Club krijgt zware tik: "Het is moeilijk te aanvaarden"

door
Club krijgt zware tik:

Club Brugge is bezig aan een erg tegenvallende start van het seizoen tot dusver. De landskampioen kon in vier officiële wedstrijd geen enkele keer winnen en staat met 1 op 9 in de kelder van het klassement. Men beseft dan ook dat er heel wat moet verbeteren.

Blauw-Zwart werd voor aanvang van het seizoen naar voren geschoven als de absolute titelfavoriet. Niet geheel onlogisch. Club kon immers verder bouwen op de fundamenten waarop de basis werd gelegd voor de ommekeer die leidde tot de landstitel vorig seizoen. Bovendien werd de selectie nog verder versterkt.

Maar in de Supercup werd meteen verloren van Union SG. En ook de start van de competitie is voorlopig niet om over naar huis te schrijven. Tegen KV Mechelen en Standard had Blauw-Zwart er meer kunnen uithalen, maar het is zeker niet zo dat Club zijn tegenstanders toen versmachtte.

LEES OOK: Genk-STVV: Hayen houdt vast aan verrassing, Vrancken wisselt niet

Totale ineenstorting

En zondag volgde een nieuwe opdoffer. Zonder echt zijn beste niveau te halen, liep de titelverdediger op bezoek bij Genk nochtans uit tot 0-2. Maar in het laatste halfuur gaven de Bruggelingen nog alles in uit handen: 3-2-nederlaag. Bijgevolg blijft Club achter met een pijnlijke 1 op 9.

Antonio Nusa, die zelf wel een behoorlijke partij speelde, baalde dan ook als een stekker. "We hadden volledige controle tot en met de 0-2. We speelden 60 minuten goed en geven het plots weg. Het is erg moeilijk om dat te aanvaarden en om te zeggen waar het aan ligt", klonk het op de clubwebstek.

Kinderlijk verdedigd

Ook coach Nicky Hayen was logischerwijs niet tevreden. Vooral de manier waarop het eerst tegendoelpunt tot stand kwam, lag hem duidelijk zwaar op de maag. "We worden heel kinderlijk uitgeschakeld in die fase. De bal kwam te makkelijk in de zestien en we gaven daar ongelukkig een penalty weg. We maakten het onszelf daar onnodig moeilijk, terwijl we voordien genoeg controle hadden over de wedstrijd", analyseerde Hayen.

Nusa was tegen Genk de beste man bij Club ...

Meest recent

Twee logische wissels bij Antwerp, Standard met Nielsen

Standard behoudt nog een waterkans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar moet zondag dan wel ...

25
25
STVV druipt af: wereldgoal houdt Genk in PO I-running

KRC Genk zal tot en met slotspeeldag mogen strijden om een plek in de Champions' Play-Offs. Racing ...

74
74
'Harde keuze Taravel: topaanwinst moet plots vrezen'

RSC Anderlecht kan zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van de Champions' Play-Offs. Een ...

133
133
'Club Brugge verschiet: Arsenal klopt aan voor smaakmaker'

Onder meer dankzij de sterke campagne in de Champions League, kunnen verschillende sterkhouders van ...

178
178
Duivel volledig afgeschreven: WK-selectie in acuut gevaar

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

160
160
'Ongeziene crisis Tottenham: hoofd nu al op kapblok'

In de Premier League gaat Tottenham Hotspur zondagavond op bezoek bij Liverpool FC. Bij een nieuwe ...

55
55
Anderlecht haalt verse kracht in huis: Taravel reageert

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

281
281
Antwerp pookt supporters op met hoog bezoek op Bosuil

Antwerp FC is definitief uitgeteld voor de Champions' Play-Offs. Desondanks wil men zondagnamiddag ...

139
139
Sleutelduel KV Mechelen-Anderlecht: "Zij zijn in voordeel"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

376
376
D-Day in JPL: deze drie ploegen vandaag zeker van Play-Off I?

Zondag worden de overige wedstrijden van de voorlaatste speeldag in de reguliere competitie van de ...

235
235
Genk-STVV: Hayen houdt vast aan verrassing, Vrancken wisselt niet

Zondagmiddag staat de Limburgse derby op het programma in de Jupiler Pro League. En de belangen bij ...

32
32
TU: 'Barça lonkt naar Club, spectaculaire transfersom Doku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

218
218
Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Philippe Clement koos verrassend voor een avontuur in de Championship bij het Engelse Norwich City. ...

428
428
De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Kevin De Bruyne kende een moeilijke periode met een hardnekkige blessure in Napels. Maar de ...

181
181
Overmars zweet peentjes: gevolgen Antwerp desastreus

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old kan Play-Off 1 al ...

382
382
Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

Het rommelt ferm bij KSC Lokeren. De club is ambitieus, maar de resultaten in de Challenger Pro ...

95
95
Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

75
75
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

554
554
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

839
839
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

107
107
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

89
89
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

171
171
‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Alles leek erop dat Simon Mignolet stilaan naar de uitgang werd begeleid bij Club Brugge. Maar nu ...

1642
1642
Westerlo-coach Charaï ergert zich dood na Club Brugge

Westerlo kan Play-Off 1 vergeten na de nederlaag tegen Club Brugge. De Kemphanen deden lang mee voor ...

173
173
Opvallend beeld van Gert Verheyen maakt veel los

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

240
240

Meer sportnieuws