Garcia en Maertens vellen oordeel over competitiestart OHL

door
Garcia en Maertens vellen oordeel over competitiestart OHL

OH Leuven was zijn seizoen knap begonnen met een vier op zes en is er in geslaagd om ook na de derde speeldag ongeslagen te blijven. Het wist Anderlecht op een 1-1 te houden in het Lotto Park en smeerde daarmee Paars-Wit haar eerste puntenverlies van het seizoen aan.

OHL heeft hard geknokt voor dat punt, want het beperkte zich toch vooral tot verdedigen tegen Anderlecht. Het wist echter voor rust wel de openingstreffer van Dolberg uit te wissen met een harde knal van Maertens. In de tweede helft hield het vervolgens vrij makkelijk stand.

LEES OOK: Mazzu haalt snoeihard uit naar zijn eigen spelers

Verdiend punt voor OHL

"Dit is een welverdiend punt voor ons", oordeelde trainer Oscar Garcia bij Sporza. "We wisten dat we zouden afzien, maar we hebben goed gesteden. Als we alle kansen scoren staan we bovenaan het klassement, maar dat is dus niet het geval (lacht). Met 5 punten na wedstrijden tegen Beerschot, Genk en Anderlecht mogen we heel tevreden zijn."

Dankzij de vijf op negen prijkt OHL voorlopig op een fraaie vierde plaats in het klassement. Het moet enkel leider Westerlo, Dender en Anderlecht laten voorgaan. Volgende week wacht Cercle Brugge, dat zijn start gemist heeft, en dus zal OHL hopen zijn ongeslagen reeks verder te kunnen zetten.

OHL wil ongeslagen reeks doortrekken

Mathieu Maertens leek zich bij het oordeel van zijn coach aan te sluiten. "We mogen tevreden zijn met dit punt. Op bepaalde momenten hebben we aardig gevoetbald en in de tweede helft zijn we niet veel in de problemen gekomen. Enkel in de omschakeling konden we misschien iets meer doen. Natuurlijk ben ik ook blij met mijn doelpunt. We zijn nog ongeslagen, nu moeten we die lijn doortrekken", aldus de aanvoerder.

Was het een verdiend punt voor OHL?

Meest recent

Sonck stelt zeer groot pijnpunt vast bij AA Gent

Er was afgelopen weekend zeer veel te doen over de topper tussen Club Brugge en AA Gent. Dat is ...

19
19
Arsenal zwoegt maar mag nog dromen van eerste trofee

Arsenal is nog steeds in de running voor de eerste prijs van het Engelse voetbalseizoen. De Gunners ...

17
17
Opmerkelijk debuut bij Standard: "Dat was mijn doel"

Vorig weekend ging Standard met 0-1 winnen op het veld van Dender en die goede lijn hopen ze op ...

32
32
'Bornauw keert na floptransfer terug op oude nest'

Bij de Rode Duivels was het de voorbije maanden voor Rudi Garcia nog wat zoeken in de defensie. Hij ...

150
150
'Union bibbert na nieuwe transferwending rond David'

Union moest naar goede gewoonte de voorbije maanden alweer heel wat smaakmakers laten vertrekken. In ...

74
74
'AA Gent en Essevee laten overbodige pionnen gaan'

De wintermercato staat stilaan voor de deur. In de eerste plaats zijn de meeste Belgische clubs ...

106
106
'Nieuw drama dreigt: traditieclub in 1B op rand van afgrond"

Vorig seizoen was het in de Challenger Pro League nog chaos doordat KMSK Deinze in het midden van ...

188
188
'Man City wint titanenstrijd en heeft topaanwinst beet'

Manchester City lijkt weer stevig toe te gaan slaan tijdens de wintermercato. De Engelse grootmacht ...

119
119
Arnar Vidarsson vindt prestigieuze nieuwe job

Bij AA Gent is er in het voorbije halfjaar heel wat veranderd. Met Ivan Leko en Rik De Mil haalde ...

77
77
JPL-verhuurde spelers: Maneblusser kent prachtig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

36
36
Lierse SK haalt slag thuis en is andere clubs te snel af

Lierse SK heeft een goede slag weten te slaan. De club uit de Challenger Pro League heeft een van ...

95
95
De Mil spreekt zich uit over versterking bij AA Gent

Dit AA Gent heeft géén betere ploeg dan vorig jaar, toen Arnar Vidarsson wel het gelag ...

270
270
'Club Brugge doet wintermercato daveren met 10M-toptransfer'

Dit wordt geen doorsnee wintermercato voor Club Brugge. Blauw-Zwart twijfelt en is zenuwachtig: 10 ...

888
888
'Beerschot doet bod op parel: gesprekken gaande'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

94
94
'Westerlo droomt van knaltransfer: Rangers lonkt'

Bij KVC Westerlo moet er in 2026 weer flink verkocht worden om de rekeningen te laten kloppen. De ...

79
79
'Union SG grijpt mis én doet miljoenenbod'

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

91
91
DAZN versus Pro League: nieuw dieptepunt in koude oorlog

Vertegenwoordigers van DAZN en de Pro League stonden maandag tegenover elkaar in de rechtbank, die ...

348
348
Hayen & De Condé onthullen winterplannen KRC Genk

De nationale media blies dinsdag verzamelen in Genk, waar de presentatie van Nicky Hayen op het ...

481
481
Julie Vanloo breekt plots : Club-fans huilen bittere tranen

Het afgelopen jaar was voor Julie Vanloo een ware emotionele rollercoaster. De fan van Club Brugge ...

395
395
'Club Brugge tast in de buidel: topaanwinst in aantocht'

Met een zes op zes heeft Ivan Leko zijn start niet gemist bij Club Brugge, dat vrijdag in Genk het ...

723
723
De Condé verklaart komst Hayen: "Dat is erg zeldzaam"

Nicky Hayen stond zopas voor het eerst de verzamelde pers te woord als trainer van KRC Genk. De ...

211
211
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

269
269
'Over & out: Hasi en Renard dumpen miscasts Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke winter tegemoet. Op inkomend gebied lijkt defensieve versterking ...

541
541
Hayen voorgesteld in Genk: "Revanche op Club Brugge?"

Maandag maakte KRC Genk bekend dat Nicky Hayen de opvolger wordt van Thorsten Fink. Daags nadien ...

375
375
Eddy Snelders opnieuw zwaar aangepakt: slachtoffer spreekt

Voormalig analist Eddy Snelders verdween goed twee jaar geleden definitief van het scherm. De ...

288
288

Meer sportnieuws