Hallucinant: ‘Saudi-Arabië komt met bod van 400 miljoen (!)'

door
Hallucinant: ‘Saudi-Arabië komt met bod van 400 miljoen (!)'

Eerder kwam het nieuws naar buiten dat Saudi-Arabië dolgraag Vinicius Junior naar het Midden-Oosten wil lokken om hét gezicht te worden voor het WK van 2034 in Saudi-Arabië. Daarvoor heeft het wel erg veel over.

Volgens het Spaanse Diario AS hebben de oliesjeiks uit Saudi-Arabië hallucinante bedragen over om Vinicius Junior binnen te halen. De Braziliaan was afgelopen seizoen de absolute sterkhouder bij Real Madrid waar hij La Liga én de Champions League wist te winnen.

LEES OOK: Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

Recordbedragen

Er zou één miljard opzij liggen om Vinicius over de streep te trekken. De aanvaller kan er 200 miljoen euro per jaar verdienen op een vijfjarig contract. Dat is maar liefst twintig keer meer dan wat hij nu verdient bij Real Madrid. De Spaanse grootmacht wil Vinicius echter niet kwijt en is er ook van overtuigd dat hij niet naar Saudi-Arabië zal trekken.

Al zal Real Madrid er met een transfer financieel ook niet op achteruitgaan. Naar verluidt willen ze in Saudi-Arabië een bod uitbrengen van 400 miljoen euro (!). Dat zou het recordbedrag van Neymar (222 miljoen euro) van FC Barcelona naar PSG verpulveren. Met Kylian Mbapé nu in het team zal Vinicius overigens niet de grote ster zijn bij Real Madrid.

Transfervrij

Mbappé werd transfervrij overgenomen van PSG, maar met 400 miljoen euro extra kan Real Madrid de ploeg nog gigantisch versterken. Vini Jr. was afgelopen seizoen dé ster bij de Koninklijke, maar nu zullen alle ogen gericht zijn op Mbappé. Met Endrick heeft het ook al een supertalent achter de hand.

Het is nu nog maar de vraag of Vinicius nu al de stap naar Saudi-Arabië wil maken. De wereld ligt aan zijn voeten en mogelijk is er ook een Ballon d’Or op komst na zijn topseizoen bij Real Madrid. De Braziliaanse ploegmakker van Thibaut Courtois is uitgegroeid tot één van de beste spelers op zijn positie.

Is Vinicius 400 miljoen euro waard?

Meest recent

Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

6
6
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

31
31
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

14
14
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

144
144
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

137
137
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

203
203
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

216
216
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

348
348
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

186
186
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

55
55
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

297
297
Garcia schrikt: verrassende wending Debast tegen Trossard

Zeno Debast is bij Sporting CP uitgegroeid tot een polyvalente speler. Het jeugdproduct van RSC ...

59
59
Degryse snapt niets van Anderlecht: “Vrees ik voor…”

RSC Anderlecht heeft meteen een eerste mokerslag gekregen in de Champions Play-Offs. Paars-Wit ging ...

231
231
‘Charleroi grijpt genadeloos in: Hans Cornelis ontslagen’

Sporting Charleroi koos voor Hans Cornelis als de vervanger voor de naar KAA Gent vertrokken Rik De ...

178
178
‘Amadou Onana op weg naar absolute monstertransfer’

Amadou Onana is niet meer weg te denken bij de Belgische nationale ploeg, maar ook in Engeland ...

92
92
Anderlecht ferm op hun plek gezet: ondergrens bereikt

De topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht zindert nog na. Paars-Wit werd in de eerste helft ...

258
258
Vandenbempt maakt korte metten met Leko

Club Brugge-coach Ivan Leko haalde na de topper tegen RSC Anderlecht ferm uit. De Kroaat zag een ...

194
194
KAA Gent gooit pijnpunten eerlijk op tafel na KV Mechelen

KAA Gent leek op weg naar een eerste driepunter in de Champions Play-Offs, maar tegen KV Mechelen ...

122
122
Mechele legt ziel bloot: Pijn achter succes raakt iedereen

De carrière van Brandon Mechele verloopt sprookjesachtig, al was dat zeker niet altijd zo. De ...

145
145
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat al toe, KV Mechelen jubelt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

345
345
BAS hakt knoop door: forfaitzege in Challenger Pro League

KV Kortrijk kreeg eerder een forfaitzege tegen RFC Seraing nadat die wedstrijd werd afgelast. ...

187
187
Leko verklaart oorlog aan Garcia en Mannaert: "Géén vrienden"

Ivan Leko deed na de winst tegen RSC Anderlecht enkele opvallende uitspraken. De Kroaat zag een ...

140
140
Anderlecht heeft goud in handen: nieuw toptalent verbaast

RSC Anderlecht legt veel vertrouwen in de jeugdopleiding en elk jaar komen er weer nieuwe talenten ...

264
264
Hans Vanaken zorgt voor diep vertederende beelden na topper

De topper tussen Club Brugge en Anderlecht kende gisteren een bijzonder verloop. Blauw Zwart walste ...

96
96
Napoli-ploegmakkers vellen oordeel over Lukaku

De situatie van Romelu Lukaku is penibel aan het worden bij Napoli. De aanvaller ligt in de clinch ...

330
330

Meer sportnieuws