Club Brugge-speler krijgt volle laag: “Ik word er zot van!”

1390 stemmen
Club Brugge-speler krijgt volle laag: “Ik word er zot van!”

Club Brugge verraste afgelopen seizoen nog vriend en vijand door na een ongelooflijke Champions Play-Offs alsnog kampioen te spelen, maar Nicky Hayen en zijn manschappen zijn met een valse nooit aan de competitie begonnen.

Club Brugge ging afgelopen speeldag na een dubbele voorsprong tegen KRC Genk toch nog onderuit in Limburg, het werd 3-2. Een bittere pil om slikken voor Hayen, die vorig seizoen nog de held was. Het Belang van Limburg sprak met Vital Borkelmans en Franky Van der Elst over de situatie.

LEES OOK: Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

Spelers óók verantwoordelijk

Er werd meteen met de vinger naar Hayen gewezen en het woord crisis werd ook al in de mond genomen. Volgens Vital Borkelmans zijn de spelers echter eveneens verantwoordelijk. De voormalige Rode Duivel wijst vooral naar Antonio Nusa. “Ik word zot van Nusa.”

Volgens Borkelmans is het een schande dat Nusa nog steeds geen volledige match kan uitdoen. “Hij is zo goed, met zijn specifieke kwaliteiten hoort hij bij de besten ooit van Club, maar hij kan geen negentig minuten aan. Club moet daarmee aan de slag gaan, zijn lichaam moet sterker worden. Uitgeblust na een uur: dat zou toch niet mogen?”

Dramatische flanken

Volgens Club Brugge-icoon Franky Van der Elst is het niet enkel Nusa waar de motor sputtert. “De flanken zijn de laatste tijd dramatisch. Nusa toonde nog wel iets op Genk, Skov Olsen scoorde, maar daarmee was alles gezegd. Tzolis viel oké in. Skoras vind ik niet goed genoeg. En ook achteraan op de vleugels is er marge tot beterschap.”

Heeft Borkelmans gelijk over Nusa?

Meest recent

DAZN-debat laait weer op: Bornauw spreekt straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

29
29
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

72
72
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

300
300
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

110
110
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

12
12
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

279
279
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

99
99
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

98
98
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

543
543
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

589
589
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

276
276
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

354
354
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

88
88
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

160
160
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

212
212
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

92
92
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

167
167
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

75
75
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

182
182
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

188
188
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

28
28
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

220
220
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

470
470
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

308
308
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

92
92

Meer sportnieuws