Bakayoko zet PSV op weg naar klinkende zege

47
Bakayoko zet PSV op weg naar klinkende zege

Na de Jupiler Pro League trekken ook alsmaar meer Europese competities zich weer op gang. Dit weekend wordt bijvoorbeeld ook de Eredivisie weer afgetrapt. Landskampioen PSV heeft daarbij zijn start alvast niet gemist en voor de Belgen werd het een mooie zaterdagavond.

PSV had na het verlies in de Johan Cruijff Schaal tegen Feyenoord iets recht te zetten tegen RKC Waalwijk. Het was wel puzzelen voor trainer Peter Bosz, die een zeer onuitgegeven defensie aan de aftrap moest brengen. Maar dat bleek zijn ploeg helemaal niet te deren.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: Vanaken bijna weg, Lukaku richting RSCA?

Bakayoko zet PSV op weg naar klinkende zege

Al in de negende minuut gaf Johan Bakayoko het startsein voor een galavertoning. De Rode Duivel opende de score met een heerlijk schot in de verste hoek. Nadat ook Schouten en Tillman nog scoorden, stond het bij de rust al 3-0.

PSV zou de score daarna nog uitbreiden tot 5-1, nadat in de tweede helft invaller Lozano nog twee doelpunten maakte. Tussendoor kon Van der Venne de eer nog redden voor RKC. Bij PSV mocht in de slotfase ook Matteo Dams nog zijn Eredivisie-debuut maken.

Ook Martens en Van Hoorenbeeck juichen

Ook in de andere wedstrijden konden Belgen juichen. Maarten Martens zag zijn AZ een 0-1-overwinning boeken op het veld van Almere City na een waar kaartenfestijn. De wedstrijd eindigde uiteindelijk met negen tegen tien nadat Dekker, Guillaume en Visus een rood karton voorgeschoteld kregen. Al in de vierde minuut had Sadiq het enige doelpunt van de wedstrijd gemaakt.

FC Twente ging dan weer met 1-2 winnen bij NEC en tankte zo vertrouwen voor de terugmatch tegen Red Bull Salzburg in de Champions League. Onze landgenoot Alec Van Hoorenbeeck kroonde zich tot matchwinnaar, want hij kopte vroeg in de tweede helft de winnende treffer tegen de netten.

Denk je dat het de laatste goal van Bakayoko voor PSV was?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

18
18
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

26
26
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

12
12
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

58
58
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

20
20
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

104
104
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

326
326
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

35
35
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

332
332
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

145
145
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

176
176
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

462
462
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

150
150
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

156
156
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

680
680
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

175
175
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

107
107
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

143
143
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

37
37
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

85
85
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

346
346
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

50
50
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

62
62
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

25
25
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

139
139

Meer sportnieuws