'Cercle moet zich haasten: opvolger Denkey is gegeerd'

318
'Cercle moet zich haasten: opvolger Denkey is gegeerd'

Cercle Brugge wist zondag eindelijk de nul weg te vegen in de competitie met een klinkende 4-1 tegen Beerschot. Daarmee tankte het ook broodnodig vertrouwen voor de terugwedstrijd tegen Molde van donderdag, waarin het een 3-0-nederlaag moet proberen goed te maken. Daarvoor zal het nog rekenen op Kevin Denkey.

De topschutter van vorig seizoen vond zondag eindelijk weer de weg naar de netten en dat is zeer goed nieuws voor Cercle. De verwachting blijft echter wel dat de Togolees in de komende weken nog een transfer zal versieren. Cercle bereidt zich dan ook al voor op een vertrek.

LEES OOK: Antwerp incasseert mokerslag: Cercle doet goede zaken

Interesse van Cercle in Nemeth bevestigd

Zondag dook een opvallende naam op van een mogelijke opvolger van Denkey. Cercle zou namelijk Andras Nemeth terug naar België willen halen. De 21-jarige spits kreeg zijn jeugdopleiding bij KRC Genk, maar trok anderhalf jaar geleden naar Hamburg. Daar komt hij echter weinig aan spelen toe.

Hamburger Morgenpost bevestigt nu dat Cercle inderdaad al met Nemeth gesproken heeft. Hamburg geloof nog in de kwaliteiten van de jonge Hongaar, maar zou desondanks wel openstaan voor een uitleenbeurt.

Cercle krijgt concurrentie

Echt concreet zal de Brugse interesse echter niet worden zolang Denkey nog in het Jan Breydelstadion rondloopt. Mogelijk zal het tegen dan al te laat zijn, want Cercle is niet de enige gegadigde. Nemeth en zijn entourage zouden immers ook al met andere clubs spreken over een tijdelijke overgang.

Cercle kan dus maar beter snel zijn plannen finaliseren, anders zal het nog een andere vervanger voor Denkey moeten gaan zoeken. De transfermarkt is echter nog weken open, dus een transfer kan nog een hele tijd aanslepen.

Moet Cercle hem zo snel mogelijk binnenhalen?

Meest recent

'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

14
14
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

11
11
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

11
11
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

30
30
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

117
117
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

25
25
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

36
36
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

19
19
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

87
87
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

53
53
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

176
176
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

60
60
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

171
171
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

26
26
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

81
81
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

894
894
Penaltymissers breken STVV duur op: OHL wint op Stayen

STVV heeft zondagnamiddag een gouden kans laten liggen om de sprong naar de linkerkolom te maken. De ...

50
50
Zorgen om Genkse topaankoop: "We schrijven hem nog niet af"

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Zaterdagavond gingen de Limburgers al voor ...

156
156
'Lamkel Zé gaat verrassend nieuw avontuur aan'

De voorbije jaren heeft Didier Lamkel Zé heel wat watertjes doorzwommen. Sinds hij bij ...

859
859
Bizar beeld: spelersbus Westerlo tegengehouden voor drugscontrole

Westerlo zag zaterdagavond zijn opmars van de laatste weken gestuit worden. Het kreeg op het veld ...

47
47
Negenklapper in Eredivisie, Mangala scoort tegen Stassin

Zondagnamiddag vielen er in het buitenland enkele opvallende uitslagen te noteren. In de Eredivisie ...

23
23
Bruno dient kritische Bornauw stevig van antwoord

Anderlecht heeft zaterdag een ruime zege gepakt tegen Westerlo, dat met 4-1 voor de bijl ging. Dat ...

151
151
Antwerp weer bij af: "Moeten voor de spiegel gaan staan"

Vorige week pakte Antwerp nog een zeer knappe zege tegen Charleroi, dat tot dusver één ...

131
131
Stroeykens slaat bij Anderlecht snoeihard terug op Sibierski

Mario Stroeykens leek volledig afgeschreven bij RSC Anderlecht en afgelopen zomermercato wilde ...

295
295
Antwerp incasseert mokerslag: Cercle doet goede zaken

Cercle Brugge en Royal Antwerp FC bekampten elkaar in het Jan Breydelstadion. Groen-Zwart startte de ...

106
106

Meer sportnieuws