Club krijgt zware tik: "Het is moeilijk te aanvaarden"

499 stemmen
Club krijgt zware tik:

Club Brugge is bezig aan een erg tegenvallende start van het seizoen tot dusver. De landskampioen kon in vier officiële wedstrijd geen enkele keer winnen en staat met 1 op 9 in de kelder van het klassement. Men beseft dan ook dat er heel wat moet verbeteren.

Blauw-Zwart werd voor aanvang van het seizoen naar voren geschoven als de absolute titelfavoriet. Niet geheel onlogisch. Club kon immers verder bouwen op de fundamenten waarop de basis werd gelegd voor de ommekeer die leidde tot de landstitel vorig seizoen. Bovendien werd de selectie nog verder versterkt.

Maar in de Supercup werd meteen verloren van Union SG. En ook de start van de competitie is voorlopig niet om over naar huis te schrijven. Tegen KV Mechelen en Standard had Blauw-Zwart er meer kunnen uithalen, maar het is zeker niet zo dat Club zijn tegenstanders toen versmachtte.

LEES OOK: Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Totale ineenstorting

En zondag volgde een nieuwe opdoffer. Zonder echt zijn beste niveau te halen, liep de titelverdediger op bezoek bij Genk nochtans uit tot 0-2. Maar in het laatste halfuur gaven de Bruggelingen nog alles in uit handen: 3-2-nederlaag. Bijgevolg blijft Club achter met een pijnlijke 1 op 9.

Antonio Nusa, die zelf wel een behoorlijke partij speelde, baalde dan ook als een stekker. "We hadden volledige controle tot en met de 0-2. We speelden 60 minuten goed en geven het plots weg. Het is erg moeilijk om dat te aanvaarden en om te zeggen waar het aan ligt", klonk het op de clubwebstek.

Kinderlijk verdedigd

Ook coach Nicky Hayen was logischerwijs niet tevreden. Vooral de manier waarop het eerst tegendoelpunt tot stand kwam, lag hem duidelijk zwaar op de maag. "We worden heel kinderlijk uitgeschakeld in die fase. De bal kwam te makkelijk in de zestien en we gaven daar ongelukkig een penalty weg. We maakten het onszelf daar onnodig moeilijk, terwijl we voordien genoeg controle hadden over de wedstrijd", analyseerde Hayen.

Nusa was tegen Genk de beste man bij Club ...

Meest recent

'Mourinho lang niet voldaan: Real-transfer van 60 mil'

Real Madrid blijft nieuwe coach José Mourinho maar van versterking voorzien. Zo werd zondag ...

14
14
Adedeji-Sternberg naar Club? Vervanger staat klaar bij Genk

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op Noah Adedeji-Sternberg. Of het ook tot een akkoord zal komen ...

233
233
Portugese passie: nieuwe coach laat zich gelden bij Anderlecht

RSC Anderlecht is begonnen aan zijn oefencampagne. Zaterdagnamiddag bleven de Brusselaars steken op ...

370
370
WK wordt kerkhof: twee volgende bondscoaches vliegen

Het wereldkampioenschap blijft een ongezien voetbalfeest, maar voor bondscoaches is het ook een ...

90
90
Wissels bij Rode Duivels: drie titularissen moeten vrezen

In welke formatie gaan de Rode Duivels maandagnacht aan de aftrap verschijnen tegen de Verenigde ...

173
173
Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

102
102
Lukaku in basisploeg? Gullit heeft boodschap voor Garcia

Romelu Lukaku toonde zich tegen Senegal opnieuw van goudwaarde als invaller voor de Rode Duivels. ...

375
375
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

168
168
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

122
122
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

672
672
Garcia maakt sterk statement: sterspelers gewaarschuwd

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

336
336
België - USA: Amerikaanse analisten voorspellen uitslag al

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels voor een plekje in de kwarftinales van het ...

610
610
Basisploeg Duivels op helling: "Hij is te chaotisch"

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

590
590
Mechele plots zwaar onder vuur: "Zo traag als dikke stront"

Brandon Mechele was tijdens de groepsfase één van de grote revelaties bij de Rode ...

780
780
WK-kater doorgespoeld: Real kondigt Oranje-smaakmaker aan

Nederland sneuvelde op pijnlijke wijze in de tweede ronde van het WK 2026. Eén ...

69
69
Marc Degryse ontroert iedereen met hartverscheurend verhaal

Marc Degryse was jarenlang één van de absolute publiekslievelingen op de Belgische ...

203
203
KRC Genk slaat enorme slag: contract tot medio 2030

Ook KRC Genk heeft zijn eerste oefenpot achter de rug en won zaterdag met 1-5 van het lokale ...

156
156
België-Senegal zindert na: "Dit verpest grote wedstrijden"

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

749
749
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Trossard, miljoenen voor Onyedika'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

353
353
Vandenbempt kan ogen niet geloven: “Geen refs uit JPL…”

De clash tussen Frankrijk en Paraguay blijft nazinderen. De topfavoriet won uiteindelijk met het ...

240
240
Supercomputer verbaast met update WK-kansen Rode Duivels

De 1/8e finales zijn van start gegaan op het WK en daarom kwam databureau OPTA met een nieuwe ...

181
181
WK-vloek achtervolgt Rode Duivels: ook tegen VS?

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen gastland Verenigde Staten. België werd ...

176
176
Frankrijk in rep en roer: Mbappé houdt zich niet in

Frankrijk heeft de kwartfinale van het WK bereikt. In de 1/8e finales werd Paraguay verslagen, maar ...

271
271
Opvallende onthulling Doku: oproep aan Belgische fans

Jérémy Doku heeft zich nog niet echt kunnen laten zien dit WK. Er werd veer verwacht ...

169
169
Absurd drama: ex-Rode Duivel vecht voor zijn leven

Wat een gezellige zaterdagmiddag met familie had moeten worden, eindigde in een nachtmerrie die een ...

533
533

Meer sportnieuws