‘Lukaku krijgt zéér hard verdict te horen bij Chelsea’

door
‘Lukaku krijgt zéér hard verdict te horen bij Chelsea’

Romelu Lukaku aast al een tijdje op een transfer bij Chelsea, maar vooralsnog zit de Rode Duivel gewoon nog in Londen. Vooral het Napoli van coach Antonio Conte wordt genoemd. Bij Chelsea krijgt Lukaku een hard verdict te horen.

Lukaku is opgenomen in een lijstje van spelers die de club absoluut moeten verlaten. Voor een drietal spelers, waaronder de Rode Duivel gaat Chelsea nog een stapje verder. Big Rom moet meetrainen met de U21 van de Londense topclub.

LEES OOK: KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Koopclub

Terwijl blijft Chelsea maar spelers kopen op de transfermarkt. Ook de komst van jonge Belgische doelman Mike Penders is nakend. KRC Genk ontvangt naar verluidt zo’n twintig miljoen euro voor de 19-jarige sluitpost. Verschillende spelers moeten de club nog zien te verlaten.

Lukakau, Chalobah, Borja en David Datro Fofana moeten deze zomer weg bij Chelsea. Die eerste drie trainen voorlopig mee met de U21 van Chelsea. Lukaku zelf heeft al een akkoord met Napoli, maar op clubniveau gaan de onderhandelingen zéér moeizaam.

Osimhen

Napoli wachtte aanvankelijk op het vertrek van Victor Osimhen. Dan zou de Italiaanse club genoeg budget hebben om Lukaku aan te trekken. Een toptransfer van de ex-Charleroi-aanvaller laat echter op zich wachten en Conte wil nu werk maken van Lukaku.

Chelsea eiste veertig miljoen euro voor Lukaku, maar Napoli hoopt nog steeds de topscorer aller tijden van de Rode Duivels voor 25 á 30 miljoen euro binnen te halen. Ook Aston Villa werd genoemd voor Lukaku, maar de aanvaller heeft zijn keuze al een tijdje geleden gemaakt.

Vind jij het transferbeleid van Chelsea geslaagd?

Meest recent

KRC Genk op weg naar strafste prestatie ooit

KRC Genk staat op een zucht van de achtste finales van de Europa League. Dat zou het grijze seizoen ...

2
2
KV Kortrijk stelt zich vragen: "Gebeurden rare dingen"

KV Kortrijk zag vorige week de match tegen Seraing uitgesteld worden. Er was een brand en daardoor ...

23
23
'Geflopt bij AA Gent: nu transfer van 15 miljoen euro'

Bij AA Gent flopten de afgelopen jaren heel wat spelers. Maar sommigen van hen maken nu elders het ...

20
20
'KRC Genk slaat gigantische slag: 70 miljoen euro op komst'

KRC Genk is inzake transferbeleid een voorbeeldclub in België. Geen Belgische club doet inzake ...

57
57
"De Redder" - Courtois laat Spanjaarden uit hun dak gaan

Real Madrid treedt binnen een tweetal weken aan in de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

100
100
UCL: Verleningen fnuiken Juve-sprookje, Real dankt sterke Courtois

Woensdag zijn de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Champions League uitgedeeld. Real ...

61
61
'Lammens verstomt: bizarre keeperswending United'

Senne Lammens werd de voorbije dagen opnieuw bewierrookt bij Manchester United na zijn sterke ...

215
215
'Anderlecht lonkt plots naar Ajax voor nieuwe TD'

Nu de kans steeds groter wordt dat Jérémy Taravel het seizoen zal uitdoen als ...

188
188
Overmars aan zet: zaakwaarnemer geeft grote transferhint

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

275
275
Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Voor het tweede jaar op rij de 1/8ste finales halen zat er uiteindelijk niet in, maar Club Brugge ...

401
401
Groot feest bij Beveren: "Of ik dít ook in de JPL zal doen?"

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

134
134
Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

94
94
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

561
561
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

297
297
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

293
293
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

186
186
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

295
295
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

426
426
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

76
76
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

141
141
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

68
68
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

263
263
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

221
221
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

72
72
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

77
77

Meer sportnieuws