'KRC Genk krijgt belangrijke update over exit sterkhouder'

441
'KRC Genk krijgt belangrijke update over exit sterkhouder'

Ondanks hun transferbeslommeringen kon Thorsten Fink bij KRC Genk afgelopen zondag voor het eerst weer een beroep doen op Mark McKenzie en Zakaria El Ouahdi. De hamvraag in de Cegeka Arena is evenwel of Bilal El Khannouss daar zijn laatste wedstrijd al heeft gespeeld. Na vier goals en 13 assists in 93 optredens heeft de 19-jarige spelmaker zijn zinnen op een stap hogerop gezet.

Het leek dan ook vast te staan dat El Khannouss andere oorden zou opzoeken, alleen kwam er tot dusver weinig schot in de zaak. Nu na het EK ook de Olympische Spelen achter de rug zijn kan de bal echter aan het rollen gaan voor de Marokkaans international, die een uitstekende indruk maakte in Parijs. Al mag hij een van zijn droombestemmingen wel reeds definitief schrappen van de lijst.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

Leipzig kiest voor Nusa

Nu het een dertigtal miljoen op tafel legde om Antonio Nusa weg te plukken bij Club Brugge heeft RB Leipzig volgens Sacha Tavolieri tenslotte geen belangstelling meer in El Khannouss. Volgens het Duitse Sky Sports lag de smaakmaker van de Limburgers er zelfs nooit op tafel als een concrete piste. "Leipzig kent de speler en heeft hem intern genoteerd, niks meer en niks minder", klinkt het.

"Er zijn nooit vergevorde onderhandelingen geweest, noch een overeenkomst. In dit geval kwam de interesse aanzienlijk meer van de speler zelf", luidt het verder nog. Een overstap naar de Red Bull Arena lijkt dus volledig uitgesloten voor El Khannouss, die zelf de voorkeur geeft aan een overstap naar de Bundesliga. Afwachten of daar iemand anders zijn stevig prijskaartje nog wil ophoesten.

Prijskaartje El Khannouss

Dimitri de Condé verlangt namelijk de jackpot voor het goudhaantje, die tot medio 2027 vastligt in Genk en wiens marktwaarde ook op 30 miljoen wordt geschat. Het Head of Football hoeft alvast niet te treuren nu Leipzig is afgehaakt, want de caroussel draait in de topcompetities nog maar net op volle toeren. Bovendien blijkt El Khannouss ook gegeerd in de kapitaalkrachtige Premier League.

Om wie het precies gaat is niet geweten, maar wie weet sleept De Condé daar dus wel het onderste uit de kan. Al kan El Khannouss zijn complex dossier volgens Het Belang van Limburg momenteel nog alle kanten uit. Vast staat alleszins dat Genk hem alleen voor het juiste bedrag zijn beloofde transfer wil gunnen. Afwachten dus wat de nabij toekomst brengt. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

El Khannouss is meer waard dan Nusa

Meest recent

Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

57
57
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

24
24
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

45
45
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

32
32
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

88
88
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

9
9
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

10
10
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

65
65
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

169
169
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

86
86
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

77
77
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

712
712
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

71
71
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

136
136
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

85
85
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

36
36
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

368
368
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

397
397
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

203
203
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

385
385
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

374
374
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

85
85
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

351
351
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

118
118
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

132
132

Meer sportnieuws