Hallucinant: ‘Saudi-Arabië komt met bod van 400 miljoen (!)'

door
Hallucinant: ‘Saudi-Arabië komt met bod van 400 miljoen (!)'

Eerder kwam het nieuws naar buiten dat Saudi-Arabië dolgraag Vinicius Junior naar het Midden-Oosten wil lokken om hét gezicht te worden voor het WK van 2034 in Saudi-Arabië. Daarvoor heeft het wel erg veel over.

Volgens het Spaanse Diario AS hebben de oliesjeiks uit Saudi-Arabië hallucinante bedragen over om Vinicius Junior binnen te halen. De Braziliaan was afgelopen seizoen de absolute sterkhouder bij Real Madrid waar hij La Liga én de Champions League wist te winnen.

LEES OOK: Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

Recordbedragen

Er zou één miljard opzij liggen om Vinicius over de streep te trekken. De aanvaller kan er 200 miljoen euro per jaar verdienen op een vijfjarig contract. Dat is maar liefst twintig keer meer dan wat hij nu verdient bij Real Madrid. De Spaanse grootmacht wil Vinicius echter niet kwijt en is er ook van overtuigd dat hij niet naar Saudi-Arabië zal trekken.

Al zal Real Madrid er met een transfer financieel ook niet op achteruitgaan. Naar verluidt willen ze in Saudi-Arabië een bod uitbrengen van 400 miljoen euro (!). Dat zou het recordbedrag van Neymar (222 miljoen euro) van FC Barcelona naar PSG verpulveren. Met Kylian Mbapé nu in het team zal Vinicius overigens niet de grote ster zijn bij Real Madrid.

Transfervrij

Mbappé werd transfervrij overgenomen van PSG, maar met 400 miljoen euro extra kan Real Madrid de ploeg nog gigantisch versterken. Vini Jr. was afgelopen seizoen dé ster bij de Koninklijke, maar nu zullen alle ogen gericht zijn op Mbappé. Met Endrick heeft het ook al een supertalent achter de hand.

Het is nu nog maar de vraag of Vinicius nu al de stap naar Saudi-Arabië wil maken. De wereld ligt aan zijn voeten en mogelijk is er ook een Ballon d’Or op komst na zijn topseizoen bij Real Madrid. De Braziliaanse ploegmakker van Thibaut Courtois is uitgegroeid tot één van de beste spelers op zijn positie.

🚀

Is Vinicius 400 miljoen euro waard?

Meest recent

Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

15
15
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

8
8
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

27
27
'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

88
88
‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

248
248
Vrancken vs. Burgess: directe trigger voor conflict onthuld

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

200
200
'Pro League Player of the Season': grote favoriet al bekend

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

151
151
Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

56
56
Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

165
165
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

179
179
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

162
162
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

62
62
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

326
326
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

162
162
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

547
547
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

276
276
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

515
515
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

743
743
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

344
344
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

800
800
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

128
128
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

404
404
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

638
638
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

47
47
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

561
561

Meer sportnieuws