'Bestuur Club Brugge beslist over ontslag Hayen'

door
'Bestuur Club Brugge beslist over ontslag Hayen'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op de competitieclash tegen Antwerp FC. Na de tegenvallende start van het seizoen zou dat duel wel eens van groot belang kunnen worden voor de toekomst van coach Nicky Hayen. Al is een ontslag op dit moment (nog?) niet aan de orde.

Blauw-Zwart kwam vorig seizoen ook al veel te wisselvallig voor de dag. Maar na de trainerswissel vlak voor de Play-Offs, ging de motor plots weer op volle toeren draaien. Het leverde uiteindelijk zelfs de landstitel op. Logischerwijs werd interim-trainer Hayen dan ook beloond met een vaste benoeming als hoofdcoach.

Maar voorlopig slaagt hij er niet in de goede prestaties te bevestigen. Club is immers bijzonder tegenvallend aan het seizoen begonnen. Na de nederlaag in de Supercup tegen Union SG, volgde in de competitie een pijnlijke 1 op 9. Bovendien is er weinig progressie te zien in het geleverde spel.

LEES OOK: Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Geen ontslag voor Antwerp

Nochtans bleef de selectie van vorig seizoen grotendeels intact en werden zelfs een vijftal aanwinsten gestrikt. Binnen de club begint de nervositeit dan ook toe te nemen. Volgens Het Laatste Nieuws zakte voorzitter Bart Verhaeghe inmiddels al een drietal keer naar de kleedkamer af om de spelers en trainers op hun plichten te wijzen.

Uiteraard wordt ook het functioneren van Hayen onder de loep genomen. Bij HLN weet men echter dat een ontslag voor de match tegen Antwerp totaal niet aan de orde is. De trainer zal deze partij voor zijn rekening nemen en krijgt dan de kans om de ommekeer in te zetten.

Geraerts als opvolger?

Loopt het tegen de Great Old echter opnieuw fout, dan begint de stoel van Hayen wel erg fel te wankelen. Hij zou de gevolgen van een nieuwe slipper ook veel zwaarder voelen dan pakweg CEO Bob Madou of sportief verantwoordelijke Dévy Rigaux. Bovendien haalde men bij Sjotcast dat Karel Geraerts nog steeds in beeld zou zijn als potentiële T1 bij Club. De ploeg kan zondag dus maar best een overtuigende prestatie neer zetten. Zo niet, moet Hayen toch echt wel beginnen bibberen.

Hayen blijft de juiste man voor dit Club Brugge ...

Meest recent

Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

8
8
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

15
15
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

10
10
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

12
12
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

98
98
STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

44
44
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

203
203
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

116
116
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

33
33
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

111
111
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

181
181
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

53
53
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

192
192
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

59
59
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

78
78
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

215
215
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

67
67
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

754
754
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

408
408
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

48
48
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

402
402
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

149
149
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

403
403
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

143
143
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

178
178

Meer sportnieuws