'Situatie Vermeeren uitzichtloos: Atlético Madrid zoekt oplossing'

158 stemmen
'Situatie Vermeeren uitzichtloos: Atlético Madrid zoekt oplossing'

Arthur Vermeeren stapte in januari (toch wel onder druk) over van Royal Antwerp FC naar Atlético Madrid. We haalden toen al aan dat dit een veel te grote stap was voor het jonge talent. Dat blijkt nu ook.

LEES OOK: Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

Vermeeren speelt met de tweede ploeg

Vermeeren kwam amper aan de bak sinds zijn transfer en dat zal dit seizoen ook zo zijn als hij in Madrid blijft. De concurrentie is veel te groot en met Connor Gallagher kwam er nog een concurrent van 40 miljoen euro bij.

De Rode Duivel, die vreemd genoeg werd opgeroepen voor het EK door Domenico Tedesco, maakte geen deel uit van de selectie van 22 spelers die vandaag de oefenmatch tegen Juventus afwerkte. Vermeeren moest een wedstrijd met de tweede ploeg spelen. De Spaanse pers weet het ondertussen zeker: Vermeeren gaat Atlético Madrid (tijdelijk) verlaten. 

Atlético Madrid wil uitleenbeurt

Zij willen de 19-jarige middenvelder uitlenen aan een Spaanse eersteklasser waar hij wel minuten kan maken in La Liga. Zo kan Vermeeren de volgende stap zetten bij een ploeg van een lager niveau. Nog maar eens het zoveelste bewijs dat een stap van de Belgische naar de Europese top voor bijna elke speler te hoog is.

Atlético Madrid gelooft uiteraard nog erg in het talent van Vermeeren, maar beseft ook dat hij nu nog niet het niveau heeft voor een ploeg van dat kaliber. Valencia werd al eens genoemd, maar voorlopig is het koffiedik kijken waar hij op huurbasis zal belanden.

Zal hij ooit nog doorbreken bij Atlético?

Meest recent

“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

7
7
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

25
25
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

8
8
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

57
57
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

85
85
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

195
195
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

365
365
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

47
47
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

150
150
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

301
301
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

767
767
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

108
108
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

303
303
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

161
161
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

599
599
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

538
538
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

19
19
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

160
160
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

338
338
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

50
50
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

215
215
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

509
509
Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Christian Burgess is een boegbeeld van Union SG, maar de centrale verdediger neemt afscheid van de ...

664
664
La Louvière kondigt in één ruk vijf vertrekkers aan

La Louvière was afgelopen seizoen de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. ...

65
65
Niemand praat over hem: “Hij is stille joker van Rode Duivels”

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

159
159

Meer sportnieuws