'Transferhonger Anderlecht maakt eerste slachtoffers'

door
'Transferhonger Anderlecht maakt eerste slachtoffers'

RSC Anderlecht gaat een druk einde van de zomermercato tegemoet en mikt naar verluidt nog op minstens drie versterkingen. Ondertussen werden echter al drie inkomende transfers afgerond. En dat heeft nare gevolgen voor bepaalde spelers.

Sportieve baas Jesper Fredberg opende zijn transferoffensief met de komst van verdediger Jan-Carlo Simic. Dat was ook broodnodig. Na het vertrek van Federico Gattoni en Zeno Debast, waren de opties centraal in de defensie immers zeer beperkt geworden. De transfer van Simic maakte dus geen rechtstreekse slachtoffers.

LEES OOK: 10 meest waardevolle spelers JPL: verrassende nummer 1

Pech voor Patris

Vervolgens pakte Fredberg uit met Thomas Foket. De meervoudige Rode Duivel werd als een interessante opportuniteit aanzien. Hij kon immers zonder transfersom worden overgenomen van Stade Reims. Zijn kwaliteiten zijn ook gekend en zijn ervaring kan goed van pas komen binnen de kleedkamer.

Foket moet met Killian Sardella gaan concureren voor de rechtsback-positie. Dat is vooral slecht nieuws voor Louis Patris. Een week geleden mocht hij nog invallen, zaterdag tegen OHL zat hij niet eens in de selectie. Een vertrek, al dan niet tijdelijk, dringt zich dan ook op.

Ndiaye naar de bank

De voorlopig laatste inkomende transfer was dan weer die van Ludwig Augustinsson. De Zweedse linksachter werd vorig seizoen al gehuurd van Sevilla FC. Na weken van onderhandelingen slaagde RSCA er uiteindelijk in om hem ook definitief over te nemen. Wederom zonder daarvoor een transfersom te betalen.

Zaterdag begon Augustinsson nog op de bank, maar mocht hij wel invallen. En de Zweed wist meteen aan te knopen met zijn gewenste niveau. Volgens La Dernière Heure zal het dan ook niet lang duren alvorens hij weer een vaste basisplek heeft. Dat is slecht nieuws voor Moussa Ndiaye. De jonge Senegalees lijkt opnieuw veroordeeld tot een invallersrol.

Patris heeft te weinig kansen gekregen tot dusver ...

Meest recent

10 meest waardevolle spelers JPL: verrassende nummer 1

De wintermercato is voorbij en heel wat clubs zullen hun vizier nu al richten op volgende zomer. Dan ...

22
22
Muzio dient Verhaeghe van antwoord: "Ik was geshockeerd"

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

92
92
Charleroi haalt hard uit na incidenten op Union

Bij Charleroi zullen ze nog wat langer moeten wachten op een eerste bekerfinale sinds 1993. Ze ...

47
47
Veroordeling Eddy Snelders: Gevolgen slaan in als een bom

U kon hier daarstraks al lezen dat het Hof van Beroep een uitspraak deed in de zaak rond voormalig ...

89
89
AA Gent-flop verrijst: "Alles veranderde met De Mil"

AA Gent leed vorig weekend een pijnlijke en verrassende thuisnederlaag tegen OH Leuven, maar staat ...

120
120
Stankovic geeft grote hint over zijn toekomst

Bij Club Brugge kunnen ze de komende maanden maar beter genieten van Aleksandar Stankovic, want het ...

179
179
'Nieuwe klap Anderlecht: volgende kandidaat-T1 haakt af'

Zal Anderlecht nog voor het einde van de week zijn nieuwe hoofdtrainer vinden? Dat is volgens CEO ...

388
388
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

89
89
Fraudeproces RSCA eindigt al snel met sisser

Donderdagvoormiddag ging in Brussel de rechtszaak van start rond vermeende fraude bij de overname ...

144
144
TRANSFERUURTJE: 'Trainersdomper Anderlecht, knaltransfer Real'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

193
193
Vanhaezebrouck reageert duidelijk op Anderlecht: "TD of T1?"

RSC Anderlecht maakt weer een paleisrevolutie mee. Olivier Renard en Besnik Hasi werden ontslagen ...

385
385
Olie op het vuur voor Antwerp-Anderlecht: gouden raad Goots

Royal Antwerp FC verdedigt in de terugwedstrijd van de halve finales van de Croky Cup een 0-1 ...

234
234
Juridische strijd Coucke barst los: “Van Holsbeeck oplichter”

De juridische strijd tussen Marc Coucke en ex-Anderlecht-manager Herman Van Holsbeeck is ...

205
205
'Mokerslag Anderlecht: Tomasson haakt toch nog af'

Anderlecht probeert donderdagavond om een ticket voor de bekerfinale te pakken met T4 ...

496
496
Oude bekende solliciteert bij Anderlecht: "Morgen sta ik er"

Het zijn drukke dagen voor Anderlecht. Dat is immers op zoek naar een nieuwe technisch directeur ...

379
379
Volledig onbekende Belg maakt plots furore in Portugal

Alsmaar vaker trekken Belgische talenten op zeer jonge leeftijd naar het buitenland, en niet alleen ...

99
99
'Nog één struikelblok voor Anderlecht en Tomasson'

Bij Anderlecht blijft de zoektocht naar een nieuwe trainer aan de gang. CEO Kenneth Bornauw gaf ...

192
192
'Standard weigert miljoenenbod voor toptalent'

Standard was tijdens de voorbije wintermercato weer druk in de weer en haalde vier nieuwe spelers ...

265
265
Rechtbank vernietigend: Mokerslag voor afwezige Snelders

Vandaag heeft het hof van beroep uitspraak gedaan over de straf van Eddy Snelders. De beslissing ...

147
147
Charleroi bestolen? "Als Titraoui daar geel krijgt, dan..."

Charleroi droomde van een eerste bekerfinale sinds 1993, maar is er uiteindelijk niet in geslaagd om ...

119
119
'Anderlecht heeft beet: Tomasson nieuwe coach'

RSC Anderlecht staat op het punt om een nieuwe trainer aan te trekken. De Brusselaars zouden volgens ...

495
495
Radzinski fileert Anderlecht genadeloos

Thomasz Radzinski maakte 25 jaar geleden nog gouden tijden mee met RSC Anderlecht. Titels, de ...

203
203
Gheysens ziet gigantische ommekeer bij Antwerp

Royal Antwerp FC maakte de afgelopen jaren stevig verlies. De club heeft zijn jaarrekening ...

343
343
‘Anderlecht beeft: Tomasson duwt meteen richting drama’

Anderlecht zoekt koortsachtig naar een opvolger voor Besnik Hasi, en plots duikt een opvallende naam ...

372
372
Alles of niets: zo starten Antwerp en Anderlecht

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC maken vanavond onderling uit wie van de twee Union SG zal ...

240
240

Meer sportnieuws