Antwerp met voeten op de grond gezet: "Niet overroepen"

310 stemmen
Antwerp met voeten op de grond gezet:

Antwerp FC heeft zondagnamiddag nog eens flink indruk weten maken. De Great Old maakte op eigen veld brandhout van een zieltogend STVV: 6-1. Desondanks tempert analist Patrick Goots de vreugde bij zijn ex-club.

Na het vertrek van succescoach Mark van Bommel, startte Antwerp met behoorlijk wat twijfels aan het nieuwe seizoen. Zeker omdat de financiële situatie ervoor zorgt dat de uitgaven op de transfermarkt beperkt moeten blijven. Desondanks won RAFC meteen op het veld van Charleroi en vergat het daarna om zich te belonen in de thuismatch tegen Anderlecht.

En zondag volgde dus al de eerste referentiewedstrijd van het seizoen. Toegegeven, het huidige STVV lijkt nog maar weinig op de kwieke Kanaries van in de vorige jaargang. Maar dan nog mag de prestatie van Antwerp niet onderschat worden. Verschillende spelers haalden dan ook een hoog niveau, maar vooral de prestatie van Jacob Ondrejka mocht gezien worden.

LEES OOK: 'Club Brugge en KRC Genk azen op ex-smaakmaker Antwerp'

Definitief vertrokken?

De Zweed tekende niet alleen voor drie doelpunten, hij deed er ook nog een assistje bovenop. Een straffe prestatie die hem ongetwijfeld deugd zal gedaan hebben. Ook in zijn eerste seizoen bij Antwerp liet Ondrejka al regelmatig flitsen zien, maar pakte hij minstens even vaak uit met periodes van anonieme optredens.

Volgens Goots zou hij na deze prestatie echter definitief vertrokken kunnen zijn. "Vooral zijn eerste goal – hoe hij die bal met de binnenkant van de voet naar de verste paal ‘brosseerde’ – was van prachtige makelij. Zo maakte ik ze in mijn tijd ook graag. Het vertrouwen van Ondrejka zal een flinke boost hebben gekregen", klinkt het bij Gazet van Antwerpen.

Schabouwelijk STVV

In ieder geval genoot Goots van Antwerp op de mat legde. Tegelijk zette hij de ploeg van coach Jonas De Roeck met de voetjes op de grond. Zo onderstreept hij dat STVV wel heel er zwak voor de dag kwam. "We mogen deze prestatie niet overroepen. STVV liet achterin véél steken vallen. De Truiense doelman Jo Coppens kende niet zijn beste dag, om het zacht uit te drukken", aldus de ex-spits.

Antwerp gaat dit seizoen meedoen voor minstens een plek in de top vier ...

Meest recent

Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

21
21
Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard heeft zijn technische staf vandaag weten te versterken. De Rouches maakten de komst van een ...

27
27
Club Brugge slaat toe met contract tot medio 2029

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren nog wat jonge binnen- en buitenlandse talenten te laten ...

103
103
STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

STVV heeft zopas zijn tweede zomeraanwinst voorgesteld. Nadat het Joedrick Pupe definitief overnam, ...

29
29
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

82
82
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

35
35
Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

86
86
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

174
174
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

395
395
Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

196
196
Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

670
670
Definitief einde carrière? Broos reageert na WK-eliminatie

Voor Zuid-Afrika zit het wereldkampioenschap erop. Bafana Bafana sneuvelde zondagavond in de 1/16de ...

52
52
'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Club Brugge wist de voorbije zomermercato's steevast miljoenen op te halen met de verkoop van ...

451
451
Vanaken bevrijder Rode Duivels? Wilmots gaat op rem staan

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland dan toch zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels. En de ...

964
964
Scaloni doet boekje open: Messi toont klasse met groots gebaar

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

106
106
Nieuwe WK-rel hangt alweer in de lucht bij Rode Duivels

Bij de Rode Duivels leek de rust eindelijk terug. Toch hangt er alweer een nieuwe WK-rel in de ...

247
247
Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

191
191
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

353
353
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

88
88
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

52
52
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

46
46
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

638
638
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

81
81
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

289
289
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

60
60

Meer sportnieuws