Helemaal terug: Courtois verbluft ploegmaats op training Real

175
Helemaal terug: Courtois verbluft ploegmaats op training Real

De Jupiler Pro League is inmiddels al aan de derde speeldag toebeland, voor de meeste Europese topclubs moet het seizoen nog losbarsten. Real Madrid bijvoorbeeld, bereidt zich momenteel voor op de Europese Supercup. En Thibaut Courtois lijkt alvast klaar voor die partij.

De Koninklijke heeft een puik seizoen achter de rug. Zo kroonden de Madrilenen zich met overmacht tot Spaans kampioen, daarnaast werd een zoveelste keer de Champions League gewonnen. Bijgevolg mag Real aanstaande woensdag met Europa League-winnaar Atalanta strijden om de Europese Supercup.

LEES OOK: Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

Batterijen volledig opgeladen

Om te winnen van Charles De Ketelaere en co, kan coach Carlo Ancelotti alvast rekenen op Courtois. Het sluitstuk zag het voorbije seizoen grotendeels in rook opgaan door een zware blessure. In de laatste wedstrijden, onder meer de CL-finale, maakte hij echter zijn rentree en haalde hij meteen een hoog niveau. 

Vervolgens beleefde Courtois een redelijk rustige zomer. Om de gekende redenen maakte hij immers geen deel uit van de Belgische EK-selectie. Integenstelling tot het merendeel van zijn ploegmaats werkte de doelman dus geen groot internationaal toernooi af en kon hij de batterijen meer dan voldoende opladen.

Helemaal klaar voor de start

Courtois kon dus goed uitgerust aan de voorbereiding beginnen. Die verliep voor hem met hoogtes en laagtes. Zo liet de Limburger bij momenten weer zijn onmiskenbare kwaliteiten zien met enkele uitstekende reddingen. Hij liet zich echter ook op enkele foutjes betrappen, onder meer in de oefenclash tegen FC Barcelona.

Maar het is pas vanaf komende woensdag dat Courtois er echt moet staan. En hij lijkt alvast klaar voor het duel met Atalanta. Dat blijkt uit trainingsbeelden die de doelman zelf deelde op sociale media. Daarop is te zien hoe hij zijn ploegmaats laat afzien met verschillende puike saves.

Een Courtois in vorm hoort nog steeds bij de drie beste keepers ter wereld ...

Meest recent

Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

0
0
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

9
9
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

13
13
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

31
31
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

63
63
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

69
69
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

41
41
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

44
44
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

209
209
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

401
401
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

54
54
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

21
21
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

110
110
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

71
71
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

133
133
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

161
161
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

296
296
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

554
554
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

227
227
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

186
186
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

532
532
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

93
93
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

462
462
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

54
54
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

74
74

Meer sportnieuws