Laifis heeft zijn nieuwe werkgever officieel beet

door
Laifis heeft zijn nieuwe werkgever officieel beet

Konstantinos Laifis heeft na veel wikken en wegen dan een toch een beslissinge genomen. De centrale verdediger verlaat België en tekende alsnog voor drie jaar (en geen vier) bij APOEL uit Cyprus. Dat kondigde onze redactie gisteren al exclusief aan.

LEES OOK: Standard likt zijn wonden: "Dit is heel ongelukkig"

Laifis kiest voor terugkeer naar Cyprus

Laifis was een transfervrije speler nadat hij 6 jaar voor Standard speelde. Hij speelde uiteindelijk 284 matchen voor de Rouches. De Luikenaars zijn zo de club waarvoor hij het meest aantal matchen in zijn carrière speelde.

Voordien kwam hij uit voor de Griekse topclub Olympiacos. Na 8 jaar in het buitenland kiest hij voor een terugkeer naar Cyprus, waar hij dus voor vier jaar tekent bij APOEL.

Geen OH Leuven

De 31-jarige verdediger kreeg eerder deze mercato een mooie aanbieding van Oud-Heverlee Leuven, maar de centrale verdediger besloot om daar niet op in te gaan. Hij leek aanvankelijk op weg naar Saudi-Arabië, waar hij nog een keer langs de kassa kon passeren.

Laifis besloot echter omwille van familiale redenen om terug te keren naar Cyprus. Daar speelde hij in het verleden al voor Anorthosis, Alki Larnaca en Paralimni.

Konstantinos Laifis heeft na veel wikken en wegen dan een toch een beslissinge genomen. De centrale verdediger verlaat België en tekent volgens onze bronnen weldra voor 4 jaar bij APOEL uit Cyprus.

Laifis kiest voor terugkeer naar Cyprus

Laifis was een transfervrije speler nadat hij 6 jaar voor Standard speelde. Hij speelde uiteindelijk 284 matchen voor de Rouches. De Luikenaars zijn zo de club waarvoor hij het meest aantal matchen in zijn carrière speelde.

Voordien kwam hij uit voor de Griekse topclub Olympiacos. Na 8 jaar in het buitenland kiest hij voor een terugkeer naar Cyprus, waar hij dus voor vier jaar tekent bij APOEL.

Geen OH Leuven

De 31-jarige verdediger kreeg eerder deze mercato een mooie aanbieding van Oud-Heverlee Leuven, maar de centrale verdediger besloot om daar niet op in te gaan. Hij leek aanvankelijk op weg naar Saudi-Arabië, waar hij nog een keer langs de kassa kon passeren.

Laifis kiest echter omwille van familiale redenen om terug te keren naar Cyprus. Daar speelde hij in het verleden al voor Anorthosis, Alki Larnaca en Paralimni.

Maakte hij de goede keuze?

Meest recent

Hommeles bij KV Mechelen: ploegmakkers schieten elkaar af

KV Mechelen kwam twee keer op voorsprong tegen KRC Genk, maar alsnog ging Malinwa in eigen huis ...

48
48
Code rood bij Charleroi: aanvoerder slaat ferm op tafel

Sporting Charleroi zat onder coach Hans Cornelis in een positieve flow, maar de afgelopen weken ...

38
38
België vs Nederland bij Ajax: “Toch niet zo dom…”

De Belgische pionnen bij Ajax schitterden tegen Fortuna Sittard. Jorthy Mokio, Rayane Bounida en ...

25
25
Kane wil fameus record laten sneuvelen dankzij Kompany

Bayern München won dit weekend bijzonder makkelijk met 0-3 van Werder Bremen. Harry Kane was de ...

40
40
RSCA baalt enorm: "Vol verbazing dat Ajax hem er weghaalde"

Bij Ajax mogen ze hun Belgen bedanken, want Mika Godts, Jorthy Mokio en Rayane Bounida zorgden voor ...

185
185
Vannieuwkerke krijgt absolute mokerslag op Valentijn

Karl Vannieuwkerke groeide binnen de VRT uit tot een waar fenomeen. De man is uiteraard het gezicht ...

60
60
Union SG verliest punten: gigantisch probleem duikt op

Union SG speelde geen goede wedstrijd op het veld van Standard. De landskampioen verspeelde punten ...

77
77
Vanaken laat fans smelten met diep ontroerende beelden

Deze namiddag staat de Brugse derby op het programma tussen Cercle en Club Brugge. Blauw-Zwart kan ...

165
165
Standard likt zijn wonden: "Dit is heel ongelukkig"

Standard leek op weg naar een stuntzege tegen Union SG, maar Guilherme Smith maakte uiteindelijk het ...

105
105
‘Antwerp geschokt: Gheysens beslissing slaat in als een bom'

Antwerp FC staat op scherp. Paul Gheysens zet een beslissing door die intern en extern zwaar ...

423
423
CIES: KRC Genk beste van de klas, Club bijna 600 miljoen

De financiële cijfers van de Pro League bewijzen nog maar eens dat de Belgische clubs boven hun ...

397
397
Nu of nooit voor Marc Coucke: eerste RSCA-stap is gezet

De kritiek was de afgelopen maanden bij RSC Anderlecht vooral richting Wouter Vandenhaute en Olivier ...

434
434
'KRC Genk hakt knoop door over ervaren smaakmaker'

Bij KRC Genk is het bijzonder druk met de strijd voor de top zes en de matchen in de Europa League ...

198
198
Vertrek Hasi bevrijdend voor ‘vergeten’ RSCA-smaakmaker

We haalden het de afgelopen maanden zeer vaak aan toen Besnik Hasi nog coach was van RSC Anderlecht. ...

386
386
Crisis met grote C bij Antwerp: alle alarmbellen gaan af

Royal Antwerp FC boekte een verlies van amper 500.000 euro, maar dat gebeurde wel nog nadat ze voor ...

298
298
Verrassend puntenverlies Union: Hubert viseert refs

Union plaatste zich deze week nog in stijl voor de bekerfinale, maar liet zaterdagavond verrassend ...

205
205
Genk zorgt voor grote ophef: "Dit is schandalig!"

KRC Genk kwam vrijdagavond al in actie en ging toen met 2-3 winnen in Mechelen. Dat stelde de ...

1003
1003
Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

80
80
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

32
32
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

110
110
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

44
44
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

111
111
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

59
59
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

67
67
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

141
141

Meer sportnieuws