'Kompany opgelucht: Bayern mercato op met De Ligt-miljoenen'

413
'Kompany opgelucht: Bayern mercato op met De Ligt-miljoenen'

Bayern München boekte zaterdag een fraaie oefenzege en haalde het met 2-3 op het veld van Tottenham Hotspur. De ploeg van coach Vincent Kompany lijkt dus stilaan klaar voor de start van het seizoen. Al wordt momenteel nog volop aan de selectie gesleuteld.

Der Rekordmeister was jarenlang dé dominante ploeg in het Duitse voetbal. Maar daar kwam afgelopen seizoen op abrupte wijze verandering in. Zo kroonde Bayer Levekusen zich tot de ongeslagen kampioen in de Bundesliga. Bayern moest dan weer vrede nemen met een teleurstellende derde plaats.

Het was alweer van 2011 geleden dat de grootmacht nog eens naast de top twee in de eindstand viel. Kompany staat dus voor een lastige opdracht op de club opnieuw te doen aanknopen met prijzengewin. Daarvoor werd de Belgische trainer inmiddels ook al van versterking voorzien. En de transferhonger is nog niet gestild.

LEES OOK: Kompany zakt in mekaar na training: directe oorzaak bekend

Dubbeldeal met United

Maar om extra versterking te kunnen halen, zullen ook spelers verkocht moeten worden. Daar wordt momenteel ook werk van gemaakt. Zo raakte zaterdag bekend dat Noussair Mazraoui en Matthijs de Ligt op punt staan om te vertrekken. De twee oud-Ajacieden staan voor een reünie met hun ex-coach Erik ten Hag bij Manchester United.

Het vertrek van de rechtsback en centrale verdediger blijft niet zonder gevolgen bij Bayern. Zeker voor De Ligt wil men immers een rechtstreekse vervanger halen. Daarvoor is het vizier gericht op Jonathan Tah. De Duitse EK-ganger is een sterkhouder bij Leverkusen, maar is daar zijn laatste contractjaar ingegaan.

Ommekeer in dossier

Ondanks die contractsituatie verliepen de onderhandelingen behoorlijk moeizaam. Eerder deze week leek het er zelfs op dat Bayern de stekker uit het dossier zou trekken. Het vertrek van De Ligt heeft echter voor een ommekeer gezorgd. Volgens transferexpert Fabrizio Romano is de komst van Tah immers nog steeds actueel. De Duitser wil zelf ook graag de stap naar de Allianz Arena zetten. De verwachting is dan ook dat beide Duitse clubs eerstdaags waar om de tafel gaan.

Bayern hoort nu al bij de favorieten voor de CL van volgend seizoen ...

Meest recent

'Compper krijgt duidelijke boodschap van Antwerp-bestuur'

Marvin Compper staat ferm onder druk bij Royal Antwerp FC. The Great Old kampt met vijf nederlagen ...

20
20
Doku bonkt op tafel bij Man City: “Ik weet dat ik iedereen...”

Jérémy Doku kende een teleurstellend WK met blessureleed en matchen waar hij niet even ...

22
22
Bayern komt met belangrijke update over Kompany

Vincent Kompany is groot nieuws in Duitsland én daarbuiten. De oefenmeester zakte ineen en ...

67
67
Oproep aan Rode Duivel: "Kom snel terug naar Anderlecht"

Olivier Deschacht hoopt dat RSC Anderlecht dit jaar een volgende stap kan zetten. Meedoen voor de ...

124
124
STVV gaat voor gigantische stunt: "We willen het afmaken"

Is er nog iemand die om een ontslag van Frédéric De Meyer vraagt? Na een 0 op 9 ...

65
65
AA Gent ving bot voor transfer: "KRC Genk zei 'neen'"

KRC Genk en AA Gent komen uit een moeizaam seizoen. De twee clubs willen weer meedraaien aan de top, ...

