'Transferhonger Anderlecht maakt eerste slachtoffers'

932 stemmen
'Transferhonger Anderlecht maakt eerste slachtoffers'

RSC Anderlecht gaat een druk einde van de zomermercato tegemoet en mikt naar verluidt nog op minstens drie versterkingen. Ondertussen werden echter al drie inkomende transfers afgerond. En dat heeft nare gevolgen voor bepaalde spelers.

Sportieve baas Jesper Fredberg opende zijn transferoffensief met de komst van verdediger Jan-Carlo Simic. Dat was ook broodnodig. Na het vertrek van Federico Gattoni en Zeno Debast, waren de opties centraal in de defensie immers zeer beperkt geworden. De transfer van Simic maakte dus geen rechtstreekse slachtoffers.

LEES OOK: 'Anderlecht vult kassa: 10 miljoen euro op komst'

Pech voor Patris

Vervolgens pakte Fredberg uit met Thomas Foket. De meervoudige Rode Duivel werd als een interessante opportuniteit aanzien. Hij kon immers zonder transfersom worden overgenomen van Stade Reims. Zijn kwaliteiten zijn ook gekend en zijn ervaring kan goed van pas komen binnen de kleedkamer.

Foket moet met Killian Sardella gaan concureren voor de rechtsback-positie. Dat is vooral slecht nieuws voor Louis Patris. Een week geleden mocht hij nog invallen, zaterdag tegen OHL zat hij niet eens in de selectie. Een vertrek, al dan niet tijdelijk, dringt zich dan ook op.

Ndiaye naar de bank

De voorlopig laatste inkomende transfer was dan weer die van Ludwig Augustinsson. De Zweedse linksachter werd vorig seizoen al gehuurd van Sevilla FC. Na weken van onderhandelingen slaagde RSCA er uiteindelijk in om hem ook definitief over te nemen. Wederom zonder daarvoor een transfersom te betalen.

Zaterdag begon Augustinsson nog op de bank, maar mocht hij wel invallen. En de Zweed wist meteen aan te knopen met zijn gewenste niveau. Volgens La Dernière Heure zal het dan ook niet lang duren alvorens hij weer een vaste basisplek heeft. Dat is slecht nieuws voor Moussa Ndiaye. De jonge Senegalees lijkt opnieuw veroordeeld tot een invallersrol.

Patris heeft te weinig kansen gekregen tot dusver ...

Meest recent

De Cat klopt op tafel bij Anderlecht: “Te lang geleden”

RSC Anderlecht maakt dit seizoen weer kans op een prijs. De supporters snakken al acht jaar naar een ...

22
22
‘Grote verrassing: strijd om Union-revelatie barst los’

Union SG flikt het elk jaar opnieuw. De club brengt op basis van data onbekende spelers voor een ...

8
8
‘Monstertransfer Fernandez-Pardo: twee grootmachten’

Het gaat plots zeer snel voor Matias Fernandez-Pardo. De voormalige winger van KAA Gent maakt als ...

42
42
Guardiola gooit olie op het vuur: VAR krijgt volle laag

Sinds de intrede van de VAR is er al veel kritiek gekomen. Ook in Engeland is de discussie rond de ...

22
22
‘Pocognoli plots zwaar onder vuur: Monaco dreigt’

Sebastien Pocognoli maakte de overstap van Union SG naar AS Monaco en kwam er meteen zwaar onder ...

35
35
Nieuw stadion Union SG? Bormans meldt groot nieuws

Union SG wil een nieuw stadion op poten zetten. De Brusselse club speelt in Europa al in andere ...

109
109
‘Debast gaat Lukaku achterna na blessure: WK-vrees’

Zeno Debast incasseerde een mokerslag van jewelste. De verdediger annex middenvelder viel ...

62
62
Oosting compleet afgemaakt bij Antwerp: “Doe toch normaal!”

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging The Great Old ...

125
125
Union komt met statement over Burgess: ferme uithaal

Union SG staat voor belangrijke weken. De bekerfinale tegen RSC Anderlecht staat op het programma en ...

326
326
Joos waagt zich aan straffe Gouden Schoen-voorspelling

Het einde van het seizoen nadert en dus worden straks ook verschillende individuele prijzen ...

274
274
Albert dropt WK-selectie: opvallende afwezigen, 3 surprises

Aanstaande vrijdag is het zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het ...

209
209
'PSG straks onklopbaar? Transferbom van 150 miljoen'

Paris Saint-Germain is goed op weg om zichzelf op te volgen als Frans kampioen en eindlaureaat in de ...

103
103
Voetbalfan in de wolken: opnieuw grote doorbraak in DAZN-soap

De Belgische voetballiefhebber kreeg de voorbije weken goed nieuws. Zo raakte bekend dat ...

301
301
Imke Courtois jaagt volgers schrik aan met opvallende beelden

Er zijn ernstige zorgen ontstaan rond Imke Courtois. De voormalige Red Flame deed heel wat mensen ...

75
75
'Club Brugge choqueert Anderlecht met pijnlijke transfer'

Club Brugge kijkt naar Nederland voor een transfer en dat zorgt voor gefronste wenkbrauwen in ...

297
297
"Om voor titel te strijden ..." - Genk krijgt enorme transfertaak

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

573
573
Coosemans doorbreekt stilte: dé reden voor bizar theaterstuk

Colin Coosemans heeft de voorbije dagen heel wat kritiek over zich heen gekregen. De aanvoerder van ...

527
527
'Eerste zomeraanwinst: Club pusht voor opvolger Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermaanden heel wat vers bloed moeten aanwerven en de eerste aanwinst ...

615
615
Puur ongeloof bij Ronaldo: titelfeest implodeert in 98ste

Cristiano Ronaldo stond dinsdagavond op punt om zijn eerste landstitel te pakken met het Saudische ...

84
84
'Mbangula neemt beslissing over transfer én Rode Duivels'

In november 2024 was hij nog even Rode Duivel, maar vrijdag zal er in de lijst van Rudi Garcia zeker ...

131
131
Vanhaezebrouck ziet geweldig nieuws voor Duivels: "Hij heeft lef"

Het is aftellen naar vrijdag, want dan maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

191
191
'Verbazingwekkende terugkeer Sergio Ramos in LaLiga'

Sinds vorige winter zit Sergio Ramos zonder club, nadat hij vertrok bij het Mexicaanse Monterrey. De ...

61
61
'Union bidt voor sterkhouder in bekerfinale'

Donderdagnamiddag zullen alle ogen gericht zijn op het Koning Boudewijnstadion, want daar strijden ...

132
132
'Weer nieuwe twist: Lukaku nu al op weg naar België'

De voorbije maanden is er al héél wat inkt gevloeid over Romelu Lukaku. De soap ...

209
209
Van Himst geeft details prijs over gesprek met Sibierski

Bij Anderlecht pakten ze vorige week uit met hun nieuwe sportief directeur. De langverwachte ...

155
155

Meer sportnieuws