Riemer likt zijn wonden: "Moeten deze match altijd winnen"

door
Riemer likt zijn wonden:

Anderlecht heeft op de derde speeldag zijn eerste puntenverlies van het seizoen geleden. Nadat het tegen STVV en Antwerp telkens nog in het slot van de wedstrijd een nipte zege over de streep wist te trekken, raakte het nu in eigen huis niet voorbij OH Leuven.

Anderlecht moest vrede nemen met een 1-1 na een wedstrijd met twee gezichten. Het speelde nog een degelijke eerste helft, maar vergat zichzelf daarin te belonen. De openingsgoal van Dolberg werd immers uitgewist door Maertens. De tweede helft was een maat voor niets en Paars-Wit raakte niet meer door de Leuvense afweer.

LEES OOK: Hasi trekt van leer: "Dàt vroeg de club aan mij"

Ontgoocheling bij Riemer

Brian Riemer baalde dan ook. "Ik ben tevreden met wat ik gezien heb in de eerste helft, maar we hadden wel 2-0 voor moeten staan. De tweede helft was te statisch en we hadden moeite met de duels", analyseerde hij de wedstrijd bij Sporza.

"We willen ook met hoge druk spelen, dan moet je als ploeg met die fysieke strijd om kunnen gaan. Deze match moeten we altijd winnen, ik sta hier toch teleurgesteld. Op het einde probeerde ik het nog met een 4-4-2 en de inbreng van Vazquez, maar het bracht geen zoden aan de dijk. Dan moeten we die 1-1 accepteren en doorgaan."

Onvrede bij achterban

Door het puntenverlies moet Anderlecht nu de leidersplaats laten aan Westerlo, dat als enige ploeg nog steeds foutloos blijft in de Jupiler Pro League. Het moet nu vrede nemen met een derde plaats met zeven op negen. Ze moeten Dender immers laten voorgaan op basis van het doelsaldo.

Het zal de onvrede bij de achterban alvast niet ten goede komen. Op sociale media valt alvast weer heel wat kritiek te lezen op de tactische keuzes van Brian Riemer en de samenstelling van de kern door Jesper Fredberg. Er kan dus maar beter snel beterschap komen in het spel, of Anderlecht moet op zijn minst weer zijn wedstrijden gaan winnen.

Moet Anderlecht ontgoocheld zijn met deze prestatie?

Meest recent

KRC Genk maakt transferdeal met FC Barcelona bekend

Een zeer opvallende transfer bij Racing Genk. Daar hebben ze vandaag een deal gesloten met FC ...

16
16
Clement komt met bijzonder straffe Premier League-uitspraak

Philippe Clement kende wisselend succes bij AS Monaco en Rangers FC. Hij trok nadien naar Norwich ...

13
13
Arsenal recht de rug, Leipzig haakt helemaal af

In de Bundesliga en Premier League stonden er namiddag een aantal matche op het programma. Kregen we ...

11
11
Antwerp houdt gezondheidswandeling bij Cercle Brugge

Royal Antwerp FC stond om 16u voor een aantal moeilijke verplaatsing naar Cercle Brugge. Al werd het ...

28
28
Kompany looft oude JPL-bekende: "Groot talent"

Bayern München hoopt vandaag weer de zege te pakken tegen Hamburger SV. Vincent Kompany kreeg ...

26
26
Vanhaezebrouck scherp voor De Mil: "Stel je je vragen bij"

Rik De Mil trok enkele weken geleden van Sporting Charleroi naar AA Gent. Bij de Carolo's doet Hans ...

136
136
Hasi trekt van leer: "Dàt vroeg de club aan mij"

Bij RSC Anderlecht staat er na de 5 op 18 veel druk op de ketel. Winnen bij Standard is nodig voor ...

156
156
Belgische coach verrast: "Sprak met Antwerp"

Royal Antwerp FC is zwaar teruggevallen. Voorzitter Paul Gheysens voerde allerminst een duurzaam ...

172
172
Onmisbaar bij Anderlecht: tijd dringt voor Renard

Thorgan Hazard krijgt vreemd genoeg kritiek de laatste weken. Zelfs Besnik Hasi was kritisch voor ...

241
241
STVV houdt hart vast: weldra witte rook over Vrancken

STVV kent een droomseizoen in de Jupiler Pro League. De club hoopt dat ze Wouter Vrancken nog langer ...

147
147
Snoop Dogg zorgt voor stevig bommetje in Engels voetbal

Iedereen kent Snoop Dogg vooral als rapper. Hij was vele jaren een van de beste rappers en hij ...

48
48
Sterk tegen Man Utd en Liverpool: weldra Rode Duivel?

Rudi Garcia heeft zijn WK-selectie wellicht al zo goed als in zijn hoofd voor het WK van komende ...

101
101
'Anderlecht rondt verrassende deal af in Serie A'

Bij RSC Anderlecht gaat er de komende dagen ingaand wellicht nog weinig gebeuren. Bij RSCA Futures ...

341
341
'Cercle Brugge verwent fans met twee toptransfers'

Cercle Brugge gaat de komende dagen nog een aantal stevige transfers afronden. De Bruggelingen gaan ...

136
136
Lierse SK en Lokeren trakteren fans op aanwinsten

In de Challenger Pro League hebben Sporting Lokeren en Lierse SK nog twee nieuwe spelers ...

78
78
'Club Brugge slikt: in extremis transferbom bij Atlético'

Club Brugge weet waar het aan toe is in de tussenronde van de Champions League. Om de 1/8ste ...

568
568
Match van laatste kans: Hasi grijpt in bij Anderlecht

Zondagmiddag zullen de zenuwen hooggespannen staan op Sclessin. Zowel Standard als RSC Anderlecht ...

318
318
'Club speelt publiekslieveling kwijt: ook United mengt zich'

Club Brugge maakte afgelopen woensdag voor de ogen van heel Europa indruk met een 3-0-zege tegen ...

740
740
Boskamp deelt hallucinant verhaal: "Dat bij AA Gent..."

Jan Boskamp is nog steeds één van de populairste voetbalanalisten van de lage landen. ...

97
97
Clement pakt uit met bijzondere Vanaken-ontboezeming

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

166
166
Nainggolan's nieuwe leven verrast: Stephanie onthult alles

Sinds de komst van Radja Nainggolan gaat het Patro Eisden Maasmechelen stevig voor de wind. De club ...

76
76
TRANSFERUURTJE: 'Last-minute vuurwerk bij Club, miljoenendeal Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

495
495
STVV vreest vertrek Vrancken: succescoach reageert

Wouter Vrancken verbaast dit seizoen vriend en vijand bij STVV. De Kanaries hebben in de competitie ...

415
415
‘KAA Gent rondt winterse miljoenentransfer af’

KAA Gent zal snel moeten zijn wil het zich nog roeren op de wintermercato. Journalist Sacha ...

199
199
Faris Haroun verklapt interesse: uitdaging als T1

Faris Haroun maakte de opmars van Royal Antwerp FC van dichtbij mee. Van tweede klasse naar de ...

207
207

Meer sportnieuws