Garcia en Maertens vellen oordeel over competitiestart OHL

door
Garcia en Maertens vellen oordeel over competitiestart OHL

OH Leuven was zijn seizoen knap begonnen met een vier op zes en is er in geslaagd om ook na de derde speeldag ongeslagen te blijven. Het wist Anderlecht op een 1-1 te houden in het Lotto Park en smeerde daarmee Paars-Wit haar eerste puntenverlies van het seizoen aan.

OHL heeft hard geknokt voor dat punt, want het beperkte zich toch vooral tot verdedigen tegen Anderlecht. Het wist echter voor rust wel de openingstreffer van Dolberg uit te wissen met een harde knal van Maertens. In de tweede helft hield het vervolgens vrij makkelijk stand.

LEES OOK: Europe Play-Offs: Antwerp op weg naar ultieme climax?

Verdiend punt voor OHL

"Dit is een welverdiend punt voor ons", oordeelde trainer Oscar Garcia bij Sporza. "We wisten dat we zouden afzien, maar we hebben goed gesteden. Als we alle kansen scoren staan we bovenaan het klassement, maar dat is dus niet het geval (lacht). Met 5 punten na wedstrijden tegen Beerschot, Genk en Anderlecht mogen we heel tevreden zijn."

Dankzij de vijf op negen prijkt OHL voorlopig op een fraaie vierde plaats in het klassement. Het moet enkel leider Westerlo, Dender en Anderlecht laten voorgaan. Volgende week wacht Cercle Brugge, dat zijn start gemist heeft, en dus zal OHL hopen zijn ongeslagen reeks verder te kunnen zetten.

OHL wil ongeslagen reeks doortrekken

Mathieu Maertens leek zich bij het oordeel van zijn coach aan te sluiten. "We mogen tevreden zijn met dit punt. Op bepaalde momenten hebben we aardig gevoetbald en in de tweede helft zijn we niet veel in de problemen gekomen. Enkel in de omschakeling konden we misschien iets meer doen. Natuurlijk ben ik ook blij met mijn doelpunt. We zijn nog ongeslagen, nu moeten we die lijn doortrekken", aldus de aanvoerder.

Was het een verdiend punt voor OHL?

Meest recent

Franky Van der Elst diep geraakt bij warm eerbetoon

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

3
3
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

10
10
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

25
25
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

47
47
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

26
26
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

25
25
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

70
70
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

50
50
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

280
280
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

238
238
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

218
218
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand met één video

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

21
21
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

86
86
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

201
201
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

90
90
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

65
65
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

223
223
'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Ajax zit met een probleem, want Club Brugge duwt stevig door voor een van de revelaties van de ...

348
348
'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

Bij Atlético Madrid hebben ze met Julian Alvarez een topspits in de rangen. De kans is echter ...

83
83
Vanden Borre doet boekje open over RSCA-terugkeer Lukaku

Bij RSC Anderlecht hebben ze nood aan ervaring. Dé grote droomtransfer van de fans is Romelu ...

271
271
Taravel vindt oplossing: verrassende zet bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelde een sterk eerste helft tegen Union SG en stond onverdiend achter bij de rust. ...

275
275
Club Brugge in dubio: twee spelers op zijspoor onder Leko

Bij Club Brugge willen ze nog meer de kaart van de jeugd trekken, maar na het vertrek van Kaye Furo ...

315
315
'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

De transferperiode opent pas binnen enkele weken officieel zijn deuren, maar achter de schermen ...

284
284
VAR-discussie in Madrid: Alderweireld en De Boer duidelijk

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

54
54
Gedurfde voorspelling: "Zíj́ gaan Club kampioen maken"

Money time is nu echt wel aangebroken in de titelstrijd van de Jupiler Pro League. Vanaf komend ...

365
365

Meer sportnieuws