'Liverpool verrast met EK-uitblinker van 30 miljoen'

door
'Liverpool verrast met EK-uitblinker van 30 miljoen'

Liverpool FC begint komend seizoen aan een compleet nieuw hoofdstuk. Zo nam de Engelse topclub na negen jaar afscheid van succescoach Jürgen Klopp. De Nederlander Arne Slot werd zijn opvolger en die speurt momenteel de markt af naar versterking.

Begin dit kalenderjaar kondigde Klopp aan dat hij na het seizoen zou afzwaaien op Anfield. In de zoektocht naar een geschikte opvolger belandde de club uiteindelijk in Nederland. Slot leverde daar al een tijdje goed werk bij Feyenoord, waar hij onder meer de landstitel en Nederlandse beker pakte én de finale van de Conference League haalde.

Die resultaten koppelde hij ook nog eens aan aantrekkelijk voetbal. Zijn goede werk in Rotterdam leverden hem dus een gedroomde overstap naar Liverpool op. Daar krijgt hij de bijzonder lastige taak om een gepast vervolg te breien aan het Klopp-tijdperk. Om die opdracht tot een goed einde te brengen, is extra versterking wel welgekomen.

LEES OOK: 'Liverpool zet zich schrap: opzienbarende transfer Salah'

Klaar om in actie te schieten

Voorlopig haalde Liverpool nog geen enkele aanwinst in huis tijdens de zomermercato. Naar verluidt wou Slot tijdens de voorbereiding eerst zijn huidige selectie grondig willen overschouwen. Vervolgens zou hij in samenspraak met de sportieve leiding beslissing over het aantrekken van versterking.

Inmiddels zit de stage op Amerikaanse bodem er echter op en binnen anderhalve week gaat de Premier League alweer van start. En dus lijkt Liverpool stilaan klaar om in actie te schieten op de transfermarkt. Daarbij wordt ook de komst van een nieuwe doelman overwogen.

Georgische EK-sensatie

Zo meldt transferexpert Fabrizio Romano dat LFC zijn zinnen heeft gezet op Giorgi Mamardashvili. De 23-jarige Georgiër staat momenteel onder de lat bij Valencia CF. En tijdens het voorbije EK groeide hij uit tot één van de revelaties. Liverpool zou echter een opvallend plan met hem hebben.

Met Alisson Becker hebben de Engelsen al een absolute topkeeper. De bedoeling zou dan ook zijn om Mamardashvili over te nemen en meteen weer uit te lenen. Zo kan hij elders ervaring opdoen om later in de voetsporen van Alisson te treden. Momenteel zou met Valencia onderhandeld worden over een transfer van ruim 30 miljoen euro.

Alisson is momenteel de beste doelman in de Premier League ...

Meest recent

Nieuwe trainer Anderlecht: Llansana velt oordeel

Anderlecht blijft zeer wisselvallig presteren. De knalprestatie in de beker op Antwerp werd zondag ...

58
58
Vrancken niet te spreken: "Hier kon niet gevoetbald worden"

In de slotwedstrijd van de 25ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft STVV een spectaculaire zege ...

41
41
Lukaku ziet vanaf bank titeldroom Napoli verder wegglippen

Nadat er eerder dit weekend in de Serie A al spektakel te zien was tussen Inter en Juventus, heeft ...

16
16
Vandenbroeck bijt op de lip: "Stil in het hoofd van de ref"

Zulte Waregem heeft zondag op Stayen een pijnlijke avond beleefd. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

85
85
Straffe transfer brengt Raheem Sterling naar... België

Raheem Sterling maakte onlangs een zeer verrassende transfer. De Engelse flankaanvaller met een ...

73
73
Fans Anderlecht uiten onvrede: "Het valt te begrijpen"

Anderlecht verkeerde de voorbije dagen in de zevende hemel nadat het op fraaie wijze de bekerfinale ...

