‘Lukaku krijgt zéér hard verdict te horen bij Chelsea’

door
‘Lukaku krijgt zéér hard verdict te horen bij Chelsea’

Romelu Lukaku aast al een tijdje op een transfer bij Chelsea, maar vooralsnog zit de Rode Duivel gewoon nog in Londen. Vooral het Napoli van coach Antonio Conte wordt genoemd. Bij Chelsea krijgt Lukaku een hard verdict te horen.

Lukaku is opgenomen in een lijstje van spelers die de club absoluut moeten verlaten. Voor een drietal spelers, waaronder de Rode Duivel gaat Chelsea nog een stapje verder. Big Rom moet meetrainen met de U21 van de Londense topclub.

LEES OOK: Twee verrassende Duivels bij meest waardevolle spelers

Koopclub

Terwijl blijft Chelsea maar spelers kopen op de transfermarkt. Ook de komst van jonge Belgische doelman Mike Penders is nakend. KRC Genk ontvangt naar verluidt zo’n twintig miljoen euro voor de 19-jarige sluitpost. Verschillende spelers moeten de club nog zien te verlaten.

Lukakau, Chalobah, Borja en David Datro Fofana moeten deze zomer weg bij Chelsea. Die eerste drie trainen voorlopig mee met de U21 van Chelsea. Lukaku zelf heeft al een akkoord met Napoli, maar op clubniveau gaan de onderhandelingen zéér moeizaam.

Osimhen

Napoli wachtte aanvankelijk op het vertrek van Victor Osimhen. Dan zou de Italiaanse club genoeg budget hebben om Lukaku aan te trekken. Een toptransfer van de ex-Charleroi-aanvaller laat echter op zich wachten en Conte wil nu werk maken van Lukaku.

Chelsea eiste veertig miljoen euro voor Lukaku, maar Napoli hoopt nog steeds de topscorer aller tijden van de Rode Duivels voor 25 á 30 miljoen euro binnen te halen. Ook Aston Villa werd genoemd voor Lukaku, maar de aanvaller heeft zijn keuze al een tijdje geleden gemaakt.

Vind jij het transferbeleid van Chelsea geslaagd?

Meest recent

Witte rook bij AA Gent: Gandelman laat kassa rinkelen

Eerder geraakte reeds bekend dat AA Gent op het punt stond om afscheid te nemen van Omri Gandelman, ...

0
0
'Transferbom bij Club Brugge: tiener levert jackpot op'

Club Brugge dacht om in januari iedereen aan boord te houden, maar één goudhaantje ...

138
138
‘KAA Gent, Standard en STVV strijden om knaltransfer’

De wintermercato is officieel geopend en soms kijken de Belgische elkaar recht in de ogen. Dat is ...

162
162
‘Weer naar de top? Europese grootmacht wil Carrasco’

Yannick Carrasco was jarenlang actief op het allerhoogste niveau in Europa bij clubs zoals ...

53
53
Saintfiet haalt stevig uit naar Belgische clubs

Tom Saintfiet is momenteel actief als bondscoach van Mali op de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer ...

53
53
‘Standard draait kar volledig in transferdossier’

Standard Luik wil de selectie voor de tweede seizoenshelft versterken. De Rouches zijn ambitieus, ...

78
78
‘KV Mechelen wil wéér shoppen in eigen land’

De Belgische clubs zijn volop de wintermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Ook KV ...

85
85
Genk verliest spektakelstuk, KAA Gent wint zakelijk

De Belgische clubs zijn op winterstage ter voorbereiding van de tweede seizoenshelft na de break. ...

143
143
'Club Brugge trekt streep door transferdeal'

Bij Club Brugge maakten ze er de voorbije weken geen geheim van dat ze zich tijdens deze ...

312
312
KV Mechelen wrijft zich in handen met extra offensieve troef

KV Mechelen was één van de revelaties van de eerste seizoenshelft in de Jupiler Pro ...

149
149
'Club wil Union en co aftroeven voor JPL-goudhaantje'

Club Brugge zoekt dezer dagen in de zoektocht naar versterking doorgaans zijn heil in het ...

335
335
'Rode Duivels krijgen grote opsteker voor WK'

Voor de Rode Duivels is het al aftellen naar juni, wanneer ze hun beste beentje kunnen voorzetten op ...

157
157
Defour geeft grote hint over terugkeer als trainer

Verschillende ex-Rode Duivels stapten de voorbije jaren al in het trainersvak, al bleven ze daar ...

93
93
'Westerlo op weg naar tweede uitgaande transfer'

De Belgische ploegen moeten spelers verkopen door de DAZN-saga, dat lieten we jullie al eerder ...

74
74
'Club Brugge in shock: winters vertrek Stankovic dreigt'

Club Brugge heeft zich in de eerste dagen van de mercato nog koest gehouden, maar ongetwijfeld mogen ...

541
541
TRANSFERUURTJE: 'Extra miljoenen voor Club, Bayern pakt uit'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

209
209
Saintfiet doet schrijnende onthulling: “Doodsbedreigingen”

Er is nog maar één Belgische coach actief op de Afrika Cup. Tom Saintfiet staat met ...

74
74
Enorme Gouden Schoen-surprise met Kevin De Bruyne

Het is al Gouden Schoen wat de klok slaat. Het gala staat zondagavond op het programma en de details ...

125
125
Hubert vreest: Union-spelers schieten elkaar in de voet

De Gouden Schoen staat voor de deur en de grote favorieten worden naar voren geschoven. ...

129
129
Slecht nieuws voor Doku: City slaat toe

Manchester City heeft op de wintermercato meteen ferm uitgepakt. The Cityzens werden al tijdje ...

153
153
Ontslag? Pocognoli slaat snoeihard terug na kritiek

Sebastien Pocognoli liet Union SG achter zich en koos voor een uitdaging bij AS Monaco. De Franse ...

197
197
Akelige beelden: Casteels afgevoerd, Ronaldo schrikt

Koen Casteels staat onder de lat bij het Saudische Al-Qadisiya, maar tegen het Al Nassr van ...

98
98
Nu ook officieel: Genk zwaait sterkhouder uit

Bij KRC Genk lijkt het nog een onverwacht bewogen wintermercato te gaan worden. Grote plannen hadden ...

101
101
'Nieuwe Erenbjerg naar JPL, talent komt niet'

De zoektocht naar versterking is voor de Belgische profclubs volop aan de gang. Een land waarin een ...

79
79
Gouden Schoen: Tzolis noemt zijn topfavoriet

Zondag wordt de Gouden Schoen uitgereikt. De topfavoriet voor de prijs is dit jaar zonder twijfel ...

183
183

Meer sportnieuws