Bakayoko zet PSV op weg naar klinkende zege

door
Bakayoko zet PSV op weg naar klinkende zege

Na de Jupiler Pro League trekken ook alsmaar meer Europese competities zich weer op gang. Dit weekend wordt bijvoorbeeld ook de Eredivisie weer afgetrapt. Landskampioen PSV heeft daarbij zijn start alvast niet gemist en voor de Belgen werd het een mooie zaterdagavond.

PSV had na het verlies in de Johan Cruijff Schaal tegen Feyenoord iets recht te zetten tegen RKC Waalwijk. Het was wel puzzelen voor trainer Peter Bosz, die een zeer onuitgegeven defensie aan de aftrap moest brengen. Maar dat bleek zijn ploeg helemaal niet te deren.

LEES OOK: Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Bakayoko zet PSV op weg naar klinkende zege

Al in de negende minuut gaf Johan Bakayoko het startsein voor een galavertoning. De Rode Duivel opende de score met een heerlijk schot in de verste hoek. Nadat ook Schouten en Tillman nog scoorden, stond het bij de rust al 3-0.

PSV zou de score daarna nog uitbreiden tot 5-1, nadat in de tweede helft invaller Lozano nog twee doelpunten maakte. Tussendoor kon Van der Venne de eer nog redden voor RKC. Bij PSV mocht in de slotfase ook Matteo Dams nog zijn Eredivisie-debuut maken.

Ook Martens en Van Hoorenbeeck juichen

Ook in de andere wedstrijden konden Belgen juichen. Maarten Martens zag zijn AZ een 0-1-overwinning boeken op het veld van Almere City na een waar kaartenfestijn. De wedstrijd eindigde uiteindelijk met negen tegen tien nadat Dekker, Guillaume en Visus een rood karton voorgeschoteld kregen. Al in de vierde minuut had Sadiq het enige doelpunt van de wedstrijd gemaakt.

FC Twente ging dan weer met 1-2 winnen bij NEC en tankte zo vertrouwen voor de terugmatch tegen Red Bull Salzburg in de Champions League. Onze landgenoot Alec Van Hoorenbeeck kroonde zich tot matchwinnaar, want hij kopte vroeg in de tweede helft de winnende treffer tegen de netten.

Denk je dat het de laatste goal van Bakayoko voor PSV was?

Meest recent

Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

170
170
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

26
26
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

24
24
De Bruyne is helemaal terug: Conte en Højlund reageren

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

58
58
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

72
72
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

13
13
Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Union lijkt als leider aan de Champions' Play-Off te zullen beginnen. De Brusselaars wonnen immers ...

30
30
Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Lange tijd leek er vanavond terug spanning te komen in de strijd om de tweede promotieplek. KV ...

67
67
Club toont twee gezichten: "Met Vormer was het geen waar"

Aangezien Union zaterdagavond al zijn wedstrijd won, moet Club zelf ook winnen in Westerlo om in het ...

152
152
Nieuw sprookje bij Union: "Magnifiek!"

Union heeft zaterdag geen steek laten vallen in de titelstrijd. Tegen rode lantaarn Dender ...

34
34
Hayen verklaart 'stijlbreuk' Genk in vergelijking met Club

KRC Genk speelt zondag zijn laatste troeven uit in de strijd om de Champions' Play-Off. Bij een ...

75
75
16-jarige redt Arsenal, Chelsea gaat pijnlijk onderuit

Arsenal blijft stevig aan de leiding in de Premier League. Tegen Everton leek het wel lange tijd op ...

16
16
De Bruyne beslissend: Napoli zet scheve situatie recht

Napoli heeft zaterdag een scheve situatie rechtgezet. Tegen Lecce kwam het in eigen stadion op ...

51
51
Gert Verheyen staat weer op: grote comeback na 20 jaar

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

97
97
Wisselvallig Union kraakt Dender pas na rust in Dudenpark

Union had vanavond aan één goede helft genoeg om Dender over de knie te leggen. De ...

23
23
'Nieuw drama voor Club Brugge: grote paniek rond Ordonez'

Joël Ordóñez leek op weg naar een absolute recorddeal, maar plots duiken er ...

211
211
"Enorme kwaliteiten" - Onana wild van nieuwste Rode Duivel

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

100
100
Herman Brusselmans krijgt enorm zware klap te verwerken

Herman Brusselmans staat al decennia bekend als één van de opvallendste stemmen in de ...

81
81
KVM tegen Anderlecht en Club: "Zij zijn beste van België"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

161
161
Mazzu in de wolken: "Het mooiste cadeau"

De strijd om het behoud heeft zaterdagnamiddag een nieuwe wending gekregen. OH Leuven is op de ...

36
36
'Schokkende transfer Doku: transfersom bekend'

Manchester City kreeg deze week een stevige tik. Het ging met 3-0 onderuit tegen Real Madrid en ...

142
142
Net geen stunt voor NXT: Beveren wendt eerste nederlaag af

SK Beveren liep zaterdag bijna tegen zijn eerste nederlaag van het seizoen aan. Na het titelfeest ...

80
80
OHL wint op Mambourg en wipt weg uit gevarenzone

Felice Mazzu heeft zijn oude club een peer gestoofd. Uitgerekend op Mambourg kon OHL eindelijk nog ...

32
32
Negenkoppig Bayern ontsnapt aan tweede seizoensnederlaag

Bayern München heeft de kans laten liggen om een nieuwe stap richting de titel te zetten. In de ...

95
95
De Ketelaere helpt Atalanta bij comeback aan punt in kraker

Uitstekend nieuws voor de Rode Duivels: Charles De Ketelaere heeft zaterdag zijn rentree gemaakt. De ...

37
37

Meer sportnieuws