‘Chelsea verzint constructie mét Lukaku voor droomtransfer’

183 stemmen
‘Chelsea verzint constructie mét Lukaku voor droomtransfer’

Romelu Lukaku zit (on)geduldig in de wachtkamer om zijn transfer naar Napoli af te ronden. De Italiaanse club moet eerst Victor Osimhen zien te lozen vooraleer het de Rode Duivel naar Napels kan halen.

Maar nu meldt journalist Rudy Galetti dat er mogelijk beweging komt in de transfer van ex-Charleroi-aanvaller Osimhen. Chelsea heeft de Nigeriaan weldegelijk als prioriteit aangeduid, maar wil niet meer dan zestig miljoen euro uitgeven aan een nieuwe spits.

LEES OOK: 'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Constructie mét Lukaku

Chelsea zou nu met een bod op de proppen komen waar het een vast bedrag op tafel zal leggen mét twee spelers in ruil. Lukaku zal daar één van zijn en voorlopig worden Kepa Arrizabalaga, Trevoh Chalobah en Cesare Casadei genoemd. Die laatste zou in eerste instantie de voorkeur hebben genoten, maar nu zou Napoli toch eerder naar Kepa neigen.

Napoli staat namelijk open om eerste doelman Alex Meret bij een goed bod te laten gaan. En dat hebben de Italianen ook aan de sluitpost laten weten. De komst van Kepa zou in dat geval een welkome versterking zijn. De Spanjaard zou dan samen met Lukaku de omgekeerde weg bewandelen in ruil voor Osimhen.

Koopclub

Chelsea wordt gezien als een koopclub en heeft ook deze zomermercato al met miljoenen gesmeten. Toch lijkt de Londense club nu een rem op de uitgaven te zetten want er is een maximumbedrag van zestig miljoen euro vastgesteld voor een nieuwe spits.

Napoli wilde aanvankelijk minstens 120 miljoen euro vangen, de afkoopclausule van Osimhen, maar zal nu genoegen moeten nemen met een ferm miljoenenbedrag plus twee spelers in ruil. Lukaku aast al een tijdje op een overgang naar Napoli en een hereniging met topcoach Antonio Conte.

Een goede deal voor Napoli?

Meest recent

Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

8
8
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

13
13
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

17
17
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

21
21
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

72
72
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

86
86
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

340
340
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

64
64
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

131
131
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

275
275
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

62
62
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

833
833
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

469
469
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

31
31
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

182
182
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

843
843
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

149
149
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

410
410
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

785
785
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

545
545
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

344
344
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

566
566
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

151
151
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

167
167

Meer sportnieuws