Sportdirecteur Napoli spreekt zich uit over dossier Lukaku

door
Sportdirecteur Napoli spreekt zich uit over dossier Lukaku

Romelu Lukaku zal het begin van het nieuwe seizoen wellicht vanuit zijn zetel beleven. Hij is momenteel nog steeds een speler van Chelsea, maar daar moet hij met de beloften meetrainen in afwachting van een transfer. Die komt echter maar traag op gang.

Het is al lang duidelijk dat Lukaku zijn zinnen gezet heeft op een transfer naar Napoli, dat deze zomer Antonio Conte aanstelde als nieuwe trainer. Zowel coach als speler zijn gewonnen voor een reünie, maar Napoli kan enkel aan de pittige eisen van Chelsea voldoen als Victor Osimhen vertrekt.

LEES OOK: 'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku richting Napoli-exit'

Osimhen niet in selectie bij Napoli

Maar ook dat dossier zat de voorbije weken muurvast. Maar zaterdagavond kwam Napoli alvast met een duidelijk signaal. Het trapt zijn seizoen af met een bekerwedstrijd tegen Modena en daarvoor zit Osimhen niet in de wedstrijdselectie.

"De situatie is duidelijk: Victor wil vertrekken", bevestigt sportief directeur Giovanni Manna ook in de marge van de partij aan Mediaset. "Vorig seizoen was er al een gelijkaardige situatie. Hij is een sterke speler, maar we zijn rustig omdat we in onze kern al spelers hebben die hem kunnen vervangen, zoals Raspadori."

Manna weigert komst Lukaku te bevestigen

Toch blijft het de bedoeling dat Lukaku komt zodra Osimhen de deur uit is. Of dat is toch de teneur bij onder meer transfergoeroe Fabrizio Romano. Want Manna die gaat toch een beetje op de rem staan.

"Lukaku is nog altijd een speler van Chelsea. Het zou kunnen dat er nog een aanvaller bij zal komen, maar het is niet gezegd dat dat Lukaku zal zijn", stelt hij immers. "We zullen klaar zijn om eventuele kansen op de transfermarkt te grijpen."

Geloof je dat de komst van Lukaku nog kan afspringen?

Meest recent

België - Mexico: Garcia zet basisploeg compleet op zijn kop

De Rode Duivels werken dinsdagnacht hun tweede oefenwedstrijd in aanloop naar het WK af. In Chicago ...

19
19
'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku richting Napoli-exit'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

126
126
Experimenten bij Rode Duivels: Garcia kondigt wissels aan

Met een 2-5 zege tegen het gastland begonnen de Rode Duivels op geslaagde wijze aan hun oefenstage ...

88
88
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

172
172
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

119
119
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

83
83
Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

49
49
Transfervrij vertrek Hazard? 'Anderlecht onderneemt actie'

RSC Anderlecht is bijna twee maanden na het vertrek van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een ...

251
251
Garcia helemaal overtuigd: Duivel dwingt WK-basisplaats af

De Rode Duivels vertoefden tijdens de huidige interland-break op Amerikaanse bodem voor een stage en ...

358
358
Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

84
84
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

566
566
"Missen als kiespijn" - Tielemans krijgt tik om de oren

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

276
276
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

108
108
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

126
126
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

429
429
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

97
97
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat vierde zaterdag op amper 17-jarige leeftijd al zijn debuut bij de Rode Duivels. De ...

339
339
KRC Genk betaalt dure flops cash: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

803
803
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

47
47
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

305
305
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

61
61
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

301
301
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

91
91
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

297
297
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

46
46

Meer sportnieuws