‘Real Madrid houdt hart vast, Saudi-Arabië lonkt voor ster'

door
‘Real Madrid houdt hart vast, Saudi-Arabië lonkt voor ster'

De geldkraan uit Saudi-Arabië is nog niet dichtgedraaid. Ook deze zomermercato gooien de rijke clubs uit het Midden-Oosten weer met geld. Koen Casteels maakte al de overstap en ook Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku werden al met een lucratieve transfer in verband gebracht.

Beide Rode Duivels lijken echter gewoon op de Europese velden te blijven ondanks hardnekkige geruchten omtrent De Bruyne. Ook Vinicius Junior, ploegmakker van Thibaut Courtois, kan de overstap naar Saudi-Arabië maken. Volgens The Athletic moet de Braziliaan het gezicht van de competitie worden met het oog op het WK van 2034.

LEES OOK: Elf wereldgoals: Courtois speelt hoofdrol in Puskas Awards

Flink uitpakken

Saudi-Arabië zal het Wereldkampioenschap voetbal in 2034 organiseren en het land wil stevig uitpakken met hypermoderne en gloednieuwe stadions. Ook de Saudi-Arabische competitie moet meer naamsbekendheid krijgen en daarvoor wil het absolute sterren uit Europa naar het Midden-Oosten lokken.

En daarom is een investeringsbureau namens het ministerie van sport in Saudi-Arabië bereid om een zak geld op tafel te leggen. Er werden al contacten gelegd met Vinicius Junior, maar naar verluidt zou de Braziliaanse superster van Real Madrid vooralsnog geen interesse hebben voor een vertrek naar de woestijn.

Absolute terkhouder 

Vinicius Junior is doorheen de jaren uitgegroeid tot een absolute sterkhouder bij Real Madrid. Afgelopen seizoen won de Braziliaan met De Koninklijke de Spaanse competitie én de Champions League. Een eerste Ballon d’Or zit er mogelijk aan te komen voor de aanvaller.

Real Madrid wil hun sterspeler dan ook niet kwijt. Vini Junior heeft nog een contract tot 2027 en de afkoopclausule bedraagt één miljard euro. In Spanje komt het wel vaker voor dat er hoge afkoopsommen in het contract worden opgenomen. Saudi-Arabië zou al met een nieuw bod willen komen.

Moet Vinicius Jr bij Real Madrid blijven?

Meest recent

Club Brugge speelt met vuur: "Moet je daarin meegaan?"

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

60
60
Mbappé redt Real wééral, crisis bij Feyenoord compleet

Geen Europa en Champions League deze week, dus werd in het buitenland volop bekervoetbal afgewerkt. ...

17
17
Belgische voetbalgeschiedenis! OHL door in Womens' Champions League

OH Leuven heeft woensdag een knap stukje voetbalgeschiedenis geschreven. De landskampioen stoot als ...

125
125
Genk-bestuur onder vuur: "Dan klopt er toch iets niet"

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

207
207
Competitiehervorming: Pro League hakt knoop definitief door

Volgend seizoen zullen er in de Belgische eerste klasse geen play-offs meer te zien zijn. Op de ...

588
588
Wat een reeks! Leider Beveren profiteert optimaal in CPL

SK Beveren heeft zich tot de grote winnaar van de midweekspeeldag in de Challenger Pro League ...

112
112
PSG pakt alwéér grote trofee: grote held na penalty's

Afgelopen zomer verloor Paris Saint-Germain nog de finale van het WK voor clubteams in de finale ...

36
36
'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

346
346
Belgische show bij monsterzege Ajax, verrassing in Copa del Rey

Terwijl de ploegen uit de Jupiler Pro League even op adem kunnen komen, staat elders in Europa ...

94
94
'Versterking Anderlecht: Renard krijgt duidelijke opdracht'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

550
550
Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Aanstaande zondag staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club ...

537
537
‘Anderlecht gruwelt: De Cat-megatransfer wordt nachtmerrie’

Anderlecht droomt luidop van een monstertransfer met Nathan De Cat, maar achter de schermen stapelen ...

411
411
'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

56
56
'Genk pusht voor coach: contact met topkandidaat gelegd'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

1049
1049
'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

303
303
Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Het was de voorbije weken geen moment rustig in de Pro League, waar zowel de démarche van ...

449
449
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

84
84
'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

1228
1228
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

116
116
Olivier Deschacht breekt: "Annelien doe zoveel moeite..."

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

230
230
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

360
360
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

125
125
Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

488
488
Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

373
373
'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Thiago Silva is inmiddels 41 jaar, maar de centrale verdediger lijkt nog niet aan stoppen te denken. ...

86
86

Meer sportnieuws