Toptransfer deze zomer? Bakayoko schept duidelijkheid

door
Toptransfer deze zomer? Bakayoko schept duidelijkheid

Johan Bakayoko wordt al geruime tijd met een toptransfer in verband gebracht, maar voorlopig blijft het windstil rond de Rode Duivel deze zomermercato. Inmiddels schitterde Bakayoko alweer bij PSV.

PSV won op de openingsspeeldag van de Eredivisie met 5-1 van RKC Waalwijk. Bakayoko was meteen goed voor een doelpunt en sprak met het Nederlandse ESPN over een mogelijke droomtransfer.

LEES OOK: Mokio doet openhartig relaas: "Zware periode bij Ajax"

Veel geruchten

Bayern München en PSG zijn maar enkele van de Europese grootmachten die worden genoemd om Bakayoko in te lijven. De aanvaller blijft er zelf rustig onder. "Ik ben er heel rustig onder. Er wordt heel veel over mij gesproken, dus ik ben het wel gewend. Door mij wordt met niemand gesproken, om eerlijk te zijn. Ik laat het gewoon gebeuren. Als er iets is, zal ik het zelf communiceren. Maar dat is niet het geval."

Bakayoko schept ook duidelijkheid over zijn toekomst en een mogelijke transfer. De vleugelflitser zal PSV enkel verlaten voor de absolute top. "Voor welk type club ik zou vertrekken? Ik zal het heel kort samenvatten: kampioen kunnen worden, Champions League spelen en mezelf in een ploeg spelen.”

Geen subtop

Vorig jaar was onder meer Brentford geïnteresseerd, maar voor bijvoorbeeld een Engelse subtopclub zal Bakayoko niet wakker liggen. "Daar doe ik het niet voor”, klinkt het klaar en duidelijk. De Rode Duivel was afgelopen EK nog aanwezig met de Belgische nationale ploeg. Onder Domenico Tedesco moet de winger echter voorlopig tweede viool spelen.

Een goede keuze van Bakayoko?

Meest recent

Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Het was de voorbije weken geen moment rustig in de Pro League, waar zowel de démarche van ...

77
77
'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

324
324
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

30
30
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

75
75
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

183
183
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

86
86
Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

216
216
Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

280
280
'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Thiago Silva is inmiddels 41 jaar, maar de centrale verdediger lijkt nog niet aan stoppen te denken. ...

58
58
Mokio doet openhartig relaas: "Zware periode bij Ajax"

Jorthy Mokio (17) kwam als een sneltrein op de voorgrond bij Ajax. Na zijn overstap van KAA Gent ...

32
32
‘KAA Gent verklaart oorlog: competitievervalsing door Club’

Het is oorlog tussen KAA Gent en Club Brugge. Na het vertrek van hoofdtrainer Ivan Leko en assistent ...

802
802
Schrijnende situatie Broos: “Vrouw en kinderen afgezien”

Hugo Broos zit in het oog van de storm vlak voor de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer van ...

86
86
Mario Stroeykens incasseert mokerslag van jewelste

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende Belgische clubs zagen spelers vertrekken richting ...

144
144
Gouden Schoen: vijf grote favorieten, drie outsiders

De Gouden Schoen komt dichterbij en dan komende kranten en analisten met voorspellingen naar buiten. ...

660
660
‘Club op ramkoers met Gent: ook Antwerp-pion in beeld’

Club Brugge is bezig aan een nieuw tijdperk onder Ivan Leko. Nicky Hayen en consorten werden ...

347
347
‘Anderlecht vreest vertrek: Belgische clubs op vinkenslag’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen begint op volle toeren te draaien. De ...

255
255
‘Club Brugge all-in voor stunttransfer van 10 miljoen euro’

Club Brugge heeft de afgelopen seizoenen op financieel vlak zéér goed geboerd. De ...

609
609
KV Kortrijk snauwt naar Anderlecht: “Dat is pure diefstal”

Het competitieformat en de perikelen met DAZN blijven de gemoederen bezighouden. Inmiddels hebben ...

408
408
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht-plan met De Cat, Genk wil stunten’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

378
378
Tom Waes terug in de spotlights: ‘Het loopt behoorlijk fout’

Het moment dat alles verandert, komt soms onverwacht en onverbiddelijk. Dat mocht Tom Waes eind ...

90
90
‘Grof wild: ook Kompany wil shoppen bij Club Brugge’

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel wat miljoenen binnen met uitgaande transfers. Blauw-Zwart ...

804
804
‘Knaltransfer van formaat? Toekomst Tielemans is bekend’

Youri Tielemans is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een smaakmaker van de Premier League. Bij ...

273
273
Laurent Ciman maakt Standard compleet af: “Héél triestig”

Standard Luik is al jaren zoekende, zowel op sportief vlak als achter de schermen. Nu de club weer ...

145
145
Saintfiet gaat voor stunt in Afrika: "Geschiedenis schrijven"

De Afrika Cup staat voor de deur. Tom Saintfiet is bondscoach van Mali en is klaar voor de Afrika ...

22
22
OH Leuven maakt zich op voor hoogdag: "Dit is fantastisch"

Het is een hoogdag voor het Belgische vrouwenvoetbal. OH Leuven neemt het in eigen huis op tegen ...

39
39

Meer sportnieuws