Hattrickheld weg bij Antwerp? Situatie Ondrejka duidelijk

door
Hattrickheld weg bij Antwerp? Situatie Ondrejka duidelijk

Antwerp FC heeft zondagnamiddag nog eens flink indruk weten maken. De Great Old maakte op eigen veld brandhout van een zieltogend STVV: 6-1. Daarbij was een heldenrol weggelegd voor Jacob Ondrejka, die zowaar voor een hattrick zorgde.

Na het vertrek van succescoach Mark van Bommel, startte Antwerp met behoolijk wat twijfels aan het nieuwe seizoen. Zeker omdat de financiële situatie ervoor zorgt dat de uitgaven op de transfermarkt beperkt moeten blijven. Desondanks won RAFC meteen op het veld van Charleroi en vergat het daarna om zich te belonen in de thuismatch tegen Anderlecht.

En zondag volgde dus al de eerste referentiewedstrijd van het seizoen. Toegegeven, het huidige STVV lijkt nog maar weinig op de kwieke Kanaries van in de vorige jaargang. Maar dan nog mag de prestatie van Antwerp niet onderschat worden. Verschillende spelers haalden dan ook een hoog niveau.

Ondrejka schittert

Op het middenveld bijvoorbeeld, maakte Mahamadou Doumbia opnieuw indruk. Hij zou wel eens één van de grote revelaties dit seizoen kunnen worden. Gyrano Kerk en Tjaronn Chery speelden dan weer hun beste match van de campagne tot dusver. Maar vooral de prestatie van Ondrejka mocht gezien.

De Zweed tekende niet alleen voor drie doelpunten, hij deed er ook nog een assistje bovenop. Een straffe prestatie die hem ongetwijfeld deugd zal gedaan hebben. Ook in zijn eerste seizoen bij Antwerp liet Ondrejka al regelmatig flitsen zien, maar pakte hij minstens even vaak uit met periodes van anonieme optredens.

Nieuw hoofdstuk

Hier en daar werd dan ook al gespeculeerd over een mogelijk vertrek. Dat lijkt evenwel niet aan de orde. Volgens Gazet van Antwerpen heerst er binnen de club voldoende geloof dat hij dit seizoen volledig zal doorbreken. En ook Ondrejka zelf heeft momenteel vooral plannen bij zijn huidige club. "Vorig seizoen was er een met veel ups en downs. Nu sta ik op mijn geliefkoosde plaats. Dit voelt als het begin van een nieuw hoofdstuk", reageerde hij zelf.

JOUW MENING TELT:
Wie heeft volgens u het meeste potentieel?

Meest recent

'Standard pakt door: versterking en 2 vertrekkers op komst'

Standard blaast donderdag verzamelen voor de eerste training van het nieuwe seizoen. De Rouches ...

2
2
Speelminuten voor Penders? Dit zegt Chelsea-trainer

Het WK voor clubs is afgelopen weekend helemaal op gang gekomen. Maandagavond maakt ook Chelsea zijn ...

41
41
Bournemouth haalt speler die nog Rode Duivel kan worden

In de Premier League was AFC Bournemouth afgelopen seizoen één van de aangename ...

29
29
'Napoli koppelt De Bruyne en Lukaku aan Belgisch toptalent'

Napoli zorgde deze zomer al voor een flinke stunt door Kevin De Bruyne binnen te halen. Daardoor ...

86
86
'Leko maakt slachtoffers: Gent stuurt meubelstuk weg'

Bij AA Gent nemen ze na een teleurstellend seizoen deze zomer een nieuwe start. Met Ivan Leko kwam ...

275
275
Standard heeft eindelijk coach: bekende naam keert terug

Het nieuwe Standard begint alsmaar meer vorm te krijgen. CEO Giacomo Angelini haalde met Marc ...

256
256
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenenbod De Cuyper, Anderlecht heeft beet'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

333
333
'Overmars baalt: Eredivisie berooft Antwerp opnieuw'

Net als in de vorige mercato's lijkt ook deze zomer verkopen weer het ordewoord te worden bij ...

167
167
"Wat Michael Verschueren daar deed, tart elke verbeelding…"

Heel wat mensen hebben een afkeer van het vernieuwde WK voor clubs, één landgenoot zit ...

402
402
'Club Brugge haalt belangrijke transferslag thuis'

Club Brugge greep dit seizoen naast de landstitel, maar pakte wel de beker en schopte het in de ...

1049
1049
'Union mag oude bekende van verlanglijstje schrappen'

Het bleef tot dusver nog rustig op het vlak van transfers bij Union, maar daar zal ongetwijfeld nog ...

84
84
Courtois schittert weer… maar zíjn zoon steelt de show

Thibaut Courtois zit momenteel in Amerika, waar hij binnenkort start aan het WK voor clubs met Real ...

84
84
Standard sluit belangrijke deal voor vijf seizoenen

Er is deze zomer nog héél veel werk aan de winkel voor Standard. CEO Giacomo Angelini ...

149
149
Mart Smeets breekt privé: "Spoor van vernieling achtergelaten"

Bij ons heb je Karl Vannieuwkerke die doorgaans te zien is bij de meeste grote sportevenement, in ...

87
87
'Toptransfer nadert: De Cuyper geeft groen licht'

Voorlopig liet Club Brugge deze zomer nog geen spelers vertrekken, maar het lijkt slechts een ...

556
556
'Overbodige pion kan Union aan topaanwinst helpen'

Het zal ongetwijfeld weer een drukke transferzomer worden bij Union. De Brusselaars zullen zich ...

34
34
'Lommel SK plukt ervaren middenvelder weg bij Beerschot'

Bij Beerschot gaat er veel volk vertrekken deze zomer, waardoor een aantal ploegen uiteraard ...

173
173
'Wilmots wil ex-speler aanstellen als coach van Standard'

De zoektocht naar een nieuwe trainer loopt niet alleen moeizaam bij Royal Antwerp FC, maar ook bij ...

284
284
'Rapid Wenen plukt smaakmaker weg bij AA Gent'

AA Gent gaat mogelijk een van zijn aanvallende krachten verliezen. VoetbalNieuws weet dat Rapid ...

356
356
WK Clubs: Messi opgelucht na sensationele fase, Atlético in nesten

In de Verenigde Staten wordt momenteel het gloednieuwe WK voor clubteams afgewerkt. In Groep A kon ...

72
72
'Vanden Borre duikt plots op bij Belgische eersteklasser'

Anthony Vanden Borre was de voorbije jaren wat van de radar verdwenen. Maar de 29-voudige Rode ...

299
299
'Club zet zich schrap: nieuwe transferontwikkeling Jashari'

Ardon Jashari werd afgelopen seizoen door zijn collega's verkozen tot beste speler in de Jupiler Pro ...

780
780
'City gaat compleet los: vijfde (!) zomeraanwinst binnen'

Manchester City start woensdag zijn campagne op het WK voor clubteams tegen het Marokkaanse ...

171
171
Doelmannenklucht bij Anderlecht: Coosemans verraden?

Anderlecht leeft in een doelmannenklucht: Colin Coosemans schitterde afgelopen seizoen, maar ...

702
702
'Genk vreest vervelende clausule: exit steunpilaar dreigt'

Bij KRC Genk staat de voorbereiding op het komende seizoen alweer voor de deur. Aanstaande vrijdag ...

560
560

Meer sportnieuws