Toptransfer deze zomer? Bakayoko schept duidelijkheid

door
Toptransfer deze zomer? Bakayoko schept duidelijkheid

Johan Bakayoko wordt al geruime tijd met een toptransfer in verband gebracht, maar voorlopig blijft het windstil rond de Rode Duivel deze zomermercato. Inmiddels schitterde Bakayoko alweer bij PSV.

PSV won op de openingsspeeldag van de Eredivisie met 5-1 van RKC Waalwijk. Bakayoko was meteen goed voor een doelpunt en sprak met het Nederlandse ESPN over een mogelijke droomtransfer.

LEES OOK: PSV lacht tanden bloot: ook Feyenoord blameert zich thuis

Veel geruchten

Bayern München en PSG zijn maar enkele van de Europese grootmachten die worden genoemd om Bakayoko in te lijven. De aanvaller blijft er zelf rustig onder. "Ik ben er heel rustig onder. Er wordt heel veel over mij gesproken, dus ik ben het wel gewend. Door mij wordt met niemand gesproken, om eerlijk te zijn. Ik laat het gewoon gebeuren. Als er iets is, zal ik het zelf communiceren. Maar dat is niet het geval."

Bakayoko schept ook duidelijkheid over zijn toekomst en een mogelijke transfer. De vleugelflitser zal PSV enkel verlaten voor de absolute top. "Voor welk type club ik zou vertrekken? Ik zal het heel kort samenvatten: kampioen kunnen worden, Champions League spelen en mezelf in een ploeg spelen.”

Geen subtop

Vorig jaar was onder meer Brentford geïnteresseerd, maar voor bijvoorbeeld een Engelse subtopclub zal Bakayoko niet wakker liggen. "Daar doe ik het niet voor”, klinkt het klaar en duidelijk. De Rode Duivel was afgelopen EK nog aanwezig met de Belgische nationale ploeg. Onder Domenico Tedesco moet de winger echter voorlopig tweede viool spelen.

Een goede keuze van Bakayoko?

Meest recent

Antwerp zet Stef Wils op straat

Royal Antwerp FC heeft zopas Stef Wils ontslagen. Dat volgt na de zwakke prestatie tegen FCV Dender, ...

35
35
KV Mechelen stunt: Vanderbiest ziet grote kwaliteit

KV Mechelen zorgde voor een geweldige stunt door te winnen op het veld van KRC Genk. Voor de eerste ...

42
42
Scorende Trossard geeft met Arsenal Tottenham pak slaag

In de Premier League stond om 17u30 de topper tussen Arsenal en Tottenham op het programma. Wat ...

19
19
Anderlecht bevestigt niet: "Wat staan we te doen?"

RSC Anderlecht is om 18u30 begonnen aan zijn partij tegen La Louvière. De eerste 45 minuten ...

73
73
C4 onvermijdelijk? Wils spreekt zich uit over ontslag

Antwerp FC heeft zondagnamiddag gezichtsverlies geleden op eigen veld. De Great Old ging immers met ...

116
116
Alwéér goud waard: Trossard beukt Londense derby open

In de Premier League waren de ogen zondagavond op het noorden van Londen gericht. Daar stond ...

36
36
CPL razend spannend: Beerschot weer volop in titelstrijd

In de Challenger Pro League heeft ook Beerschot VA optimaal geprofiteerd van het puntenverlies bij ...

96
96
Totale afgang Antwerp: Dender pakte eerste zege op Bosuil

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een zoveelste dieptepunt bereikt. De Great Old verloor op eigen veld ...

221
221
La Louvière-Anderlecht: Hasi voert bijzondere wissel door

Na twee verdiende thuiszeges wil RSC Anderlecht zondagavond ook bevestigen op verplaatsing. Maar dat ...

198
198
Bedroevende 8 op 21 in eigen huis: Fink maakt balans op

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

159
159
PSV lacht tanden bloot: ook Feyenoord blameert zich thuis

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV dit weekend gouden zaken gedaan. Terwijl het zelf won ...

41
41
Arbitrage velt helder verdict na VAR-relletje Westerlo-Gent

KVC Westerlo speelde zaterdag een meer dan degelijke wedstrijd, maar bleef uiteindelijk op 0-0 ...

227
227
Sporting-coach dropt groot nieuws voor clash met Club

Volgende week wordt de League Phase van de Champions League hervat. Club Brugge staat voor een ...

283
283
Antwerp slikt dubbele opdoffer vlak voor kelderkraker

Antwerp FC wil zondagnamiddag koste wat kost de volle buit pakken in de thuiswedstrijd tegen FCV ...

53
53
Genk blijft sputteren: KVM boekt fraaie stunt in Cegeka Arena

KRC Genk is er niet in geslaagd om op de slotspeeldag van de heenronde in de reguliere een plekje in ...

188
188
Dé surprise in WK-selectie? 'Vermeeren steekt Duivel voorbij'

Nu het WK-ticket definitief op zak is, kan bondscoach Rudi Garcia zich stilaan buigen over het ...

188
188
'Winters vertrek Tzolis: Club stelt keiharde voorwaarde'

In de Champions League kruist Club Brugge volgende week de degens met Sporting CP. Om het verschil ...

294
294
Renard bijt terug: "Als Bart Verhaeghe dat doet ..."

Ongeveer een jaar geleden werd Olivier Renard aangesteld als sportief directeur bij RSC Anderlecht. ...

361
361
Crisis bij Club Nxt compleet: "Dit valt ons zwaar"

De jeugdwerking van Club Brugge heeft de voorbije jaren enorme stappen gezet met Club Nxt als het ...

369
369
"Het zijn leeuwen" - La Lou-coach noemt vijf RSCA'ers bij naam

RSC Anderlecht legde vlak voor de interland-break twee overtuigende prestaties neer tegen KV ...

196
196
Reactie Lukaku zegt alles: Noa Lang krijgt Italianen stil

Hoewel het nog steeds Rode Duivels Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne moet missen, boekte SSC Napoli ...

134
134
'Hoogspanning bij Duivels: bondstop moet actie ondernemen'

De Rode Duivels hebben zich tijdens de voorbije interland-periode geplaatst voor het WK van komende ...

290
290
Hoog bezoek in Cegeka Arena, opstellingen Genk-KVM bekend

KRC Genk krijgt zondag de kans om de heenronde van de reguliere competitie af te sluiten op de ...

76
76
Nieuwe klap geplaagd Antwerp: "Dachten dat hij vertrokken was"

meAntwerp FC staat in de komende weken voor een lastig programma en dat terwijl de club zo snel ...

293
293
TU: 'Anderlecht wil peperdure spits, transfers Mokio én Duranville'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

307
307

Meer sportnieuws