'KRC Genk krijgt belangrijke update over exit sterkhouder'

door
'KRC Genk krijgt belangrijke update over exit sterkhouder'

Ondanks hun transferbeslommeringen kon Thorsten Fink bij KRC Genk afgelopen zondag voor het eerst weer een beroep doen op Mark McKenzie en Zakaria El Ouahdi. De hamvraag in de Cegeka Arena is evenwel of Bilal El Khannouss daar zijn laatste wedstrijd al heeft gespeeld. Na vier goals en 13 assists in 93 optredens heeft de 19-jarige spelmaker zijn zinnen op een stap hogerop gezet.

Het leek dan ook vast te staan dat El Khannouss andere oorden zou opzoeken, alleen kwam er tot dusver weinig schot in de zaak. Nu na het EK ook de Olympische Spelen achter de rug zijn kan de bal echter aan het rollen gaan voor de Marokkaans international, die een uitstekende indruk maakte in Parijs. Al mag hij een van zijn droombestemmingen wel reeds definitief schrappen van de lijst.

LEES OOK: Defour ziet extra titelkandidaat: Union en Club beven

Leipzig kiest voor Nusa

Nu het een dertigtal miljoen op tafel legde om Antonio Nusa weg te plukken bij Club Brugge heeft RB Leipzig volgens Sacha Tavolieri tenslotte geen belangstelling meer in El Khannouss. Volgens het Duitse Sky Sports lag de smaakmaker van de Limburgers er zelfs nooit op tafel als een concrete piste. "Leipzig kent de speler en heeft hem intern genoteerd, niks meer en niks minder", klinkt het.

"Er zijn nooit vergevorde onderhandelingen geweest, noch een overeenkomst. In dit geval kwam de interesse aanzienlijk meer van de speler zelf", luidt het verder nog. Een overstap naar de Red Bull Arena lijkt dus volledig uitgesloten voor El Khannouss, die zelf de voorkeur geeft aan een overstap naar de Bundesliga. Afwachten of daar iemand anders zijn stevig prijskaartje nog wil ophoesten.

Prijskaartje El Khannouss

Dimitri de Condé verlangt namelijk de jackpot voor het goudhaantje, die tot medio 2027 vastligt in Genk en wiens marktwaarde ook op 30 miljoen wordt geschat. Het Head of Football hoeft alvast niet te treuren nu Leipzig is afgehaakt, want de caroussel draait in de topcompetities nog maar net op volle toeren. Bovendien blijkt El Khannouss ook gegeerd in de kapitaalkrachtige Premier League.

Om wie het precies gaat is niet geweten, maar wie weet sleept De Condé daar dus wel het onderste uit de kan. Al kan El Khannouss zijn complex dossier volgens Het Belang van Limburg momenteel nog alle kanten uit. Vast staat alleszins dat Genk hem alleen voor het juiste bedrag zijn beloofde transfer wil gunnen. Afwachten dus wat de nabij toekomst brengt. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

El Khannouss is meer waard dan Nusa

Meest recent

Hasi slikt bittere pil: nachtmerrie Anderlecht komt uit

De adempauze kwam enigszins ongelegen voor RSC Anderlecht, dat met een zes op zes tegen Club Brugge ...

42
42
Celine laat Metejoor sprakeloos achter na bloedheet avontuur

Celine Van Ouytsel staat al enkele maanden opnieuw in het middelpunt van de belangstelling. Dat ...

304
304
Hayen speelt open kaart over ziekenboeg Club Brugge

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor Club Brugge, dat zo de tijd kreeg om te herbronnen na de ...

79
79
Antwerp incasseert mokerslag: steunpilaar weken out

Dankzij de zege tegen La Louvière is de crisis even weg op de Bosuil, al is het zondag tegen ...

32
32
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

79
79
Kompany verrast na enorme lof: "Ben ik niet vergeten..."

Het gaat Vincent Kompany dezer dagen voor de wind. Hij raast met Bayern München door het ...

72
72
'Pijnlijk: Barça greep twéé keer naast Courtois'

Komend weekend wordt er ook in La Liga weer gevoetbald en gaat de strijd tussen Real Madrid en FC ...

89
89
'Nieuwe onthullingen over Overmars doen Nederland daveren'

De voorbije weken werd Marc Overmars ruimschoots gelinkt aan een terugkeer naar Ajax, maar die zal ...

164
164
'Schalke wil zeer verrassende Belg binnenhalen'

Bij Schalke 04 gingen ze onlangs nog eens de Belgische toer op met Marc Wilmots als sportief ...

50
50
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Juventus'

Anderlecht kende vorige zomer een zeer drukke transferperiode, maar de voorbije maanden werd ...

118
118
Domper voor Antwerp: geen fans in topwedstrijd

Antwerp beleeft een moeilijk seizoen en is zelfs in de kelder van het klassement verzeild geraakt. ...

110
110
TRANSFERUURTJE: 'De Cat en Ordoñez weg voor waanzinnige sommen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

312
312
Anderlecht & Antwerp-fans boycotten verplaatsingen

Bezoekersvakken die leeg blijven: het lijkt stilaan wel een nieuwe trend in het Belgisch voetbal. ...

91
91
'Club Brugge hakt knoop door over wintertransfer'

De kassa rinkelde afgelopen zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. Mogelijk wordt dat record ...

389
389
Antwerp schakelt topadvocaat in voor klacht tegen Standard

Ruim een maand geleden ging Antwerp met 1-0 onderuit op het veld van Standard. In twee bedrijven ...

267
267
Gaat Jean-Marie Pfaff erotische wereld in?

Het was de laatste maanden behoorlijk stil rond de familie Pfaff, daar komt nu echter verandering ...

56
56
Nederland huivert: Ajax slachtoffer hallucinante oplichting

In Nederland lopen enkele steengoede onderzoeksjournalisten rond. De programma's, die onder meer ...

17
17
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

96
96
OH Leuven krijgt geweldige financiële meevaller

OH Leuven ontving AS Roma in de Women Champions League. De dames van OHL deden het al goed op het ...

81
81
Standard weigerde ex-succescoach: "Bood mij in de zomer aan"

Standard is bezig aan een matig seizoen. De club hoopt de top zes te halen, maar voorlopig staat het ...

134
134
'Bondscoach-bom: België kiest voor opvallende naam'

Rudi Garcia ligt bij bepaalde Vlaamse media stevig onder vuur. Zij opperen zelfs om een nieuwe ...

1033
1033
Hoefkens lyrisch over ex-Bruggeling: "Zoals Maldini"

Bij Club Brugge hebben ze in hun geschieden héél veel topspelers gehad. Eén van ...

181
181
Maarten Breckx schokt: "Híj is de ideale bondscoach"

Rudi Garcia heeft de verwachtingen ingelost. Hij zorgde voor het behoud in de A-divisie in de ...

310
310
'Club niet tevreden over topaankoop: wintertransfer op til'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer fors in nieuwe spelers. Blauw-Zwart ziet dat enkele jongens ...

604
604
Gigantisch JPL-project: "350 miljoen euro ligt klaar!"

De Jupiler Pro League moet moderniseren. Vooral inzake stadions lopen de Belgische profclubs ...

222
222

Meer sportnieuws