Antwerp met voeten op de grond gezet: "Niet overroepen"

310 stemmen
Antwerp met voeten op de grond gezet:

Antwerp FC heeft zondagnamiddag nog eens flink indruk weten maken. De Great Old maakte op eigen veld brandhout van een zieltogend STVV: 6-1. Desondanks tempert analist Patrick Goots de vreugde bij zijn ex-club.

Na het vertrek van succescoach Mark van Bommel, startte Antwerp met behoorlijk wat twijfels aan het nieuwe seizoen. Zeker omdat de financiële situatie ervoor zorgt dat de uitgaven op de transfermarkt beperkt moeten blijven. Desondanks won RAFC meteen op het veld van Charleroi en vergat het daarna om zich te belonen in de thuismatch tegen Anderlecht.

En zondag volgde dus al de eerste referentiewedstrijd van het seizoen. Toegegeven, het huidige STVV lijkt nog maar weinig op de kwieke Kanaries van in de vorige jaargang. Maar dan nog mag de prestatie van Antwerp niet onderschat worden. Verschillende spelers haalden dan ook een hoog niveau, maar vooral de prestatie van Jacob Ondrejka mocht gezien worden.

LEES OOK: 'Nieuw bestuur aan zet: twee grote vertrekkers bij Antwerp'

Definitief vertrokken?

De Zweed tekende niet alleen voor drie doelpunten, hij deed er ook nog een assistje bovenop. Een straffe prestatie die hem ongetwijfeld deugd zal gedaan hebben. Ook in zijn eerste seizoen bij Antwerp liet Ondrejka al regelmatig flitsen zien, maar pakte hij minstens even vaak uit met periodes van anonieme optredens.

Volgens Goots zou hij na deze prestatie echter definitief vertrokken kunnen zijn. "Vooral zijn eerste goal – hoe hij die bal met de binnenkant van de voet naar de verste paal ‘brosseerde’ – was van prachtige makelij. Zo maakte ik ze in mijn tijd ook graag. Het vertrouwen van Ondrejka zal een flinke boost hebben gekregen", klinkt het bij Gazet van Antwerpen.

Schabouwelijk STVV

In ieder geval genoot Goots van Antwerp op de mat legde. Tegelijk zette hij de ploeg van coach Jonas De Roeck met de voetjes op de grond. Zo onderstreept hij dat STVV wel heel er zwak voor de dag kwam. "We mogen deze prestatie niet overroepen. STVV liet achterin véél steken vallen. De Truiense doelman Jo Coppens kende niet zijn beste dag, om het zacht uit te drukken", aldus de ex-spits.

Antwerp gaat dit seizoen meedoen voor minstens een plek in de top vier ...

Meest recent

Bruno maakt indruk: Sibierski moet volgen

Vitor Bruno laat tot op heden een goede indruk achter. Nog meer omdat de Portugese trainer voorlopig ...

2
2
KV Mechelen vindt akkoord en regelt 'Hollandse' transfer

KV Mechelen en zusterclub Helmond Sport hebben een volgende onderlinge transfer afgerond. De ...

10
10
Club-aanwinst imponeert: "Geweldig hem hier te hebben"

Club Brugge wil ook komend seizoen weer op meerdere fronten successen boeken. En dus werden deze ...

103
103
Westerlo heeft beet en stelt zevende aanwinst voor

KVC Westerlo is de meest bedrijvige Belgische club op de transfermarkt. De Kemphanen zagen eerst een ...

9
9
'Sibierski vloekt: lucratieve transfer niet aan de orde'

RSC Anderlecht wil zich in de resterende weken van de transferperiode nog verder versterken. ...

120
120
"Niet te accepteren" - Makelaar Lukaku dropt heuse transferbom

Romelu Lukaku geniet momenteel nog van vakantie na het WK, maar wordt weldra terug bij zijn club SSC ...

83
83
België kandidaat EK-winnaar? "Mark stapt niet zomaar in ..."

Slechts enkele dagen na het vertrek van Rudi Garcia, heeft België een nieuwe bondscoach beet. ...

138
138
'Kampioenenstrijd om De Ketelaere: transfersom al bepaald'

Ondanks een aarzelende start van het toernooi, mag Charles De Ketelaere terugblikken op een geslaagd ...

110
110
TRANSFERUURTJE: 'Records in Brugge en Genk, sensatie bij Real'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

223
223
'Tresoldi dropt bom: Club Brugge met rug tegen de muur'

De recordtransfer van Christos Tzolis naar Arsenal is nog maar net goed en wel achter de rug, of ...

595
595
'Done deal: Club Brugge haalt verloren zoon terug'

In de komende weken staat er zowel op inkomend als uitgaand vlak ongetwijfeld nog heel wat te ...

407
407
'Vandenhaute voert forcing: 5 toptargets voor Antwerp'

Antwerp is nu ook officieel in handen van het consortium rondom Wouter Vandenhaute, die in zijn ...

528
528
'Witte rook bij Club Brugge: steunpilaar neemt afscheid'

Tot dusver zag Club Brugge met Simon Mignolet, Aleksandar Stankovic en Christos Tzolis al drie ...

692
692
Alarm in Anderlecht: rode cijfers en onvrede op werkvloer

Sinds de aftocht van Wouter Vandenhaute, die inmiddels zijn intrede vierde bij Antwerp, waait ...

993
993
Ex-JPL speler Wesley Hoedt onderdeel van liefdesbom

Na een periode waarin zijn privéleven volop in de belangstelling stond, kiest voormalig ...

129
129
'Union SG vindt oplossing voor twee floptransfers'

Bij Union SG mogen er nog een aantal spelers de club verlaten. Mogelijk kan de Hongaarse club ...

83
83
'Anderlecht zet door en wil drie contracten openbreken'

Antoine Sibierski heeft nog heel veel werk. Tegen Hammarby werd duidelijk dat er nog veel ...

275
275
'Westerlo raast door en shopt in Denemarken'

KVC Westerlo kent een zeer drukke zomermercato. Nadat de Kemphanen al heel wat smaakmakers lieten ...

166
166
'Nieuwste Karetsas-wending: transfersom door het dak'

KRC Genk heeft zijn recordaanwinst beet. Voor spits Rafiu Durosinmi legden de Limburgers een ...

591
591
'Mourinho in zevende hemel: Real zet mercato in vuur en vlam'

Real Madrid begint komend seizoen aan een nieuw hoofdstuk onder José Mourinho. De Portugese ...

150
150
Van Bommel bondscoach: daverende verrassing in doel?

Mark van Bommel is officieel aangesteld als nieuwe bondscoach van België. En de Nederlander zal ...

1025
1025
Nieuw Anderlecht krijgt vorm: miljoenenaankoop in nesten

Terwijl coach Vitor Bruno en zijn manschappen zich momenteel voorbereiden op de levensbelangrijke ...

610
610
Pijnlijke waarheid achter keuze voor Van Bommel

Mark van Bommel moet de Rode Duivels naar het EK van 2028 leiden. De keuze van Vincent Mannaert zegt ...

221
221
'Club Brugge de waanzin voorbij: transfer van 50 miljoen'

Club Brugge heeft de duurste uitgaande transfer uit de geschiedenis van het Belgische clubvoetbal ...

1431
1431
'Zulte Waregem heeft beet en vindt nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem kijkt vooral naar jonge buitenlandse spelers om de kern te versterken. Essevee staat ...

285
285

Meer sportnieuws