Laifis heeft zijn nieuwe werkgever officieel beet

33 stemmen
Laifis heeft zijn nieuwe werkgever officieel beet

Konstantinos Laifis heeft na veel wikken en wegen dan een toch een beslissinge genomen. De centrale verdediger verlaat België en tekende alsnog voor drie jaar (en geen vier) bij APOEL uit Cyprus. Dat kondigde onze redactie gisteren al exclusief aan.

LEES OOK: Antwerp strikt spits, Standard stuurt grote naam door

Laifis kiest voor terugkeer naar Cyprus

Laifis was een transfervrije speler nadat hij 6 jaar voor Standard speelde. Hij speelde uiteindelijk 284 matchen voor de Rouches. De Luikenaars zijn zo de club waarvoor hij het meest aantal matchen in zijn carrière speelde.

Voordien kwam hij uit voor de Griekse topclub Olympiacos. Na 8 jaar in het buitenland kiest hij voor een terugkeer naar Cyprus, waar hij dus voor vier jaar tekent bij APOEL.

Geen OH Leuven

De 31-jarige verdediger kreeg eerder deze mercato een mooie aanbieding van Oud-Heverlee Leuven, maar de centrale verdediger besloot om daar niet op in te gaan. Hij leek aanvankelijk op weg naar Saudi-Arabië, waar hij nog een keer langs de kassa kon passeren.

Laifis besloot echter omwille van familiale redenen om terug te keren naar Cyprus. Daar speelde hij in het verleden al voor Anorthosis, Alki Larnaca en Paralimni.

Konstantinos Laifis heeft na veel wikken en wegen dan een toch een beslissinge genomen. De centrale verdediger verlaat België en tekent volgens onze bronnen weldra voor 4 jaar bij APOEL uit Cyprus.

Laifis kiest voor terugkeer naar Cyprus

Laifis was een transfervrije speler nadat hij 6 jaar voor Standard speelde. Hij speelde uiteindelijk 284 matchen voor de Rouches. De Luikenaars zijn zo de club waarvoor hij het meest aantal matchen in zijn carrière speelde.

Voordien kwam hij uit voor de Griekse topclub Olympiacos. Na 8 jaar in het buitenland kiest hij voor een terugkeer naar Cyprus, waar hij dus voor vier jaar tekent bij APOEL.

Geen OH Leuven

De 31-jarige verdediger kreeg eerder deze mercato een mooie aanbieding van Oud-Heverlee Leuven, maar de centrale verdediger besloot om daar niet op in te gaan. Hij leek aanvankelijk op weg naar Saudi-Arabië, waar hij nog een keer langs de kassa kon passeren.

Laifis kiest echter omwille van familiale redenen om terug te keren naar Cyprus. Daar speelde hij in het verleden al voor Anorthosis, Alki Larnaca en Paralimni.

Maakte hij de goede keuze?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

70
70
'Kompany geeft persoonlijke zegen: dubbele toptransfer Bayern'

Bayern München heeft een grandioos seizoen achter de rug in Duitsland. In de komende jaargang ...

7
7
Nederland ontdekt Hans Vanaken: duidelijk oordeel

De Rode Duivels willen tijdens het komende WK uitgroeien tot één van de positieve ...

174
174
Napoli-voorzitter dropt bom omtrent Lukaku en De Bruyne

Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne focussen zich op het WK met de Rode Duivels. Nadien keren ze terug ...

176
176
Antwerp strikt spits, Standard stuurt grote naam door

Royal Antwerp FC weet nog steeds wat de toekomst brengt. Er is heel veel onzekerheid. De club blijft ...

139
139
STVV heeft prijs en legt sterkhouder langer onder contract

Bij STVV hebben ze heel veel kwaliteit rondlopen, maar daardoor is er ook heel veel interesse. De ...

35
35
'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Hoewel het rommelt in de bestuurskamer kan Antwerp niet bij de pakken blijven zitten. Na alweer een ...

106
106
Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Nog voor de eerste bal is getrapt op het WK, heeft Peter Vandenbempt al voor een verrassing gezorgd. ...

294
294
Joma trapt na richting Anderlecht: "Sporting onwaardig"

RSC Anderlecht presenteerde donderdag de nieuwe outfit voor volgend seizoen. Na zeven jaar slaan de ...

456
456
Frankrijk voor de bijl: Jonge Duivels naar finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich klaarstomen voor het WK, spelen hun toekomstige opvolgers momenteel het ...

410
410
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

372
372
'Onwaarschijnlijke uittocht Ajax: 21 spelers in etalage'

Ajax beleefde een zeer woelig en tegenvallend seizoen, waarin het pas op de valreep een Europees ...

171
171
Vanaken wil komaf maken met vloek bij Rode Duivels

De Rode Duivels oefenen zaterdag nog eens tegen Tunesië, maar daarna begint het echte werk. Er ...

102
102
Beerschot verrast: ervaren rot moet vertrekken

Beerschot mocht dit seizoen lange tijd dromen van een terugkeer naar de Jupiler Pro League, maar die ...

106
106
Nieuwe marktwaardes JPL: Tzolis breekt alle records

De zomermercato komt eraan en voor heel wat Belgische clubs belooft die zeer druk te worden. Met het ...

573
573
'STVV krijgt volgende transferaanbieding binnen'

STVV was dé revelatie van het seizoen in de Jupiler Pro League. De Kanaries sloten het ...

129
129
'Tedesco haalt vergeten Rode Duivel naar nieuwe club'

Sinds hij begin 2025 opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels zat Domenico Tedesco ...

119
119
El Ouahdi kan opgelucht ademhalen: drama vermeden

Zakaria El Ouahdi is één van de vele spelers die er de laatste jaren voor kozen om ...

89
89
Moreira stuurt Garcia boodschap: "Daar speel ik liefst"

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test voor het WK. Dan nemen ze het in het Koning ...

87
87
'Antwerp blijft gaan: volgende tiener op komst'

Antwerp moet voor volgend seizoen heel wat spelers zien te vervangen. De middelen zijn daarvoor ...

128
128
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Roemeen, Club keert terug voor target'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

182
182
"Coucke buiten": fans Anderlecht roeren zich opnieuw

De fans van RSC Anderlecht zijn het beu. De vele wissels sinds Marc Coucke de club overnam hebben ...

258
258
Croonen geeft volgende straffe plannen van KRC Genk prijs

KRC Genk maakte de terugkeer van Thibaut Courtois bekend. CEO Peter Croonen en de doelman van Real ...

255
255
Vanaken: "Als hij terugkeert naar Anderlecht, zou mooi zijn"

Hans Vanaken sprak vandaag de media toe. Zaterdag spelen de Belgen tegen Tunesië en de ...

769
769
Trainer en transfers: Bornauw komt met update

Het blijft voorlopig nog een mysterie hoe Anderlecht er volgend seizoen uit zal zien. Het enige dat ...

343
343
'Strijd om Openda is los: 3 clubs doen bod'

Vier jaar lang maakte hij altijd deel uit van de selectie van de Rode Duivels, maar voor het WK viel ...

180
180

Meer sportnieuws