Albert: "Dan is Anderlecht pas een titelkandidaat"

652 stemmen
Albert:

RSC Anderlecht pakte een 7 op 9 en dat is goed, maar het spel moet beter. Tegen OH Leuven speelden ze 1-1 en het is duidelijk dat er nog een centrale verdediger en aanvallender versterking bij zal moeten komen. Philippe Albert ging nog maar eens Brian Riemer bekritiseren.

LEES OOK: Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Anderlecht nog niet versterkt

Binnen Anderlecht weten ze dat het momenteel niet goed genoeg is. De Brusselaars hebben momenteel een minder goed elftal dan vorig jaar. Kasper Schmeichel, Zeno Debast en Thomas Delaney vertrokken. Zij moeten eigenlijk nog helemaal vervangen worden en er moet dan nog versterking bij op de flanken.

Albert is desondanks scherp voor Riemer. "Een gelijkspel thuis tegen OHL is niet bevredigend voor een ploeg als Anderlecht die hoge ambities heeft. Tegen dit soort teams moet je thuis altijd de drie punten pakken. Aan het einde van de wedstrijd waren de fluitjes van de supporters aanwezig. En als de resultaten de komende weken niet volgen, zal het hetzelfde verhaal zijn. Riemer staat sinds het einde van de Play-Offs van vorig seizoen onder druk (bij bepaalde media, nvdr.) en we zullen moeten zien hoeveel krediet Fredberg hem nog zal geven", zei hij aan La Capitale.

Aanwinsten op komst

Voorlopig ligt Riemer allerminst onder vuur. Niet bij de (het grootste deel) fans en niet binnen de club. Dat een klein groepje om zijn ontslag roep en enkelingen via X anoniem zitten te tokkelen achter hun scherm, is geen representatie van wat leeft bij het grootste deel van de aanhang. Zij beseffen van waar de club komt na het rampjaar onder Felice Mazzu en de grote kuis die sindsdien werd gedaan. Riemer werd tegen OHL niet uitgefloten, maar weet als geen ander dat hij na 6 september betere prestaties zal moeten neerleggen. Net zoals elke trainer bij een topclub.

Albert meent dat RSCA versterking nodig heeft. "Ik denk overigens dat Anderlecht minstens drie versterkingen moet aantrekken om dit seizoen aanspraak te kunnen maken op de titel."

Dat is de logica zelve. Zo is het al vele maanden duidelijk dat Anderlecht een creatieve middenvelder en twee flankaanvallers aan de kern wil toevoegen. 

Gaat RSCA na de mercato echt knallen?

Meest recent

'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

6
6
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

98
98
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

54
54
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

32
32
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

289
289
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

34
34
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

227
227
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

578
578
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

371
371
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

117
117
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

919
919
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

171
171
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

70
70
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

576
576
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

213
213
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

463
463
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

226
226
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

264
264
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

1164
1164
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

605
605
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

328
328
Meteen prijzen voor Anderlecht? Vitor Bruno reageert

Het was een beetje een eerste schooldag voor Anderlecht donderdagmiddag. Met Vitor Bruno stond de ...

287
287
'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Het wordt uitkijken wat de drie nieuwkomers het komende seizoen de Jupiler Pro League kunnen ...

150
150
Sibierski wuift kritiekpunt op Vitor Bruno weg

Anderlecht heeft veel geduld moeten oefenen, maar deze week heeft het eindelijk zijn nieuwe trainer ...

167
167
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

660
660

Meer sportnieuws