'Transferhonger Anderlecht maakt eerste slachtoffers'

door
'Transferhonger Anderlecht maakt eerste slachtoffers'

RSC Anderlecht gaat een druk einde van de zomermercato tegemoet en mikt naar verluidt nog op minstens drie versterkingen. Ondertussen werden echter al drie inkomende transfers afgerond. En dat heeft nare gevolgen voor bepaalde spelers.

Sportieve baas Jesper Fredberg opende zijn transferoffensief met de komst van verdediger Jan-Carlo Simic. Dat was ook broodnodig. Na het vertrek van Federico Gattoni en Zeno Debast, waren de opties centraal in de defensie immers zeer beperkt geworden. De transfer van Simic maakte dus geen rechtstreekse slachtoffers.

LEES OOK: 'Dilemma Anderlecht: nieuwe kans of vertrek voor prikje?'

Pech voor Patris

Vervolgens pakte Fredberg uit met Thomas Foket. De meervoudige Rode Duivel werd als een interessante opportuniteit aanzien. Hij kon immers zonder transfersom worden overgenomen van Stade Reims. Zijn kwaliteiten zijn ook gekend en zijn ervaring kan goed van pas komen binnen de kleedkamer.

Foket moet met Killian Sardella gaan concureren voor de rechtsback-positie. Dat is vooral slecht nieuws voor Louis Patris. Een week geleden mocht hij nog invallen, zaterdag tegen OHL zat hij niet eens in de selectie. Een vertrek, al dan niet tijdelijk, dringt zich dan ook op.

Ndiaye naar de bank

De voorlopig laatste inkomende transfer was dan weer die van Ludwig Augustinsson. De Zweedse linksachter werd vorig seizoen al gehuurd van Sevilla FC. Na weken van onderhandelingen slaagde RSCA er uiteindelijk in om hem ook definitief over te nemen. Wederom zonder daarvoor een transfersom te betalen.

Zaterdag begon Augustinsson nog op de bank, maar mocht hij wel invallen. En de Zweed wist meteen aan te knopen met zijn gewenste niveau. Volgens La Dernière Heure zal het dan ook niet lang duren alvorens hij weer een vaste basisplek heeft. Dat is slecht nieuws voor Moussa Ndiaye. De jonge Senegalees lijkt opnieuw veroordeeld tot een invallersrol.

Patris heeft te weinig kansen gekregen tot dusver ...

Meest recent

'Kopzorgen Garcia: grote JPL-surprise in beeld bij Duivels'

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

42
42
Droomreeks United voorbij, finalisten Copa del Rey bekend

In de Premier League heeft Manchester United zijn ongeslagen reeks onder interim-trainer Michael ...

6
6
Arsenal zet nieuwe titelstap: City maakt dure uitschuiver

In de Engelse titelstrijd heeft Arsenal FC woensdagavond een uitstekende zaak gedaan. De leider had ...

28
28
Tedesco in ziekenhuis opgenomen: pakkende details bekend

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

45
45
Rits kwijnt weg bij Anderlecht: einde lijdensweg in zicht

Hoewel hij in de voorbije seizoenen behoorlijk wat minuten maakte, werd Mats Rits afgelopen zomer ...

330
330
DAZN-soap níét voorbij: grote ongerustheid bij Belgische clubs

De Belgische profclubs verzamelden woensdag op de burelen van de Pro League. Tijdens de meeting ...

279
279
Antwerp aangemaand tot transferactie: "In deze vorm ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

248
248
'Pérez drukt stempel: grote naam kandidaat-trainer Real'

Real Madrid heeft enkele mindere resultaten achter de rug in La Liga en zag FC Barcelona weer vier ...

72
72
Club Brugge boort ware goudmijn aan: dríé nieuwe jackpots

Club Brugge kan al enkele seizoenen lang uitstekende financiële cijfers voorleggen. Grotendeels ...

573
573
Nieuwe titelwending: "Bij Union beseffen ze het"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

558
558
Waagt Anderlecht stuntdeal met transfergenie uit JPL?

Anderlecht moet knopen doorhakken. Paars-wit zoekt een nieuwe technisch directeur en wil eindelijk ...

296
296
'Enorme flop: Celtic stuurt JPL-aanwinst alweer door'

De Schotse topclubs richtten in de voorbije mercato's graag hun pijlen op de Belgische markt. ...

103
103
'Antwerp krijgt nieuwe tegenvaller voor cruciale trip'

Antwerp heeft vorig weekend een belangrijke zege geboekt door STVV toch wel verrassend met 1-0 te ...

150
150
'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

Napoli maakt een moeilijk seizoen door. De Italiaanse titelverdediger sneuvelde al in de league ...

53
53
'Weer uittocht: eerste vertrekker bij Union bekend'

Bij Union moeten ze elke zomer opnieuw hun beste spelers laten vertrekken. Dat was vorige zomer niet ...

80
80
Van Den Kerkhof kent sanctie na aanslag op Tzolis

De wedstrijd van vorig weekend tussen Charleroi en Club Brugge deed heel wat stof opwaaien. Bij de ...

419
419
'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

We zijn slechts drie maanden voor de start van het WK en dus is het voor vrijwel elke bondscoach van ...

55
55
Wesley Sonck beroert iedereen met openhartige getuigenis

Wesley Sonck beroert ook na zijn actieve carrière nog steeds vriend en vijand. De glimlach, ...

58
58
Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

In Engeland dreigt een schrijnend scenario voor Leicester City. Tien jaar nadat de Foxes de wereld ...

145
145
'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Standard maakt nog altijd kans op de Champions' Play-Off en dat zou voor de Rouches een opsteker ...

139
139
Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

199
199
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

46
46
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

174
174
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

376
376
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

121
121

Meer sportnieuws