Bakayoko zet PSV op weg naar klinkende zege

47 stemmen
Bakayoko zet PSV op weg naar klinkende zege

Na de Jupiler Pro League trekken ook alsmaar meer Europese competities zich weer op gang. Dit weekend wordt bijvoorbeeld ook de Eredivisie weer afgetrapt. Landskampioen PSV heeft daarbij zijn start alvast niet gemist en voor de Belgen werd het een mooie zaterdagavond.

PSV had na het verlies in de Johan Cruijff Schaal tegen Feyenoord iets recht te zetten tegen RKC Waalwijk. Het was wel puzzelen voor trainer Peter Bosz, die een zeer onuitgegeven defensie aan de aftrap moest brengen. Maar dat bleek zijn ploeg helemaal niet te deren.

LEES OOK: 'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Bakayoko zet PSV op weg naar klinkende zege

Al in de negende minuut gaf Johan Bakayoko het startsein voor een galavertoning. De Rode Duivel opende de score met een heerlijk schot in de verste hoek. Nadat ook Schouten en Tillman nog scoorden, stond het bij de rust al 3-0.

PSV zou de score daarna nog uitbreiden tot 5-1, nadat in de tweede helft invaller Lozano nog twee doelpunten maakte. Tussendoor kon Van der Venne de eer nog redden voor RKC. Bij PSV mocht in de slotfase ook Matteo Dams nog zijn Eredivisie-debuut maken.

Ook Martens en Van Hoorenbeeck juichen

Ook in de andere wedstrijden konden Belgen juichen. Maarten Martens zag zijn AZ een 0-1-overwinning boeken op het veld van Almere City na een waar kaartenfestijn. De wedstrijd eindigde uiteindelijk met negen tegen tien nadat Dekker, Guillaume en Visus een rood karton voorgeschoteld kregen. Al in de vierde minuut had Sadiq het enige doelpunt van de wedstrijd gemaakt.

FC Twente ging dan weer met 1-2 winnen bij NEC en tankte zo vertrouwen voor de terugmatch tegen Red Bull Salzburg in de Champions League. Onze landgenoot Alec Van Hoorenbeeck kroonde zich tot matchwinnaar, want hij kopte vroeg in de tweede helft de winnende treffer tegen de netten.

Denk je dat het de laatste goal van Bakayoko voor PSV was?

Meest recent

Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

204
204
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

188
188
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

63
63
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

54
54
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

497
497
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

256
256
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

114
114
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

115
115
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

120
120
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

12
12
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

95
95
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

281
281
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

113
113
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

401
401
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

100
100
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

37
37
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

137
137
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

562
562
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

205
205
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

70
70
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

355
355
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

268
268
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

140
140
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

197
197
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

528
528

Meer sportnieuws