‘Chelsea verzint constructie mét Lukaku voor droomtransfer’

door
‘Chelsea verzint constructie mét Lukaku voor droomtransfer’

Romelu Lukaku zit (on)geduldig in de wachtkamer om zijn transfer naar Napoli af te ronden. De Italiaanse club moet eerst Victor Osimhen zien te lozen vooraleer het de Rode Duivel naar Napels kan halen.

Maar nu meldt journalist Rudy Galetti dat er mogelijk beweging komt in de transfer van ex-Charleroi-aanvaller Osimhen. Chelsea heeft de Nigeriaan weldegelijk als prioriteit aangeduid, maar wil niet meer dan zestig miljoen euro uitgeven aan een nieuwe spits.

LEES OOK: Osimhen ontploft op Afrika Cup: zware ambras bij Nigeria

Constructie mét Lukaku

Chelsea zou nu met een bod op de proppen komen waar het een vast bedrag op tafel zal leggen mét twee spelers in ruil. Lukaku zal daar één van zijn en voorlopig worden Kepa Arrizabalaga, Trevoh Chalobah en Cesare Casadei genoemd. Die laatste zou in eerste instantie de voorkeur hebben genoten, maar nu zou Napoli toch eerder naar Kepa neigen.

Napoli staat namelijk open om eerste doelman Alex Meret bij een goed bod te laten gaan. En dat hebben de Italianen ook aan de sluitpost laten weten. De komst van Kepa zou in dat geval een welkome versterking zijn. De Spanjaard zou dan samen met Lukaku de omgekeerde weg bewandelen in ruil voor Osimhen.

Koopclub

Chelsea wordt gezien als een koopclub en heeft ook deze zomermercato al met miljoenen gesmeten. Toch lijkt de Londense club nu een rem op de uitgaven te zetten want er is een maximumbedrag van zestig miljoen euro vastgesteld voor een nieuwe spits.

Napoli wilde aanvankelijk minstens 120 miljoen euro vangen, de afkoopclausule van Osimhen, maar zal nu genoegen moeten nemen met een ferm miljoenenbedrag plus twee spelers in ruil. Lukaku aast al een tijdje op een overgang naar Napoli en een hereniging met topcoach Antonio Conte.

Een goede deal voor Napoli?

Meest recent

'Standard laat floptransfer gratis vertrekken'

Standard zoekt een oplossing voor een aantal spelers. Zo willen ze ruimte maken voor de komst van ...

24
24
De Cat of Karetsas? Europese top volgt één naam

Komende zomer gaan er weer smaakmakers de Jupiler Pro League verlaten. Twee jonkies die al veel ...

143
143
Bekende naam bood zich aan in JPL, maar bleef in de kou

Elk seizoen worden er honderden trainers aangeboden in de Jupiler Pro League. Nochtans is het ...

45
45
'Buitenkans JPL-clubs: ervaren Belg plots op de markt'

Als er Belgische ploegen zijn die nog een defensieve versterking zoeken, dan is er misschien een ...

102
102
Clement doet boekje open over zijn Engels avontuur

Philippe Clement had altijd al de ambitie om op een dag in Engeland te werken. Enkele maanden ...

93
93
'Frutos helpt Anderlecht en strikt overbodige speler'

Olivier Renard moet de kern van RSC Anderlecht dringend gaan uitdunnen. Cédric Hatenboer ...

269
269
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

201
201
'Aston Villa doet zaken met Belgische club'

Aston Villa is dit seizoen opnieuw één van de revelaties in de Premier League. Na een ...

120
120
Leko neemt twijfels weg over keeperskwestie bij Club

Voor Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Dinsdag staat het voor zijn eerste wedstrijd van ...

305
305
'Transfer dichterbij: sterkhouder ontbreekt bij Antwerp'

Deze week ontwaakt het Belgische voetbal weer uit zijn winterslaap. Dat gebeurt in eerste instantie ...

140
140
'Club gaat overstag en laat Onyedika alsnog vertrekken'

Bij Club Brugge zou de kassa deze mercato weleens stevig kunnen gaan rinkelen. Zondagavond rondden ...

995
995
'Standard snakt naar aanwinst na nieuwe domper'

Standard prijkt voorlopig op een knappe zesde plaats in de Jupiler Pro League, maar het zal alles ...

178
178
Coucke’s opvallende Gouden Schoen-keuze laat fans sprakeloos

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de spotlights naar zich toe trekt. Gisteren op het Gala van ...

120
120
'OHL zet streep door miljoenentransfer'

Bij OH Leuven rinkelde de kassa vorige zomer stevig met de verkoop van Ezechiel Banzuzi. Het ...

28
28
'Anderlecht plooit: transfer snel afgerond'

Er ligt bij Anderlecht deze winter heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig blijft het ...

571
571
'Enorme transferbom: megabod voor Lukaku'

Romelu Lukaku werd zondagavond op het Gala van de Gouden Schoen verkozen tot beste Belg in het ...

712
712
'Union heeft weer beet: medische testen gepland'

De wintermercato is intussen al een tijdje weer open in België, maar bij de topclubs in ons ...

129
129
TRANSFERUURTJE: 'Gent haalt lieveling terug, prijskaartje Tzolis bekend'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

409
409
‘Vijf transferdossiers Renard: één pion vertrekt sowieso’

Het is weer een drukke periode bij Olivier Renard en RSC Anderlecht. De wintermercato zorgt voor ...

440
440
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

149
149
Spanje in de ban van Mbappé: superster start oorlog

Real Madrid verloor in de Supercopa van grote rivaal FC Barcelona en daar was Kylian Mbappé ...

242
242
‘STVV houdt hart vast: smaakmaker richting knaltransfer’

Sint-Truiden VV is richting een topseizoen aan het gaan. De formatie van Wouter Vrancken draait ...

385
385
'Na ware floptransfer: Skov Olsen trekt naar topclub'

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

340
340
Gefluister rond Van Gucht op gala Gouden Schoen

Ruben Van Gucht was gisteren een opvallende aanwezige op het gala van de Gouden Schoen. Opvallend ...

287
287
Kompany zwaar onder de indruk: "Dat is niet normaal!"

Bayern München is 2026 begonnen met een geweldige zege. Ze wonnen met 8-1 van VfL Wolfsburg. ...

156
156

Meer sportnieuws