'KRC Genk krijgt belangrijke update over exit sterkhouder'

door
'KRC Genk krijgt belangrijke update over exit sterkhouder'

Ondanks hun transferbeslommeringen kon Thorsten Fink bij KRC Genk afgelopen zondag voor het eerst weer een beroep doen op Mark McKenzie en Zakaria El Ouahdi. De hamvraag in de Cegeka Arena is evenwel of Bilal El Khannouss daar zijn laatste wedstrijd al heeft gespeeld. Na vier goals en 13 assists in 93 optredens heeft de 19-jarige spelmaker zijn zinnen op een stap hogerop gezet.

Het leek dan ook vast te staan dat El Khannouss andere oorden zou opzoeken, alleen kwam er tot dusver weinig schot in de zaak. Nu na het EK ook de Olympische Spelen achter de rug zijn kan de bal echter aan het rollen gaan voor de Marokkaans international, die een uitstekende indruk maakte in Parijs. Al mag hij een van zijn droombestemmingen wel reeds definitief schrappen van de lijst.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Verrassing Anderlecht, jackpot Genk en Antwerp’

Leipzig kiest voor Nusa

Nu het een dertigtal miljoen op tafel legde om Antonio Nusa weg te plukken bij Club Brugge heeft RB Leipzig volgens Sacha Tavolieri tenslotte geen belangstelling meer in El Khannouss. Volgens het Duitse Sky Sports lag de smaakmaker van de Limburgers er zelfs nooit op tafel als een concrete piste. "Leipzig kent de speler en heeft hem intern genoteerd, niks meer en niks minder", klinkt het.

"Er zijn nooit vergevorde onderhandelingen geweest, noch een overeenkomst. In dit geval kwam de interesse aanzienlijk meer van de speler zelf", luidt het verder nog. Een overstap naar de Red Bull Arena lijkt dus volledig uitgesloten voor El Khannouss, die zelf de voorkeur geeft aan een overstap naar de Bundesliga. Afwachten of daar iemand anders zijn stevig prijskaartje nog wil ophoesten.

Prijskaartje El Khannouss

Dimitri de Condé verlangt namelijk de jackpot voor het goudhaantje, die tot medio 2027 vastligt in Genk en wiens marktwaarde ook op 30 miljoen wordt geschat. Het Head of Football hoeft alvast niet te treuren nu Leipzig is afgehaakt, want de caroussel draait in de topcompetities nog maar net op volle toeren. Bovendien blijkt El Khannouss ook gegeerd in de kapitaalkrachtige Premier League.

Om wie het precies gaat is niet geweten, maar wie weet sleept De Condé daar dus wel het onderste uit de kan. Al kan El Khannouss zijn complex dossier volgens Het Belang van Limburg momenteel nog alle kanten uit. Vast staat alleszins dat Genk hem alleen voor het juiste bedrag zijn beloofde transfer wil gunnen. Afwachten dus wat de nabij toekomst brengt. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

El Khannouss is meer waard dan Nusa

Meest recent

Still breekt stilte over Anderlecht na pijnlijk vertrek

Edward Still was interim-trainer bij RSC Anderlecht na het ontslag van Besnik Hasi. De oefenmeester ...

0
0
‘Horrorscenario’ stadiondossier Club en Cercle Brugge

Club Brugge hoopt al lange tijd een nieuw stadion te bouwen. De start van de bouw lijkt dichterbij ...

191
191
Oosting briest: dit riep de Antwerp-coach tijdens de rust

Royal Antwerp FC won in de heenwedstrijd van de beker met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht, maar ...

112
112
Zorgwekkend: Belgische clubs zwaar afhankelijk van eigenaars

Deze week werden de financiële cijfers van de Belgische profclubs in het vorige seizoen ...

46
46
Anderlecht krijgt gouden tip over Taravel

Wekenlang leek Anderlecht een dode mus, maar donderdagavond kwam Paars-Wit plots weer helemaal tot ...

