'KRC Genk krijgt belangrijke update over exit sterkhouder'

441 stemmen
'KRC Genk krijgt belangrijke update over exit sterkhouder'

Ondanks hun transferbeslommeringen kon Thorsten Fink bij KRC Genk afgelopen zondag voor het eerst weer een beroep doen op Mark McKenzie en Zakaria El Ouahdi. De hamvraag in de Cegeka Arena is evenwel of Bilal El Khannouss daar zijn laatste wedstrijd al heeft gespeeld. Na vier goals en 13 assists in 93 optredens heeft de 19-jarige spelmaker zijn zinnen op een stap hogerop gezet.

Het leek dan ook vast te staan dat El Khannouss andere oorden zou opzoeken, alleen kwam er tot dusver weinig schot in de zaak. Nu na het EK ook de Olympische Spelen achter de rug zijn kan de bal echter aan het rollen gaan voor de Marokkaans international, die een uitstekende indruk maakte in Parijs. Al mag hij een van zijn droombestemmingen wel reeds definitief schrappen van de lijst.

LEES OOK: Investeerder Courtois bezorgt Genk meteen transferboost

Leipzig kiest voor Nusa

Nu het een dertigtal miljoen op tafel legde om Antonio Nusa weg te plukken bij Club Brugge heeft RB Leipzig volgens Sacha Tavolieri tenslotte geen belangstelling meer in El Khannouss. Volgens het Duitse Sky Sports lag de smaakmaker van de Limburgers er zelfs nooit op tafel als een concrete piste. "Leipzig kent de speler en heeft hem intern genoteerd, niks meer en niks minder", klinkt het.

"Er zijn nooit vergevorde onderhandelingen geweest, noch een overeenkomst. In dit geval kwam de interesse aanzienlijk meer van de speler zelf", luidt het verder nog. Een overstap naar de Red Bull Arena lijkt dus volledig uitgesloten voor El Khannouss, die zelf de voorkeur geeft aan een overstap naar de Bundesliga. Afwachten of daar iemand anders zijn stevig prijskaartje nog wil ophoesten.

Prijskaartje El Khannouss

Dimitri de Condé verlangt namelijk de jackpot voor het goudhaantje, die tot medio 2027 vastligt in Genk en wiens marktwaarde ook op 30 miljoen wordt geschat. Het Head of Football hoeft alvast niet te treuren nu Leipzig is afgehaakt, want de caroussel draait in de topcompetities nog maar net op volle toeren. Bovendien blijkt El Khannouss ook gegeerd in de kapitaalkrachtige Premier League.

Om wie het precies gaat is niet geweten, maar wie weet sleept De Condé daar dus wel het onderste uit de kan. Al kan El Khannouss zijn complex dossier volgens Het Belang van Limburg momenteel nog alle kanten uit. Vast staat alleszins dat Genk hem alleen voor het juiste bedrag zijn beloofde transfer wil gunnen. Afwachten dus wat de nabij toekomst brengt. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

El Khannouss is meer waard dan Nusa

Meest recent

België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

23
23
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

25
25
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

94
94
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

182
182
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

180
180
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

144
144
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

18
18
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

25
25
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

96
96
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

22
22
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

128
128
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

152
152
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

639
639
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

190
190
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

115
115
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

62
62
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

387
387
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

345
345
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

843
843
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

150
150
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

25
25
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

545
545
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

144
144
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

170
170
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

761
761

Meer sportnieuws