Riemer likt zijn wonden: "Moeten deze match altijd winnen"

door
Riemer likt zijn wonden:

Anderlecht heeft op de derde speeldag zijn eerste puntenverlies van het seizoen geleden. Nadat het tegen STVV en Antwerp telkens nog in het slot van de wedstrijd een nipte zege over de streep wist te trekken, raakte het nu in eigen huis niet voorbij OH Leuven.

Anderlecht moest vrede nemen met een 1-1 na een wedstrijd met twee gezichten. Het speelde nog een degelijke eerste helft, maar vergat zichzelf daarin te belonen. De openingsgoal van Dolberg werd immers uitgewist door Maertens. De tweede helft was een maat voor niets en Paars-Wit raakte niet meer door de Leuvense afweer.

LEES OOK: Spitsenbom bij Anderlecht: topschutter op komst

Ontgoocheling bij Riemer

Brian Riemer baalde dan ook. "Ik ben tevreden met wat ik gezien heb in de eerste helft, maar we hadden wel 2-0 voor moeten staan. De tweede helft was te statisch en we hadden moeite met de duels", analyseerde hij de wedstrijd bij Sporza.

"We willen ook met hoge druk spelen, dan moet je als ploeg met die fysieke strijd om kunnen gaan. Deze match moeten we altijd winnen, ik sta hier toch teleurgesteld. Op het einde probeerde ik het nog met een 4-4-2 en de inbreng van Vazquez, maar het bracht geen zoden aan de dijk. Dan moeten we die 1-1 accepteren en doorgaan."

Onvrede bij achterban

Door het puntenverlies moet Anderlecht nu de leidersplaats laten aan Westerlo, dat als enige ploeg nog steeds foutloos blijft in de Jupiler Pro League. Het moet nu vrede nemen met een derde plaats met zeven op negen. Ze moeten Dender immers laten voorgaan op basis van het doelsaldo.

Het zal de onvrede bij de achterban alvast niet ten goede komen. Op sociale media valt alvast weer heel wat kritiek te lezen op de tactische keuzes van Brian Riemer en de samenstelling van de kern door Jesper Fredberg. Er kan dus maar beter snel beterschap komen in het spel, of Anderlecht moet op zijn minst weer zijn wedstrijden gaan winnen.

Moet Anderlecht ontgoocheld zijn met deze prestatie?

Meest recent

Nieuwe kroonprins Anderlecht staat op: "Identiek Zanetti"

RSC Anderlecht heeft sportief en financieel gezien enkele moeilijke jaren achter de rug. Meer dan ...

20
20
Kassa Genk rinkelt: El Ouahdi gooit ambities op tafel

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

35
35
Spitsenbom bij Anderlecht: topschutter op komst

Anderlecht heeft zijn zinnen gezet op een Engelse topschutter die dit seizoen overal opvalt. ...

292
292
Taravel hint naar verrassingen in basiself

Anderlecht kan terugblikken op een knappe zes op zes in de Champions' Play-Off, maar desondanks ...

48
48
Leko zorgt weer voor verrassing, AA Gent mét Kanga

De wedstrijden volgen elkaar in sneltempo op in de play-offs, want woensdagavond wordt de vierde ...

62
62
Mokerslag voor Kompany en Duitsland: sterkhouder mist WK

Bayern München mocht vorig weekend al de titel in de Bundesliga vieren, maar dat betekent niet ...

27
27
'Strijd barst los: Arsenal en Man Utd melden zich bij Club'

Bij Club Brugge komt er in de zomer mogelijk een stevige leegloop aan. Heel wat sterkhouders lopen ...

97
97
Crisis bij Chelsea compleet: alwéér trainer op straat

Sinds de overname door BlueCo is het bij Chelsea maar zelden rustig geweest. De Blues wonnen wel een ...

40
40
'Club droomt nog van transfer: bod JPL-concurrent geweigerd'

Bij Club Brugge speuren ze de markt nu al volop af naar versterking voor de zomer. Daarbij mikken ze ...

71
71
'KV Mechelen dreigt revelatie te verliezen'

Bij KV Mechelen zetten ze de laatste jaren met succes in op jong talent. Daarbij beschikken ze over ...

58
58
'Grote kuis Guardiola: City stuurt alweer oudgediende door'

Manchester City is vorig seizoen een nieuwe weg ingeslagen. Na een moeilijke eerste seizoenshelft ...

68
68
Europees ticket of transfer voor smaakmaker Westerlo?

Westerlo groeide de voorbije jaren uit tot een handelshuis. De Kemphanen geven kansen aan heel wat ...

40
40
Extra wapen voor Kompany: "Een nog betere versie!"

Bayern München neemt het vanavond in de halve finales van de DFB Pokal op verplaatsing op tegen ...

86
86
Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

225
225
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

41
41
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

274
274
Kompany naar City? Guardiola én CEO Bayern reageren

Manchester City wordt steeds meer in verband gebracht met Vincent Kompany, maar die lijkt toch nog ...

150
150
Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

181
181
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

102
102
'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Chelsea gaat door een zware periode. Het heeft zijn laatste vijf competitiewedstrijden verloren, ...

140
140
Standard slaat toe en legt talent onder contract

Enkele jaren geleden gold de jeugdopleiding van Standard nog als één van de beste van ...

84
84
'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

135
135
'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

241
241
Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk liep dinsdagavond tegen een nieuwe ontgoocheling aan, want het kon ook zijn tweede ...

82
82
'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

522
522

Meer sportnieuws