'Cercle moet zich haasten: opvolger Denkey is gegeerd'

318 stemmen
'Cercle moet zich haasten: opvolger Denkey is gegeerd'

Cercle Brugge wist zondag eindelijk de nul weg te vegen in de competitie met een klinkende 4-1 tegen Beerschot. Daarmee tankte het ook broodnodig vertrouwen voor de terugwedstrijd tegen Molde van donderdag, waarin het een 3-0-nederlaag moet proberen goed te maken. Daarvoor zal het nog rekenen op Kevin Denkey.

De topschutter van vorig seizoen vond zondag eindelijk weer de weg naar de netten en dat is zeer goed nieuws voor Cercle. De verwachting blijft echter wel dat de Togolees in de komende weken nog een transfer zal versieren. Cercle bereidt zich dan ook al voor op een vertrek.

LEES OOK: 'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Interesse van Cercle in Nemeth bevestigd

Zondag dook een opvallende naam op van een mogelijke opvolger van Denkey. Cercle zou namelijk Andras Nemeth terug naar België willen halen. De 21-jarige spits kreeg zijn jeugdopleiding bij KRC Genk, maar trok anderhalf jaar geleden naar Hamburg. Daar komt hij echter weinig aan spelen toe.

Hamburger Morgenpost bevestigt nu dat Cercle inderdaad al met Nemeth gesproken heeft. Hamburg geloof nog in de kwaliteiten van de jonge Hongaar, maar zou desondanks wel openstaan voor een uitleenbeurt.

Cercle krijgt concurrentie

Echt concreet zal de Brugse interesse echter niet worden zolang Denkey nog in het Jan Breydelstadion rondloopt. Mogelijk zal het tegen dan al te laat zijn, want Cercle is niet de enige gegadigde. Nemeth en zijn entourage zouden immers ook al met andere clubs spreken over een tijdelijke overgang.

Cercle kan dus maar beter snel zijn plannen finaliseren, anders zal het nog een andere vervanger voor Denkey moeten gaan zoeken. De transfermarkt is echter nog weken open, dus een transfer kan nog een hele tijd aanslepen.

Moet Cercle hem zo snel mogelijk binnenhalen?

Meest recent

'Rigaux wil stunten met Belgische toptransfer'

Dévy Rigaux drukt zijn stempel bij Feyenoord. Hij kreeg al veel kritiek vanwege het ...

13
13
Degryse glashelder over verwachtingen voor Duivels

Het WK start met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika, maandag spelen de Rode Duivels tegen Egypte. ...

21
21
'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Standard wil geen heel drukke zomermercato tegemoet gaan. De kern versterken waar nodig en de betere ...

55
55
Garcia plant Vanaken-stunt: niemand zag dit aankomen

Hans Vanaken lijkt op weg naar een bijrolletje bij de Rode Duivels op het WK. Maar zo simpel is het ...

223
223
Hoge verwachtingen op het WK, miscast bij Anderlecht

Mexico opent het WK met een duel tegen Zuid-Afrika. De Mexicanen hopen uiteraard op een zege. Het is ...

85
85
Sporting Hasselt plant twee absolute knaltransfers

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Challenger Pro League. De club haalde al de nodige ...

61
61
'Anderlecht speurt rond: één piste geen optie'

RSC Anderlecht gaat op zoek naar versterking. Op de sociale media ‘dromen’ bepaalde fans ...

250
250
Zuid-Korea lacht: het (on)gelijk van KRC Genk

Zuid-Korea opent zijn WK met een duel tegen Tsjechië. De Zuid-Koreanen hebben een elftal dat ...

166
166
Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

62
62
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

480
480
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

187
187
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

147
147
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

435
435
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

211
211
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

299
299
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

424
424
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

762
762
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

316
316
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3703
3703
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

74
74
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

93
93
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

153
153
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

64
64
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

225
225
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

78
78

Meer sportnieuws