Riemer likt zijn wonden: "Moeten deze match altijd winnen"

door
Riemer likt zijn wonden:

Anderlecht heeft op de derde speeldag zijn eerste puntenverlies van het seizoen geleden. Nadat het tegen STVV en Antwerp telkens nog in het slot van de wedstrijd een nipte zege over de streep wist te trekken, raakte het nu in eigen huis niet voorbij OH Leuven.

Anderlecht moest vrede nemen met een 1-1 na een wedstrijd met twee gezichten. Het speelde nog een degelijke eerste helft, maar vergat zichzelf daarin te belonen. De openingsgoal van Dolberg werd immers uitgewist door Maertens. De tweede helft was een maat voor niets en Paars-Wit raakte niet meer door de Leuvense afweer.

LEES OOK: 'Anderlecht krijgt fikse tegenvaller in dossier Schreuder'

Ontgoocheling bij Riemer

Brian Riemer baalde dan ook. "Ik ben tevreden met wat ik gezien heb in de eerste helft, maar we hadden wel 2-0 voor moeten staan. De tweede helft was te statisch en we hadden moeite met de duels", analyseerde hij de wedstrijd bij Sporza.

"We willen ook met hoge druk spelen, dan moet je als ploeg met die fysieke strijd om kunnen gaan. Deze match moeten we altijd winnen, ik sta hier toch teleurgesteld. Op het einde probeerde ik het nog met een 4-4-2 en de inbreng van Vazquez, maar het bracht geen zoden aan de dijk. Dan moeten we die 1-1 accepteren en doorgaan."

Onvrede bij achterban

Door het puntenverlies moet Anderlecht nu de leidersplaats laten aan Westerlo, dat als enige ploeg nog steeds foutloos blijft in de Jupiler Pro League. Het moet nu vrede nemen met een derde plaats met zeven op negen. Ze moeten Dender immers laten voorgaan op basis van het doelsaldo.

Het zal de onvrede bij de achterban alvast niet ten goede komen. Op sociale media valt alvast weer heel wat kritiek te lezen op de tactische keuzes van Brian Riemer en de samenstelling van de kern door Jesper Fredberg. Er kan dus maar beter snel beterschap komen in het spel, of Anderlecht moet op zijn minst weer zijn wedstrijden gaan winnen.

Moet Anderlecht ontgoocheld zijn met deze prestatie?

Meest recent

Cercle-Club: Leko zet twee smaakmakers op de bank

Om 13u30 werken Cercle Brugge en Club Brugge de Brugse derby af. Cercle kan maar best winnen na de ...

51
51
'Anderlecht krijgt fikse tegenvaller in dossier Schreuder'

RSC Anderlecht krijgt af te rekenen met heel wat problemen in het dossier van de nieuwe trainer. Ook ...

100
100
TRANSFERUURTJE: Club en STVV vrezen, Fink verrast iedereen

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

70
70
Bizar: Mokio ondanks doelpunt afgemaakt bij Ajax

Ajax won overtuigend van Fortuna Sittard in de Eredivisie. De Amsterdammers mochten vooral hun ...

38
38
'Defensieproblemen Duivels: onverwachte optie Garcia'

Bondscoach Rudi Garcia zit maanden voor de start van het WK 2026 met de handen in het haar. De ene ...

0
0
Anderlecht krijgt volle laag: “Hysterisch en overdreven”

RSC Anderlecht kende enkele woelige weken met ontslagen en slechte resultaten. Besnik Hasi, Lucas ...

320
320
Hommeles bij KV Mechelen: ploegmakkers schieten elkaar af

KV Mechelen kwam twee keer op voorsprong tegen KRC Genk, maar alsnog ging Malinwa in eigen huis ...

225
225
Code rood bij Charleroi: aanvoerder slaat ferm op tafel

Sporting Charleroi zat onder coach Hans Cornelis in een positieve flow, maar de afgelopen weken ...

78
78
België vs Nederland bij Ajax: “Toch niet zo dom…”

De Belgische pionnen bij Ajax schitterden tegen Fortuna Sittard. Jorthy Mokio, Rayane Bounida en ...

45
45
Kane wil fameus record laten sneuvelen dankzij Kompany

Bayern München won dit weekend bijzonder makkelijk met 0-3 van Werder Bremen. Harry Kane was de ...

76
76
RSCA baalt enorm: "Vol verbazing dat Ajax hem er weghaalde"

Bij Ajax mogen ze hun Belgen bedanken, want Mika Godts, Jorthy Mokio en Rayane Bounida zorgden voor ...

245
245
Vannieuwkerke krijgt absolute mokerslag op Valentijn

Karl Vannieuwkerke groeide binnen de VRT uit tot een waar fenomeen. De man is uiteraard het gezicht ...

105
105
Union SG verliest punten: gigantisch probleem duikt op

Union SG speelde geen goede wedstrijd op het veld van Standard. De landskampioen verspeelde punten ...

120
120
Vanaken laat fans smelten met diep ontroerende beelden

Deze namiddag staat de Brugse derby op het programma tussen Cercle en Club Brugge. Blauw-Zwart kan ...

274
274
Standard likt zijn wonden: "Dit is heel ongelukkig"

Standard leek op weg naar een stuntzege tegen Union SG, maar Guilherme Smith maakte uiteindelijk het ...

145
145
‘Antwerp geschokt: Gheysens beslissing slaat in als een bom'

Antwerp FC staat op scherp. Paul Gheysens zet een beslissing door die intern en extern zwaar ...

550
550
CIES: KRC Genk beste van de klas, Club bijna 600 miljoen

De financiële cijfers van de Pro League bewijzen nog maar eens dat de Belgische clubs boven hun ...

537
537
Nu of nooit voor Marc Coucke: eerste RSCA-stap is gezet

De kritiek was de afgelopen maanden bij RSC Anderlecht vooral richting Wouter Vandenhaute en Olivier ...

505
505
'KRC Genk hakt knoop door over ervaren smaakmaker'

Bij KRC Genk is het bijzonder druk met de strijd voor de top zes en de matchen in de Europa League ...

241
241
Vertrek Hasi bevrijdend voor ‘vergeten’ RSCA-smaakmaker

We haalden het de afgelopen maanden zeer vaak aan toen Besnik Hasi nog coach was van RSC Anderlecht. ...

437
437
Crisis met grote C bij Antwerp: alle alarmbellen gaan af

Royal Antwerp FC boekte een verlies van amper 500.000 euro, maar dat gebeurde wel nog nadat ze voor ...

362
362
Verrassend puntenverlies Union: Hubert viseert refs

Union plaatste zich deze week nog in stijl voor de bekerfinale, maar liet zaterdagavond verrassend ...

230
230
Genk zorgt voor grote ophef: "Dit is schandalig!"

KRC Genk kwam vrijdagavond al in actie en ging toen met 2-3 winnen in Mechelen. Dat stelde de ...

1229
1229
Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

89
89
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

34
34

Meer sportnieuws