Sportdirecteur Napoli spreekt zich uit over dossier Lukaku

door
Sportdirecteur Napoli spreekt zich uit over dossier Lukaku

Romelu Lukaku zal het begin van het nieuwe seizoen wellicht vanuit zijn zetel beleven. Hij is momenteel nog steeds een speler van Chelsea, maar daar moet hij met de beloften meetrainen in afwachting van een transfer. Die komt echter maar traag op gang.

Het is al lang duidelijk dat Lukaku zijn zinnen gezet heeft op een transfer naar Napoli, dat deze zomer Antonio Conte aanstelde als nieuwe trainer. Zowel coach als speler zijn gewonnen voor een reünie, maar Napoli kan enkel aan de pittige eisen van Chelsea voldoen als Victor Osimhen vertrekt.

LEES OOK: KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Osimhen niet in selectie bij Napoli

Maar ook dat dossier zat de voorbije weken muurvast. Maar zaterdagavond kwam Napoli alvast met een duidelijk signaal. Het trapt zijn seizoen af met een bekerwedstrijd tegen Modena en daarvoor zit Osimhen niet in de wedstrijdselectie.

"De situatie is duidelijk: Victor wil vertrekken", bevestigt sportief directeur Giovanni Manna ook in de marge van de partij aan Mediaset. "Vorig seizoen was er al een gelijkaardige situatie. Hij is een sterke speler, maar we zijn rustig omdat we in onze kern al spelers hebben die hem kunnen vervangen, zoals Raspadori."

Manna weigert komst Lukaku te bevestigen

Toch blijft het de bedoeling dat Lukaku komt zodra Osimhen de deur uit is. Of dat is toch de teneur bij onder meer transfergoeroe Fabrizio Romano. Want Manna die gaat toch een beetje op de rem staan.

"Lukaku is nog altijd een speler van Chelsea. Het zou kunnen dat er nog een aanvaller bij zal komen, maar het is niet gezegd dat dat Lukaku zal zijn", stelt hij immers. "We zullen klaar zijn om eventuele kansen op de transfermarkt te grijpen."

Geloof je dat de komst van Lukaku nog kan afspringen?

Meest recent

Walgelijk incident na Chaleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

93
93
Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Nog drie speeldagen te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. De strijd ...

106
106
‘Club Brugge op z'n kop: ongehoorde toptransfer barst los'

Club Brugge weet dat er deze zomer opnieuw stevig aan de ploeg zal worden getrokken. Maar wat nu op ...

149
149
Dikke streep door Genkse rekening: "Zie enkel nadelen"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

189
189
'Trainerswending bij Anderlecht: witte rook op komst'

Met een 5-1-overwinning tegen OH Leuven, zette RSC Anderlecht afgelopen weekend een gigantische stap ...

243
243
Trump doet wereld daveren: wordt dít nieuwe WK-opponent Duivels?

Nog exact 101 dagen en het wereldkampioenschap in de VS, Mexico en Canada gaat van start. Maar de ...

101
101
Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

40
40
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

61
61
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

284
284
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

32
32
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

16
16
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

417
417
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

392
392
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

40
40
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

77
77
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

289
289
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

252
252
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

195
195
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

38
38
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

295
295
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

147
147
Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

360
360
'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

277
277
Crisis bij AA Gent: "Zo kan het niet verder!"

AA Gent verloor kansloos met 3-0 van KRC Genk. Met nog drie speeldagen te gaan staan ze zo plots ...

300
300
Zwak Union SG verliest dure punten tegen tienkoppig Westerlo

Union SG kon door de nederlaag van STVV een zeer goede zaak doen in het klassement. Ze moesten ...

65
65

Meer sportnieuws