Leko verrast na doelpuntenloos gelijkspel: “Hoog niveau”

door
Leko verrast na doelpuntenloos gelijkspel: “Hoog niveau”

De supporters bleef op hun honger zitten in de wedstrijd van Standard Luik tegen KV Mechelen. Het bleef 0-0 en zo zijn de Rouches nog steeds ongeslagen in de Jupiler Pro League.

Het noodlijdende Standard begint dus allesbehalve slecht aan het seizoen. Vorige speeldag won het verrassend van Club Brugge. KV Mechelen sprokkelde twee punten uit drie matchen.

LEES OOK: Club en Standard geviseerd: Cornelis roept straffe taal

Blije Leko

Ondanks de gesloten match was coach Ivan Leko toch verrassend genoeg een tevreden coach. "Ik ben blij dat mijn spelers ontgoocheld zijn. Voor ons is dat een grote stap, wetende vanwaar we komen. Ze voelden dat iedereen alles gaf. Het was een gesloten wedstrijd.”

De Kroaat ging nog een stapje verder en sprak van een hoog niveau. ”Wellicht niet de fijnste voor de supporters, maar alles was mogelijk vandaag. We zetten weer een stap voorwaarts. Elk punt is welkom. Jammer dat we niet wonnen, maar qua karakter en team spirit was dit een hoog niveau."

Derde plek

Standard staat na twee gelijke spelen en een overwinning op een derde plek met vijf punten. De Rouches speelden al wel een wedstrijd meer. KV Mechelen staat op een elfde plek met twee punten uit negen.

Achter de schermen zoekt Standard nog steeds naar een nieuwe overnemer. De Rouches willen af van Amerikaanse eigenaars 777 Partners, maar dat lijkt gemakkelijker gezegd dan gedaan. Sportief is het aldus wél goed aan het seizoen begonnen.

Heeft Leko hier gelijk?

Meest recent

'Man City pakt zwaar uit: hele Europese top afgetroefd'

Manchester City heeft deze winter al stevig uitgepakt met de komst van Antoine Semenyo, die voor ...

10
10
'Anderlecht gaat hard: dubbel transferplan op tafel'

Bij Anderlecht lijkt de wintermercato eindelijk helemaal op gang te komen. Het heeft er alle schijn ...

148
148
TRANSFERUURTJE: 'City meldt zich bij Club, eerste eis Klopp bij Real'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

86
86
Max Dean foetert na Anderlecht: VAR afgemaakt

KAA Gent voelt zich bestolen na de bekerclash tegen RSC Anderlecht. Paars-Wit trok uiteindelijk aan ...

143
143
‘Anderlecht versnelt op wintermercato: verrassing op komst'

RSC Anderlecht is aan het versnellen op de wintermercato. Paars-Wit is naarstig op zoek naar een ...

152
152
Emotioneel nieuws rond Jan Boskamp raakt veel fans diep

Jan Boskamp is al decennialang een vaste waarde in het Nederlandse en Belgische voetbalwereldje. De ...

129
129
STVV heeft nieuw Japans groeibriljant definitief binnen

Sint-Truiden VV blijft de Japanse toer opgaan. De Kanaries stelden op de officiële kanalen de ...

31
31
KRC Genk pakt ferm uit en troeft AC Milan af

KRC Genk heeft op de officiële kanalen uitgepakt met een contractverlenging dat kan tellen. De ...

156
156
Kassa Cercle: 60 miljoen euro én straffe herinvestering

Cercle Brugge kan de afgelopen jaren straffe transfercijfers voorleggen. Het Laatste Nieuws zocht ...

159
159
‘Ongeziene trainerscarrousel met Mourinho en Amorim’

De Europese topclubs beginnen te bewegen. De resultaten van de eerste seizoenshelft zijn ...

138
138
Union haalt zijn gram met opmerkelijke koers

Bij Union loopt het dit seizoen alweer zeer netjes. De Brusselaars prijken al maandenlang aan de ...

33
33
Hasi moet puzzelen achterin: onverwachte oplossing?

Anderlecht begon het nieuwe jaar uitstekend, want het plaatste zich donderdag met een zege tegen AA ...

213
213
'Lammens en Openda slikken transferdompers'

Verschillende Rode Duivels maakten vorige zomer een transfer. Voor sommigen leek dat op het moment ...

126
126
Kritiek op Verhaeghe: "Daar zal Leko niet gelukkig mee zijn"

Voor Club Brugge is 2026 begonnen met een flinke tegenvaller. Het leverde dinsdag op Mambourg immers ...

393
393
'Strijd om Keita helemaal los: nog 2 clubs melden zich'

In oktober 2023 maakte Mandela Keita nog zijn debuut voor de Rode Duivels, maar voorlopig is het bij ...

68
68
'Club ziet kansen op komst toptalent stijgen'

Club Brugge heeft deze wintermercato voorlopig nog niet toegeslaan, maar achter de schermen worden ...

221
221
'Bounida maakt in de zomer absolute droomtransfer'

Het heeft langer geduurd dan velen verwacht hadden, maar dit seizoen is Rayane Bounida eindelijk ...

115
115
Onrust rond Boskamp: Gijp Jr. doorbreekt de stilte

Jan Boskamp blijft een voetbaldier pur sang, maar heeft op zijn 77ste al een gezegende leeftijd ...

286
286
Toch opsteker voor Gent: "Daarover mogen we positief zijn"

Voor AA Gent is donderdagavond een einde gekomen aan het bekeravontuur. Het sneuvelde in de ...

127
127
Anderlecht davert: Coosemans op scherp

Het rommelt bij Anderlecht, en dit keer gaat het recht naar de kern. Colin Coosemans voelt zich ...

268
268
'Union trekt transferles en start onderhandelingen op'

Union was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt. Het liet Sofiane Boufal vertrekken ...

65
65
'Anderlecht doet geschiedenis herleven met nieuwe deal'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de halve finale van de beker en hoopt dat het daarmee ...

423
423
‘Guardiola wil sleutelpion van Club Brugge wegplukken’

Het is nog wachten op de eerste aanwinst van de winter bij Club Brugge. Aan uitgaande zijde beweegt ...

524
524
Ontsnapt aan rood? Zo oordeelt Kana zelf over fase

Anderlecht heeft zich donderdagavond geplaatst voor de halve finale van de beker na een nipte zege ...

307
307
Anderlecht bevoordeeld? Hasi en De Mil bikkelen over dé fase

RSC Anderlecht is goed aan zijn tweede seizoenshelft begonnen. Paars-Wit plaatste zich donderdag ten ...

448
448

Meer sportnieuws