‘Lukaku krijgt zéér hard verdict te horen bij Chelsea’

432 stemmen
‘Lukaku krijgt zéér hard verdict te horen bij Chelsea’

Romelu Lukaku aast al een tijdje op een transfer bij Chelsea, maar vooralsnog zit de Rode Duivel gewoon nog in Londen. Vooral het Napoli van coach Antonio Conte wordt genoemd. Bij Chelsea krijgt Lukaku een hard verdict te horen.

Lukaku is opgenomen in een lijstje van spelers die de club absoluut moeten verlaten. Voor een drietal spelers, waaronder de Rode Duivel gaat Chelsea nog een stapje verder. Big Rom moet meetrainen met de U21 van de Londense topclub.

LEES OOK: ‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Koopclub

Terwijl blijft Chelsea maar spelers kopen op de transfermarkt. Ook de komst van jonge Belgische doelman Mike Penders is nakend. KRC Genk ontvangt naar verluidt zo’n twintig miljoen euro voor de 19-jarige sluitpost. Verschillende spelers moeten de club nog zien te verlaten.

Lukakau, Chalobah, Borja en David Datro Fofana moeten deze zomer weg bij Chelsea. Die eerste drie trainen voorlopig mee met de U21 van Chelsea. Lukaku zelf heeft al een akkoord met Napoli, maar op clubniveau gaan de onderhandelingen zéér moeizaam.

Osimhen

Napoli wachtte aanvankelijk op het vertrek van Victor Osimhen. Dan zou de Italiaanse club genoeg budget hebben om Lukaku aan te trekken. Een toptransfer van de ex-Charleroi-aanvaller laat echter op zich wachten en Conte wil nu werk maken van Lukaku.

Chelsea eiste veertig miljoen euro voor Lukaku, maar Napoli hoopt nog steeds de topscorer aller tijden van de Rode Duivels voor 25 á 30 miljoen euro binnen te halen. Ook Aston Villa werd genoemd voor Lukaku, maar de aanvaller heeft zijn keuze al een tijdje geleden gemaakt.

Vind jij het transferbeleid van Chelsea geslaagd?

Meest recent

Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

45
45
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

314
314
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

539
539
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

227
227
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

161
161
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

231
231
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

165
165
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

46
46
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

134
134
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

72
72
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

151
151
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

92
92
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

38
38
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

64
64
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

103
103
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

77
77
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

161
161
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

323
323
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

1057
1057
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

233
233
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

122
122
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

254
254
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

123
123
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

328
328
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

121
121

Meer sportnieuws