'Liverpool verrast met EK-uitblinker van 30 miljoen'

door
'Liverpool verrast met EK-uitblinker van 30 miljoen'

Liverpool FC begint komend seizoen aan een compleet nieuw hoofdstuk. Zo nam de Engelse topclub na negen jaar afscheid van succescoach Jürgen Klopp. De Nederlander Arne Slot werd zijn opvolger en die speurt momenteel de markt af naar versterking.

Begin dit kalenderjaar kondigde Klopp aan dat hij na het seizoen zou afzwaaien op Anfield. In de zoektocht naar een geschikte opvolger belandde de club uiteindelijk in Nederland. Slot leverde daar al een tijdje goed werk bij Feyenoord, waar hij onder meer de landstitel en Nederlandse beker pakte én de finale van de Conference League haalde.

Die resultaten koppelde hij ook nog eens aan aantrekkelijk voetbal. Zijn goede werk in Rotterdam leverden hem dus een gedroomde overstap naar Liverpool op. Daar krijgt hij de bijzonder lastige taak om een gepast vervolg te breien aan het Klopp-tijdperk. Om die opdracht tot een goed einde te brengen, is extra versterking wel welgekomen.

LEES OOK: De Ketelaere schittert, opluchting voor Barça en Liverpool

Klaar om in actie te schieten

Voorlopig haalde Liverpool nog geen enkele aanwinst in huis tijdens de zomermercato. Naar verluidt wou Slot tijdens de voorbereiding eerst zijn huidige selectie grondig willen overschouwen. Vervolgens zou hij in samenspraak met de sportieve leiding beslissing over het aantrekken van versterking.

Inmiddels zit de stage op Amerikaanse bodem er echter op en binnen anderhalve week gaat de Premier League alweer van start. En dus lijkt Liverpool stilaan klaar om in actie te schieten op de transfermarkt. Daarbij wordt ook de komst van een nieuwe doelman overwogen.

Georgische EK-sensatie

Zo meldt transferexpert Fabrizio Romano dat LFC zijn zinnen heeft gezet op Giorgi Mamardashvili. De 23-jarige Georgiër staat momenteel onder de lat bij Valencia CF. En tijdens het voorbije EK groeide hij uit tot één van de revelaties. Liverpool zou echter een opvallend plan met hem hebben.

Met Alisson Becker hebben de Engelsen al een absolute topkeeper. De bedoeling zou dan ook zijn om Mamardashvili over te nemen en meteen weer uit te lenen. Zo kan hij elders ervaring opdoen om later in de voetsporen van Alisson te treden. Momenteel zou met Valencia onderhandeld worden over een transfer van ruim 30 miljoen euro.

Alisson is momenteel de beste doelman in de Premier League ...

Meest recent

Degryse steekt tirade af nadat VAR Union nekt

Union is er dinsdagavond op het nippertje niet geslaagd om een knappe comeback tegen Olympique ...

60
60
De Ketelaere schittert, opluchting voor Barça en Liverpool

Er stond dinsdagavond nog heel wat Champions League-voetbal op het programma. Charles De Ketelaere ...

24
24
Anticlimax: Union strandt op milimeters van straffe comeback

Kwalificatie voor de play-offs van de Champions League wordt weer wat moeilijker voor Union. De ...

47
47
Beslissende De Ketelaere zorgt voor zeer straffe statistiek

Charles De Ketelaere stond dinsdagavond met Atalanta voor een lastige opdracht in de Champions ...

45
45
Jong Genk wint dankzij blitzstart prestigeduel tegen Futures

In de schaduw van de Champions League werd er dinsdagavond ook nog gevoetbald in de Challenger Pro ...

77
77
Arteta baalt om deze reden van trainerswissel bij Club

Dinsdag verzamelden de media in Brugge voor het traditionele persmoment aan de vooravond van de ...

215
215
Verrassende zet Anderlecht: spelers in etalage gezet

Anderlecht werd vorig weekend weer met de voetjes op de grond gezet, want het kreeg een 4-0 om de ...

175
175
Hayen komt met emotionele reactie op ontslag bij Club

Bij Club Brugge werd Ivan Leko dinsdag officieel aan de pers voorgesteld en woensdag zal de Kroaat ...

293
293
Bayern schrikt even, maar boekt nog vlotte CL-zege

In de Champions League mochten Bayern München en Sporting CP het om 18u45 tegen elkaar opnemen. ...

52
52
Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Club Brugge heeft 2025 afgesloten met beslissingen die Blauw-Zwart niet geliefd hebben gemaakt in de ...

363
363
De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Bij Olympique Marseille start Arthur Vermeeren wellicht in de basis tegen Union SG. De middenvelder ...

97
97
‘Salah uitgekotst: Liverpool zet icoon brutaal aan de deur’

Je voelt bijna de gêne in de kleedkamer. Een club die haar grootste icoon brutaal naar de deur ...

157
157
'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Union SG neemt het vanavond in het Lotto Park op tegen Olympique Marseille. Het is bij de Fransen ...

146
146
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

82
82
Ex-smaakmaker wil terug naar Union SG: "Waarom niet?"

Bij Union SG verkochten ze de afgelopen jaren héél veel spelers voor tientallen ...

116
116
Club Brugge-bestuur verdedigt ontslag Hayen: "Het was op"

Het tweede tijdperk van Ivan Leko als hoofdcoach van Club Brugge is officieel begonnen. Dinsdag ...

292
292
'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

 Terwijl ex-coach Ivan Leko voor het eerst de pers te woord stond als trainer van Club Brugge ...

947
947
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

392
392
Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Na een hectische dag stond Ivan Leko dinsdag voor het eerst opnieuw op het oefenveld bij Club ...

294
294
Vanaken doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge dropte maandag een bom van formaat door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko. Diens ...

795
795
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Via de officiële ...

224
224
'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

742
742
Vuurwerk bij Club Brugge: solo slim van Verhaeghe?

Ivan Leko leidde zopas zijn eerste training als hoofdcoach van Club Brugge, straks verschaft hij ...

496
496
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

156
156
‘Leko grijpt genadeloos in: Club-smaakmaker afgedankt?'

Nicky Hayen out, Ivan Leko in. Club Brugge verraste vriend en vijand door de Kroaat weg te plukken ...

1065
1065

Meer sportnieuws