‘Real Madrid houdt hart vast, Saudi-Arabië lonkt voor ster'

door
‘Real Madrid houdt hart vast, Saudi-Arabië lonkt voor ster'

De geldkraan uit Saudi-Arabië is nog niet dichtgedraaid. Ook deze zomermercato gooien de rijke clubs uit het Midden-Oosten weer met geld. Koen Casteels maakte al de overstap en ook Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku werden al met een lucratieve transfer in verband gebracht.

Beide Rode Duivels lijken echter gewoon op de Europese velden te blijven ondanks hardnekkige geruchten omtrent De Bruyne. Ook Vinicius Junior, ploegmakker van Thibaut Courtois, kan de overstap naar Saudi-Arabië maken. Volgens The Athletic moet de Braziliaan het gezicht van de competitie worden met het oog op het WK van 2034.

LEES OOK: Rel bij Real: Courtois staat midden in pijnlijke oorlog

Flink uitpakken

Saudi-Arabië zal het Wereldkampioenschap voetbal in 2034 organiseren en het land wil stevig uitpakken met hypermoderne en gloednieuwe stadions. Ook de Saudi-Arabische competitie moet meer naamsbekendheid krijgen en daarvoor wil het absolute sterren uit Europa naar het Midden-Oosten lokken.

En daarom is een investeringsbureau namens het ministerie van sport in Saudi-Arabië bereid om een zak geld op tafel te leggen. Er werden al contacten gelegd met Vinicius Junior, maar naar verluidt zou de Braziliaanse superster van Real Madrid vooralsnog geen interesse hebben voor een vertrek naar de woestijn.

Absolute terkhouder 

Vinicius Junior is doorheen de jaren uitgegroeid tot een absolute sterkhouder bij Real Madrid. Afgelopen seizoen won de Braziliaan met De Koninklijke de Spaanse competitie én de Champions League. Een eerste Ballon d’Or zit er mogelijk aan te komen voor de aanvaller.

Real Madrid wil hun sterspeler dan ook niet kwijt. Vini Junior heeft nog een contract tot 2027 en de afkoopclausule bedraagt één miljard euro. In Spanje komt het wel vaker voor dat er hoge afkoopsommen in het contract worden opgenomen. Saudi-Arabië zou al met een nieuw bod willen komen.

Moet Vinicius Jr bij Real Madrid blijven?

Meest recent

“Luis in de pels” – ambitie STVV wringt bij toppers

Sint-Truiden VV blijft vriend en vijand verbazen dit seizoen. De Kanaries, onder leiding van Wouter ...

2
2
KAA Gent schrikt en spreekt Ivan Leko resoluut tegen

De vete tussen KAA Gent en Ivan Leko blijft voortduren. De Kroatische oefenmeester kon zegevieren ...

57
57
Birger Verstraete haalt verschroeiend uit: “Schandalig!”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Cercle Brugge. Eerder was Felice Mazzu ...

38
38
Topclubs vrezen: "We gaan voluit voor PO 1"

STVV is veruit dé verrassing van het seizoen in de Jupiler Pro League. Een lichtpunt in een ...

89
89
Anderlecht krijgt extra 'genialiteit': weldra basisplaats?

Bij RSC Anderlecht draait het dezer dagen blijkbaar enkel om intensiteit, energie en mentaliteit. ...

258
258
Leko scoort geen punten in Gent, wél bij Club: "Dat hoor je waaien"

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Een verdiende zege, maar het was toch vooral de match waar Ivan ...

117
117
'Hoogspanning: verrassende wending in dossier van Hoefkens'

KRC Genk dacht aan Carl Hoefkens als de nieuwe trainer, maar die gaf aan bij NAC Breda te blijven. ...

184
184
Club Brugge lacht tanden bloot, KRC Genk gewaarschuwd

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Voetballend was het een zeer matige Slag om Vlaanderen. Ook ...

446
446
Sardella dankt Kompany: "Toen hij hier trainer was..."

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Royal Antwerp FC, dat zo wéér niet kon ...

109
109
Buffalo weigert hand Leko: "Heel onprofessioneel gehandeld"

De centrale figuur tijdens de clash van zondagmiddag tussen Club Brugge en AA Gent, was uiteraard ...

713
713
"Systematisch problematisch" - kranten buizen zondebok RSCA

RSC Anderlecht blijft het lastig hebben in de competitieduels op verplaatsing. Zondag pakte het op ...

268
268
'Slag om Vlaanderen' loopt fout: supporter naar ziekenhuis

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van AA Gent na relatief matige wedstrijd. Jammer genoeg liep ...

224
224
Vincent Janssen naar Anderlecht? "Hij zou goud waard zijn"

Antwerp FC is de laatste weken opnieuw sterk bezig. Dat heeft onder meer te maken met de goede ...

501
501
Wéér geen clean sheet United: Engelse pers beoordeelt Lammens

Manchester United blijft uiterst wisselvallig voor de dag komen in de Premier League. Zondag liep de ...

122
122
‘Club Brugge gokt alles: 12 miljoen voor tikkende tijdbom’

Hoeveel risico kan Club Brugge nemen om de defensie te versterken? In Brugge dromen ze van een ...

406
406
De Mil houdt zich niet in: pijnlijke oorzaak nieuwe dreun

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

264
264
Anderlecht bevoordeeld op Bosuil? De Bilde fileert penaltyfase(s)

Antwerp FC zag zijn zegereeks zondagavond ten einde komen. De Great Old speelde zondag een sterke en ...

710
710
D-day in DAZN-affaire: drastische uitspraak op komst

Maandag is het eindelijk zover, dan verschijnt de zaak tussen de Pro League en DAZN voor de ...

203
203
'Chelsea wil opnieuw megaslag slaan in Genk'

De voorbije jaren kwam Chelsea al regelmatig vissen in Genk. Het waren de Blues die een vijftiental ...

650
650
Mazzu haalt snoeihard uit naar zijn eigen spelers

OH Leuven deed vorige week nog een uitstekende zaak door te gaan winnen in Charleroi, maar staat nu ...

113
113
Cinel strooit met lof nadat Cercle eindelijk nog eens wint

De voorbije maanden verzeilde Cercle Brugge in een diepe crisis. Het bleef maar liefst vier maanden ...

111
111
Hey duidt belangrijk verschil aan bij Anderlecht

Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om de topper op het veld van Antwerp naar zijn hand te ...

259
259
Marokko opent Africa Cup met zege na geweldige goal

Zondagavond is de Africa Cup van start gegaan. In de openingswedstrijd wist gastland en topfavoriet ...

71
71
Antwerp baalt als stekker: "We laten het liggen"

Antwerp maakte de voorbije weken een straffe opmars met zeges tegen Club Brugge, Genk en AA Gent. ...

180
180
Hasi slaat en zalft: "Op dat vlak een vooruitgang"

De topper van zondagavond tussen Antwerp en Anderlecht heeft spektakel opgeleverd. De Great Old leek ...

211
211

Meer sportnieuws