'Transferhonger Anderlecht maakt eerste slachtoffers'

door
'Transferhonger Anderlecht maakt eerste slachtoffers'

RSC Anderlecht gaat een druk einde van de zomermercato tegemoet en mikt naar verluidt nog op minstens drie versterkingen. Ondertussen werden echter al drie inkomende transfers afgerond. En dat heeft nare gevolgen voor bepaalde spelers.

Sportieve baas Jesper Fredberg opende zijn transferoffensief met de komst van verdediger Jan-Carlo Simic. Dat was ook broodnodig. Na het vertrek van Federico Gattoni en Zeno Debast, waren de opties centraal in de defensie immers zeer beperkt geworden. De transfer van Simic maakte dus geen rechtstreekse slachtoffers.

LEES OOK: El Ouahdi legt zich neer bij enorme teleurstelling

Pech voor Patris

Vervolgens pakte Fredberg uit met Thomas Foket. De meervoudige Rode Duivel werd als een interessante opportuniteit aanzien. Hij kon immers zonder transfersom worden overgenomen van Stade Reims. Zijn kwaliteiten zijn ook gekend en zijn ervaring kan goed van pas komen binnen de kleedkamer.

Foket moet met Killian Sardella gaan concureren voor de rechtsback-positie. Dat is vooral slecht nieuws voor Louis Patris. Een week geleden mocht hij nog invallen, zaterdag tegen OHL zat hij niet eens in de selectie. Een vertrek, al dan niet tijdelijk, dringt zich dan ook op.

Ndiaye naar de bank

De voorlopig laatste inkomende transfer was dan weer die van Ludwig Augustinsson. De Zweedse linksachter werd vorig seizoen al gehuurd van Sevilla FC. Na weken van onderhandelingen slaagde RSCA er uiteindelijk in om hem ook definitief over te nemen. Wederom zonder daarvoor een transfersom te betalen.

Zaterdag begon Augustinsson nog op de bank, maar mocht hij wel invallen. En de Zweed wist meteen aan te knopen met zijn gewenste niveau. Volgens La Dernière Heure zal het dan ook niet lang duren alvorens hij weer een vaste basisplek heeft. Dat is slecht nieuws voor Moussa Ndiaye. De jonge Senegalees lijkt opnieuw veroordeeld tot een invallersrol.

Patris heeft te weinig kansen gekregen tot dusver ...

Meest recent

Gezichtsverlies Club Brugge: Verhaeghe stormt vroegtijdig weg

Club Brugge is met een enorme tegenvaller aan de tweede seizoenshelft begonnen. De regerende ...

23
23
'Anderlecht bibbert: Spaanse clubs springen op Angulo'

Anderlecht hoopt zich tijdens deze wintermercato nog stevig te kunnen versterken. Daarvoor wil het ...

154
154
Frustratie na uitschakeling Club: "Het is een schande"

Club Brugge zal zichzelf niet opvolgen als bekerwinnaar. Blauw-Zwart beleefde dinsdag immers een ...

306
306
Antwerp zwoegt zich in slot verlengingen naar halve finale

Antwerp heeft zich niet laten verrassen in de Croky Cup. De Great Old moest wel zwoegen om de halve ...

130
130
Doku en aanwinst zetten City met anderhalf been op Wembley

Manchester City is nog altijd in de running voor zijn eerste prijs van het seizoen. Het zette ...

32
32
Meesterlijke Guiagon bezorgt Club pijnlijke bekerexit

Club Brugge zal dit seizoen niet opnieuw de Croky Cup winnen. De kwartfinale werden dinsdagavond het ...

200
200
'OHL mengt zich in strijd om sensatie uit 1B'

De wintermercato moet in België nog echt losbarsten, maar er lijken alvast enkele spraakmakende ...

116
116
'Beerschot wil transferslag slaan bij Club Brugge'

Beerschot hoopt zich nog te kunnen mengen in de strijd om promotie naar de Jupiler Pro League, maar ...

94
94
'Anderlecht grijpt naast terugkeer oude JPL-bekende'

Anderlecht blijft wachten op zijn eerste echte aanwinst van deze wintermercato. Nochtans zijn er ...

175
175
Man Utd heeft nieuwe coach: icoon keert terug

Manchester United beleeft pijnlijke weken, want het slaagde er niet in om zijn vier laatste ...

68
68
'Plotse dubbeltransfer bij STVV'

Bij STVV is er stilaan de nodige interesse in de spelers. Zo lokken jongens als Rein Van Helden en ...

296
296
'Standard steekt JPL-club de loef af: deal nabij'

KVC Westerlo moet deze mercato winst maken om de rode cijfers te beperken. Tuur Rommens wordt voor ...

271
271
‘Zulte Waregem gaat voor absolute smaakmaker’

Zulte Waregem wil zich deze mercato nog gaan versterken. Essevee zou onder meer nog aanvallende ...

281
281
'Anderlecht op z’n kop: verrassende exit sterspeler?'

Anderlecht sprak maandenlang over vertrouwen en toekomst, maar die woorden klinken vandaag plots ...

646
646
Droomtransfer Faes rond, deals bij PSV en FCV Dender

Er vielen vandaag een aantal officieel afgeronde transfers te noteren. Wout Faes heeft een deal ...

99
99
Bosuil in tranen: Antwerp komt met emotioneel eerbetoon

De Bosuil maakt zich dinsdagavond niet alleen op voor een kwartfinale in de Croky Cup tegen La ...

346
346
'AA Gent vindt oplossing voor Mitrovic'

AA Gent is bezig met een grote schoonmaak in de A-kern. De Buffalo’s gaan nog een speler van ...

494
494
Verhuurde JPL-spelers: Hatenboer laat Nederland verstommen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

105
105
'Anderlecht dumpt miscast: masterplan Renard onthuld'

RSC Anderlecht hoopt in januari een oplossing te vinden voor tal van overbodige pionnen. ...

372
372
Grote comeback bij Antwerp: Oosting hakt knopen door

De winterstop kwam enigszins ongelegen voor Antwerp, dat net de goede flow te pakken had. Joseph ...

259
259
'De Mil incasseert mokerslag: plottwist bij AA Gent'

Met een cruciaal tweeluik tegen Anderlecht is het straks meteen van moeten voor AA Gent wil het nog ...

604
604
'Alarm in Anderlecht: steunpilaar op ramkoers met Renard'

Behalve de vele overbodige pionnen voor wie een oplossing moet worden gezocht eisen in januari ook ...

327
327
Na dubbel bedrog: Valentine onthullend over Ruben Van Gucht

Alle ogen waren op hen gericht tijdens het gala van de Gouden Schoen. Aan de zijde van VRT-gezicht ...

462
462
Renard heeft beet: Anderlecht stelt nieuwkomer voor

RSC Anderlecht heeft heel wat werk aan de winkel op de wintermercato. Op inkomend gebied staan een ...

421
421
'Here we go: Club Brugge richt pijlen op opvolger Vanaken'

Met de verkoop van Kaye Furo aan Brentford liet opnieuw een product van eigen kweek de kassa ...

331
331

Meer sportnieuws