'KRC Genk krijgt belangrijke update over exit sterkhouder'

441
'KRC Genk krijgt belangrijke update over exit sterkhouder'

Ondanks hun transferbeslommeringen kon Thorsten Fink bij KRC Genk afgelopen zondag voor het eerst weer een beroep doen op Mark McKenzie en Zakaria El Ouahdi. De hamvraag in de Cegeka Arena is evenwel of Bilal El Khannouss daar zijn laatste wedstrijd al heeft gespeeld. Na vier goals en 13 assists in 93 optredens heeft de 19-jarige spelmaker zijn zinnen op een stap hogerop gezet.

Het leek dan ook vast te staan dat El Khannouss andere oorden zou opzoeken, alleen kwam er tot dusver weinig schot in de zaak. Nu na het EK ook de Olympische Spelen achter de rug zijn kan de bal echter aan het rollen gaan voor de Marokkaans international, die een uitstekende indruk maakte in Parijs. Al mag hij een van zijn droombestemmingen wel reeds definitief schrappen van de lijst.

LEES OOK: Thorup haalt slag thuis: "Keuze voor hem bleek de juiste"

Leipzig kiest voor Nusa

Nu het een dertigtal miljoen op tafel legde om Antonio Nusa weg te plukken bij Club Brugge heeft RB Leipzig volgens Sacha Tavolieri tenslotte geen belangstelling meer in El Khannouss. Volgens het Duitse Sky Sports lag de smaakmaker van de Limburgers er zelfs nooit op tafel als een concrete piste. "Leipzig kent de speler en heeft hem intern genoteerd, niks meer en niks minder", klinkt het.

"Er zijn nooit vergevorde onderhandelingen geweest, noch een overeenkomst. In dit geval kwam de interesse aanzienlijk meer van de speler zelf", luidt het verder nog. Een overstap naar de Red Bull Arena lijkt dus volledig uitgesloten voor El Khannouss, die zelf de voorkeur geeft aan een overstap naar de Bundesliga. Afwachten of daar iemand anders zijn stevig prijskaartje nog wil ophoesten.

Prijskaartje El Khannouss

Dimitri de Condé verlangt namelijk de jackpot voor het goudhaantje, die tot medio 2027 vastligt in Genk en wiens marktwaarde ook op 30 miljoen wordt geschat. Het Head of Football hoeft alvast niet te treuren nu Leipzig is afgehaakt, want de caroussel draait in de topcompetities nog maar net op volle toeren. Bovendien blijkt El Khannouss ook gegeerd in de kapitaalkrachtige Premier League.

Om wie het precies gaat is niet geweten, maar wie weet sleept De Condé daar dus wel het onderste uit de kan. Al kan El Khannouss zijn complex dossier volgens Het Belang van Limburg momenteel nog alle kanten uit. Vast staat alleszins dat Genk hem alleen voor het juiste bedrag zijn beloofde transfer wil gunnen. Afwachten dus wat de nabij toekomst brengt. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

El Khannouss is meer waard dan Nusa

Meest recent

Carrick bijt van zich af: "Ik spreek de waarheid"

Michael Carrick heeft geprobeerd de storm rond Luis Martínez snel te laten liggen. De ...

18
18
Terugkeer naar Antwerp? "Kijken na het seizoen"

Gerard Vandeplas heeft toegelicht waarom hij Antwerp deze zomer tijdelijk achter zich liet voor ...

48
48
Toch vertrek bij Club: "Leko vond mij een goede speler"

Cisse Sandra kijkt met een goed gevoel terug op zijn beslissing om Club Brugge achter zich te laten. ...

130
130
Standard houdt weerbarstige Kadavers af in Croky Cup

Na een moeilijke wedstrijd heeft Standard de volgende ronde van de Croky Cup bereikt. De Rouches ...

28
28
Croky Cup: Cercle overleeft Hasseltse storm, Westerlo op roze wolk

Voorlopig is er nog geen sprake van stuntwerk in de Croky Cup. Sporting Hasselt greep zijn momenten ...

