Club krijgt zware tik: "Het is moeilijk te aanvaarden"

499
Club krijgt zware tik:

Club Brugge is bezig aan een erg tegenvallende start van het seizoen tot dusver. De landskampioen kon in vier officiële wedstrijd geen enkele keer winnen en staat met 1 op 9 in de kelder van het klassement. Men beseft dan ook dat er heel wat moet verbeteren.

Blauw-Zwart werd voor aanvang van het seizoen naar voren geschoven als de absolute titelfavoriet. Niet geheel onlogisch. Club kon immers verder bouwen op de fundamenten waarop de basis werd gelegd voor de ommekeer die leidde tot de landstitel vorig seizoen. Bovendien werd de selectie nog verder versterkt.

Maar in de Supercup werd meteen verloren van Union SG. En ook de start van de competitie is voorlopig niet om over naar huis te schrijven. Tegen KV Mechelen en Standard had Blauw-Zwart er meer kunnen uithalen, maar het is zeker niet zo dat Club zijn tegenstanders toen versmachtte.

LEES OOK: 'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Totale ineenstorting

En zondag volgde een nieuwe opdoffer. Zonder echt zijn beste niveau te halen, liep de titelverdediger op bezoek bij Genk nochtans uit tot 0-2. Maar in het laatste halfuur gaven de Bruggelingen nog alles in uit handen: 3-2-nederlaag. Bijgevolg blijft Club achter met een pijnlijke 1 op 9.

Antonio Nusa, die zelf wel een behoorlijke partij speelde, baalde dan ook als een stekker. "We hadden volledige controle tot en met de 0-2. We speelden 60 minuten goed en geven het plots weg. Het is erg moeilijk om dat te aanvaarden en om te zeggen waar het aan ligt", klonk het op de clubwebstek.

Kinderlijk verdedigd

Ook coach Nicky Hayen was logischerwijs niet tevreden. Vooral de manier waarop het eerst tegendoelpunt tot stand kwam, lag hem duidelijk zwaar op de maag. "We worden heel kinderlijk uitgeschakeld in die fase. De bal kwam te makkelijk in de zestien en we gaven daar ongelukkig een penalty weg. We maakten het onszelf daar onnodig moeilijk, terwijl we voordien genoeg controle hadden over de wedstrijd", analyseerde Hayen.

Nusa was tegen Genk de beste man bij Club ...

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

9
9
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

31
31
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

98
98
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

26
26
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

28
28
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

46
46
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

61
61
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

95
95
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

119
119
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

46
46
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

55
55
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

284
284
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

609
609
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

76
76
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

24
24
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

149
149
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

80
80
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

153
153
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

183
183
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

338
338
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

650
650
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

245
245
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

199
199
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

588
588
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

102
102

Meer sportnieuws