‘Lukaku krijgt zéér hard verdict te horen bij Chelsea’

432 stemmen
‘Lukaku krijgt zéér hard verdict te horen bij Chelsea’

Romelu Lukaku aast al een tijdje op een transfer bij Chelsea, maar vooralsnog zit de Rode Duivel gewoon nog in Londen. Vooral het Napoli van coach Antonio Conte wordt genoemd. Bij Chelsea krijgt Lukaku een hard verdict te horen.

Lukaku is opgenomen in een lijstje van spelers die de club absoluut moeten verlaten. Voor een drietal spelers, waaronder de Rode Duivel gaat Chelsea nog een stapje verder. Big Rom moet meetrainen met de U21 van de Londense topclub.

LEES OOK: 'Anderlecht én drie andere opties voor Romelu Lukaku'

Koopclub

Terwijl blijft Chelsea maar spelers kopen op de transfermarkt. Ook de komst van jonge Belgische doelman Mike Penders is nakend. KRC Genk ontvangt naar verluidt zo’n twintig miljoen euro voor de 19-jarige sluitpost. Verschillende spelers moeten de club nog zien te verlaten.

Lukakau, Chalobah, Borja en David Datro Fofana moeten deze zomer weg bij Chelsea. Die eerste drie trainen voorlopig mee met de U21 van Chelsea. Lukaku zelf heeft al een akkoord met Napoli, maar op clubniveau gaan de onderhandelingen zéér moeizaam.

Osimhen

Napoli wachtte aanvankelijk op het vertrek van Victor Osimhen. Dan zou de Italiaanse club genoeg budget hebben om Lukaku aan te trekken. Een toptransfer van de ex-Charleroi-aanvaller laat echter op zich wachten en Conte wil nu werk maken van Lukaku.

Chelsea eiste veertig miljoen euro voor Lukaku, maar Napoli hoopt nog steeds de topscorer aller tijden van de Rode Duivels voor 25 á 30 miljoen euro binnen te halen. Ook Aston Villa werd genoemd voor Lukaku, maar de aanvaller heeft zijn keuze al een tijdje geleden gemaakt.

Vind jij het transferbeleid van Chelsea geslaagd?

Meest recent

Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

0
0
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: Club Brugge legt prijs vast'

Club Brugge is inmiddels weer aan het trainen, maar verschillende internationals moeten nog ...

77
77
'Openda zet stapje terug: transfergevecht met vier clubs'

Loïs Openda zal ongetwijfeld met een wrang gevoel kijken naar de prestaties van de Rode Duivels ...

37
37
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht gaat los, toptransfer Moreira'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

170
170
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Chelsea & Barça'

Terwijl het bij het eerste elftal voorlopig nog altijd wachten blijft op vers bloed, blijkt Club ...

96
96
Garcia houdt adem in: 3 afwezigen bij Rode Duivels

Na de rollercoaster tegen Senegal nemen de Rode Duivels het dinsdag om 2 uur alweer op tegen de ...

182
182
'Club Brugge in lastig parket: korting op Tresoldi?'

Tot dusver vertrok enkel Aleksandar Stankovic, maar dat straks nog meer smaakmakers de kassa zullen ...

343
343
'De Cat verlaat Anderlecht: laatste match al gespeeld'

Of de Duitsers diep genoeg in de buidel willen tasten valt nog af te wachten, maar indien het van ...

348
348
Van Gucht aan de kant geschoven? Valentine haalt zwaar uit

Op televisie leidt hij momenteel de WK-uitzendingen van Sporza. Tussendoor dook hij ook nog op als ...

85
85
Twijfels over Vandenhaute en Antwerp: "Was toch RSCA-fan?"

Wouter Vandenhaute zou samen met Toby Alderweireld en nog andere mensen Royal Antwerp FC willen ...

428
428
'KV Mechelen wint jackpot: miljoenensom een feit'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

146
146
De Cuyper en Duivels willen meer: "WK nog niet geslaagd"

De Rode Duivels spelen in de achtste finales tegen de Verenigde Staten. Dat belooft weer een ...

50
50
Basisplek Doku in acuut gevaar: verbazende Duivel staat klaar

Na de povere prestatie tegen Senegal, staan de basisplaatsen van een aantal Rode Duivels onder druk. ...

549
549
'Club Brugge lonkt naar Tottenham voor nieuwe winger'

Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking op verschillende posities. Daarnaast zoekt het ...

291
291
Tielemans ruikt toptransfer na straffe WK-stunt

Youri Tielemans heeft op het WK gedaan wat topclubs graag zien: opstaan wanneer alles verkeerd ...

268
268
België-VS: Pochettino spreekt straffe taal over Duivels

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

500
500
Alle 1/8ste finales op een rij: met België en twéé grote krakers

De kaarten zijn een tweede keer geschud op het WK 2026. Zaterdagnacht werden de laatste duels in de ...

199
199
Kaapverdië doet Messi en co flink schrikken, ook Colombia door

Op het wereldkampioenschap 2026 zijn de laatste matchen in de 1/16de finales achter de rug. ...

98
98
De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

110
110
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

82
82
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

58
58
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

266
266
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

107
107
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

358
358
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

424
424

Meer sportnieuws