Hallucinant: ‘Saudi-Arabië komt met bod van 400 miljoen (!)'

door
Hallucinant: ‘Saudi-Arabië komt met bod van 400 miljoen (!)'

Eerder kwam het nieuws naar buiten dat Saudi-Arabië dolgraag Vinicius Junior naar het Midden-Oosten wil lokken om hét gezicht te worden voor het WK van 2034 in Saudi-Arabië. Daarvoor heeft het wel erg veel over.

Volgens het Spaanse Diario AS hebben de oliesjeiks uit Saudi-Arabië hallucinante bedragen over om Vinicius Junior binnen te halen. De Braziliaan was afgelopen seizoen de absolute sterkhouder bij Real Madrid waar hij La Liga én de Champions League wist te winnen.

LEES OOK: Nazigroet bij Real Madrid: UEFA grijpt drastisch in

Recordbedragen

Er zou één miljard opzij liggen om Vinicius over de streep te trekken. De aanvaller kan er 200 miljoen euro per jaar verdienen op een vijfjarig contract. Dat is maar liefst twintig keer meer dan wat hij nu verdient bij Real Madrid. De Spaanse grootmacht wil Vinicius echter niet kwijt en is er ook van overtuigd dat hij niet naar Saudi-Arabië zal trekken.

Al zal Real Madrid er met een transfer financieel ook niet op achteruitgaan. Naar verluidt willen ze in Saudi-Arabië een bod uitbrengen van 400 miljoen euro (!). Dat zou het recordbedrag van Neymar (222 miljoen euro) van FC Barcelona naar PSG verpulveren. Met Kylian Mbapé nu in het team zal Vinicius overigens niet de grote ster zijn bij Real Madrid.

Transfervrij

Mbappé werd transfervrij overgenomen van PSG, maar met 400 miljoen euro extra kan Real Madrid de ploeg nog gigantisch versterken. Vini Jr. was afgelopen seizoen dé ster bij de Koninklijke, maar nu zullen alle ogen gericht zijn op Mbappé. Met Endrick heeft het ook al een supertalent achter de hand.

Het is nu nog maar de vraag of Vinicius nu al de stap naar Saudi-Arabië wil maken. De wereld ligt aan zijn voeten en mogelijk is er ook een Ballon d’Or op komst na zijn topseizoen bij Real Madrid. De Braziliaanse ploegmakker van Thibaut Courtois is uitgegroeid tot één van de beste spelers op zijn positie.

Is Vinicius 400 miljoen euro waard?

Meest recent

'Thiago blijft verbazen: titanenstrijd op komst'

Igor Thiago is uitgegroeid tot één van de sensaties van het seizoen in de Premier ...

22
22
Ceulemans spreekt grote hoop uit voor Club en Westerlo

Komend weekend staat op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

39
39
Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

De ontknoping van het seizoen komt stilaan weer in zicht en dat betekent dat het ook tijd wordt om ...

110
110
'Lewandowski lonkt naar grote Europese club'

Op zijn 37ste begint Robert Lewandowski komende zomer nog aan een nieuw hoofdstuk in zijn ...

75
75
TRANSFERUURTJE: 'Dompers voor Anderlecht, Sunderland shopt weer in JPL'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

219
219
Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Chelsea kreeg een pandoering van jewelste in de Champions League. De Londense club leek nochtans op ...

22
22
Courtois slaat keihard terug: “Giftig en gebrek aan respect!”

Thibaut Courtois kreeg enorm veel lof na de 3-0 zege van Real Madrid tegen Manchester City. De ...

64
64
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

92
92
Guardiola verrast met uitspraken over Doku: Duivel briest

Manchester City kreeg tegen Real Madrid een pak slaag. Nog voor rust stond het 3-0 na een hattrick ...

120
120
'Cercle Brugge wili stunten en PL-clubs aftroeven'

Cercle Brugge zal de komende weken nog stevig moeten knokken voor het behoud. De Vereniging kan de ...

110
110
'Inter wil Stankovic koppelen aan Rode Duivel'

Inter lijkt momenteel onbedreigd op weg naar de titel in de Serie A, maar toch lijken er grote ...

77
77
Club krijgt overbodige pion terug: "Ik moet wel"

Het wordt ongetwijfeld een zeer drukke transferzomer bij Club Brugge. Dat zal wellicht de nodige ...

437
437
Albert verbaast opnieuw: "Laat De Bruyne thuis"

De Rode Duivels vertrekken binnen een tweetal weken op stage naar de Verenigde Staten, waar ze met ...

276
276
Courtois pakt uit met klassegebaar voor Spurs-keeper

Er was deze week spektakel te beleven in de Champions League-wedstrijden in Madrid, met telkens een ...

84
84
'Rits maakt cirkel rond met gedroomde terugkeer'

Sinds hij aangesteld werd als T1 ad interim, had Jérémy Taravel al de nodige ...

793
793
Peter Vandenbempt met TV-stunt: "Transfer van de eeuw"

Gaat er binnenkort een opvallende transfer door in het internationale voetbal? Niet van een speler ...

125
125
AA Gent slaat nieuwe weg in: “Bezig aan een mooi verhaal”

Bij AA Gent willen ze stilaan af van de dure transfers. De club moet financieel inbinden na zware ...

159
159
'Antwerp neemt zware beslissing over Praet'

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen. De Great Old is uitgegroeid tot een grijze ...

311
311
Hayen looft Genkse parel: "Een natuurtalent!"

Bij KRC Genk hebben ze een zeer goede jeugdopleiding. De Limburgers hopen dat één van ...

180
180
AA Gent-parel ambitieus: "Moet het nu gaan tonen"

AA Gent haalde de afgelopen vier jaar maar liefst 20 Afrikaanse talenten naar België. Dat is ...

78
78
Gheysens drijft Anderlecht tot kookpunt met Kindermans-farce

Jean Kindermans is al maanden hét symbooldossier bij Anderlecht, maar een doorbraak blijft ...

857
857
Vermant ziet WK-plek in gevaar komen door ploegmaat

Binnen een drietal maanden begint het WK. Voor heel wat spelers zijn het spannende tijden. Zij ...

375
375
Anderlecht richting top zes, maar transfers overtuigen niet

RSC Anderlecht doet het goed onder Jérémy Taravel. De Brusselaars bereikten de ...

359
359
AA Gent hoopt mee: "Willen beiden naar het WK"

Bij AA Gent staat alles momenteel in het teken van de top zes. Falen zou alweer een blamage zijn ...

76
76
'Standard wil zo snel mogelijk af van peperdure miskoop'

Bij Standard hebben ze de afgelopen jaren heel veel mislukte transfers afgerond. Eén van de ...

138
138

Meer sportnieuws