245
245
STVV mengt zich na straffe comeback helemaal in titelstrijd

STVV lijkt zich stilaan helemaal te ontpoppen tot een titelkandidaat. Op vijf speeldagen van het ...

127
127
Leko geeft aan waarom Club vertrouwen put uit matige pot

Club Brugge heeft zondag de Brugse derby naar zich toe getrokken, maar evident bleek dat allerminst. ...

81
81
Euforie helemaal weg: pover Anderlecht niet voorbij La Louvière

Nog geen vier dagen na de indrukwekkende bekerzege op Antwerp FC, staat RSC Anderlecht weer stevig ...

256
256
CPL: Beveren overwint sneeuwstorm, duel Jong Gent gestaakt

De wedstrijden in de Jupiler Pro League konden uiteindelijk afgewerkt worden, in de Challenger Pro ...

56
56
‘Clash bij Anderlecht: bestbetaalde ster naar de exit?’

Bij Anderlecht schuift een belangrijk contractdossier stilaan richting breekpunt. RSCA wil de ...

551
551
Antwerp in zak en as: "Dit was géén voetbalwedstrijd"

Antwerp FC heeft een absolute horror-week achter de rug. De Great Old gaf zijn ticket voor de ...

143
143
Kijkers Anderlecht-La Louvière niet te spreken: "Wie kan dít uitleggen?!"

RSC Anderlecht kruiste zondagavond de degens met La Louvière. Door het harde werk van heel ...

194
194
Leko geeft eerste reactie op 'duw-incident' met Campbell

Het is Club Brugge zondagmiddag gelukt om de Brugse derby tegen Cercle naar zich toe te trekken. ...

352
352
Afgang Atlético vlak voor Club, sneeuw teistert Eredivisie

Als Club Brugge aanstaande woensdag wil winnen van Atlético Madrid, kan het beste ten rade ...

126
126
Anderlecht-La Louvière tóch gespeeld: aftrap uitgesteld

RSC Anderlecht boekte donderdag zijn ticket voor de bekerfinale met een 0-4-zege op Antwerp. Die ...

382
382
Mechele geeft verklaring voor corner-fiasco bij Club

Club Brugge heeft zondagmiddag de derby tegen Cercle Brugge naar zich toe kunnen trekken: 1-2. ...

172
172
Antwerp krijgt klappen: Westerlo wint enorm sneeuwgevecht

Daags na het drama in de halve finales van de beker, heeft Antwerp FC weer een mokerslag ...

152
152
Cercle genadig voor Club: "Dát stoort me enorm"

Cercle Brugge heeft het zondagmiddag nagelaten om gouden punten te pakken in de strijd om het ...

239
239
Komst Schreuder in gevaar? Anderlecht krijgt belangrijk nieuws

RSC Anderlecht kruist zondagavond de degens met La Louvière. Die wedstrijd zal nog steeds ...

364
364
'Liverpool zet zich schrap: opzienbarende transfer Salah'

Liverpool FC plaatste zich zaterdag ten koste van Brighton voor de volgende ronde van de FA Cup en ...

128
128
Heftig beeld: Leko pakt speler in volle match bruut aan

Club Brugge heeft zondagmiddag de drie punten gepakt in de derby tegen Cercle Brugge. Maar van ...

471
471
Anderlecht speelt met vuur: "Niets geleerd uit eigen fouten"

RSC Anderlecht is naarstig aan het werk om zo snel mogelijk een nieuwe hoofdtrainer te presenteren. ...

557
557
Club overtuigt niet maar wint nipt in uitgesneeuwde derby

Club Brugge heeft zondagmiddag optimaal geprofiteerd van het puntenverlies bij leider Union SG. ...

112
112
Kompany huivert: enorme Neuer-domper bij Bayern

Bayern München heeft zaterdag geen steken laten vallen in de Bundesliga en klopte Werder Bremen ...

86
86

Meer sportnieuws