‘Lukaku krijgt zéér hard verdict te horen bij Chelsea’

door
‘Lukaku krijgt zéér hard verdict te horen bij Chelsea’

Romelu Lukaku aast al een tijdje op een transfer bij Chelsea, maar vooralsnog zit de Rode Duivel gewoon nog in Londen. Vooral het Napoli van coach Antonio Conte wordt genoemd. Bij Chelsea krijgt Lukaku een hard verdict te horen.

Lukaku is opgenomen in een lijstje van spelers die de club absoluut moeten verlaten. Voor een drietal spelers, waaronder de Rode Duivel gaat Chelsea nog een stapje verder. Big Rom moet meetrainen met de U21 van de Londense topclub.

LEES OOK: De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Koopclub

Terwijl blijft Chelsea maar spelers kopen op de transfermarkt. Ook de komst van jonge Belgische doelman Mike Penders is nakend. KRC Genk ontvangt naar verluidt zo’n twintig miljoen euro voor de 19-jarige sluitpost. Verschillende spelers moeten de club nog zien te verlaten.

Lukakau, Chalobah, Borja en David Datro Fofana moeten deze zomer weg bij Chelsea. Die eerste drie trainen voorlopig mee met de U21 van Chelsea. Lukaku zelf heeft al een akkoord met Napoli, maar op clubniveau gaan de onderhandelingen zéér moeizaam.

Osimhen

Napoli wachtte aanvankelijk op het vertrek van Victor Osimhen. Dan zou de Italiaanse club genoeg budget hebben om Lukaku aan te trekken. Een toptransfer van de ex-Charleroi-aanvaller laat echter op zich wachten en Conte wil nu werk maken van Lukaku.

Chelsea eiste veertig miljoen euro voor Lukaku, maar Napoli hoopt nog steeds de topscorer aller tijden van de Rode Duivels voor 25 á 30 miljoen euro binnen te halen. Ook Aston Villa werd genoemd voor Lukaku, maar de aanvaller heeft zijn keuze al een tijdje geleden gemaakt.

Vind jij het transferbeleid van Chelsea geslaagd?

Meest recent

Kompany op handen gedragen: heerlijke woorden Bayern-boegbeeld

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

3
3
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

22
22
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op JPL-routinier'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

47
47
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

186
186
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

137
137
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

68
68
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

64
64
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

260
260
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

234
234
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

221
221
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

327
327
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

87
87
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

184
184
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

189
189
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

1044
1044
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

89
89
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

126
126
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

396
396
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

159
159
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

521
521
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

50
50
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

208
208
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

178
178
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

252
252
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

279
279

Meer sportnieuws