Laifis heeft zijn nieuwe werkgever officieel beet

33 stemmen
Laifis heeft zijn nieuwe werkgever officieel beet

Konstantinos Laifis heeft na veel wikken en wegen dan een toch een beslissinge genomen. De centrale verdediger verlaat België en tekende alsnog voor drie jaar (en geen vier) bij APOEL uit Cyprus. Dat kondigde onze redactie gisteren al exclusief aan.

LEES OOK: Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Laifis kiest voor terugkeer naar Cyprus

Laifis was een transfervrije speler nadat hij 6 jaar voor Standard speelde. Hij speelde uiteindelijk 284 matchen voor de Rouches. De Luikenaars zijn zo de club waarvoor hij het meest aantal matchen in zijn carrière speelde.

Voordien kwam hij uit voor de Griekse topclub Olympiacos. Na 8 jaar in het buitenland kiest hij voor een terugkeer naar Cyprus, waar hij dus voor vier jaar tekent bij APOEL.

Geen OH Leuven

De 31-jarige verdediger kreeg eerder deze mercato een mooie aanbieding van Oud-Heverlee Leuven, maar de centrale verdediger besloot om daar niet op in te gaan. Hij leek aanvankelijk op weg naar Saudi-Arabië, waar hij nog een keer langs de kassa kon passeren.

Laifis besloot echter omwille van familiale redenen om terug te keren naar Cyprus. Daar speelde hij in het verleden al voor Anorthosis, Alki Larnaca en Paralimni.

Konstantinos Laifis heeft na veel wikken en wegen dan een toch een beslissinge genomen. De centrale verdediger verlaat België en tekent volgens onze bronnen weldra voor 4 jaar bij APOEL uit Cyprus.

Laifis kiest voor terugkeer naar Cyprus

Laifis was een transfervrije speler nadat hij 6 jaar voor Standard speelde. Hij speelde uiteindelijk 284 matchen voor de Rouches. De Luikenaars zijn zo de club waarvoor hij het meest aantal matchen in zijn carrière speelde.

Voordien kwam hij uit voor de Griekse topclub Olympiacos. Na 8 jaar in het buitenland kiest hij voor een terugkeer naar Cyprus, waar hij dus voor vier jaar tekent bij APOEL.

Geen OH Leuven

De 31-jarige verdediger kreeg eerder deze mercato een mooie aanbieding van Oud-Heverlee Leuven, maar de centrale verdediger besloot om daar niet op in te gaan. Hij leek aanvankelijk op weg naar Saudi-Arabië, waar hij nog een keer langs de kassa kon passeren.

Laifis kiest echter omwille van familiale redenen om terug te keren naar Cyprus. Daar speelde hij in het verleden al voor Anorthosis, Alki Larnaca en Paralimni.

Maakte hij de goede keuze?

Meest recent

Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

23
23
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

20
20
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

29
29
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

43
43
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

40
40
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

74
74
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

57
57
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

209
209
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

58
58
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

38
38
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

103
103
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

720
720
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

72
72
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

448
448
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

41
41
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

27
27
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

40
40
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

400
400
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

316
316
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

219
219
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

801
801
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

558
558
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

421
421
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

294
294
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

271
271

Meer sportnieuws