TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht lonkt naar Europese top, dubbeldeal Bayern'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht lonkt naar Europese top, dubbeldeal Bayern'

Heel wat clubs zijn druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor de zomermercato en verschillende deals worden al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Jupiler Pro League

RSC Anderlecht is nog lang niet klaar op de mercato. Om het middenveld te versterken zou men denken aan Gustavo Puerta, die geen hoofdrol vertolkt bij Bayer Leverkusen. Volgens Fussballtransfers heeft zijn entourage inmiddels verkennende gesprekken geopend met verschillende clubs. Het medium bevestigt dat Anderlecht bij deze ploegen hoort. Voorlopig zou RSCA echter nog geen concreet voorstel hebben neergelegd. De komst van flankaanvaller Issiaka Kamaté staat dan weer op de helling, de onderhandelingen met Internazionale schieten niet goed op.

Alieu Fadera is op weg naar de uitgang bij KRC Genk. Het Italiaanse Como van trainer Cesc Fabregas staat op het punt om de Gambiaanse linkerwinger over te nemen van de Limburgers. De Serie A-promovendus zou een slordige 5 miljoen euro voor hem neertellen. Fadera zal maandag naar Italië vliegen om zijn medische tests af te leggen. Alle formaliteiten zullen dan worden afgehandeld, maar de transfer is zo goed als rond.

Thierry Lazare Amani komt voorlopig niet in actie bij Union SG. Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri bant Sebastien Pocognoli Lazare voorlopig uit de selectie van de A-kern. De Ivoriaanse international aast namelijk op een transfer en er werden al verschillende aanbiedingen gedaan. Naar verluidt heeft Union al twee aanbiedingen vanuit de Bundesliga naast zich neergelegd. Het zouden om uitleenbeurten met aankoopoptie gaan. De Brusselaars willen hem definitief van de hand doen.

Beerschot VA dreigt nog één van zijn basisspelers te verliezen. Simion Michez lokte in België al de interesse van ploegen als AA Gent en KVC Westerlo, maar daar is zijn komst pas aan de orde als bepaalde spelers vertrekken. Ook vanuit het buitenland is er interesse. Zo volgen de Engelse tweedeklasser Preston North End en de Zwitserse topclub FC Basel de prestaties van Michez op de voet.

Buitenland

FC Barcelona moet allicht enkele spelers verkopen om zelf verdere versterking te halen. Zo blijkt dat ook een vertrek van Frenkie de Jong niet uitgesloten is. Volgens Relevo staat de clubleiding open voor een eventuele transfer van de Nederlandse middenvelder. Tenminste toch als er voldoende geld op tafel komt. Zo zou Barça mikken op minstens 60 miljoen euro, bonussen exclusief.

Manchester United staat op het punt om een dubbelslag te slaan bij het Bayern München van Vincent Kompany. Matthijs de Ligt en Noussair Mazraoui maken volgens transferexpert David Ornstein de overstap naar Engeland. Naar verluidt betaalt United een slordige 45 miljoen euro plus vijf miljoen euro aan bonussen voor De Ligt. Ook voor Mazraoui werd een akkoord gevonden. De 26-jarige vleugelspeler moet zo’n vijftien miljoen euro plus vijf miljoen euro aan bonussen kosten.

Chelsea FC lijkt opnieuw te gaan toeslaan. Sky Sports weet dat ze dicht bij de komst van Pedro Neto staan. De 24-jarige Portugees groeide vorig seizoen bij Wolverhampton uit tot één van de smaakmakers van de Premier League. Intussen zou Neto al zijn medische keuring doorstaan hebben. Er is ook een princiepsakkoord tussen club en speler. Chelsea zou een slordige 63 miljoen euro neertellen.

Welke ploeg heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

1
1
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

97
97
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

104
104
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

67
67
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

198
198
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

34
34
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

106
106
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

88
88
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

65
65
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

216
216
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

220
220
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

374
374
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

54
54
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

173
173
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

87
87
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

84
84
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

286
286
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

137
137
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

489
489
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

190
190
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

96
96
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

446
446
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

20
20
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

187
187
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

757
757

Meer sportnieuws