'Transferhonger Anderlecht maakt eerste slachtoffers'

door
'Transferhonger Anderlecht maakt eerste slachtoffers'

RSC Anderlecht gaat een druk einde van de zomermercato tegemoet en mikt naar verluidt nog op minstens drie versterkingen. Ondertussen werden echter al drie inkomende transfers afgerond. En dat heeft nare gevolgen voor bepaalde spelers.

Sportieve baas Jesper Fredberg opende zijn transferoffensief met de komst van verdediger Jan-Carlo Simic. Dat was ook broodnodig. Na het vertrek van Federico Gattoni en Zeno Debast, waren de opties centraal in de defensie immers zeer beperkt geworden. De transfer van Simic maakte dus geen rechtstreekse slachtoffers.

LEES OOK: Anderlecht hakt knoop door: fans mogen 'dromen'

Pech voor Patris

Vervolgens pakte Fredberg uit met Thomas Foket. De meervoudige Rode Duivel werd als een interessante opportuniteit aanzien. Hij kon immers zonder transfersom worden overgenomen van Stade Reims. Zijn kwaliteiten zijn ook gekend en zijn ervaring kan goed van pas komen binnen de kleedkamer.

Foket moet met Killian Sardella gaan concureren voor de rechtsback-positie. Dat is vooral slecht nieuws voor Louis Patris. Een week geleden mocht hij nog invallen, zaterdag tegen OHL zat hij niet eens in de selectie. Een vertrek, al dan niet tijdelijk, dringt zich dan ook op.

Ndiaye naar de bank

De voorlopig laatste inkomende transfer was dan weer die van Ludwig Augustinsson. De Zweedse linksachter werd vorig seizoen al gehuurd van Sevilla FC. Na weken van onderhandelingen slaagde RSCA er uiteindelijk in om hem ook definitief over te nemen. Wederom zonder daarvoor een transfersom te betalen.

Zaterdag begon Augustinsson nog op de bank, maar mocht hij wel invallen. En de Zweed wist meteen aan te knopen met zijn gewenste niveau. Volgens La Dernière Heure zal het dan ook niet lang duren alvorens hij weer een vaste basisplek heeft. Dat is slecht nieuws voor Moussa Ndiaye. De jonge Senegalees lijkt opnieuw veroordeeld tot een invallersrol.

Patris heeft te weinig kansen gekregen tot dusver ...

Meest recent

'Vervanger voor Onyedika: Leko deelt pijnlijke tik uit'

Club Brugge kruist dinsdagavond de degens met Atlético Madrid, daarbij is een ticket voor de ...

25
25
Peeters geniet na sensationele promotie: "Vanavond géén Bob"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

47
47
Zorgenkind ondanks zege Anderlecht: kranten geven 4 op 10

Voor het eerst sinds 13 december heeft RSC Anderlecht nog een competitiewedstrijd kunnen winnen. ...

99
99
Grote zorgen Lukaku, De Bruyne: Conte doet boekje open

Eind volgende maand trekken de Rode Duivels naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage ...

67
67
‘Club Brugge bereidt schoktransfer voor’

Club Brugge roert zich in Duitsland — en dat maakt daar nu al heibel. Blauw-Zwart mikt op een ...

114
114
Genk schrikt op: eerste verdict na akelig beeld Karetsas

KRC Genk heeft zondagnamiddag flinke averij opgelopen in de strijd om een deelname aan de Champions' ...

141
141
'Trainersdossier op zijn kop: wending Anderlecht compleet'

RSC Anderlecht heeft voor het eerst sinds 13 december nog eens een competitiematch kunnen winnen en ...

271
271
Westerlo mag plots dromen: "De Champions' Play-Off?"

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de top zes in de ...

72
72
Zeer verrassende transferwending Thorgan Hazard?

Anderlecht zat de voorbije weken met een stevig spitsenprobleem. Met Adriano Bertaccini, Mihajlo ...

301
301
Moreira maakt einde aan indrukwekkende reeks van ex-club

Zondagavond stond er in de Ligue 1 nog een interessante affiche op het programma. Olympique Lyon zag ...

36
36
Taravel waarschuwt Anderlecht na cruciale zege

Anderlecht heeft zondag eindelijk nog eens gewonnen in de competitie. Op het veld van Zulte Waregem ...

267
267
Cornelis eerlijk: "Onze kansen op PO1 gehypothekeerd"

Een tijdlang leek Charleroi nog op weg naar een geweldig seizoen, maar op twee weken tijd is de ...

42
42
'Real Madrid verbaast en wil bij Club Brugge shoppen'

Club Brugge zal in de zomer ongetwijfeld weer enkele van zijn goudhaantjes moeten afstaan. Dankzij ...

537
537
Frustraties bij Essevee: "Dit resultaat is wreed"

Anderlecht heeft zondag voor de eerste keer in meer dan twee maanden nog eens een ...

184
184
Hazard 'verontschuldigt' zich na hattrick: "Maar vroeger..."

Anderlecht heeft zondag een broodnodige overwinning gepakt. Het wist eindelijk zijn slechte reeks in ...

186
186
Westerlo deelt Charleroi mokerslag uit in strijd om top zes

Charleroi had zondagavond een gouden zaak kunnen doen in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

60
60
Eredivisie is hot: hoe Sterling zeker geen uitzondering is

De Nederlandse Eredivisie is niet spannend, want PSV is er heer en meester. Wat ook opvalt: er ...

75
75
Sterke Hazard bezorgt Anderlecht zege in vreemde match

RSC Anderlecht kon een zeer goede zaak doen door de nederlagen van KRC Genk en AA Gent. Maar dan ...

196
196
KV Mechelen doet enorm goede zaak: "Grote stap"

KV Mechelen won met 0-2 op het veld van La Louvière en deed zo een zeer goede zaak door de ...

179
179
Standard mag weer dromen: "Nog steeds mogelijk"

Standard pakte zijn laatste kans voor de top zes door zeer knap met 0-3 te winnen van KRC Genk. Een ...

87
87
‘Club Brugge beeft: speler duwt afscheid keihard door’

Club Brugge voelt de druk stijgen in een transferdossier dat plots weer op scherp staat. In Spanje ...

238
238
'Ruben Van Gucht in shock: straffe bekentenis blijft hangen'

Hij was nog maar net terug uit de zon, maar op Radio 2 hing meteen een geladen sfeer. In de studio ...

339
339
Arsenal vernedert Tottenham in eigen huis

In de Premier League stond er met Tottenham-Arsenal een héél interessante match op het ...

48
48
Anderlecht scoort aan lopende band: "Zo oneerlijk!"

Zulte Waregem en RSC Anderlecht begonnen om 18u30 aan hun match aan de Gaverbeek. De eerste 45 ...

263
263
Complete offday KRC Genk: Hayen geeft dé oorzaak

KRC Genk is zondagmiddag stevig van zijn roze wolk gedonderd. Na vijf opeenvolgende overwinningen, ...

251
251

Meer sportnieuws