Riemer likt zijn wonden: "Moeten deze match altijd winnen"

door
Riemer likt zijn wonden:

Anderlecht heeft op de derde speeldag zijn eerste puntenverlies van het seizoen geleden. Nadat het tegen STVV en Antwerp telkens nog in het slot van de wedstrijd een nipte zege over de streep wist te trekken, raakte het nu in eigen huis niet voorbij OH Leuven.

Anderlecht moest vrede nemen met een 1-1 na een wedstrijd met twee gezichten. Het speelde nog een degelijke eerste helft, maar vergat zichzelf daarin te belonen. De openingsgoal van Dolberg werd immers uitgewist door Maertens. De tweede helft was een maat voor niets en Paars-Wit raakte niet meer door de Leuvense afweer.

LEES OOK: Vrancken héél mysterieus over transfer naar Anderlecht

Ontgoocheling bij Riemer

Brian Riemer baalde dan ook. "Ik ben tevreden met wat ik gezien heb in de eerste helft, maar we hadden wel 2-0 voor moeten staan. De tweede helft was te statisch en we hadden moeite met de duels", analyseerde hij de wedstrijd bij Sporza.

"We willen ook met hoge druk spelen, dan moet je als ploeg met die fysieke strijd om kunnen gaan. Deze match moeten we altijd winnen, ik sta hier toch teleurgesteld. Op het einde probeerde ik het nog met een 4-4-2 en de inbreng van Vazquez, maar het bracht geen zoden aan de dijk. Dan moeten we die 1-1 accepteren en doorgaan."

Onvrede bij achterban

Door het puntenverlies moet Anderlecht nu de leidersplaats laten aan Westerlo, dat als enige ploeg nog steeds foutloos blijft in de Jupiler Pro League. Het moet nu vrede nemen met een derde plaats met zeven op negen. Ze moeten Dender immers laten voorgaan op basis van het doelsaldo.

Het zal de onvrede bij de achterban alvast niet ten goede komen. Op sociale media valt alvast weer heel wat kritiek te lezen op de tactische keuzes van Brian Riemer en de samenstelling van de kern door Jesper Fredberg. Er kan dus maar beter snel beterschap komen in het spel, of Anderlecht moet op zijn minst weer zijn wedstrijden gaan winnen.

Moet Anderlecht ontgoocheld zijn met deze prestatie?

Meest recent

WK-drama voor Spanje: Yamal hoort snoeihard KDB-verdict

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada nadert met rasse schreden. Wie nu een blessure ...

6
6
Titelstrijd weer open: belangrijke vaststelling Union

Na de zege van Union tegen Club Brugge vorige zondag werd er nog gretig geopperd dat de weg naar de ...

32
32
'Bayern doet glorietijd herleven: Kompany verwelkomt iconen'

Vincent Kompany wordt dezer dagen op handen gedragen in München. Onze landgenoot veroverde ...

12
12
Deschacht: "Hij had vroeger moeten vertrekken bij Anderlecht"

Anderlecht staat donderdagavond voor een belangrijke partij, want het kan op Stayen de derde plaats ...

63
63
'Marseille zet weer zinnen op JPL-smaakmaker'

De titelstrijd in de Ligue 1 wordt de komende weken nog razend spannend, maar Olympique Marseille ...

21
21
Club Brugge grijpt mis: terugkeer ketst af

Club Brugge zette dit seizoen opnieuw grote stappen met zijn jeugdopleiding, want Club NXT schopte ...

90
90
Ministuntje AA Gent: De Mil koestert één grote hoop

De titelstrijd kreeg woensdagavond weer een verrassende wending. Enkele dagen nadat het nog de ...

103
103
Rode Duivels plots tegen Italië op WK? Trump-plan duikt op

Bij de FIFA liet voorzitter Gianni Infantino onlangs nog weten dat Iran zeker zal deelnemen aan het ...

202
202
Vrancken héél mysterieus over transfer naar Anderlecht

RSC Anderlecht gaat mogelijk op zoek naar een nieuwe trainer, al is daar nog geen duidelijkheid ...

297
297
Beerschot slijpt de messen: "Dat gaan we tonen!"

In de Challenger Pro League beginnen de Play-Offs voor de promotie. Beerschot neemt het op tegen ...

119
119
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

65
65
Club Brugge slaat terug: titelstrijd ontploft

Club Brugge won overtuigend met 6-1 van KV Mechelen. Achteraf waren ze uiteraard blij in het Jan ...

180
180
Bertaccini doet Anderlecht dromen: cijfers spreken

Adriano Bertaccini is sterk begonnen aan de Play-Offs. De aanvaller kende tot op heden een ...

162
162
Kompany zet Bayern-top onder druk met beslissing van formaat

Bayern zit in een beslissende fase rond een transfertarget die Kompany al maanden bovenaan zijn ...

91
91
Nainggolan spreekt klare taal over vertrek bij Patro

Patro Eisden stuntte door Radja Nainggolan in januari naar Maasmechelen te halen. De voormalige Rode ...

324
324
'Anderlecht botst met Napoli: strijd barst los'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. De Brusselaars willen de kern in de ...

152
152
Hubert geeft verklaring voor pover Union SG

Union SG speelde een povere partij, niet de eerste, tegen AA Gent. Deze keer konden ze geen ...

221
221
Vanaken niet pijnvrij: "Ik maak het zo niet erger"

Club Brugge uit en thuis is een enorm verschil. Na RSC Anderlecht werd ook KV Mechelen vlot ...

159
159
Nipte zege Barça overschaduwd: groot alarm om Yamal

FC Barcelona heeft zijn voorsprong aan de top in het klassement van La Liga intact kunnen houden ...

88
88
Opvallende persconferentie Leko: "Zie ik er bang uit?"

Club Brugge heeft zijn dure nederlaag op het veld van Union SG enkele dagen later alweer rechtgezet. ...

226
226
Dure uitschuiver Union: sterkhouder krijgt 4 op 10

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

103
103
Kompany naar bekerfinale, Doku helpt City aan leidersplaats

Vincent Kompany blijft met Bayern München op koers voor een historisch seizoen. Enkele dagen na ...

162
162
Titelstrijd volledig open: Club haalt fors uit, eerste slipper Union

Club Brugge heeft op de vierde speeldag van de Champions' Play-Off voor een nieuw keerpunt in de ...

308
308
Kassa Genk rinkelt: El Ouahdi gooit ambities op tafel

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

373
373
PSG maakt titelstatement, nieuw gezichtsverlies Atlético

Enkele dagen dagen na de verloren finale van de Copa del Rey, heeft Atlético Madrid een ...

30
30

Meer sportnieuws