Riemer likt zijn wonden: "Moeten deze match altijd winnen"

door
Riemer likt zijn wonden:

Anderlecht heeft op de derde speeldag zijn eerste puntenverlies van het seizoen geleden. Nadat het tegen STVV en Antwerp telkens nog in het slot van de wedstrijd een nipte zege over de streep wist te trekken, raakte het nu in eigen huis niet voorbij OH Leuven.

Anderlecht moest vrede nemen met een 1-1 na een wedstrijd met twee gezichten. Het speelde nog een degelijke eerste helft, maar vergat zichzelf daarin te belonen. De openingsgoal van Dolberg werd immers uitgewist door Maertens. De tweede helft was een maat voor niets en Paars-Wit raakte niet meer door de Leuvense afweer.

LEES OOK: Via Union naar Galatasaray met Hagi: "Droom die uitkwam"

Ontgoocheling bij Riemer

Brian Riemer baalde dan ook. "Ik ben tevreden met wat ik gezien heb in de eerste helft, maar we hadden wel 2-0 voor moeten staan. De tweede helft was te statisch en we hadden moeite met de duels", analyseerde hij de wedstrijd bij Sporza.

"We willen ook met hoge druk spelen, dan moet je als ploeg met die fysieke strijd om kunnen gaan. Deze match moeten we altijd winnen, ik sta hier toch teleurgesteld. Op het einde probeerde ik het nog met een 4-4-2 en de inbreng van Vazquez, maar het bracht geen zoden aan de dijk. Dan moeten we die 1-1 accepteren en doorgaan."

Onvrede bij achterban

Door het puntenverlies moet Anderlecht nu de leidersplaats laten aan Westerlo, dat als enige ploeg nog steeds foutloos blijft in de Jupiler Pro League. Het moet nu vrede nemen met een derde plaats met zeven op negen. Ze moeten Dender immers laten voorgaan op basis van het doelsaldo.

Het zal de onvrede bij de achterban alvast niet ten goede komen. Op sociale media valt alvast weer heel wat kritiek te lezen op de tactische keuzes van Brian Riemer en de samenstelling van de kern door Jesper Fredberg. Er kan dus maar beter snel beterschap komen in het spel, of Anderlecht moet op zijn minst weer zijn wedstrijden gaan winnen.

Moet Anderlecht ontgoocheld zijn met deze prestatie?

Meest recent

Storm rond Brusselmans: BV gaat los na knetterende rel

Herman Brusselmans staat opnieuw in de schijnwerpers. In zijn recente column nam de ...

59
59
DAZN voert druk op: zwart scherm voor Belgisch voetbal?

Na een ellenlange soap is de kogel door kerk. DAZN liet dinsdag weten het contract met de Pro League ...

62
62
Koude oorlog met DAZN: Pro League onderneemt actie

Halfweg de reguliere competitie is de bom gebarsten. Na een maandenlange impasse liet DAZN zopas ...

302
302
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

170
170
Hayen duidelijk over beschikbaarheid Tzolis én Mignolet

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de selectie ...

133
133
'Bom bij Real: Courtois in de clinch met ploegmakkers'

Het is hommeles bij Real Madrid. Ondanks behoorlijke resultaten van Xabi Alonso bij De Koninklijke ...

159
159
Consternatie alom: Telenet en Proximus reageren op DAZN

DAZN lijkt niet van plan de oorlog met de Pro League te stoppen. De rechtenhouder van het Belgische ...

1214
1214
Einde van Gheysens? Antwerp-supporters schieten in actie

Royal Antwerp FC zit in de gevarenzone. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk in eigen huis onderuit ...

204
204
Club houdt hart vast: Forbs reageert op bliksemvertrek

Carlos Forbs is dit seizoen één van de aangename verrassingen bij Club Brugge. De ...

341
341
DAZN stampt tegen schenen: fans massaal in opstand

De situatie tussen DAZN, de Pro League en de telecomproviders is volledig geëscaleerd. De ...

901
901
Club Brugge meldt grote verrassing voor Sporting

Club Brugge kijkt namens de Champions League recht in de ogen van Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de ...

190
190
Explosieve onrust bij Antwerp: iets veel groters mis

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old greep na de ...

289
289
DAZN-oorlog catastrofaal: dit zijn de enorme gevolgen

De DAZN-oorlog tussen de Pro League en de Belgische telecomproviders is compleet ontploft. De ...

664
664
El Ouahdi troeft Union af, ook El Hadj krijgt prijs

Zakaria El Ouahdi van KRC Genk en Ait El Hadj van Union SG zijn in de prijzen gevallen. Tijdens ...

42
42
Via Union naar Galatasaray met Hagi: "Droom die uitkwam"

Union SG staat voor een zware verplaatsing in de Champions League. Ze nemen het vanavond in ...

31
31
Drama Belgisch voetbal: DAZN verbreekt per direct contract

De oorlog tussen DAZN en de Pro League heeft een hoogtepunt bereikt. Het Laatste Nieuws laat weten ...

571
571
TRANSFERUURTJE: ‘Leegloop Club Brugge, goudmijn Anderlecht’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

233
233
VRT dropt groot nieuws: Enorm mysterie rond Tom Waes

Tom Waes heeft niet het meest fijne jaar achter de rug. In november 2024 knalde Waes met zijn ...

102
102
Union SG baalt: in hetzelfde schuitje als Club Brugge

Union SG bekampt in de Champions League Galatasaray. De Turkse landskampioen is al vijftien maanden ...

106
106
Volgend JPL-ontslag al op komst? “Beledigend niveau”

Royal Antwerp FC nam afscheid van Stef Wils na de pijnlijke nederlaag tegen Dender. Op de Bosuil ...

273
273
Real in zak en as na nieuwe ferme tegenslag Courtois

Thibaut Courtois moest afgelopen interlandperiode al verstek geven bij de Rode Duivels en de doelman ...

129
129
Siquet briest bij Club Brugge: Anderlecht of buitenland?

Hugo Siquet werd met veel bombarie binnengehaald bij Club Brugge en de Rode Duivel had ook een grote ...

998
998
‘Standard grijpt in na deceptie: winterse toptransfers’

Standard Luik is met grote ambities aan het seizoen gestart, maar de Rouches staan voorlopig in de ...

272
272
Union schrikt: Hubert verrast enorm tegen Galatasaray

Union SG neemt het in de Champions League op tegen Galatasaray. De Turkse landskampioen is de grote ...

120
120
'Hommeles bij Anderlecht: miljoenenaankoop naar uitgang'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

396
396

Meer sportnieuws