TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht lonkt naar Europese top, dubbeldeal Bayern'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht lonkt naar Europese top, dubbeldeal Bayern'

Heel wat clubs zijn druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor de zomermercato en verschillende deals worden al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Jupiler Pro League

RSC Anderlecht is nog lang niet klaar op de mercato. Om het middenveld te versterken zou men denken aan Gustavo Puerta, die geen hoofdrol vertolkt bij Bayer Leverkusen. Volgens Fussballtransfers heeft zijn entourage inmiddels verkennende gesprekken geopend met verschillende clubs. Het medium bevestigt dat Anderlecht bij deze ploegen hoort. Voorlopig zou RSCA echter nog geen concreet voorstel hebben neergelegd. De komst van flankaanvaller Issiaka Kamaté staat dan weer op de helling, de onderhandelingen met Internazionale schieten niet goed op.

Alieu Fadera is op weg naar de uitgang bij KRC Genk. Het Italiaanse Como van trainer Cesc Fabregas staat op het punt om de Gambiaanse linkerwinger over te nemen van de Limburgers. De Serie A-promovendus zou een slordige 5 miljoen euro voor hem neertellen. Fadera zal maandag naar Italië vliegen om zijn medische tests af te leggen. Alle formaliteiten zullen dan worden afgehandeld, maar de transfer is zo goed als rond.

Thierry Lazare Amani komt voorlopig niet in actie bij Union SG. Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri bant Sebastien Pocognoli Lazare voorlopig uit de selectie van de A-kern. De Ivoriaanse international aast namelijk op een transfer en er werden al verschillende aanbiedingen gedaan. Naar verluidt heeft Union al twee aanbiedingen vanuit de Bundesliga naast zich neergelegd. Het zouden om uitleenbeurten met aankoopoptie gaan. De Brusselaars willen hem definitief van de hand doen.

Beerschot VA dreigt nog één van zijn basisspelers te verliezen. Simion Michez lokte in België al de interesse van ploegen als AA Gent en KVC Westerlo, maar daar is zijn komst pas aan de orde als bepaalde spelers vertrekken. Ook vanuit het buitenland is er interesse. Zo volgen de Engelse tweedeklasser Preston North End en de Zwitserse topclub FC Basel de prestaties van Michez op de voet.

Buitenland

FC Barcelona moet allicht enkele spelers verkopen om zelf verdere versterking te halen. Zo blijkt dat ook een vertrek van Frenkie de Jong niet uitgesloten is. Volgens Relevo staat de clubleiding open voor een eventuele transfer van de Nederlandse middenvelder. Tenminste toch als er voldoende geld op tafel komt. Zo zou Barça mikken op minstens 60 miljoen euro, bonussen exclusief.

Manchester United staat op het punt om een dubbelslag te slaan bij het Bayern München van Vincent Kompany. Matthijs de Ligt en Noussair Mazraoui maken volgens transferexpert David Ornstein de overstap naar Engeland. Naar verluidt betaalt United een slordige 45 miljoen euro plus vijf miljoen euro aan bonussen voor De Ligt. Ook voor Mazraoui werd een akkoord gevonden. De 26-jarige vleugelspeler moet zo’n vijftien miljoen euro plus vijf miljoen euro aan bonussen kosten.

Chelsea FC lijkt opnieuw te gaan toeslaan. Sky Sports weet dat ze dicht bij de komst van Pedro Neto staan. De 24-jarige Portugees groeide vorig seizoen bij Wolverhampton uit tot één van de smaakmakers van de Premier League. Intussen zou Neto al zijn medische keuring doorstaan hebben. Er is ook een princiepsakkoord tussen club en speler. Chelsea zou een slordige 63 miljoen euro neertellen.

Welke ploeg heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

63
63
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

105
105
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

100
100
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

85
85
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

184
184
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

224
224
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

152
152
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

67
67
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

39
39
"Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

503
503
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

361
361
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

596
596
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

356
356
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

110
110
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

121
121
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

440
440
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

165
165
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

265
265
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

113
113
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

276
276
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

478
478
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

205
205
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

75
75
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

588
588

Meer sportnieuws