'Bestuur Club Brugge beslist over ontslag Hayen'

door
'Bestuur Club Brugge beslist over ontslag Hayen'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op de competitieclash tegen Antwerp FC. Na de tegenvallende start van het seizoen zou dat duel wel eens van groot belang kunnen worden voor de toekomst van coach Nicky Hayen. Al is een ontslag op dit moment (nog?) niet aan de orde.

Blauw-Zwart kwam vorig seizoen ook al veel te wisselvallig voor de dag. Maar na de trainerswissel vlak voor de Play-Offs, ging de motor plots weer op volle toeren draaien. Het leverde uiteindelijk zelfs de landstitel op. Logischerwijs werd interim-trainer Hayen dan ook beloond met een vaste benoeming als hoofdcoach.

Maar voorlopig slaagt hij er niet in de goede prestaties te bevestigen. Club is immers bijzonder tegenvallend aan het seizoen begonnen. Na de nederlaag in de Supercup tegen Union SG, volgde in de competitie een pijnlijke 1 op 9. Bovendien is er weinig progressie te zien in het geleverde spel.

LEES OOK: Commotie bij Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Geen ontslag voor Antwerp

Nochtans bleef de selectie van vorig seizoen grotendeels intact en werden zelfs een vijftal aanwinsten gestrikt. Binnen de club begint de nervositeit dan ook toe te nemen. Volgens Het Laatste Nieuws zakte voorzitter Bart Verhaeghe inmiddels al een drietal keer naar de kleedkamer af om de spelers en trainers op hun plichten te wijzen.

Uiteraard wordt ook het functioneren van Hayen onder de loep genomen. Bij HLN weet men echter dat een ontslag voor de match tegen Antwerp totaal niet aan de orde is. De trainer zal deze partij voor zijn rekening nemen en krijgt dan de kans om de ommekeer in te zetten.

Geraerts als opvolger?

Loopt het tegen de Great Old echter opnieuw fout, dan begint de stoel van Hayen wel erg fel te wankelen. Hij zou de gevolgen van een nieuwe slipper ook veel zwaarder voelen dan pakweg CEO Bob Madou of sportief verantwoordelijke Dévy Rigaux. Bovendien haalde men bij Sjotcast dat Karel Geraerts nog steeds in beeld zou zijn als potentiële T1 bij Club. De ploeg kan zondag dus maar best een overtuigende prestatie neer zetten. Zo niet, moet Hayen toch echt wel beginnen bibberen.

Hayen blijft de juiste man voor dit Club Brugge ...

Meest recent

Simeone en co zwaar onder indruk: straffe woorden voor Club

Club Brugge staat dinsdagavond opnieuw voor een afspraak met de voetbalgeschiedenis. Op het veld van ...

79
79
‘Anderlecht pakt door: nieuwe coachnaam ligt al klaar’

Anderlecht duwt door voor een nieuwe coach, maar het dossier-Schreuder zit muurvast. Al-Diriyah FC ...

619
619
Hayen moet puzzelen: Genk deelt uppercut uit ziekenboeg

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Niet alleen gingen de troepen van Nicky ...

72
72
'Leko kiest aanval: verrassende vervanger Onyedika?'

Club Brugge vertoeft momenteel in Madrid, waar het de gunstige uitgangpositie uit de heenwedstrijd ...

199
199
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

100
100
'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

179
179
'Club Brugge vindt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

216
216
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

28
28
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

206
206
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

279
279
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

98
98
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

169
169
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

136
136
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

310
310
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

73
73
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

174
174
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

203
203
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

221
221
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

93
93
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

255
255
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

335
335
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

180
180
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

246
246
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

197
197
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

36
36

Meer sportnieuws