Bakayoko zet PSV op weg naar klinkende zege

door
Bakayoko zet PSV op weg naar klinkende zege

Na de Jupiler Pro League trekken ook alsmaar meer Europese competities zich weer op gang. Dit weekend wordt bijvoorbeeld ook de Eredivisie weer afgetrapt. Landskampioen PSV heeft daarbij zijn start alvast niet gemist en voor de Belgen werd het een mooie zaterdagavond.

PSV had na het verlies in de Johan Cruijff Schaal tegen Feyenoord iets recht te zetten tegen RKC Waalwijk. Het was wel puzzelen voor trainer Peter Bosz, die een zeer onuitgegeven defensie aan de aftrap moest brengen. Maar dat bleek zijn ploeg helemaal niet te deren.

LEES OOK: Fraaie comeback Lammens en United, PSV dendert voort

Bakayoko zet PSV op weg naar klinkende zege

Al in de negende minuut gaf Johan Bakayoko het startsein voor een galavertoning. De Rode Duivel opende de score met een heerlijk schot in de verste hoek. Nadat ook Schouten en Tillman nog scoorden, stond het bij de rust al 3-0.

PSV zou de score daarna nog uitbreiden tot 5-1, nadat in de tweede helft invaller Lozano nog twee doelpunten maakte. Tussendoor kon Van der Venne de eer nog redden voor RKC. Bij PSV mocht in de slotfase ook Matteo Dams nog zijn Eredivisie-debuut maken.

Ook Martens en Van Hoorenbeeck juichen

Ook in de andere wedstrijden konden Belgen juichen. Maarten Martens zag zijn AZ een 0-1-overwinning boeken op het veld van Almere City na een waar kaartenfestijn. De wedstrijd eindigde uiteindelijk met negen tegen tien nadat Dekker, Guillaume en Visus een rood karton voorgeschoteld kregen. Al in de vierde minuut had Sadiq het enige doelpunt van de wedstrijd gemaakt.

FC Twente ging dan weer met 1-2 winnen bij NEC en tankte zo vertrouwen voor de terugmatch tegen Red Bull Salzburg in de Champions League. Onze landgenoot Alec Van Hoorenbeeck kroonde zich tot matchwinnaar, want hij kopte vroeg in de tweede helft de winnende treffer tegen de netten.

Denk je dat het de laatste goal van Bakayoko voor PSV was?

Meest recent

Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

17
17
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

11
11
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

30
30
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

128
128
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

46
46
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

48
48
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

41
41
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

73
73
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

106
106
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

128
128
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

302
302
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

190
190
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

99
99
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

247
247
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

83
83
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

88
88
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

322
322
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

162
162
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

269
269
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

649
649
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

113
113
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

520
520
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

150
150
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

213
213
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

161
161

Meer sportnieuws