder zijn hoede had. De Ligt en Mazraoui komen immers ook hun oud-ploegmaats Onana, Martinez en Antony tegen.

Het wordt afwachten of de twee vrijdag al meteen klaar zullen zijn om minuten te maken in de openingsmatch van de Premier League. Daarin neemt Man Utd het op tegen Fulham.

Goede transfers van Man Utd?

Meest recent

Ivan Leko nú al onder vuur: "Beter in Gent gebleven"

Ivan Leko maakte deze week een veelbesproken rentree als hoofdcoach van Club Brugge. Op termijn zal ...

81
81
Januari-transfer De Cat? CEO Anderlecht doet bekentenis

Terwijl Besnik Hasi zijn troepen klaarstoomt voor de laatste wedstrijden van 2025, is het management ...

174
174
Marc Coucke gaat volledig los: "Alle spelregels veranderen!"

Marc Coucke is voor het brede publiek vooral de eigenaar van RSC Anderlecht, maar wie hem kent, weet ...

44
44
Job aan zijden draadje: Fink spreekt open over Genk-ontslag

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

214
214
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest smaakmaker, knaltransfer Sadiki'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

210
210
“Pure diefstal!” - Messi veroorzaakt ongeziene chaos

Lionel Messi is een globale superster en dat werd nog maar eens duidelijk in India. Samen met Luis ...

45
45
Na Annelien Coorevits: Olivier Deschacht met liefdesbom

Olivier Deschacht was jarenlang een vaste waarde en een icoon bij RSC Anderlecht. Vandaag kennen ...

92
92
Grote WK-verrassing? De Cat doet boekje open over Duivels

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada sluipt dichterbij. Stilaan wordt er al ...

95
95
De Mil doet vreemde uitspraken: meteen zwaar onder druk

KAA Gent zag Ivan Leko naar Club Brugge trekken na het ontslag van Nicky Hayen en de Buffalo’s ...

194
194
Knaltransfer voor Duranville? ‘Plannen Kompany bekend'

Julien Duranville maakte op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund, ...

115
115
Onthuld: dit riep woedende Henry naar Standard-fan

Standard Luik ging pijnlijn onderuit tegen Oud-Heverlee Leuven en na de wedstrijd was het hommeles. ...

124
124
Karim Benzema flirt met spectaculaire comeback

Karim Benzema maakte furore bij Olympique Lyon en Real Madrid, maar de inmiddels 37-jarige aanvaller ...

47
47
Beste JPL-speler? "Beter dan Vanaken en kan zo naar AC Milan"

Het niveau in de Jupiler Pro League is dit jaar voor het eerst in jaren echt wel gezakt, dat blijkt ...

177
177
‘Hallucinante Benteke-blunder: Club Brugge-fans razend’

Op Jan Breydel is het gemor niet meer te negeren. Terwijl Christian Benteke zich transfervrij ...

556
556
Bart Verhaeghe krijgt volle laag: "Een schande!"

Bart Verhaeghe heeft zich niet bepaald populair gemaakt bij de eigen aanhang en binnen het Belgische ...

468
468
Euvrard op de sukkel met Standard; "Daardoor was het zwak"

Standard is en blijft een club op de dool. De Rouches staan nog héél ver van een ...

94
94
Hazard naar exit? 'Anderlecht hakt belangrijke knoop door'

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond tegen STVV herpakken na de blamage van vorige week in ...

356
356
Nieuwe elementen Club Brugge-bom: "Híj́ had probleem met Hayen"

Club Brugge heeft deze week voor een serieuze bom gezorgd. Maandag besloot Blauw-Zwart namelijk om ...

1593
1593
Alarmbellen gaan af rond Courtois: Spanje in absolute paniek

Je zag het aan zijn blik na affluiten: dit deed pijn, veel meer dan een gewone fout. Thibaut ...

189
189
Extra boost op Bosuil: "Wil graag bij Antwerp blijven"

Na de trainerswissel en enkele knappe resultaten, is de rust bij Antwerp FC weer helemaal ...

296
296
'Leko grijpt in: eerste slachtoffer in Brugse basiself'

De nederlaag tegen Arsenal FC was nog ietwat ingecalculeerd, dit weekend heeft Club Brugge echter ...

810
810
Anderlecht dropt bommetje in JPL: spraakmakend plan op tafel

Aanstaande woensdag staat een belangrijke afspraak in het Belgische voetbal gepland. Dat vindt de ...

406
406
Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

94
94
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

153
153
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

112
112

Meer sportnieuws