114
114
Transferflirt Club Brugge: Adedeji-Sternberg doet boekje open

Stilaan wordt hij weer in de armen gesloten, maar lange tijd had Noah Adedeji-Sternberg het helemaal ...

237
237
Deschacht kietelt Club: "Ga weer commentaar krijgen, maar ..."

Ondanks een moeilijke wedstrijd nam Club Brugge deze week met 3-0 de maat van RC Lens. Blauw-Zwart ...

692
692
'Flick ramt op tafel: toptransfer Barça in januari'

FC Barcelona scherpt momenteel de messen voor de clash van zondagavond tegen Real Madrid. ...

128
128
Drastische ingreep Anderlecht: tweetal in vieze papieren

Na de Europese zege op Jagiellonia Bialystok, is de sfeer rond RSC Anderlecht alweer gekeerd. Al ...

172
172
‘Spoorloos in Brugge: Leko laat Club-miljonair wegrotten’

Hij won in Saudi-Arabië een finale tegen Cristiano Ronaldo en verdiende daar naar verluidt ...

515
515
Kompany zakt in mekaar na training: directe oorzaak bekend

In de Bundesliga staat Bayern München zondagavond voor de topper tegen revelatie SC Freiburg. ...

229
229
Tolu verovert Ajax: megadeal in de maak?

Tolu Arokodare voelt zich helemaal thuis bij Ajax. De aanvaller, die momenteel op huurbasis actief ...

109
109
Op de radar van Van Bommel? "Mix tussen Witsel en Fellaini"

Gaat Mark van Bommel bij de komende interlandperiode een smaakmaker uit de Eredivisie oproepen bij ...

156
156
De Cuyper verrast in Premier League: "Ik droom ervan"

Maxim De Cuyper trok vorig jaar voor 20 miljoen euro van Club Brugge naar Brighton & Hove ...

117
117
Eénvoudig Rode Duivel: "Terug naar Union SG?"

Dante Vanzeir kijkt met een zekere weemoed terug op zijn periode bij Union. De aanvaller beseft dat ...

141
141
Juventus en Man Utd? Conte reageert op geruchten

Juventus en Manchester United zijn twee tenoren van het Europese voetbal, maar beide clubs zijn nog ...

31
31
Simons looft smaakmaker OHL: "Anderen hebben dat niet"

Timmy Simons heeft goed nieuws gekregen bij OH Leuven. Zowel doelman Dani van den Heuvel als ...

42
42
Nilis doet grote plannen na promotie bij Patro uit de doeken

Luc Nilis is voortaan geen assistent-trainer meer bij Patro Eisden, maar maakt deel uit van de ...

54
54
Thorup ziet grote verandering bij KRC Genk: "Hard op gewerkt"

KRC Genk neemt het dit weekend op tegen Standard. De Limburgers wonnen de afgelopen partijen van KV ...

145
145
Xabi Alonso oordeelt over Penders: "Zoals Courtois"

Bij Chelsea zagen ze Emiliano Martinez vorige week uitvallen met een blessure. De Argentijnse ...

155
155
Belgische clubs maken indruk: Serie A en Ligue 1 lopen achter

Club Brugge, RSC Anderlecht, Union SG, STVV en AA Gent hebben tot op heden al goed werk geleverd in ...

110
110
Anderlecht heeft goud in handen: "Ontdekking van het jaar"

Bij RSC Anderlecht werd (veel te vroeg) door bepaalde media al een crisis uitgesproken en sommige ...

159
159
‘Anderlecht stunt: spurtbom offert fortuin op om te tekenen'

Na de bekerblamage op het Kiel zoekt Anderlecht nog altijd naar snelheid op de flanken. Eén ...

562
562
Eden Hazard lyrisch over Rode Duivel: "De beste ooit"

Eden Hazard kende een prachtige carrière bij Lille OSC, Chelsea, Real Madrid en de Rode ...

501
501

Meer sportnieuws