Garcia en Maertens vellen oordeel over competitiestart OHL

door
Garcia en Maertens vellen oordeel over competitiestart OHL

OH Leuven was zijn seizoen knap begonnen met een vier op zes en is er in geslaagd om ook na de derde speeldag ongeslagen te blijven. Het wist Anderlecht op een 1-1 te houden in het Lotto Park en smeerde daarmee Paars-Wit haar eerste puntenverlies van het seizoen aan.

OHL heeft hard geknokt voor dat punt, want het beperkte zich toch vooral tot verdedigen tegen Anderlecht. Het wist echter voor rust wel de openingstreffer van Dolberg uit te wissen met een harde knal van Maertens. In de tweede helft hield het vervolgens vrij makkelijk stand.

LEES OOK: Eén buis bij geroteerd Club: "Zat er paar keer naast"

Verdiend punt voor OHL

"Dit is een welverdiend punt voor ons", oordeelde trainer Oscar Garcia bij Sporza. "We wisten dat we zouden afzien, maar we hebben goed gesteden. Als we alle kansen scoren staan we bovenaan het klassement, maar dat is dus niet het geval (lacht). Met 5 punten na wedstrijden tegen Beerschot, Genk en Anderlecht mogen we heel tevreden zijn."

Dankzij de vijf op negen prijkt OHL voorlopig op een fraaie vierde plaats in het klassement. Het moet enkel leider Westerlo, Dender en Anderlecht laten voorgaan. Volgende week wacht Cercle Brugge, dat zijn start gemist heeft, en dus zal OHL hopen zijn ongeslagen reeks verder te kunnen zetten.

OHL wil ongeslagen reeks doortrekken

Mathieu Maertens leek zich bij het oordeel van zijn coach aan te sluiten. "We mogen tevreden zijn met dit punt. Op bepaalde momenten hebben we aardig gevoetbald en in de tweede helft zijn we niet veel in de problemen gekomen. Enkel in de omschakeling konden we misschien iets meer doen. Natuurlijk ben ik ook blij met mijn doelpunt. We zijn nog ongeslagen, nu moeten we die lijn doortrekken", aldus de aanvoerder.

Was het een verdiend punt voor OHL?

Meest recent

'Leko velt hard verdict: Club Brugge dumpt dure flop'

Club Brugge hoopt dinsdag te stunten en Atlético Madrid uit de Champions League te knikkeren. ...

51
51
'Schreuder versus Taravel: Anderlecht hakt knoop door'

Ruim drie weken na het ontslag van Besnik Hasi heeft RSC Anderlecht nog steeds geen opvolger ...

89
89
'Leko verklapt volgende recordtransfer Club Brugge'

Na het 3-3 gelijkspel in de heenmatch hoopt Club Brugge dinsdag op het veld van Atlético ...

141
141
'Bommetje bij STVV: Vrancken richting Anderlecht?'

Na de 2-4 zege tegen Zulte Waregem ziet het er alsmaar meer naar uit dat Jérémy ...

293
293
'Dilemma bij Club Brugge: man-in-vorm op de bank?'

Club Brugge is geland in Madrid, waar het zich ten koste van Atlético bij de beste zestien ...

107
107
'Sprookjestransfer Luka Modric vlak na WK'

Na jaren trouwe dienst ruilde Luka Modric afgelopen zomer Real Madrid in voor AC Milan. Hoewel de ...

51
51
Eindelijk nieuw stadion? Club Brugge krijgt cruciale datum

Club Brugge scheerde ook dit seizoen hoge toppen in de Champions League, maar die prestaties staan ...

543
543
Anderlecht-directie met grond gelijk gemaakt: "Hallucinante fout"

Een tweetal weken geleden besloot RSC Anderlecht om technisch directeur OIivier Renard op straat te ...

310
310
Conflict op de spits: Prestianni tóch naar Madrid, boycot Mourinho

Woensdagavond wordt in de Champions League de return tussen Real Madrid en SL Benfica afgewerkt. ...

128
128
Simeone en co zwaar onder indruk: straffe woorden voor Club

Club Brugge staat dinsdagavond opnieuw voor een afspraak met de voetbalgeschiedenis. Op het veld van ...

308
308
‘Anderlecht pakt door: nieuwe coachnaam ligt al klaar’

Anderlecht duwt door voor een nieuwe coach, maar het dossier-Schreuder zit muurvast. Al-Diriyah FC ...

861
861
Hayen moet puzzelen: Genk deelt uppercut uit ziekenboeg

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Niet alleen gingen de troepen van Nicky ...

136
136
'Leko kiest aanval: verrassende vervanger Onyedika?'

Club Brugge vertoeft momenteel in Madrid, waar het de gunstige uitgangpositie uit de heenwedstrijd ...

326
326
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

118
118
'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

229
229
'Club Brugge vindt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

340
340
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

34
34
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

228
228
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

343
343
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

132
132
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

193
193
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

172
172
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

332
332
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

74
74
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

207
207

Meer sportnieuws