Bakayoko zet PSV op weg naar klinkende zege

47 stemmen
Bakayoko zet PSV op weg naar klinkende zege

Na de Jupiler Pro League trekken ook alsmaar meer Europese competities zich weer op gang. Dit weekend wordt bijvoorbeeld ook de Eredivisie weer afgetrapt. Landskampioen PSV heeft daarbij zijn start alvast niet gemist en voor de Belgen werd het een mooie zaterdagavond.

PSV had na het verlies in de Johan Cruijff Schaal tegen Feyenoord iets recht te zetten tegen RKC Waalwijk. Het was wel puzzelen voor trainer Peter Bosz, die een zeer onuitgegeven defensie aan de aftrap moest brengen. Maar dat bleek zijn ploeg helemaal niet te deren.

Bakayoko zet PSV op weg naar klinkende zege

Al in de negende minuut gaf Johan Bakayoko het startsein voor een galavertoning. De Rode Duivel opende de score met een heerlijk schot in de verste hoek. Nadat ook Schouten en Tillman nog scoorden, stond het bij de rust al 3-0.

PSV zou de score daarna nog uitbreiden tot 5-1, nadat in de tweede helft invaller Lozano nog twee doelpunten maakte. Tussendoor kon Van der Venne de eer nog redden voor RKC. Bij PSV mocht in de slotfase ook Matteo Dams nog zijn Eredivisie-debuut maken.

Ook Martens en Van Hoorenbeeck juichen

Ook in de andere wedstrijden konden Belgen juichen. Maarten Martens zag zijn AZ een 0-1-overwinning boeken op het veld van Almere City na een waar kaartenfestijn. De wedstrijd eindigde uiteindelijk met negen tegen tien nadat Dekker, Guillaume en Visus een rood karton voorgeschoteld kregen. Al in de vierde minuut had Sadiq het enige doelpunt van de wedstrijd gemaakt.

FC Twente ging dan weer met 1-2 winnen bij NEC en tankte zo vertrouwen voor de terugmatch tegen Red Bull Salzburg in de Champions League. Onze landgenoot Alec Van Hoorenbeeck kroonde zich tot matchwinnaar, want hij kopte vroeg in de tweede helft de winnende treffer tegen de netten.

Denk je dat het de laatste goal van Bakayoko voor PSV was?

Meest recent

"Scheidsrechter zag het anders" - Broos scherp na dubbel rood

Wat één van de hoogtepunten uit zijn carrière moest worden, draaide uit op een ...

24
24
Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

45
45
'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

183
183
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

65
65
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

73
73
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

140
140
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

172
172
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

179
179
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

61
61
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

144
144
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

288
288
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

368
368
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

79
79
Zwaar dilemma Garcia: "Dat duo mag blijven staan"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

537
537
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

75
75
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

445
445
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

640
640
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

247
247
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

304
304
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

102
102
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

918
918
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

494
494
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

153
153
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

459
459
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

612
612

Meer sportnieuws