Sportdirecteur Napoli spreekt zich uit over dossier Lukaku

door
Sportdirecteur Napoli spreekt zich uit over dossier Lukaku

Romelu Lukaku zal het begin van het nieuwe seizoen wellicht vanuit zijn zetel beleven. Hij is momenteel nog steeds een speler van Chelsea, maar daar moet hij met de beloften meetrainen in afwachting van een transfer. Die komt echter maar traag op gang.

Het is al lang duidelijk dat Lukaku zijn zinnen gezet heeft op een transfer naar Napoli, dat deze zomer Antonio Conte aanstelde als nieuwe trainer. Zowel coach als speler zijn gewonnen voor een reünie, maar Napoli kan enkel aan de pittige eisen van Chelsea voldoen als Victor Osimhen vertrekt.

LEES OOK: 'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Osimhen niet in selectie bij Napoli

Maar ook dat dossier zat de voorbije weken muurvast. Maar zaterdagavond kwam Napoli alvast met een duidelijk signaal. Het trapt zijn seizoen af met een bekerwedstrijd tegen Modena en daarvoor zit Osimhen niet in de wedstrijdselectie.

"De situatie is duidelijk: Victor wil vertrekken", bevestigt sportief directeur Giovanni Manna ook in de marge van de partij aan Mediaset. "Vorig seizoen was er al een gelijkaardige situatie. Hij is een sterke speler, maar we zijn rustig omdat we in onze kern al spelers hebben die hem kunnen vervangen, zoals Raspadori."

Manna weigert komst Lukaku te bevestigen

Toch blijft het de bedoeling dat Lukaku komt zodra Osimhen de deur uit is. Of dat is toch de teneur bij onder meer transfergoeroe Fabrizio Romano. Want Manna die gaat toch een beetje op de rem staan.

"Lukaku is nog altijd een speler van Chelsea. Het zou kunnen dat er nog een aanvaller bij zal komen, maar het is niet gezegd dat dat Lukaku zal zijn", stelt hij immers. "We zullen klaar zijn om eventuele kansen op de transfermarkt te grijpen."

Geloof je dat de komst van Lukaku nog kan afspringen?

Meest recent

'Club Brugge slikt: in extremis transferbom bij Atlético'

Club Brugge weet waar het aan toe is in de tussenronde van de Champions League. Om de 1/8ste ...

10
10
Lierse SK en Lokeren trakteren fans op aanwinsten

In de Challenger Pro League hebben Sporting Lokeren en Lierse SK nog twee nieuwe spelers ...

0
0
Match van laatste kans: Hasi grijpt in bij Anderlecht

Zondagmiddag zullen de zenuwen hooggespannen staan op Sclessin. Zowel Standard als RSC Anderlecht ...

39
39
'Club speelt publiekslieveling kwijt: ook United mengt zich'

Club Brugge maakte afgelopen woensdag voor de ogen van heel Europa indruk met een 3-0-zege tegen ...

290
290
Boskamp deelt hallucinant verhaal: "Dat bij AA Gent..."

Jan Boskamp is nog steeds één van de populairste voetbalanalisten van de lage landen. ...

42
42
Clement pakt uit met bijzondere Vanaken-ontboezeming

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

101
101
Nainggolan's nieuwe leven verrast: Stephanie onthult alles

Sinds de komst van Radja Nainggolan gaat het Patro Eisden Maasmechelen stevig voor de wind. De club ...

24
24
TRANSFERUURTJE: 'Last-minute vuurwerk bij Club, miljoenendeal Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

319
319
STVV vreest vertrek Vrancken: succescoach reageert

Wouter Vrancken verbaast dit seizoen vriend en vijand bij STVV. De Kanaries hebben in de competitie ...

239
239
‘KAA Gent rondt winterse miljoenentransfer af’

KAA Gent zal snel moeten zijn wil het zich nog roeren op de wintermercato. Journalist Sacha ...

153
153
Faris Haroun verklapt interesse: uitdaging als T1

Faris Haroun maakte de opmars van Royal Antwerp FC van dichtbij mee. Van tweede klasse naar de ...

145
145
Grote leegloop bij STVV? Vrancken houdt hart vast

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries ...

127
127
Rode Duivel maakt knaltransfer bekend: 16 miljoen euro

Het WK 2026 staat voor de deur dus de internationals die niet veel aan de bak kwamen in de eerste ...

96
96
Oosting schrikt bij Antwerp: plotse vertrekker en blessures

Royal Antwerp FC heeft tij weten te keren onder Joseph Oosting, maar de reguliere competitie is nog ...

407
407
Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

84
84
Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

339
339
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

135
135
Van der Elst glashelder: "De titel is voor hen"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

829
829
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

441
441
'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

127
127
'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Anderlecht zit op het puntje van z’n stoel: een JPL-toptransfer die plots binnen handbereik ...

559
559
Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

712
712
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

1049
1049
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

173
173
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

120
120

Meer sportnieuws