'Aanvallende versterking Anderlecht: nieuw target duikt op'

door
'Aanvallende versterking Anderlecht: nieuw target duikt op'

RSC Anderlecht heeft zaterdag tegen OH Leuven voor de eerste keer dit seizoen punten verspeeld (1-1). Extra versterking blijft dan ook welgekomen bij de recordkampioen. Daar wordt momenteel ook werk van gemaakt, zo is inmiddels weer een nieuw target opgedoken.

RSCA rondde eerder deze week de komst van Ludwig Augustinsson af, de derde aanwinst van de zomermercato. Met de komst van de Zweedse back, die op links moet concurreren met Mousa Ndiaye, begint de defensie eindelijk op punt te staan. Voor de rechtsback-positie werd eerder namelijk al Thomas Foket aangetrokken en het contract van Killian Sardella verlengd.

LEES OOK: 'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

Transferhonger niet gestild

Centraal in de defensie werd Jan-Carlo Simic gestrikt als opvolger van Zeno Debast en tekende Jan Vertonghen een jaartje bij. Nog een extra centrale verdediger staat evenwel op de verlanglijst. Net zoals een doelman, al is daar geen haast bij door de goede prestaties van Colin Coosemans.

Op die twee vacatures na, zijn de plekjes achterin dus al ingevuld. En dus kan de focus van sportieve baas Jesper Fredbeg ook op het aanvallende compartiment gericht worden. Een creatieve spelmaker staat hoog op de lijst. Daarnaast wordt ook gewerkt aan een snelle flankaanvaller die voor de nodige diepgang kan zorgen.

Ruwe diamant uit Brazilië

Voor die laatste positie mikte Paars-Wit op Issiaka Kamaté, maar de onderhandelingen met Internazionale schieten niet goed op. En dus worden ook alternatieve pistes onderzocht. Daarbij zouden Fredberg en co inmiddels in Brazilië zijn beland. Zo meldt transferwatcher Sacha Tavolieri dat Vitor Rayan op de radar staat.

De 18-jarige Braziliaan is momenteel nog aan de slag in eigen land, meer bepaald bij Vasco da Gama. Hoewel hij zeker nog geen afgewerkt product is, liet Rayan daar al heel wat veelbelovende dingen zien. Voorlopig legde Anderlecht wel nog geen officieel bod neer, maar daar kan snel verandering in komen naarmate de transferdeadline dichter komt.

Waar heeft RSCA momenteel het meeste nood aan?

Meest recent

Uitslagen UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

0
0
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

15
15
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

73
73
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

180
180
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

68
68
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

110
110
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

393
393
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

107
107
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

74
74
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

179
179
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

371
371
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

168
168
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

59
59
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

248
248
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

28
28
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

238
238
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

211
211
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

71
71
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

169
169
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

501
501
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

80
80
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

150
150
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

103
103
Hoe 'Kompany Ball' heel Europa laat verstommen

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vanavond op tegen Union SG. De trainer is bezig ...

124
124
Renard 'on fire': vijfde winterdeal officieel afgerond

Olivier Renard kent een zeer drukke mercato bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben vandaag ook de ...

386
386

Meer sportnieuws