276
276
Huwelijksbom rond Ruben Van Gucht? "Viel uit de lucht"

Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zouden zopas een heel ingrijpende beslissing genomen hebben in hun ...

293
293
Beveren straks in 1A: Peeters oordeelt over twijfels

We zijn nog maar halfweg februari, maar de eerste nieuwkomer in de Jupiler Pro League voor volgend ...

101
101
Revelatie Club Brugge verrast: "4 op 10 voor mijn seizoen"

Er waren heel wat twijfels rond Club Brugge in de zomer, want heel wat sterkhouders vertrokken toen. ...

144
144
Smaakmaker KV Mechelen spreekt duidelijk over transfer

Zes speeldagen voor het einde van de reguliere competitie mag KV Mechelen nog altijd dromen van een ...

135
135
Waanzinnige prestatie Anderlecht: "Had 0-9 kunnen zijn"

De bekerfinale wordt een Brusselse derby, want na Union plaatste donderdagavond ook Anderlecht zich. ...

255
255
'Club Brugge pakt uit met nieuw megaproject'

Club Brugge is in het voorbije decennium uitgegroeid tot de nummer één in België, ...

325
325
Deschacht uit zijn dak: "Geef hem contract voor 5 jaar!"

Anderlecht heeft zich donderdagavond op sensationele wijze geplaatst voor de bekerfinale. Het veegde ...

403
403
'Club Brugge gaat all-in voor 10M-Italiaan'

Club Brugge heeft een Italiaanse middenvelder hoog op het lijstje staan voor de zomer. Volgens ...

197
197
WK in gevaar? Rode Duivels krijgen klap

Donderdagavond werd er in Brussel geloot voor de volgende campagne van de Nations League. Met ...

77
77
Taravel onthult hét geheim achter straffe verrijzenis

Wie had dit zien aankomen? Anderlecht leek een vogel voor de kat nadat het vorige week al in eigen ...

422
422
Stevige kater voor Antwerp: "Het was gewoon shit"

Antwerp is vrijdagochtend ontwaakt met een stevige kater. Het leek de bekerfinale voor het grijpen ...

168
168
'Anderlecht pakt door en gaat vol voor deze trainer'

Anderlecht gaat door een moeilijke periode, maar kreeg donderdag wel een flinke opsteker. Dankzij ...

769
769
Opvallend beeld na bekerglorie: trainerswending Anderlecht?

Ondanks het in extremis afhaken van een aantal topkandidaten, blijft het bestuur van RSC Anderlecht ...

564
564
Totale afgang Antwerp: "Dit is gewoon beschamend"

Antwerp FC had het ticket voor de bekerfinale binnen handbereik. Een 0-1-voorsprong van in de ...

221
221
"Buitenaards" - kranten gaan wild op Anderlecht-uitblinker

Tot ieders verbazing heeft RSC Anderlecht zich donderdagavond geplaatst voor de bekerfinale. RSCA ...

1225
1225
Club trekt bleek weg: Atlético veegt Barcelona van de mat

Atlético Madrid lijkt helemaal klaar voor het Champions League-treffen met Club Brugge. Los ...

144
144
Anderlecht leeft weer! Dramatisch Antwerp geeft finale weg

In wat hier en daar wordt omschreven als een grote 'institutionele crisis', heeft RSC Anderlecht een ...

382
382
Sfeer wordt grimmig: Antwerp-aanhang over de schreef

Het Bosuil-stadion was donderdagavond aardig vol gelopen voor de bekerclash tussen Antwerp FC en RSC ...

575
575
Heerlijk beeld: Bayern-ster doet Kompany rot schrikken

Bayern München blijft voorlopig op koers om met de treble aan de haal te gaan. Woensdag ...

75
75
"Hallucinant" - Anderlecht-fans maken gehakt van arbitrage

Donderdagavond werd de tweede terugmatch in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. RSC ...

522
522

Meer sportnieuws