14
14
Luis Enrique zet Enzo Maresca stevig op zijn plaats

De spectaculaire Champions League-clash tussen Manchester City en Paris Saint-Germain zorgde niet ...

29
29
KRC Genk mag dromen: "Ik blijf zo lang het moet"

Bij KRC Genk hebben ze heel veel kapitaal op het veld staan. Eén van de parels van de club ...

92
92
Albert "Met hem speelde Lukaku misschien al voor RSCA"

RSC Anderlecht lijkt weer de weg naar boven te hebben ingezet. De Brusselaars waren onder Vincent ...

201
201
Thorup kondigt basiswissel aan: "Hij verdient die kans"

KRC Genk moet in de Beker van België aan de bak in en tegen Virton. Trainer Jess Thorup wil na ...

113
113
Monstertransfer Liverpool overtuigt niet: "Geen 140 miljoen waard"

Bradley Barcola heeft zijn start bij Liverpool nog niet helemaal gemist, maar overtuigen doet de ...

41
41
De Meyer krijgt steun: "Zij staan nog achter hem"

STVV win met 2-0 van Iberia in de Conference League. In de Jupiler Pro League begonnen ze goed, maar ...

20
20
KV Kortrijk grijpt in: volgend ontslag is een feit

KV Kortrijk is slecht begonnen aan het seizoen. Dramatisch in de Jupiler Pro League en ook al uit de ...

151
151
Schande in Istanbul: beerput rond Lukaku gaat open

Romelu Lukaku wilde op Villa Park in de basis starten. Hij kreeg 21 minuten, toen het al 4-0 stond. ...

412
412
Druk neemt toe bij Standard: "Van levensbelang"

Standard staat onder druk. De Rouches moéten zich vanavond kwalificeren in de Croky Cup tegen ...

29
29
Friis looft Hasselt: "Uitzonderlijke kwaliteiten"

Cercle Brugge lijkt om het behoud te moeten vechten. Lars Friis moet ook stilaan gaan winnen, anders ...

30
30
Standard onder druk: eerste cruciale match al een feit

Standard begon aardig aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant. De Rouches moeten ...

45
45
Compper speelt open kaart: vijf voor twaalf bij Antwerp

Na de schamele een op 18 hangen er alsmaar meer donkere wolken boven de Bosuil, waar het stilaan ...

59
59
Bruno trekt conclusies: Anderlecht-trio valt door de mand

RSC Anderlecht moet de knop snel omdraaien na de late opdoffer in Zagreb, want zondag is het terug ...

365
365
Leko roteert: Club Brugge onthult Croky Cup-selectie

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de stunt in San Siro, want in de Croky Cup ...

665
665
Antwerp stelt ultimatum: Compper stevent af op C4

Het gaat van kwaad naar erger met Antwerp, dat in de voorbije zes competitiematchen amper ...

141
141
Jackpot bij Ruben Van Gucht: 'Geldgeheimen bloot op tafel'

Een avondje aan tafel schuiven op televisie kan meer opleveren dan je zou denken. Zeker als je ...

65
65
Croky Cup: uitzendschema en aanduidingen refs bekend

Dit weekend ruimt het competitievoetbal eventjes plaats voor de Croky Cup. In de zestiende finales ...

747
747
Leko houdt adem in: drie twijfelgevallen bij Club Brugge

Club Brugge zit op een roze wolk na de stunt tegen Inter, al kwam die er uiteraard niet zonder slag ...

311
311
Bob Peeters kan het niet aanzien: "Moet dit nu echt?"

Soms zegt een blik meer dan duizend woorden. Dat werd nogmaals duidelijk bij een opvallend moment ...

91
91
Ongelofelijke blunder AA Gent? Hoongelach bij Brugse fans

Eén opvallend detail was genoeg om de sociale media aan het praten te krijgen. Terwijl Club ...

247
247

Meer sportnieuws