Hallucinant: ‘Saudi-Arabië komt met bod van 400 miljoen (!)'

561 stemmen
Hallucinant: ‘Saudi-Arabië komt met bod van 400 miljoen (!)'

Eerder kwam het nieuws naar buiten dat Saudi-Arabië dolgraag Vinicius Junior naar het Midden-Oosten wil lokken om hét gezicht te worden voor het WK van 2034 in Saudi-Arabië. Daarvoor heeft het wel erg veel over.

Volgens het Spaanse Diario AS hebben de oliesjeiks uit Saudi-Arabië hallucinante bedragen over om Vinicius Junior binnen te halen. De Braziliaan was afgelopen seizoen de absolute sterkhouder bij Real Madrid waar hij La Liga én de Champions League wist te winnen.

LEES OOK: WK '26: Brazilië haalt sloophamer boven, VS maken statement

Recordbedragen

Er zou één miljard opzij liggen om Vinicius over de streep te trekken. De aanvaller kan er 200 miljoen euro per jaar verdienen op een vijfjarig contract. Dat is maar liefst twintig keer meer dan wat hij nu verdient bij Real Madrid. De Spaanse grootmacht wil Vinicius echter niet kwijt en is er ook van overtuigd dat hij niet naar Saudi-Arabië zal trekken.

Al zal Real Madrid er met een transfer financieel ook niet op achteruitgaan. Naar verluidt willen ze in Saudi-Arabië een bod uitbrengen van 400 miljoen euro (!). Dat zou het recordbedrag van Neymar (222 miljoen euro) van FC Barcelona naar PSG verpulveren. Met Kylian Mbapé nu in het team zal Vinicius overigens niet de grote ster zijn bij Real Madrid.

Transfervrij

Mbappé werd transfervrij overgenomen van PSG, maar met 400 miljoen euro extra kan Real Madrid de ploeg nog gigantisch versterken. Vini Jr. was afgelopen seizoen dé ster bij de Koninklijke, maar nu zullen alle ogen gericht zijn op Mbappé. Met Endrick heeft het ook al een supertalent achter de hand.

Het is nu nog maar de vraag of Vinicius nu al de stap naar Saudi-Arabië wil maken. De wereld ligt aan zijn voeten en mogelijk is er ook een Ballon d’Or op komst na zijn topseizoen bij Real Madrid. De Braziliaanse ploegmakker van Thibaut Courtois is uitgegroeid tot één van de beste spelers op zijn positie.

Is Vinicius 400 miljoen euro waard?

Meest recent

'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'

Wouter Vrancken werd dit seizoen verkozen tot Trainer van het Jaar in de Jupiler Pro League. Dat was ...

50
50
Vanhaezebrouck doet straffe uitspraak over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag een serieus statement gemaakt in hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. ...

90
90
Nipte opsteker voor Kroatië, blessurezorgen bij Marokko

Binnen vier dagen gaat het WK van start en dus werken vele landen nog een laatste ...

49
49
Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Het voorbije jaar was er heel wat te doen rond het quotum voor U23-teams in de Challenger Pro ...

215
215
Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

111
111
'Rigaux haalt meteen Belgische coach naar Feyenoord'

Dévy Rigaux is nog maar net aan de slag gegaan als sportief directeur bij Feyenoord, maar ...

206
206
'Transferdroom Real Madrid meteen aan diggelen geslagen'

Zondagavond werd Florentino Perez herverkozen tot voorzitter van Real Madrid. Dat betekent dat we in ...

108
108
Deense dokter komt met update na nieuw Eriksen-drama

De voetbalwereld werd zondagavond flink opgeschrikt. De oefeninterland tussen Denemarken en ...

145
145
Belgische U17 geen Europees kampioen na penaltythriller

De U17 van België speelden vanavond de finale van het EK tegen Italië. Konden de jonge ...

108
108
Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

818
818
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

1097
1097
'Arsenal verzilvert titel: nieuwe smaakmaker naar Emirates'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

75
75
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

556
556
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

176
176
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

293
293
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

646
646
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

166
166
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

158
158
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

370
370
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

217
217
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

224
224
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

260
260
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

813
813
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

522
522

Meer sportnieuws