Club Brugge-speler krijgt volle laag: “Ik word er zot van!”

door
Club Brugge-speler krijgt volle laag: “Ik word er zot van!”

Club Brugge verraste afgelopen seizoen nog vriend en vijand door na een ongelooflijke Champions Play-Offs alsnog kampioen te spelen, maar Nicky Hayen en zijn manschappen zijn met een valse nooit aan de competitie begonnen.

Club Brugge ging afgelopen speeldag na een dubbele voorsprong tegen KRC Genk toch nog onderuit in Limburg, het werd 3-2. Een bittere pil om slikken voor Hayen, die vorig seizoen nog de held was. Het Belang van Limburg sprak met Vital Borkelmans en Franky Van der Elst over de situatie.

LEES OOK: Hoogspanning bij KRC Genk: supporters roeren zich

Spelers óók verantwoordelijk

Er werd meteen met de vinger naar Hayen gewezen en het woord crisis werd ook al in de mond genomen. Volgens Vital Borkelmans zijn de spelers echter eveneens verantwoordelijk. De voormalige Rode Duivel wijst vooral naar Antonio Nusa. “Ik word zot van Nusa.”

Volgens Borkelmans is het een schande dat Nusa nog steeds geen volledige match kan uitdoen. “Hij is zo goed, met zijn specifieke kwaliteiten hoort hij bij de besten ooit van Club, maar hij kan geen negentig minuten aan. Club moet daarmee aan de slag gaan, zijn lichaam moet sterker worden. Uitgeblust na een uur: dat zou toch niet mogen?”

Dramatische flanken

Volgens Club Brugge-icoon Franky Van der Elst is het niet enkel Nusa waar de motor sputtert. “De flanken zijn de laatste tijd dramatisch. Nusa toonde nog wel iets op Genk, Skov Olsen scoorde, maar daarmee was alles gezegd. Tzolis viel oké in. Skoras vind ik niet goed genoeg. En ook achteraan op de vleugels is er marge tot beterschap.”

Heeft Borkelmans gelijk over Nusa?

Meest recent

Hoogspanning bij KRC Genk: supporters roeren zich

KRC Genk heeft woensdagavond andermaal steken laten vallen in de Jupiler Pro League. Zo verloren de ...

18
18
Opstellingen Club-Monaco: Hayen slachtoffert basispion

Donderdagavond is het zover, dan begint ook Club Brugge aan zijn campagne in de League Phase ...

55
55
'Comebackbom: Odoi kiest toch voor België'

Denis Odoi nam verrassend afscheid van Royal Antwerp FC en de 37-jarige polyvalente middenvelder zit ...

164
164
Sam Kerkhofs haalt vernietigend uit: “Het is een beerput!”

Sam Kerkhofs is ondertussen een klinkende naam geworden in de Belgische voetbalwereld. De supporter ...

47
47
Woedende Leko trekt aan alarmbel bij KAA Gent

KAA Gent won afgelopen speeldag nog tegen Royal Antwerp FC in de Jupiler Pro League, maar toch zette ...

104
104
'Spectaculaire terugkeer Doumbia bij Antwerp'

Mahamadou Doumbia maakte afgelopen zomermercato de overstap van Royal Antwerp FC naar Al-Ittihad. De ...

259
259
Mourinho heeft beet en briest: bizarre clausule

José Mourinho werd een tijdje geleden ontslagen bij Fenerbahçe. Na de uitschakeling ...

43
43
Simic onthult échte reden Anderlecht-vertrek

Jan-Carlo Simic werd op de valreep nog verkocht aan het Saudische Al-Ittihad. De Servische ...

367
367
Liverpool-fan blijft Simeone pesten: “Krijg ik assist?”

De Champions League-clash tussen Liverpool en Atlético Madrid blijft nazinderen. In het slot ...

46
46
DAZN-affaire moddert aan: Bart Verhaeghe kiest kant

De achtste speeldag van de Jupiler Pro League staat voor de deur en naar alle waarschijnlijkheid ...

1049
1049
'Totale transferwending na topmeeting bij Anderlecht'

Nu de zomermercato achter de rug is, kan de sportieve leiding bij RSC Anderlecht zich toeleggen op ...

491
491
Suprematie doorbroken? "Union mag voet zetten naast Club"

Club Brugge opent donderdagavond zijn campagne in de League Phase van de Champions League. Maar er ...

240
240
Schmeichel komt met verwoestende boodschap voor Lammens

Zaterdag wacht Manchester United een nieuwe topper in de Premier League, want dan komt Chelsea op ...

212
212
Club Brugge kan toch blijven rekenen op goudhaantje

Voor Club Brugge staan er bijzonder drukke maanden voor de boeg. Blauw-Zwart moet in principe nog ...

121
121
Mignolet naar de uitgang geduwd bij Club Brugge?

Na de pijnlijke nederlaag op La Louvière van afgelopen weekend hoopt Club Brugge straks weer ...

245
245
Antwerp pakt nog uit met knap nieuw shirt

Het nieuwe seizoen is intussen toch al bijna twee maanden aan de gang, maar bij Antwerp pakken ze ...

73
73
Albert keihard: "Was ik Hayen, dan nam ik ontslag"

Wanneer Club Brugge straks in de Champions League AS Monaco in de ogen kijkt, zullen wellicht vele ...

526
526
'Anderlecht grijpt stevig in na harde woorden Lukaku'

Nadat hij vorig weekend in het Lotto Park aanwezig was voor de match tussen Anderlecht en Genk, ...

600
600
'Explosieve situatie bij Cercle Brugge'

Cercle Brugge kende dit seizoen weer een lastige start, maar met een 8 op 21 is het nu toch mee in ...

155
155
Opvallend oordeel: “Verhaeghe heeft écht visie“

Club Brugge begint om 18u45 aan zijn avontuur in de league phase van de Champions League. Daarin ...

199
199
‘De Bruyne schittert bij Napoli: dit detail maakt verschil’

De blikvanger van donderdagavond in de Champions League op donderdagavond is de terugkeer van Kevin ...

154
154
Lukaku terug naar België? Eén detail houdt alles tegen

Lukaku in de loge, knuffel met Coucke — het beeld ging rond. Maar achter die glimlach schuift ...

326
326
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht droomt van terugkeer, verrassing Clement'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

352
352
Barça zwaar in de penarie: CL-drama op komst

FC Barcelona begint dit seizoen weer met hernieuwde ambities aan de Champions League. De Catalanen ...

144
144
Crisis in Genk? Smets met de handen in het haar

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. De Limburgers zijn dit seizoen weer razend ...

306
306

Meer sportnieuws