'Leegloop Antwerp duurt voort: sterkhouder aast op vertrek'

door
'Leegloop Antwerp duurt voort: sterkhouder aast op vertrek'

Antwerp FC heeft afgelopen weekend indruk gemaakt met een 6-1-overwinning tegen STVV. Dat straffe resultaat wil men komende zondag bevestigen op bezoek bij Club Brugge. Ondertussen is de Great Old ook nog op de transfermarkt actief.

De Antwerpenaren haalde deze zomer al een viertal directe aanwinsten voor de A-kern in huis. Maar daar zal het allicht niet bij blijven. Zo maakte coach Jonas De Roeck onlangs nog bekend dat de Great Old mikt op de komst van een extra spits. Ook de transfervrije middenvelder/verdediger Jaïro Riedewald is onderweg.

LEES OOK: "Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Totale leegloop

Maar zoals geweten zijn de financiële middelen erg beperkt. Vandaar dat de club spelers blijft verkopen om extra middelen te bekomen. Eerder deze zomer werd George Ilenikhena al voor de nodige miljoenen aan AS Monaco verpatst. Vorige week werd dan weer afscheid genomen van Jurgen Ekkelenkamp, die naar Udinese vertrok.

Inmiddels werd ook Alhassan Yusuf aan de lijstje toegevoegd, de middenvelder gaat zijn kans wagen in de VS. Daar zal het evenwel niet bij blijven. Zo is het nog steeds de bedoeling om Jean Butez van de hand te doen. Die is zijn vaste basisplaats verloren en maakt zich op voor een nieuwe uitdaging.

Keita wil vertrekken

Tot slot is de kans groot dat Mandela Keita eveneens nog vertrekt. Volgens Het Laatste Nieuws hoopt de middenvelder nog steeds om deze zomer een nieuwe stap te zetten. Mede door de transferbeslommeringen moet hij voorlopig ook vrede nemen met een invallersrol.

De vraag is evenwel welke ploeg straks zal doordrukken voor de Rode Duivel. Keita werd eerder deze zomer al aan verschillende clubs gelinkt. Onder meer Serie A-revelatie Bologna FC zou aan zijn mouw trekken. Voorlopig blijft het echter wachten op een concreet en toereikend bod.

Keita heeft het potentieel voor een Europese topcompetitie ...

Meest recent

‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

28
28
'Pro League Player of the Season': grote favoriet al bekend

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

43
43
Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

31
31
Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

128
128
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

139
139
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

130
130
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

52
52
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

291
291
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

156
156
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

509
509
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

188
188
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

249
249
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

489
489
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

722
722
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

334
334
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

745
745
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

127
127
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

392
392
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

619
619
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

46
46
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

552
552
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

65
65
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

263
263
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

462
462
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

594
594

Meer sportnieuws