Helemaal terug: Courtois verbluft ploegmaats op training Real

175
Helemaal terug: Courtois verbluft ploegmaats op training Real

De Jupiler Pro League is inmiddels al aan de derde speeldag toebeland, voor de meeste Europese topclubs moet het seizoen nog losbarsten. Real Madrid bijvoorbeeld, bereidt zich momenteel voor op de Europese Supercup. En Thibaut Courtois lijkt alvast klaar voor die partij.

De Koninklijke heeft een puik seizoen achter de rug. Zo kroonden de Madrilenen zich met overmacht tot Spaans kampioen, daarnaast werd een zoveelste keer de Champions League gewonnen. Bijgevolg mag Real aanstaande woensdag met Europa League-winnaar Atalanta strijden om de Europese Supercup.

LEES OOK: Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Batterijen volledig opgeladen

Om te winnen van Charles De Ketelaere en co, kan coach Carlo Ancelotti alvast rekenen op Courtois. Het sluitstuk zag het voorbije seizoen grotendeels in rook opgaan door een zware blessure. In de laatste wedstrijden, onder meer de CL-finale, maakte hij echter zijn rentree en haalde hij meteen een hoog niveau. 

Vervolgens beleefde Courtois een redelijk rustige zomer. Om de gekende redenen maakte hij immers geen deel uit van de Belgische EK-selectie. Integenstelling tot het merendeel van zijn ploegmaats werkte de doelman dus geen groot internationaal toernooi af en kon hij de batterijen meer dan voldoende opladen.

Helemaal klaar voor de start

Courtois kon dus goed uitgerust aan de voorbereiding beginnen. Die verliep voor hem met hoogtes en laagtes. Zo liet de Limburger bij momenten weer zijn onmiskenbare kwaliteiten zien met enkele uitstekende reddingen. Hij liet zich echter ook op enkele foutjes betrappen, onder meer in de oefenclash tegen FC Barcelona.

Maar het is pas vanaf komende woensdag dat Courtois er echt moet staan. En hij lijkt alvast klaar voor het duel met Atalanta. Dat blijkt uit trainingsbeelden die de doelman zelf deelde op sociale media. Daarop is te zien hoe hij zijn ploegmaats laat afzien met verschillende puike saves.

Een Courtois in vorm hoort nog steeds bij de drie beste keepers ter wereld ...

Meest recent

Hierom zakken topscouts massaal af naar PSV-Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

29
29
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

31
31
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

382
382
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

127
127
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

124
124
Anderlecht begaat Bruno-blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

148
148
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

50
50
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

140
140
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

157
157
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

74
74
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

58
58
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

24
24
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

97
97
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

254
254
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

182
182
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

408
408
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

336
336
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

135
135
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

150
150
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

247
247
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

221
221
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

289
289
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

333
333
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

244
244
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

235
235

Meer sportnieuws