'Aanvallende versterking Anderlecht: nieuw target duikt op'

door
'Aanvallende versterking Anderlecht: nieuw target duikt op'

RSC Anderlecht heeft zaterdag tegen OH Leuven voor de eerste keer dit seizoen punten verspeeld (1-1). Extra versterking blijft dan ook welgekomen bij de recordkampioen. Daar wordt momenteel ook werk van gemaakt, zo is inmiddels weer een nieuw target opgedoken.

RSCA rondde eerder deze week de komst van Ludwig Augustinsson af, de derde aanwinst van de zomermercato. Met de komst van de Zweedse back, die op links moet concurreren met Mousa Ndiaye, begint de defensie eindelijk op punt te staan. Voor de rechtsback-positie werd eerder namelijk al Thomas Foket aangetrokken en het contract van Killian Sardella verlengd.

LEES OOK: "Renard en Hasi out: met hem als coach naar Standard"

Transferhonger niet gestild

Centraal in de defensie werd Jan-Carlo Simic gestrikt als opvolger van Zeno Debast en tekende Jan Vertonghen een jaartje bij. Nog een extra centrale verdediger staat evenwel op de verlanglijst. Net zoals een doelman, al is daar geen haast bij door de goede prestaties van Colin Coosemans.

Op die twee vacatures na, zijn de plekjes achterin dus al ingevuld. En dus kan de focus van sportieve baas Jesper Fredbeg ook op het aanvallende compartiment gericht worden. Een creatieve spelmaker staat hoog op de lijst. Daarnaast wordt ook gewerkt aan een snelle flankaanvaller die voor de nodige diepgang kan zorgen.

Ruwe diamant uit Brazilië

Voor die laatste positie mikte Paars-Wit op Issiaka Kamaté, maar de onderhandelingen met Internazionale schieten niet goed op. En dus worden ook alternatieve pistes onderzocht. Daarbij zouden Fredberg en co inmiddels in Brazilië zijn beland. Zo meldt transferwatcher Sacha Tavolieri dat Vitor Rayan op de radar staat.

De 18-jarige Braziliaan is momenteel nog aan de slag in eigen land, meer bepaald bij Vasco da Gama. Hoewel hij zeker nog geen afgewerkt product is, liet Rayan daar al heel wat veelbelovende dingen zien. Voorlopig legde Anderlecht wel nog geen officieel bod neer, maar daar kan snel verandering in komen naarmate de transferdeadline dichter komt.

Waar heeft RSCA momenteel het meeste nood aan?

Meest recent

Beerschot verrast met nieuwe verdediger

Beerschot hoopt snel terug te keren in de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten hebben vandaag nog ...

2
2
Hasi blijft: zo reageren de fans van Anderlecht

Besnik Hasi mag nog aanblijven als coach van RSC Anderlecht. De trainer van de Brusselaars zal ...

8
8
'AA Gent niet te stoppen: volgende deal in de maak'

AA Gent is al zeer actief geweest op de transfermarkt. Er zal echter mogelijk nog het een en ander ...

111
111
'Transferbom bij KRC Genk: Chelsea klopt plots aan'

Chelsea is al een tijdje geen voetbalclub, maar een handelshuis. Spelers kopen en verkopen is de ...

180
180
Anderlecht heeft beslist: dit is het lot van Besnik Hasi

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

482
482
"Renard en Hasi out: met hem als coach naar Standard"

Besnik Hasi is voorlopig nog trainer van RSC Anderlecht, maar de druk is enorm. Ook Olivier Renard ...

508
508
Sterkhouder spreekt duidelijk over toekomst bij KV Mechelen

Het beloven bij KV Mechelen nog bewogen tijden te worden op de transfermarkt. Verschillende ...

93
93
'Topclub legt eerste bod neer voor Carrasco'

De wintermercato is voor verschillende Rode Duivels hét moment om nog van club te wisselen, ...

25
25
'Anderlecht hakt knoop door over ontslag Hasi'

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

939
939
Groot probleem bij Club: "Zo word je geen kampioen"

Club Brugge knoopte afgelopen weekend opnieuw aan met de zege in de competitie, al was het tegen ...

229
229
Play-Off I in gevaar: Hayen oordeelt over Genkse kansen

Met Union, STVV, Club Brugge en Anderlecht lijken vier deelnemers aan de Champions' Play-Off al vast ...

270
270
'Cercle Brugge mag nog onverhoopt cashen'

Cercle Brugge pakte zondag een onverhoopt punt in Genk, maar blijft nog steeds in een penibele ...

118
118
'KV Mechelen heeft opvolger Lauberbach al beet'

KV Mechelen deed zondagavond geen goede zaak in de strijd om de top zes, want het slaagde er niet in ...

156
156
'Genk ziet kassa rinkelen: driestrijd in Premier League'

KRC Genk deed zondag alweer een slechte zaak in de strijd om de Champions' Play-Off. De Limburgers ...

500
500
'Ongenadige Hasi duwt Anderlecht-speler richting uitgang'

Anderlecht blikt alweer terug op een pijnlijk weekend, met een dramatische prestatie en een magere ...

541
541
TRANSFERUURTJE: 'Forse dubbelslag Club, miljoenentransfer Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

308
308
Zulte Waregem trekt opvallende conclusie na Club

Club Brugge en Zulte Waregem maakten er een spektakelstuk van in de Jupiler Pro League. In het Jan ...

489
489
Ruben Van Gucht in shock: Opvolgers staan plots klaar

Hij beweegt zich al jaren op het snijvlak van sport, media en controverse, en lijkt er zelfs energie ...

161
161
Anderlecht-trio beslist: Hasi op weg naar ontslag?

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Even leek Besnik Hasi de succesformule te ...

672
672
Stankovic jubelt en heeft boodschap voor Club-fans

Club Brugge won in de Champions League overtuigend van Kairat Almaty en ook in de competitie wist ...

700
700
Zorgen bij Antwerp: Vandenbempt doet oproep aan Gheysens

Royal Antwerp FC is zwaar afgegleden. Anno 2026 is het hoogstens subtop in België. Voorzitter ...

472
472
Albert snoeihard: "Twee zieke ploegen"

Philippe Albert is analist bij La Capitale en gaf zijn mening over de speeldag. Hij ziet dat heel ...

420
420
Rik Verheye doorbreekt stilte met verrassende aankondiging

Wat begon als een passieproject, dreigt uit te monden in een sportief sprookje. Acteur Rik Verheye ...

189
189
Vandenbempt lovend én zeer scherp voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen FCV Dender na een dramatische partij. Niet de eerste keer dit ...

367
367
'Union SG duwt mislukte transfer richting uitgang'

Union SG gaat de komende dagen toch nog wat transfers verrichten. De Brusselaars zouden volgens La ...

77
77

Meer sportnieuws