Laifis heeft zijn nieuwe werkgever officieel beet

33
Laifis heeft zijn nieuwe werkgever officieel beet

Konstantinos Laifis heeft na veel wikken en wegen dan een toch een beslissinge genomen. De centrale verdediger verlaat België en tekende alsnog voor drie jaar (en geen vier) bij APOEL uit Cyprus. Dat kondigde onze redactie gisteren al exclusief aan.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Laifis kiest voor terugkeer naar Cyprus

Laifis was een transfervrije speler nadat hij 6 jaar voor Standard speelde. Hij speelde uiteindelijk 284 matchen voor de Rouches. De Luikenaars zijn zo de club waarvoor hij het meest aantal matchen in zijn carrière speelde.

Voordien kwam hij uit voor de Griekse topclub Olympiacos. Na 8 jaar in het buitenland kiest hij voor een terugkeer naar Cyprus, waar hij dus voor vier jaar tekent bij APOEL.

Geen OH Leuven

De 31-jarige verdediger kreeg eerder deze mercato een mooie aanbieding van Oud-Heverlee Leuven, maar de centrale verdediger besloot om daar niet op in te gaan. Hij leek aanvankelijk op weg naar Saudi-Arabië, waar hij nog een keer langs de kassa kon passeren.

Laifis besloot echter omwille van familiale redenen om terug te keren naar Cyprus. Daar speelde hij in het verleden al voor Anorthosis, Alki Larnaca en Paralimni.

Konstantinos Laifis heeft na veel wikken en wegen dan een toch een beslissinge genomen. De centrale verdediger verlaat België en tekent volgens onze bronnen weldra voor 4 jaar bij APOEL uit Cyprus.

Laifis kiest voor terugkeer naar Cyprus

Laifis was een transfervrije speler nadat hij 6 jaar voor Standard speelde. Hij speelde uiteindelijk 284 matchen voor de Rouches. De Luikenaars zijn zo de club waarvoor hij het meest aantal matchen in zijn carrière speelde.

Voordien kwam hij uit voor de Griekse topclub Olympiacos. Na 8 jaar in het buitenland kiest hij voor een terugkeer naar Cyprus, waar hij dus voor vier jaar tekent bij APOEL.

Geen OH Leuven

De 31-jarige verdediger kreeg eerder deze mercato een mooie aanbieding van Oud-Heverlee Leuven, maar de centrale verdediger besloot om daar niet op in te gaan. Hij leek aanvankelijk op weg naar Saudi-Arabië, waar hij nog een keer langs de kassa kon passeren.

Laifis kiest echter omwille van familiale redenen om terug te keren naar Cyprus. Daar speelde hij in het verleden al voor Anorthosis, Alki Larnaca en Paralimni.

Maakte hij de goede keuze?

Meest recent

Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

87
87
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

224
224
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

149
149
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

174
174
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

45
45
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

239
239
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

85
85
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

34
34
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

28
28
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

32
32
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

34
34
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

103
103
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

94
94
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

53
53
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

36
36
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

26
26
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

37
37
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

126
126
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

51
51
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

269
269
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

110
110
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

214
214
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

85
85
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

81
81

Meer sportnieuws